12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #10052
    promo spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ne felejtsük el, hogy már egyszer volt napfogyatkozás (mikor sokuk a képességét kapta...és valszeg nem az volt az első eset..gyanítható, hogy a képesség-elvevési napfogyatkozás sem az első lesz..akkor viszont Takezo Kensei-nek már megkellett érnie párat
  • Micsu
    #10051
    jah

    előző évadban még nagy volt a szerelem, west meg hirtelen elröpült
  • atomboy
    #10050
    Caitlin-nek hivtak. De nemcsak o tunt el, hanem Monica is, aki a tv-ben lattottakat utanozza, ill nem remlik, mi tortent West-tel, a repulos sraccal. De Mollyt is hianyolom. Biztos vannak masok is, akik szinten eltuntek.
  • Carlos
    #10049
  • Carlos
    #10048
    NemNem.
    Katlyn. Vagy valami hasonló volt a neve...
  • ProGabe #10047
    ő sajnos az írósztrájk áldozata lett.

    mivel nem tudták úgy befejezni az évadot ahogy akarták, így Peter hipp-hopp elfelejtette hogy otthagyta az alternatív jövőben :\
  • szucsy89
    #10046
    Mollyval?
  • Carlos
    #10045
    Kicsit off kérdés:
    Azzal a kis tündéri ír lánykával mi történt a kettes évadban? Hiányzik! Imádtam ahogy beszél.
  • Carlos
    #10044
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én két lehetőséget látok a napfogyatkozásos cuccra: Vagy elveszi mindenki képességét egy fix időre (napfogyatkozás lezajlása közben (épp feláll a két csapat egymással szemben aztán nuku képessség)) Vagy csak azokéi maradnak meg akik vele születtek (tehát nem kapott képességek). Esetleg akiknek volt, azoktól elveszik és akiknek nem volt, kapnak (új hősök? (bár ennek nem lenne értelme a meglevő kedvencek miatt)). Én az elsőre szavaznék: ideiglenesen elveszi a napfogyi a képességeket.
  • szucsy89
    #10043
    én is így vok vele...még nem nézem meg addig úgyse olvasom el a hszeket azért meg nem jövök be a topikba hogy üres téglalapokat nézegessek:))))
  • szucsy89
    #10042
    :Dddddddddddddddddddddddddddd
  • BlackShadow
    #10041
    promospoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az bezzeg epicfail lenne ha claire úgy jönne rá h nem megy a képessége h kiugrik egy felhőkarcolóból :D
  • ba32107
    #10040
    A franc, véletlenül elolvastam, pedig nem akartam -.-

    A spoilerekről annyit, hogy szerintem kb felesleges is. Részemről amíg nem nézem meg, addig be se jövök a topikba. Minek?
  • Liszi
    #10039
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg jó volt, és végre nem kesze-kusza :) Tetszett ahogy a végén "felállt a két oldal", bár kíváncsi leszek, hogy ez 4-5 rész után hogy néz majd ki :))
  • szucsy89
    #10038
    az azért vicces lenne...

    végre egy rész ami tiszta, érthető, és kurvajó:) így kell ezt csinálni

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a hiro szál nekem se tetszett ez így gagyi...:S Sylar tényleg szipmi lett, főleg hogy most jött ez a képességének a továbbfejlesztett változata:) Peter sztem valahogy vissza kell hogy kapja a képességét...vagy a holdfogyatkozáskor lesz vmi, vagy Mohinder ad majd neki képességet az még majd eldől..

    és akkor a köv rész promóról(aki nem akarja tudni NEHOGY ELOLVASSA-.-

    érdekes húzás ez a senkinek sincs képessége mert napfogyatkozás van...:S furcsa lesz úgy heroest nézni hogy nem csapkodnak villámok meg nem repkednek emberek:) Claire most megtudja milyen is az a fájdalom...elég csúnyán vérzett ahogy néztem, háát nemtom érdekes rész lesz várom!:)

  • Shiwo
    #10037
    van 1 olyan érzésem, hogy ebben az előzetesben nem minden poén lett ellőve

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meglehet most azoknak lesz képessége, akiknek eddig nem volt..pl Ando
  • Micsu
    #10036
    az egyébként meg igaz hogy más emberekre viszont tekintettel kell lenni
  • Micsu
    #10035
    amúgy mióta ez a fórumozás tarol szinte már minden spoiler, már lassan egy moslék képet sem lehet linkelni

    sztetek aki tvben nézi a sorozatot és egyből utána jön a köv rész előzetese ha megnézi anyáz hogy mienk spoilereznek a készítők?

