12300
10528995171446015691.jpg
  • gabi89
    #10213
    Első évadban is Peter volt az isten (Ő is legyőzhetett volna mindenkit) ezt már megszokhattuk.
    Elle meg már akkor is csípte Sylert amikor HRG társaként vadásztak rá és gyilkost csináltak belőle. (Visszaemlékező rész úgye - nem rég volt)
    Többiben igazad van,de annyira bonyolult a Heroes,hogy a bakik már szinte alap.Ettől még egy jó sorozat.
  • gabi89
    #10212
    Na ez nem igaz mert a második évadban a megszerzett képességeket vesztette el ,de az éhséget nem. Akkor ezt már kibeszéltük ha jól rémlik.
  • ACE
    #10211
    Akkor honnan van neki az elmébe látása?
  • Dean Winchester
    #10210
    a papanak van gyors futása?? honnan szedted?csak olyan képessége van amit elvesz.
  • precision
    #10209
    már sylarnek sem kell megskalpolnia az embereket hogy megértse a képességüket és ezáltal megtanulja őket
  • Lirion
    #10208
    Ez a két napfogyatkozásos rész valami hihetetlenül szar volt. Ilyen parasztvakítást baze, kiadni két ennyire értelmetlen és fölösleges részt, ha ilyen sok a fölös pénzük, adják inkább nekem... Egyébként is szar az egész évad, miért kell ilyenekkel még tetézni?
    A Syler-es szálban senkinek nem tűnt pl. fel, hogy a 2. évadban végig képesség nélkül volt és mégis ugyanolyan gyilkos természete maradt, mint képességgel? Akkor hogy a faszba van az, hogy most hipp-hopp lett egy mellékhatás és ő igazából jó, sőt, még úgy is tud képességet szerezni, hogy nem kell betekinteni a másik fejébe?
    Az meg milyen baromság már, hogy a napfogyatkozás adta a képességeket és senki nem tudta, hogy mivel jár egy ilyen esemény? Angela már megélt egy ilyet, legalább neki tudnia kellett volna, hogy mi a franc van és Arthurnak is volt már előtte képessége, meg Lindermannak meg Matt apjának meg Hiro apjának meg Adamnak meg még néhány emberkének...
    Arthur meg lefeshette volna a jövőt, vagy minek van neki az a képessége meg? Mint ahogy Sylernek is megvan..
    Na és Elle meg Syler, könyörgöm, szánalmas, a 2. évadban vadászik Sylerre Elle, itt meg szereti és teljesen odaadja magát neki? Ugyanmár...
    Arthurnak meg hova lett az "éhsége", amit Peter által Sylertől kapott meg? Neki csak úgy hipp-hopp eltünt vagy mi? Ha meg Hiroért el tudott menni afrikába, miért nem bírt elugrani Claire-ért is? Na és ha régen a feleségét manipulálta úgy, hogy Nathant meg kell ölni, most miért nem volt képes manipulálni Nathant, hogy mellé álljon?

    Süt az egész évadról, hogy csak azért csinálnak ilyen fos napfogyatkozásos részeket és fájdalmasan sok hibát, hogy meg legyen a kellő epizódszám, mert a jelen állás szerint Petrelli papa egy részben le tudná a összes ellenfelét és nem lenne tovább sorozat...

