12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #12139
    bocs, de ez így szerintem egy pöppet spoileres, így kitörlöm :)
    írd le légyszives spoiler tag -be vagy jelöld, hogy spoiler, hisz ma jött ki a rész, nemrégóta van még csak felirat...stb. :)
  • Zomil
    #12138
    Szvsz sajnos ismét egy szörnyü rész volt. :S
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tény, h Sylar-nek jól áll a jófiu szerep is :D viszont a többi borzalom volt, Claire-t nagyon ki kéne már irni a sorozatból. Ráadásul teli van logikai hülyeségekkel az egész. Peter a 3. évad elején(azt hiszem), azért ölte meg a saját tesoját, h ez ne történjen meg, erre Claire felfedi magát? Meg mi az hogy meghal az apja? Kap egy kis vért és vigan rohangál ujra... Teli van hülyeségekkel az egész :S

  • Tmac
    #12136
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmi extra, semmi csavar (azt nem számítom amit végén claire csinált mivel az a köv fejezet eleje), semmi látványos harc (peter vs samuel harc is vicc, a régi peter vs. sylar-hez képes sehol sem volt, bár a többi fight is vicc...). Másik hogy 4 éve a sorozat folyamatosan csak csúszik lefele (itt nem 1-1 emberre gondolok hogy neki hogy tetszett hanem a nézettségi adatokra) és ha már a történetben nem tudnak semmi lebilincselőt hozni és vannak elvi hibák (amiket mások már írtak), de akkor miért ragaszkodnak ennyire mindenkihez simán ki kellett volna már nyírni vagy 5-6 szereplőt (hátha ez ad/adott volna egy kis lendületet a sorozatnak...). Ha lesz köv évad remélem ott megtörténik ez a ritkítás és kicsit pörgősebbre veszik a dolgokat mivel a 40percnek kb a fele a lényeg.
  • ldavid
    #12135
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezzel Claire csak magát fedte fel, amíg nem beszél másokról, nem fog sok minden változni

    MikX: azt én sem igazán értettem

    remélem, ha egyszer kinyírják Tracy-t a harmadik ikertesónak jobb képességet adnak
  • MikX
    #12134
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát... valahogy kicsit elhúzták-halasztották az egész évadot, és most meg gyorsan befejezték... Nemtom, de nem ez a kedvenc évadom, az tuti. Mindemellett kíváncsi leszek, hogy mi lesz a következőben, de úgy érzem valahogy már tán az lesz az utolsó.
    Mellesleg nemértem, Tracy hogy hozta ki Claire-éket? Mert azt értem, hogy ő befolyt a vízzel, de hogy vitte ki őket?
  • nud
    #12133
    van felirat:Heroes.S04E19.HDTV.XviD-LOL
  • precision
    #12132
    én is rosszabbra számítottam, annyira nem volt rossz
  • precision
    #12131
    egy picit csak :)
  • sambauer
    #12130
    Heroes (NBC)
    (1004 új üzenet)

