12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #10010
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem értem miért nem vette el Arthur Hiro képességét... amúgy nem volt rossz rész, Sylar for prezident :) tényleg ő a no. 1. karakter az egész sorozatban :)
  • Szolnokboy1
    #10009
    sztem is jo volt, de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro-szál abszolút nem tetszett, szvsz kaki volt. Hiro 28 évesen is egy 10 éves szellemi szintjén áll, tehát az egész bohóckodás csak időhúzás volt.


    A Sylar-es rész viszont ütött.
  • cassoneitaly
    #10008
    hátt akármi akármit mondd, nekem egyre jobban tetszik
    Szintén hatalmas rész volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro & Ando szála különösen tetszett és maga a sztori is... Na de mi lesz a napfogyatkozással...Mi JÖN ???


  • ba32107
    #10007
    Baz te már ilyenkor megnézted? :D Én majd csak késő délután tudom
  • gameplusz
    #10006
    Nah, ez tényleg korrekt volt (Y)
  • Iori
    #10005
    mert koreai...

    jo volt a mai resz, vegre tisztazodott az eroviszonyok, a multheti elozetes kisse trukkos volt mert kb inkabb a jovo heti reszt harangozza be mint a mostanit
  • Kicsikiraly
    #10004
    most képet nem tudok, de Ando a CSI legutóbbi részébe szerepelt :) mint Koreai (???) tolmács :D
  • precision
    #10003
    ah lekéstem :)
    ha gonosz lennék csak kitörölném a téket :D nade ENNYIRE én sem vagyok gonosz :D
  • ba32107
    #10002
    A nagy lószart
  • Black Hawk
    #10001
    Ez is
  • ba32107
    #10000
    TÉK
  • Black Hawk
    #9999
    Hagyjuk meg a házigazdának :)
  • ba32107
    #9998
    Ja :D
  • Black Hawk
    #9997
    Azt a rohatt :D mingyá 10000 :D
  • ForzaInter
    #9996
    :D
  • ba32107
    #9995
    Nem offolunk el a tékig?
  • Carlos
    #9994
    Akkor sorry!
    Aszittem te voltál.
  • precision
    #9993
    a házigazda úr hozzá sem nyúlt a képedhez
    felismertem Kaitot, hidd el :)
    hogy hova lett az a hsz -ed, passz... nem is voltam most a gép előtt... mikor beraktad akkor láttam hogy ott van, mire most hazaértem már nem volt ott
  • ba32107
    #9992
    Nekem sikerült elsőre is. Sylar azért jobban felismerhető volt. Mondjuk én arra a képre azt hittem, hogy valami ps-huszár csinálta poénból :D
  • Micsu
    #9991
    pedig nem nehéz felismerni
  • Carlos
    #9990
    Miért lett kicenzúrázva a képem?
    Csakmert ok, hogy a kedves házigazda úr nem ismeri fel Nakamura papát, de azért, hát nemistudom...

    Ezzel az erővel a lentebbi StarTrek-es sylar-t is lehetne kukázni.
    Szóval akkor mégegyszer:
  • Gmux
    #9989
    köszi megoldottam:)
  • Gmux
    #9988
    valaki tud mondani egy jó codecet? mer nem akarja a feliratot alárakni a filmek alá. köszi előre is:)
  • anaheimd
    #9987
    Én örülök, ha van rá megfelelő magyarázat, mert akkor azt jelenti, hogy hibátlan a sorozat.:))
    Viszont ugyanezt az időzavart érzem Peter szempontjából is.:) Petrelli papa megmérgezése és a kórházas jelenet között van a taxis jelenet, ami a legelső epizódból van, viszont akkor elvileg Petrelli papa már fél éve halott (az első évadban abban a részben amikor Hiro visszamegy, hogy megmentse a pincérlányt és félévre korábbra sikerül, akkor van megemlítve, hogy az apjuk meghalt).
    Lassan azok lesznek előnyben, akik nem jegyeznek meg minden részletet, vagy elsiklanak ilyen apróságok felett.:)
  • Kicsikiraly
    #9986
    hát ez most lehet hogy belemagyarázásnak tűnik, de: épp arról volt szó (Mohinder, mint narrátorként beszélt erről a rész elején) hogy vissza kéne menni az időben megnézni hol tért le a hős az útról? -> Sylar visszaemlékezik hol rontotta el először, kit ölt meg legelőször, miközben épp véget akar vetni az életének :)
  • anaheimd
    #9985
    Persze, ez is lehetséges, csak amikor épp öngyilkos akarna lenni, akkor folyton a telekinézises csávó megölése játszódik le előtte. Az első évadban pedig az ő megölése után rögtön az a jelenet jön, hogy mutatja Chandra-nak a képességét és örül, hogy más lehet. Na de mindegy, ez legyen a legnagyobb probléma.:)
  • Malakai
    #9984
    Persze, ezt bele lehet magyarázni, csak akkor miért folyton az első fickóra emlékszik vissza, ha amúgy a régebb óta ismert Chandrát is megölte már...
  • Malakai
    #9983
    Akkor még rejtélyeskedtek Sylar felöl, mutogattak mindenfélét.
    És habár csak az óráját (akkor tört el), meg talán az árnyékban lévő bézbólsapis fejét lehetett látni, amikor megölte Suresh papát, de ő volt, maga is beismerte többször is.

