12300
10528995171446015691.jpg
  • BlueJersey
    #10093
    a kensei-s részek nagyon jók voltak:)
  • BlueJersey
    #10092
    mikor lesz kész kb a felirat?:D
  • nyami
    #10091
    végén cod bahahaha
  • Gmux
    #10090
    szintén! :)
  • precision
    #10089
    nekem első évadban mikor Nikki vetkőzik a garázsban :D:D:D
  • tomcat1
    #10088
    nekem a láthatatlan faszis rész jön be + adam mikor harcola a japókkal :)
  • Micsu
    #10087
    jaja meg úgy kurva sok lenne a töltelék rész mint pl az atlantisnál

    én sokkal jobban szeretem ahol folyamatosan folyik a cselekmény mint pl pb vagy heroes
  • Zomil
    #10086
    szvsz annak nem látom értelmét...
    vannak olyan sorozatok ahol ez megoldható, de sztem a hösök nem ilyen
  • Bulykin
    #10085
    Tim Kring egy közönségtalálkozón megjegyezte, hogy manapság nehéz a szerializált sorozat műfaját sikerre vinni és megfordult a fejében, hogy a Heroes is egy különálló részekből felépített sorozat legyen.
  • ba32107
    #10084
    Nekem az is tetszett, amikor Peter és Adam megtámadták a vírust örző épületet. Ahogy Peter ide-oda haligálta az embereket, és Matt megpróbálta megállítani, fasza volt.
  • Kicsikiraly
    #10083
    ja igen, másik top jelenet season 1 vége felé amikor sylar megszerzi az atombomba képességet :D és áll a háztetőn és próbálgatja :D
  • edhi8
    #10082
    Claire-nek amúgy parókája van mostanában? Mert elképesztően ronda a haja. :D
  • Cat 02 #10081
    Sztem az a best mikor jövőben felrobbant Sylar :(
  • Fresh Duke
    #10080
    By the way, ha v.kit érdekel, TV2-n újra adni fogják a Hősöket péntekenként, 23:40 körül. Holnap már lesz is, az első évadtól kezdik.
    (Bár tudom, hogy ez az NBC-s topik, de biztos van, aki nézi magyarul is, és érdekli.)
  • szucsy89
    #10079
    jah az tényleg vagány volt ...save the cheerleader save the world:)
  • Fresh Duke
    #10078
    Amikor Peter és Sylar harcol az első évad utolsó részében.
    A másik meg, mikor a harmadik évadban Sylar látja Angelát, mikor blokkolják a képességét, majd felkel, elmegy a Pinehearthöz, és felkeni Mohindert és a másik orvost a falra. :D Mikor mondta, hogy "Hello, Mohinder.", akkor már fuldokoltam a röhögéstől. :D
    A harmadik kedvenc részem, mikor a jövőben (1. évad 20. epizód) megküzd Peter és Sylar.
  • Kicsikiraly
    #10077
    nekem top 1: S1xE5, metrós jelenet :D

    többit nem tudom sorrendbe tenni, de hát most a legutóbbi rész Elle és Sylar jelenet tényleg nagyon odavágott, Hiro összes időutazós része, és a többin még gondolokozom :D
  • szucsy89
    #10076
    tényleg ha már itt járunk nektek melyik a kedvenc jelenetetek?
  • Zomil
    #10075
    amugy nekem a mostani Elle vs Sylar rész benne van az 5legszebb/legjobb jelenetben

