12300
10528995171446015691.jpg
  • Dean Winchester
    #12098
    de ez hülyeség :D
    peter bemászott a fejébe és peter leült a fal elé -- parkman odébb rakta peter-t , befalazta a maradék részt, petert visszarakta? ez vicc
  • Athletic  Bilbo
    #12097
    Gondolom Parkman befejezte a falazást.
  • Dean Winchester
    #12096
    nem olvasok vissza mert nem néztem meg a részt!
    de csak nekem tünt fel az oltári baki?
    17rész végén peter megérinti sylart és bemegy a fejébe! tehát nincs befalazva teljesen!
    18 rész elején mit látunk ?
    sylar tökre bevan falazva xD ennyire hülyék az alkotók h ekkora hibát elkövetnek?:|
  • Lotczi
    #12095
    Kinyírni az se tudja:D de igaz megpicsázhatják ha ott van:D
  • Tmac
    #12094
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megint 40 perc és semmi nem történik, az utolsó rész meg össze lesz csapva a "harci jelenetek" rövidek lesznek és nyitva hagynak majd egy csomó kérdést. Azt hiszem köv. évadot már nem fog nézni (legalább is nem heti rendszerességgel) mivel szerintem ez már vicc hogy 40 perc alatt nem történik semmi
  • Flamer
    #12093
    haiti :D
  • Lotczi
    #12092
    Igazából lényegtelen kit küld Sylar a sorozat legerősebb alakja. anno Peter volt vele egy szinten de miután elvesztette a képességeit...
  • Flamer
    #12091
    értem. fail.
  • Fresh Duke
    #12090
    Arthur még annó Sureshnek mondta, hogy mikor elveszi más képességét, akkor nem hagy meg semmit sem belőle.
  • Bulykin
    #12089
    de nincs Peterben, ő már azokat elvesztette
  • Flamer
    #12088
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    parkman mértnem turkál bele peter fejébe és hozza vissza az összes / eredeti képességét? ha szájlerbe blokkolta peterbe is biztos ottvan éás cska felkéne szabaditani..
  • Bulykin
    #12087
    más nincs akit küldhetne Samuel:)
  • Lotczi
    #12086
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó mert van esélye a palinak Sylar ellen akármennyi van belőle:D vicc:D
  • Flamer
    #12085
    kész.
  • Shiwo
    #12084
    én is ezen gondolkodtam

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és hát a sokszorozódó emberkét is lerázta valahogy, szerintem csak van valami képessége..meg hát ügye heroes..itt lassan az a csoda, ha valakinek nincs képessége...
  • fixon
    #12083
    Lalee hogy áll a felirattal? Nemtudjátok?
  • Bulykin
    #12082
    mármint tegnap volt amcsiban, ma már nézheted:D
  • Bulykin
    #12081
    de
  • Dean Winchester
    #12080
    ma nincs heroes ?
  • BlackWolf
    #12079
    szerintem nem voltak tarsak csak ugyanott dolgoztak a primatechnel es neha osszeultek reggelizni beszelgetni , de lehet tevedek es mar nememlekszek jol ra
  • Herr Lehrer
    #12078
    nemtom de dugnám
  • precision
    #12077
    na most először fordult elő ebben az évadban, hogy várom a következő részt :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bennet és Claire durva... el vannak ásva, nem mondanám, hogy sírnék ha Benett szépen megfulladna... bár Claire újra feltámasztaná a vérével ha megint meghalna
    Sylar és Peter remélem egy ujjmozdulattal lezúzzák azt a klónozós fazont... mert ha nekiállnak szenvedni vele annyi képességgel én tökönszúrom magam :)


    Btw. A Benettel lógó csajnak, Laurennek szerintetek van képessége? Mert eddig mindig úgy volt a cégnél, hogy egy speckó ember és egy nem speckó. És ugye ők régi társak, szal lennie kéne képességének. Na mind1.