    És bizony szerintem is csak összedobált dolog ez, nem volt itt semmi így előre kitalálva az első évadban. És nem is végeztek túl jó munkát azzal, ahogy így összehozták. Persze jó volt látni, hogy háh, ez így érdekes, azért volt hangulata, csak éppen az időrend nem stimmel, meg spec nekem nem is tetszik mindegyik karakternél, amit csináltak (főleg Sylar esetében), de ez már teljesen szubjektív...
  • Kicsikiraly
    #9982
    nem tudhatjuk hogy ez a jelenet nem akkor volt-e amikor Sylar már javában gyilkolt, és ezért akart öngyilkos lenni (mondjuk Chandra halála után) és ezt zavarta meg Elle. nem biztos hogy a telekinézises csávó megölése után jött egyből Elle.
  • ForzaInter
    #9981
    Sylar ölte meg.
  • atomboy
    #9980
    Nem tudni, ki olte meg Mohinder apjat, legalabbis en elsiklottam felette. A sorozatban nem mutattak be a gyilkossagot (pedig ismet megneztem a "6 honappal ezelott" epizodot), viszont kepregenyben megmutattak apja altal vezetett es szettepett teteju taxit. Nem Sylar stilusara vall.
  • anaheimd
    #9979
    Nekem ebben a részben egy-két jelenet ellentmondásos volt.

    Például az, amikor Bennett és Elle még kísérletezgetett Sylar-rel, és miután az megölte a "pisztolyos" fickót, utána lesz az a jelenet, hogy Elle panaszkodik, hogy szörnyeteget csináltak Sylar-ből, aztán Bennett beül a taxiba, amit Mohinder vezetett.

    Viszont Mohinder csak az apja halála után ment Amerikába (és kezdett taxizni), akit ugyebár Sylar ölt meg. Ekkor viszont még nem volt az a "kiforrott" gyilkos a mostani rész szerint.

    Szóval kis időzavart érzek néhány jelenetnél.:)
  • Bulykin
    #9978
    Visszatérhet a Heroes legelismertebb írója
  • Kicsikiraly
    #9977
    ha valamit nem értesz, nézd meg újra a részeket. én pl simán tudom követni és nem felejtem el. erre van az elején a "previously on heroes"
  • szucsy89
    #9976
    :ddddddddddd
  • Zomil
    #9975
    hát nem lehetett kis szenvedés mire a hösökre igy megcsinálták a haját, nem gondolhatod h dolgozzanak még vele :DDDDD
  • Szolnokboy1
    #9974
    végülis igen, bár nekem ettől függetlenül zavaros egy kicsit.

    Max Payne - Heroes crossover?



    még a frizkó is ugyanaz
  • Zomil
    #9973
    azért ha belegondolsz el sem igazi pszichopata ahogy irtad :)
    sztem semmi gond a karakterével, meg akart felelni az apjával és egész életét a cégnél töltötte, magánélete aligha volt.
    1évvel ezelött még volt némi lelkiismerete(bár ha megnézed még most is van), de a cég sikeresen kiölte az apjával együtt, ha megnézem az utolso 2 évadot, csupán azért ilyen, mert probál nagyon megfelelni.
    aztán meg nem csoda, h bekattan hiszen sylar kinyirja az apját, majd öt szó nélkül kirugják a cégtől, de amint sztem a jelleme megint gezd visszaállni az 1 évvel ezelöttire, lásd Claire-el való "kapcsolata"
    és rohattul meg akar szabadulni a képességétöl :)


    najó wall of text vége :D
    a lényeg, h sztem teljesen követhetö a karakter változása és okai
  • Szolnokboy1
    #9972
    és azt ki tudja, hogy Elle karakterét miért forgatták át egy az egyben? 1 évvel a mostani történtek előtt még lelkiismeretes meg minden, aztán átmegy abszolút pszichopatába, elmebetegedik aztán megint megtér, most mi van?? HRG meg örömmel végignézi, ahogy sylar kinyírja a csóringert, de azért a 2. évadban leoltja elle-t, hogy mennyire elmebeteg. azért tudnak az írók, nem vitás... :)
  • QuippeR
    #9971
    ha az lenne, akkor nem csökkenne a nézettség, nem gondolod?