    eszméletlen milyen szépen megcsinálták ahogy Elle szadizza Sylar-t :D
  • Magiszter
    #10074
    Szerződtettem mosónőnek! Mat-el még a legmakacsabb szennyeződések is kijönnek nyom nélkül
  • Kicsikiraly
    #10073
    reális -> valósághű
  • Kicsikiraly
    #10072
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nem egészen a szimbolikusant, de hát hog ymondjam.. átvitt értelem? metaforikusan? valami ilyesmi. annak a jelenetnek más jelentése volt, ne akadjunk fenn apróságokon. ez volt a lényeg, hogy egyszer leszúrták, utána pedig még a vér is eltűnt. ha reális sorozatot akartok akkor ne nézzetek heroest :D
  • Flamer
    #10071
    háthogy a szopjlerbe..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aszondja az első napfogyatkozásadott cuccokat 2. elveszi. hát wtf?:o
  • ba32107
    #10070
    Mi?
  • Malakai
    #10069
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szimbolikusan? :) Biztos ezt a szót akartad használni? És mit szimbolizál az, hogy vérzik a benti szúrástól?
    De Magiszter szerintem nem is emiatt írta, hanem, hogy miután kijöttek hová tűnt a vér?
  • Kicsikiraly
    #10068
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    könyörgöm, ez HEROES :D minden megtörténhet. sok filmben meg történetben lőtték ezt el, hogy valakivel álomban, képzeletben, agyában történik valami, és annak a hatása érződik a fizikai testén is. szimbolikusan kell azt is érteni.
  • Flamer
    #10067
    amugynemértme énezt. első ad másik levesz? hogyde ?:o
  • ba32107
    #10066
    Mint a mátrixban
  • Magiszter
    #10065
    Szóismétlés: mikor
    Nem vagyok formában ma
  • Magiszter
    #10064
    A Heroes-ban a Föld minden pontján van a napfogyatkozás.
    Emlékezzünk csak vissza. Amerikában és Japánban is egyszerre volt napfogyatkozás (Mohinder kocsiból NY-ből, Hiro meg egy ház tetejéről nézte Japánban.).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a részt nem igazán értettem mikor Mat-et megszúrják mikor Mrs Petrelli fejében mászkál, és a valóságban is vérzik. Aztán meg mikor felébred se szúrás, se vér. Váchepönd?
  • salieri
    #10063
    Még négy rész és vége a volune háromnak. jó hogy ismét összehozták a csapatokat. a kilencedik rész meg szerintem erősen közepes volt, megint sok kérdéssel, viszont remélem az évad végére azért jön pár válasz ismét.
  • yosha
    #10062
    OK. Lehet hogy nem mutattak de a kronologiában sincs másik: http://heroeswiki.com/Eclipse
    Legalábbis a storyline-ba beleírva.
  • jugen
    #10061
    Ez a napfogyatkozásos dolog csak a Föld bizonyos részein érezteti a hatását?:DDD Mert a napfogyatkozás csak a Föld bizonyos részén jelentkezik egy időben...:DDD
  • ba32107
    #10060
    Ezt talán spoilerbe kellett volna...
  • Klemice
    #10059
    és ha nem mutattak minden napfogyatkozást ? :)
  • yosha
    #10058
    Pont ez az, hogy pár száz (nem ezer) év telik el két fogyatkozás között, most meg hirtelen évente van egy...
    Lehet hogy takzo annyi nőt ejtett teherbe hogy tényleg hozzá vezethető vissza mindenkinek az eredete...
  • yosha
    #10056
    promospoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha tényleg ilyen képességelvevős, képességnélkülieknek visszaadós lesz a napfogyatkozás, akkor szegény Maya jól meg fogja szívni. Mit kinlódott szegény hogy elveszitse, erre visszajön pár nap után. Amugy sántit ez a napfogyatkozásos dolog, mert ha attól kapták a képességet, hogyhogy már előtte tudták használni? Claire, Nathan, Isaac, Sylar már mind használták minimálisan, és akkor ott vannak a Company vénjei, meg a sok-sok idősebb mint Claude, Meredith.
  • Carlos
    #10055
    Caitlin-t akarok!
  • Timbo
    #10054
    vagy ahogy épp elveszik a szüzességét
  • ba32107
    #10053
    Moncia és West nem is volt túl érdekes karakter szerintem.