12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #10173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk ha neadjisten mégis visszakapta Peter a képességét, csak még nem vette észre, akkor valyon Takezo Kensei is visszaregenerál a kupac hamuból ? (lévén Claire és Sylar is a regeneráció nélkül halt meg, s mégis feltámadtak)
  • MiD
    #10172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ez a rész... A Sylares gyilkolós részt megint túlzásnak tartom, bár tény hogy elvileg volt mit megbosszulnia. Peter meg szerintem vissza fogja kapni, csak még azt nem mutatták.
  • Flamer
    #10171
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de visszaad mindent. az alapot visszadhatta volma :| a szopokáját.
  • Cat 02 #10170
    Peternek a fater vette el a képességét, nem a napfogyatkozás :)
  • ba32107
    #10169
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A lövöldözős részeknél azért vártam Jack Bauer előbukkanását a fák közül :D

    A Hiros teleportos rész jó volt
  • Flamer
    #10168
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    biztosnemkaptavissza. érezte volna.
    én titkon arraszámitottma szitáválövik de összegyogyuljamagáét.. de hátnem:|
  • Gmux
    #10167
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peterröl nem lehet tudni. lehet visszakapta mer nem nagyon próbálkozott... Sylar meg most szerintem megüti Arthur orrát... :)
  • Flamer
    #10166
    csakneked.
  • Scouser
    #10165
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Talán azért, mert rájött, hogy elég keményen átbaszta. Ne lepődj meg, ha a következő részben Sylar nem fogja apunak és anyunak szólitani Mr. és Mrs Petrellit. Vagy ez csak nekem jött át?
  • Scouser
    #10164
    Sokáig értetlenkedve néztem, hogy majdnem 2 egész részen keresztül napfogyatkozás van, meg hogy az egész világon, mert ugye Peterék jó messze voltak, meg hogy 1 éven belül ez a második, de aztán rájöttem, hogy egy olyan sorozatban, ahol az emberek repülnek, nem halnak meg, és atombombát robbantanak a kezükkel, nos ilyen sorozatnál ez tökmindegy, mert ígysem úgysem reális:) Attól fogva, hogy erre rájöttem, már jobban is élveztem ezt az utolsó részt:)
  • Lotczi
    #10163
    Spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez a rész tényleg gáz volt... Sylar minek nyirta ki a csajt amikor már megvolt a képessége? + Peter nem kapta vissza teljes tulerőben vannak a rosszak. Petrelli papa ha akarná kicsinálhatná mindeg 1 óra alatt.
  • Flamer
    #10162
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát pítőr csaknemkapta vissza :| látom ojan ez mint a szüzesség :D
    szájler meg.. decsicska. megöli közbe mindenap huzogathatná.. :ahah :C
  • gameplusz
    #10161
    Fél 2-kor keltem, már megbocsásson. Iskola mán nincs.
  • Flamer
    #10160
    van feliratosimás. hosszun.
  • Szolnokboy1
    #10159
    ez valami mérhetetlenül ostoba rész volt. ennyi faszságot és ellentmondást belepréselni 41 percbe már művészet, komolyan.
  • ACE
    #10158
    Van ám megszállottság, ezért hajnalig fent maradni, nincs reggel suli? :P
  • gameplusz
    #10157
    Nem volt rossz, de a következő jobb lesz ^^
  • LasDen #10156
    Monica.... :D amúgy jó képessége volt csak vmi normális szereplőnek kellett volna adni......
  • Kicsikiraly
    #10155
    ki lett rakva. úgysem volt fontos szereplő, és Nikki "ágán" volt benn, mivel Nikki kiesett, se Micah, se az a nem tudom hogyhívják.
  • Adi
    #10154
    És az, hogy megszívja akinek Suresh beadja a szurikat és szörnyek lesznek!:)
    Viszont azt nem vágom, h volt a 2 évad-ba egy kis néger csaj akinek az volt a képessége, h az mindent megtanul pikk-pakk. Azzal mizu van nem tudjátok?
  • Cat 02 #10153
    Kis Pontyipajtás

  • precision
    #10152
    :DD
  • Flamer
    #10151
    nenyujtogasd mer letépem:D!
  • precision
    #10150
  • Flamer
    #10149
    good boj(y)
  • precision
    #10148
    ha eztv -n regisztrálsz, és a my page -nél addolod a sorozatokat a my show közé akkor mindig kiírja hogy mikor jön a köv rész
    hasznos :)
  • Dean Winchester
    #10147
    üdvözöllek titeket.vki nem tudja,hogy a következő részek mikor lesznek és mik a cimei?
  • LasDen #10146
    szívesen részt vennék az efféle hagyományban :D NFL meccsek fosásig :D
  • ProGabe #10145
    ha ünneplés alatt azt érted, hogy NFL meccset néznek és teli pofára tömik magukba a pulykát, akkor igazad van, ünnepelnek :D
  • Kicsikiraly
    #10144
    jaértem :D (még egy kis off: és a tegnapi top chef? imdb azt mondja volt, eztv-n mégsincs)
  • LasDen #10143
    hálaadás vút tegnap......osztán inább ünnepelnek mint sorozatot néznek..... :D
  • Malakai
    #10142
    Nem volt ma se CSI, se My Name Is Earl.
  • Kicsikiraly
    #10141
    más: tudja valaki mi történt az eztv-vel? :O ma kéne lennie CSI-nek is meg My name is Earlnek is, de összvissz 3 sorozat van feltöltve. nálam van a hiba vagy mi történhetett? (gondoltam azért írom ide, mert ha ez jövőhét keddig nem oldódik meg a Heroest is érinti)
  • Kicsikiraly
    #10140
    nálunk is rendes napfogyatkozás volt :D emlékszem kinn ebédeltünk a sötétben :D
  • LasDen #10139
    én is nagyon jól láttam a napfogyatkozást anno......szép vút :D
  • ba32107
    #10138
    Én Pécsről néztem, itt kb a felét takarta el a Hold, nem volt nagy szám. Sajnos :(
  • Fresh Duke
    #10137
    2075-ben lesz gyűrűs napfogyatkozás Magyarországon. (Akkor 83 éves leszek... remélem megélem. :D)
    Az 1999-es napfogyatkozást Nagykanizsáról tökéletesen lehetett látni, nem volt se felhő, se eső, és a sávba is beleestünk. :D
  • atomboy
    #10136
    Csak husz napot tevedtel. 11-en volt. Meg mindig megvan az a napnezo szemuveg, ra lett nyomtatva a datum. :)

    Szegeden tokeletesen tiszta volt az ido, es teljes sotetsebe borult a varos. Nem semmi elmenyt nyujtott.
  • MrSpock
    #10135
    Ami a napfogyatkozási sávot nézve szinte pont a középpontban lakom,itt gyönyörű napsütés volt majd 30 fokkal ha jólemlékszem,bár volt pár kis felhő de szerencsére a napot elkerülte.Szuper volt!:-)
  • szucsy89
    #10134
    mi nem estünk bele a sávba, mégislehetett érzékelni nálunk is...emlékszem épp mentünk kocsival valamerre és egy kicsit elsötétült minden...