    Kár, hogy ilyen későn kezdtek el események történni. Ha eleve így indulnak neki, jobb lehetett volna az egész évad.
  • Bulykin
    #12076
    ahha :) de aztán egész évadra leszerződtek
  • Gelassar
    #12075
    Eredetileg csak 5-6 részt terveztek Samuelnek, nem?
  • ACE
    #12074
    Vagy nem az alakváltást nyúlja le, hanem Sylar egész testét! :D
  • Bulykin
    #12073
    jah, egy teljes évadot "elkúrtak" egy fejezetre, 10-12 részbe be lehetett volna sűríteni
  • N1ggA
    #12072
    jaja #12052
  • Tmac
    #12071
    Ami nagyon nem tetszik nekem a sorozatban hogy az embernek olyan érzése van mintha egy helyben állna és nem történne semmi... lement 17 rész de kb 6 részben el lehet mesélni a lényeges dolgokat mindig csak a ködösítés megy illetve a dolgok még jobban való megcsavarása...
  • Shiwo
    #12070
    amúgy simán megoldható a dolog..az álomban látszólag Sylar az, aki segít a csajon...Peternek nem kell kihozni őt az álomból, hanem lenyúlni az alakváltást, s Sylarként menni a csajhoz..már is "teljesítve" van az álom
  • edhi8
    #12069
    Gratulálok Claire ba'meg! Ez nem tud soha a seggén ülni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha most megölik Bennet-et, akkor sírhat a szája mert csakis az ő hibája lesz, mert oda kellett mennie figyelmeztetni Samukát... Sylert végre hatástalanítják, mikor kiderül, hogy ő az egyetlen aki segíthet? Ja hogyne. Ez a rész most elég kiábrándító volt. Hátha legalább valami ütős visszavágást terveznek a "mutansáok", ami élvezhető lesz
  • ldavid
    #12068
    mondasz valamit
  • Lotczi
    #12067
    Ezzel csak az a gond igazából hogy a sorozat készítői nem csinálják meg ezt egyértelművé bizonyos esetekben.
  • Bulykin
    #12066
    bizony, akárcsak a gondolatolvasás
  • Dynamic
    #12065
    Ez a szuperhallás is ezerszer át lett beszélve. Nyilván "be kell kapcsolnia", hiszen ha folyamatosan olyan érzékeny lenne, hogy hallja az 1km-re lévő légy zümmögését, akkor egy nagyvárosi csúcsforgalom zajától már rég meghülyült volna.
  • precision
    #12064
    nyilván nem működik az összes magától... mint írtam van aktív és passzív képesség
    emlékezz vissza mikor Peter fejébe szúródott egy üvegdarab, majd kihúzták, és meggyógyult... kétlem, hogy akkor az történt, hogy Peter bekapcsolta a regenerálást :)
    aztán emlékezz rá, hogy a szuperhallásos nő, akitől Sylar lenyúlta a képességet, ő sem tudta kontrollálni nagyon, azért volt a fülében mindig fülhallgató, hogy elviselhetővé tegye a dolgot
    aztán ott a süketnéma csaj aki mindig látja a hangokat pl
  • Bulykin
    #12063
    nem tudni még...reménykedjünk
  • RAMyMamy
    #12062
    szerintem meg igen. fura lenne, ha egyszerre 50 képesség működne "magától"...
  • Lotczi
    #12061
    Szerintem se kell aktiválni őket. 5. évad lesz?
  • precision
    #12060
    ja, szerintem passzív képességek, nem kell őket aktiválni, hogy működjenek
    mint pl a regeneráció, az is passzív képesség
  • Bulykin
    #12059
    de ez a szuperhallás meg a másik képessége amivel megtudja állpítani hogy igazat mondanak...ezek folyamatosan mennek nála? XD szal nem kell tudatosan használnia? nemtudom jobban megfogalmazni, remélem érthető :)