    Lemaradtam picit ?
  • Bulykin
    #12129
    nekem kúrvára tetszett, bár a vége sokat nyom az egészen:)
    az új fejezetre kíváncsi leszek, remélem nem kaszálják a sorit^^
    amúgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sam miért nem harcolt a zsaruk ellen? feladta vagy mi? és a Sam vs Peter az tetszett, igaz csak álltak egymással szemben...
  • yosha
    #12128
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szerintem teljesen jo volt. Igazábol tényleg lehetett volna látványosabb, de sokkal rosszabbra számitottam. A végén mikor sam begurul és öére mennek peterrel az azért ott volt. A Hiro szálat meg le kellett valahogy zárni, Sylar is megfelelő igy jofiuként, azt vártam hogy nagyobbat pukkan a lufi. Ez igy nekem megfelelt, mindent lezárt, kivéve Tracyt, akinek ugye semmi szerepe sem volt már szinte. Az új kötet nyitás pedig wahh, erőltetett szaga volt, főleg hogy lehetett tudni a promóból. Legalább olyan zárás, hogy folytatni lehet, de ha nem lesz 5. évad, akkor sem marad akkora bazi nagy kérdés nyitva, hisz mind hallottuk már Future-Peter-től, mi lesz ha a közvélemény tudni fog a mutánsokrol. Emiatt jött vissza lelőnni a bátyját, ez nem ugrott be Claire-nek?
  • gabo91
    #12127
    Na megnéztem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megint az a semmilyen szar vég, nem tudják beosztani a költségvetési pénzt vagy mi a rák?
    40 percből durván 20 perc semmivel telt el, 15 perc csak hiro-ra meg a bnőjére ment el... az aztán kurva fontos az évad lezárásánál... Jó volt hogy megjött Tracy. Amit central parkban műveltek... egy kis akció kelett volna bele...
    egy nulla volt. Viszont ötletes volt hogy Hero teleportálta el a cirkuszlakókat. Clayr te kis buta picsa hogy tőrted volna ki a nyakad.
  • gabo91
    #12126
    Na kíváncsian várom az utolsó részt, megyek is aludni hajnalban kelek...
    Nem volt egy remekmű ez az éved, voltak benne jó dolgok de kb egyszinten van a másodikkal... a harmadik (mindkét fele) tetszett!
    Az nem tetszik hogy jól indul mindegyik évad, szép bevezetés mindent beleadnak jó pár részen keresztül aztán utánna már csak "forgatják a kaját de nem rágják" huzzák halasztják, majd 1 max 2 részben akarják megváltani a világot lezárni az évadot... most is ez van/lesz. :S

    Egyébként érdekes Peter hogy belezugott a süket csajba megy megmenteni, na de mikor elment megszerezte gyógyító képességét (hero-t akarta megmenteni), mindenkin segített, visszament a csaj ott volt de hero nem... miért nem gyógyította meg a csajt? hallana akkor... lehet akkor még nem szerette de emberségből is meggyógyíthatta volna, fogta is meg már a kezét...

    másik: clair arra a fősulira "jár" ahová az anya is járt... vicces hogy Been mégis egy pincérnőt vesz el... ne röhögtessük ki magunkat...
    topp fősuli aztán pincérnőként dolgozik...
  • ldavid
    #12125
    később biztos visszament volna, de szerintem felesleges ezen agyalni :)
  • jugen
    #12124
    Azért Parkman van annyira jóban Peterrel, hogyha ki akarta volna szedni, akkor nem hagyja ott, míg ki nem szedi...
  • ldavid
    #12123
    ebben a részben nem szerepelt, ennyi
    vagy ült volna ott órákig, hátha visszajön Peter?
  • Dean Winchester
    #12122
    This video has been removed due to terms of use violation.
  • jugen
    #12121
    És most hová tűnt Parkman? Miért hagyta ott Petert is?
  • yosha
    #12120
    Most nem tudom hirtelen melyikre célzol, kifejtem mindkettőt:

    [SPOILER]
    Charlie sorsa:
    http://www.youtube.com/watch?v=vK4E5_-TsH4
    Itt a 0.04 - 0.05 - ig. Erre ügyelhettek volna.

    Caitlin pedig egy interjuban lett elmagyarázva, hogy totálisan szándékosan feledkeztek meg rola az írók, nem tudták volna hgoy visszahozni elvileg, mert más irányba ment a sztori a Villains-el. Igy követték el minden idők legkarakteridegenebb dolgát, hogy a mindenkin segitő és együttérző Peter totál leszarja a jövőbenhagyott nőjét, mikor még Claire is emlitést tesz a 2. évados barátjárol. Itt az interjú része, hogy ténylegesen mi lett volna a csaj sorsa, sajnos az nem derül ki, nem is irtak rola sehol a kutyaütők.

