12300
10528995171446015691.jpg
  • Malakai
    #9850
    Úgy tudtam egy nappal elötte volt, de persze lehet rosszul, utána nem néztem...
  • nyami
    #9849
    vagy inkabb a valasztasokkal kapcsolatos show-kat csinalnak, a nézettség növelés érdekében
  • Kicsikiraly
    #9848
    de. valamikor ők is vesznek levegőt
  • nyami
    #9847
    Amerikában nincs kampánycsend.
  • szucsy89
    #9846
    :Ddd
  • Cat 02 #9845
    Óóó bazz, ma is letöltöttem a 7. részt, azt hittem az a legújabb :D
  • Malakai
    #9844
    Jap, még kampánycsend is volt, ma-holnap viszont elmarad egy pár dolog, hisz a választás napja van. Heroes meg majd jövő héten...
  • Bulykin
    #9843
    Ezért nem volt:

    Hétfőn nem volt Chuck, hiszen a 200. Deal or No Deal-t adta az NBC. Utána pedig se Heroes, se My Own Worst Enemy, mert még egy utolsót csavarintottak a Saturday Night Live-ból az elnökválasztás kapcsán.
  • Kicsikiraly
    #9842
    pedig PB van :)
  • edios
    #9841
    Jó lenne, ha helyre tudnák hozni a dolgokat, még pár évig ellennék cancel nélkül.
  • szucsy89
    #9840
    voltmár?
  • precision
    #9839
    10 -én lesz új rész
  • sb1
    #9838
    Ma egyik "sláger" sorozat sem lesz tudtommal, az "elnöki izé" miatt...
  • Gmux
    #9837
    vagy elmarad az elnöki izé miatt?:( remélem lesz! bocs hogy különbbe írtam
  • Gmux
    #9836
    ma este lesz új rész?:)
  • Flamer
    #9835
    ahahtemocsok!4 :C!
  • LasDen #9834
    nyomatta a valkűr drogot :D de az egész jelent nem volt 6-7 sec-nél több...... :D
  • ba32107
    #9833
    Ja én is azonnal észrevettem :D

    de imdb-n nem szerepel a castban (persze nyilván nem tesznek oda be minden statisztát)
  • Gunner
    #9832
  • Kicsikiraly
    #9831
    kitalálom.. speedezett? :D
  • LasDen #9830
    Brea Grant (Daphne) szerepelt a Max Payneben......drogost játszott :D
  • Cat 02 #9829
    Hát Parkan apja az biztos tudott gondolatot olvasni, Adam meg sztem tudta mit akar vele :D
  • sandor8206
    #9828
    bocs ha nem voltam egyértelmű, egyetértésként írtam hogy petrelli papa biztos táposabb ilyen szinten mint parkman papa+peter, mert az öreg parkman papa be volt szarva a főgonosztól, nem tudom melyik részbe volt amikor még az ágyban vergődik petrelli papa még akkor is félve helyesel neki parkman papa, talán abba amikor először mutatják a sorozatban az ágyban.
  • ProGabe #9827
    mármint ki kit? mert azt már láthattuk, hogy akik 100%-ig ki tudják használni ezt a képességet (vagy inkább úgy írom, hogy akik egyenlő százalékban tudják használni), azok kioltják egymást. lsd. Parkman vs. Peter 2-ik évad
  • sandor8206
    #9826
    parkman apja, hogy bevolt szarva tőle, ha tudná manipulálni+olvasni a gondolataiban, irányítani biztos megtette volna!
  • ProGabe #9825
    szerintem biztos. hiszen valahogy kommunikált a többiekkel akkor is, amikor még gépről lélegeztették. amikor Adamet elvitték hozzá, odaállt mellé, fater ránézett, Adam meg elkezdte mondogatni, hogy "ne, ne, ne, blablalba"

    meg Matt apjának még megvolt, nem hinném hogy nem vette volna el tőle
  • Cat 02 #9824
    Lehet h már előtte szívott el olyan képességet :)
  • Micsu
    #9823
    és szted hagyta volna hogy olvasson a gondolataiban? peter apja kicsit tápabb lehet mint ő
  • szucsy89
    #9822
    az a baj hogy annyi a képesség hogy valami ellentmondás mindenféleképpen van, látszik hogy a készítők ügyelnek hogy ne legyen, de egy-két ilyen becsúszik
  • sztyui2
    #9821
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk ha már a gondolatolvasásnál tartunk, akkor Peter miért nem olvaott a fater gondolataiban, mielőtt elvette a képességeit? Eléggé gyanakodva nézett rá, és fogalma sem volt semmiről. Eléggé kézenfekvő lett volna, hogy kiolvassa a gondolatait, hogy akkor most mi a fasz van. Meg eléggé bizalmatlanul ölelte meg, szóval én előtte tuti olvastam volna az agyában. Mellesleg ezzel simán kideríthette volna azt is, hogy hogy lehet, hogy még mindig él. De nem tette!Miért kell ilyen hülyére csinálni a karaktereket? Persze tudom, hogy van egykét ember, aki ha nem lenne hülye, és normálisan tudná használni a képességét, akkor vége lenne a sorozatnak, de akkor is!
  • szucsy89
    #9820
    az biztos:P főleg az ilyen Claire félékre:DD
  • Gunner
    #9819
    meg ráerőltetnéd az akaratod másokra, mi? :D
  • szucsy89
    #9818
    Parkman nem olvas gyorskiscsaj gondolataiba mert nem akar...megbízik benne..de ez tényleg gáz így, ha nekem ilyen képességem lenne mindig mindenki gondolataiba olvasnék...
  • Gunner
    #9817
    hát nemtom... elég feltünően vágja azokat a pofákat amikor gondolatot olvas xD
  • ba32107
    #9816
    Parkman egy balfasz, és csak akkor használja a képességét ha nagyon muszáj. Az egyik legjobb "sunyi" képesség, és az egyik legbecsületesebb/legszerencsétlenebb karakteré :P
  • Nuki
    #9815
    Viszont nekem lesz elemi nátriumom neked meg nem
  • Nuki
    #9814
    Parkman megbízik a sprinter nuniban, úgy.
  • edhi8
    #9813
    Azon kezdtem el agyalni, hogy honnan jött Petrelli úr ötlete hogy majd átverik Parkman-t. Hiszen ő olvas a gondolatokban, képtelenség lenne megvezetni. A Sprinter mégis erre játszik
  • Cat 02 #9812
    Nemis >.<
  • Kicsikiraly
    #9811
    az ándó te hülyegyerek :(