    #10167: "Sylar meg most szerintem megüti Arthur orrát... :)" Sylernek esélye sem lenne, az a csávó kb. semmit se tud. Telekinézis, nagyon jó hallás, gyors tanulás, regeneráció, atombombás képesség, villámlás, fagyasztás, ujjal lövöldözés aztán szevasz. Petrelli papának ezzel szemben van telekinézise, atombombás képesség, villámlás, kék tüz, regeneráció, repülés, légiesség, láthatatlanság, kurva gyorsan futkosás, félelemből erőt merítés, gondolatolvasás és -írás, tér és idő irányítása és az a csúnya képesség elszívás is. Sylernek semmi esélye nem lenne. Az egyetlen figura, aki tudnak valamit kezdeni, az a haiti.
  • szucsy89
    #10207
    :dddddddddddddddddddddd
  • Dean Winchester
    #10206
  • ACE
    #10205
    Annyira "tele voltak feszültséggel" hogy hamar elmentek :D
  • ba32107
    #10204
    Nekem az nem tetszett, hogy Elle-ből keveset mutattak
  • precision
    #10203
    HRG egy kicsit perverzkedett és végignézte az akciót :D :P
  • Dean Winchester
    #10202
    nekem a rész eleje elég zavaros volt,magyarul szarul csinálták meg.
    előző rész végén láthattuk,hogy sylar smárol elle-l és közbe noah célbaveszi őket.
    kövi részben meg már megvolt a szex és aztán lő rájuk (közben már felis öltöztek aránylag :S
    hát akkor ugy kellett volna hogy az előző rész végén még ne mutassák noah-t vagypedig a második rész elején már egyből lőnie kelet volna mikor smárolnak.
    na nekem ez nem tetszett!
  • ACE
    #10201
    Volt valami olyan rész, hogy Claire-nek valamilyen testrésze elvált a többi testétől, vagy nem is, valami idegen anyag fúródott az agyába, és amig az nem lett kihúzva, addig nem "éledt" újra. Namost szerintem a Takizo is max. ezért nem kaphatja vissza a tulajdonságait, mert porrá vált.
  • jugen
    #10200
    Ebből a részből is látszik, hogy még mindig nem rendeződtek le a szerepek, és a promo alapján a következő részben is lehet valami "váratlan" csavar.
  • luckyboi
    #10199
    Azért nemtudom azt észrevettétek-e , hogy a szereplőkön kívül más ember nemigen volt a tegnapi részben (kivétel vendégszereplők,meg kórház) amikor HRG az utcán tudjátokkiket üldöz, sehun senki, napfogyi van és mindenki elbújt előle? Azt nem a túlzott UV-B sugárzás miatt kellene?
  • Flamer
    #10198
    akkoris:|
  • precision
    #10197
    hát azér ez nem dallas, hogy párszáz rész ment a kukába úgy hogy vmelyik szereplő csak álmodta :D
  • Danyi
    #10196
    Az utolsó szériában az utolsó rész úgy ér véget, hogy egy addig ismeretlen szereplő felébred és: Nah milyen hülyeséget álmodtam :D
  • Gmux
    #10195
    szerintem meg úgy fognak hozzá állni, hogy ez is megtörtént ozt kész... nem hinném hogy túl rendszeresen lenne napfogyatkozás majd...:)
  • R3TR0
    #10194
    Még....
  • Kicsikiraly
    #10193
    épp ezaz. ezt nem tudjuk, hogy mi történik. ha a napfény lenne a képességek "üzemanyaga", akkor tényleg nem lenne éjszaka képességük. De pedig van, épp ezért nem értik mi történik.
  • ba32107
    #10192
    Amúgy "tudományosan" eléggé megmagyarázhatatlan a napfogyatkozás. Hiszen gyakorlatilag nincs különbség a fogyatkozás, és az éjszaka között. Tehát ha a napnak valami köze lenne a képességekhez, éjszaka is eltűnnének, nem?
  • sztyui2
    #10191
    de a jövő változhat!
    Mint ahogy atombombarobbanás sem volt!
  • szucsy89
    #10190
    Persze hogy visszanyeri hiszen a jövőbeli sebhelyes Peternek is van képessége
  • Gmux
    #10189
    ööö bocs... fáradt vagyok... korán keltem... az előzőt nem gondoltam komolyan...:D
  • Gmux
    #10188
    akkor most leadnak 13 részt és jövő ősszel ugyanígy a 3ik évad lesz csak innentöl a folytatás ahol most abba hagyják?
  • Lotczi
    #10187
    Nem ez az évad több részes csak ketté van osztva és a folytatás még a 3. évad lesz...
  • Gmux
    #10186
    ebböl az évadból már csak 2 rész van. 13 részes ez az évad... szóval vagy úgy fejezik be, hogy visszakapja az erejét vagy majd jövő ősszel megtudjuk a 4ik évadba:)
  • Lotczi
    #10185
    Szerintem is vissza fogja nyerni Peter a képességét...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként már ott rá lehetett jönni hogy a többiek visszakapják a képességüket majd amikor elkezdődött mert Peter amikor a jövöbe volt voltak képességek és a jövöben is át kellett ugye esni a napfogyatkozáson. Öszintén szolva többre számitottam ettől a 2 résztől de a következő a promo alapján jónak néz ki. Sylar meg kedvelte azt a csajt és nem derül ki egyértelmüen hogy hazudott e neki az annyáékkal kapcsolatba szoval a fene se tudja. Nekem személy szerint nem tetszik hogy Sylar újra gyilkos lett.
  • R3TR0
    #10184
    Én azért nm hiszem Peter örökre vesztette el sztem max 1-2 rész és visszanyeri ez fix
  • Cat 02 #10183
    Nézd úgy h a napfogyatkozás gátolja a képességet. De ugye Peternek nincs is mit gátolni... :P
  • Kicsikiraly
    #10182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért az a baba lehetett 1-2 éves is :D
  • szucsy89
    #10181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát elég gáz rész volt...én is abban reménykedtem hogy Petert meglövik és meggyógyul de nem...Sylar meg bosszúból ölte meg Elle-t mert hazudott neki, meg még ott volt a gyilkolásvágy is...a Parkmanes rész gagyi volt, szvsz ez a rész kimaradhatott volna semmi értelme nem volt...köv rész promóhoz:

    hát Peter akkor csak nem kapja vissza a képességét, mert akkor nem fegyverrel hadonászna:) érdekes lesz Nathan ha látja a jövőt megváltozik e a véleménye...mert ha az apja ellen fordulna akkor már Petrelli papának alig lenne szövetségese, hiszen már Sylar se az ő oldalán van
  • Liszi
    #10180
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az köszi hogy Claire "16 éves" :D:D Sylar te meg igazából mikemény vagy :| szvsz sok értelme volt a napfogyatkozásnak :))
  • ProGabe #10179
    [homlokára csap]

    hogy a búsba bírtam egy ~100 éves épületre azt mondani, hogy pláza? :D
    így már világos, kösz

    új rész promoja:

  • Kicsikiraly
    #10178
    [spoiler] az ahol Claire csecsemő volt és Hiro gyerek, az nem a Kirby Plaza volt. az a ... ház volt (első évadban Isaac csaja, aki meghal, na annak az apjának a háza, sry név ismétcsak nem ugrik be :D), a Kirby Plaza pedig az első évad végén az a tér.
  • ProGabe #10177
    érdekes rész(ek) volt(ak) :D

    igazság szerint teljesen felesleges volt ezt megcsinálni

    valaki magyarázzon el nekem egy lényegtelen dolgot:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    9th wondert olvassa a srác. a másik megmondja, hogy abban találkozik először Hiro és Claire, kisgyerekek, ill. csecsemőkorukban. tudtommal ez a Kirby pláza(??) tetején volt

    erre a köv. mondata a srácnak az, hogy a másik találkozásuk nem számít, mert akkor, a Kirby pláza tetején nem is beszéltek egymással

    na most akkor hogy is van ez? :)
  • Micsu
    #10176
    volt már vagy 8x :D
  • Flamer
    #10175
    old.
  • MerlinW
    #10174
    Sylar játsza Spock-ot az új Trek filmben:)