    "An audience member asked about Caitlin, Peter Petrelli's love interest from Season 2, who was last seen left behind in a plague-stricken future – a future that thanks to the re-shot end of "Generations," doesn't exist. Kring revealed that if the strike hadn't cut Season 2 short, the plan was, "to get to [Caitlin] around episode 14 or 15, during 'Exodus'. She was a casualty of that storyline never being told." After the long hiatus during which Heroes was off the air, Kring said, "We realized that going back to [Caitlin] nine and a half months later would have been insanity." He felt that while there would "be some people asking about it, for most people it would have been a hard left [in the story]." When the fan asked if Peter would ever acknowledge Caitlin or express any grief over what seems to be her dire fate, Kring replied, "No, we passed it. We leapfrogged it." He added that when the idea of returning to Caitlin was brought up, they asked, "Really? Are we going to risk that? We have enough stuff to [deal with]."
  • Fyrex
    #12119
    ezt fejtsd ki kérlek spoilerben
  • Bulykin
    #12118
    a fejezet az le lesz zárva:)
  • Flamer
    #12117
    hát mégne. legyen elgalább 10 részu aztán kasza :D
    már igyis oskáig huzták :D
  • ldavid
    #12116
    5. évad lesz már csak (ha el nem kaszálják)
  • Flamer
    #12115
    yóde aztán lesz uj rész nem? ugyértem ez évados.. vagynem? hát ez überfos:D
  • ldavid
    #12114
    igen, mer' egy hét múlva megy az olimpia
  • Flamer
    #12113
    he? 19 részes lesz a fos?
  • yosha
    #12112
    Eddig is mindig volt...
  • Bulykin
    #12111
    junkien azt olvastam hogy lesz egy hatalmas cliffhanger a végén
  • ldavid
    #12110
    hát még vagy 5 nap xD
  • yosha
    #12109
    A "Countdown to the Finale" promóban, még ha egy negyed másodpercre is, de totál látszik mi lett Charlie sorsa, le lesz az zárva de rendesen.

    A 2. évadban pedig ír volt a csaj, és kiderült volna a sorsa, ha a sztrájk helyett megcsinálták volna a 3 részes Exodus fejezetet.
  • Flamer
    #12108
    demien évadzáró? kicsit odébb van még nem?:O
  • wesker24
    #12107
    Lehet Charlie is annak a sorsára jut mint az orosz csaj az alternativ jövöben a 2 évadban !
  • Dynamic
    #12106
    Azt azért ugye nem gondolod, hogy a készítők felvették az előző részt, majd "véletlenül" befejezték a falazást?:) Szóval direkt van úgy, kötve hiszem, hogy baki.

    e19 promo spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LOL...Puppetmaster megint repülni fog:) Most akkor mi a p*csa van? Ez évadzáró lesz? De Hiroéknak nyomát sem láttam. Ő ennyi volt? Meg akkor Charlie-val is mi van végül?
  • fixon
    #12105
    igazad van, de a befalazáshoz, csak fantázia kell.
  • Bulykin
    #12104
    nah jó, van benne valami:D:D
  • Dean Winchester
    #12103
    ok főleg h pár óra telt el és ennyire megkötött xD
    na mind1. ok de ez akkoris hülyeség h befejezte ,sztem ugyanolyan fasza lett volna ha nincs befalazva!
    spoiler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44


    ha vki nem látta a 18.részt
    na mind1 ezen nem rágodom csak egy bakinak véltem :D
    mondjuk claire -k betemetése is durva :D hiszen oxigén az elfog fogyni és megkéne h fulladjanak..
    az is vicc,hogy Eli az 5 "haverjával" nem tudta Laurent elkapni mikor ott volt 1 méterre előtte :DDDDDDDDD
    na film ,élvezzük és kész ^^
  • Bulykin
    #12102
    most ez miért vicc? Peter kifeküdt, Parkman meg befejezte amit elkezdett, majd lelépett otthonról:)
  • spike0007
    #12101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm Sylar és Pete legyaknak mindenkit?:D
    Kezd érdekes lenni a dolog!:D
    Remélem Sammy bácsit betemetgetik majd!:D
  • Athletic  Bilbo
    #12100
    Peter a haverja, igy hát nem falazta be csak otthagyta, hátha visszatér.
  • ACE
    #12099
    Soha nem volt még a sorozatban olyan rész, amit ennél egyszerűbben és könnyebben el lehetett volna képzelni, de neked még ez sem megy?