    én megnéztem és pont azon gondolkodtam hogy most mi a fasz lesz, nem azon hogy ellett lőve a köv rész poénja, azért ha jó megvan csinálva egy előzetes és megtudunk belőle pár dolgot azt még nem igazán nevezném spoilernek, max akkor ha ellövik a végkimenetelét
  • Dynamic
    #10034
    Mivel a legújabb részt láttam, nyílván elolvasom. Ha oda írja, hogy promo spoiler, akkor nem. Ilyen egyszerű.
  • Dynamic
    #10033
    Na persze, és honnan a francból tudtam volna, hogy a bemutatóra vonatkozik a spoiler?
  • ProGabe #10032
    igen, tudnotok kellett volna :P

    arra a hsz-re válaszolt, amiben a promót linkeltem és azt írta, hogy LESZ, nem azt, hogy volt
  • ForzaInter
    #10031
    és tudnunk kellet volna hogy már promoról ír? ha itt vki elolvas egy spoilert azt akkor teszi ha megnézte adott részt, és nyilván kíváncsi többiek véleményére is, szal ez kb ugyanugy spoiler, még ha spoilerbe is írta:D
  • Magiszter
    #10030
    18-as spoilerbe írta. Nem kötelező elolvasni, ha mégis megtetted magadra vess. 19-est pedig nyílvános vesszőzésre ítélem!
  • Dynamic
    #10029
    Szeretnék gratulálni a két nagyokosnak (#10018, #10019), akik ezekszerint frankón lelőtték a következő rész poénját.
  • LasDen #10028
    promot megnéztem, de igazából ez nekem nem volt meglepetés...eléggé kiszámítható volt, hogy ez lesz a hatása.....
  • MerlinW
    #10027
    Nos, Sylar és Arthur:)
  • Kicsikiraly
    #10026
    eddig mindenki azért panaszkodott, hogy hiro és peter túl erősek, mindent megoldanak a képességükkel. most petertől elvették, hirot "visszaküldték" az időben szellemileg. akkor hol a probléma? :D
  • MerlinW
    #10025
    Ó te nagyon... óó te.. óó....
  • MiD
    #10024
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát de az a baj, hogy a promoban is konkrétan megmondták hogy mi lesz a részben... kicsit fogalmazhattak volna jobban. Összességében nagyon jó rész volt, eseménydús, de a Hiros szál nekem nagyon kényszeredettnek tűnik
  • ForzaInter
    #10023
    ó bazmeg
  • Zomil
    #10022
    Amugy jó kis rész volt, akcioval mindennel együtt :)

    nehéz lesz kibirni most 1 hétig :)
  • ProGabe #10021
    idióta -.-
  • Zomil
    #10020
    ezt pls törölje a házigazda de azonnal!!!

  • ProGabe #10017
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt mondta, hogy az a túl veszélyes, hogy Hiro álmodott róla

    az időutazást/teleportálást már birtokolja, mutatták is, ahogy használja


    #10014:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, úgy néz ki, hogy megvan a válasz a sebhelyre

    viszont nem hinném, hogy Sylar meg tudja neki tanítani azt a képességet, lévén az csak az ő sajátjának az ultimate verziója :)


    #10013: már most is lehet sejteni, hogy van, aki nem tejesen hűséges ott

    a következő rész két részes lesz, de NEM duplaepizód

    tehát lesz Eclipse 1 és Eclipse 2, két egymást követő héten

    az első rész promója, de ne nézzétek meg, hacsak nem akarjátok magatoknak lelőni az űberalles spoilert! jelen esetben sajnos én "élvezhetem" a kísérleti patkány szerepét :(

    amcsi:


    kanadai:
  • Shiwo
    #10016
    amikor Chuck Norris-t megtámadta 10 000 harcos..nah, akkor Chuck volt tűlerőben
  • MerlinW
    #10015
    Mikor láttál vagy hallottál te valaha is olyan történetet, ahol nem az ellenség volt túlerőben?:)
  • ba32107
    #10014
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na végre, ez egy tényleg jó rész volt! Akció is volt bőven! Rohadtul kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ez a napfogyatkozásos cucc....

    Amúgy lehet, hogy Peternek azért volt vágás az arcán a jövőben, mert a mostani, képességnélküli állapotában fogja szerezni. Szóval valahogy tuti visszaszerzi a képességeit, lehet, hogy Sylar megtanítja neki azt az "empátiás" módszert.
  • Gmux
    #10013
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azér szerintem most ha így lesz a két oldal akkor nem lesz túl fair... mer most Arthur oldalán sokkal erősebbek vannak mint Angela-én... de nagyon jó réész volt szerintem!!!:) úgyis lesznek még módositások ezeken az oldalakon szerintem...
    várom a következő részt!!:)
  • precision
    #10012
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor miért nem ölte meg ha meg akart tőle szabadulni? én is azon vagyok hogy felesleges húzás volt ez, hogy 10 éves korára visszaviszik hiro -t...
  • Scouser
    #10011
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert azt mondta, hogy ez még neki is túl veszélyes. Ezért inkább kitörölte az emlékezetét, de csak 10 éves koráig jutott:)