12300
10528995171446015691.jpg
  • Dean Winchester
    #10253
    így már értem
  • Flamer
    #10252
    ahaha!

    "Az a baj az ilyen hszekkel, hogy senki nem fogja visszanézni a számokat, hogy neki reagáltál-e :D"
    -
    [megnézte] és NEM :CVCCc [szomy] = megnéztem, és de, én visszanéztem. :D
  • Dean Winchester
    #10251
    miez a mondat?
  • salieri
    #10250
    Amit írtál utoljára, hogy a jövőben találkoztak, mármint Sylar meg Elle az a jövő már megváltozott. Tehát azt már ne nézd (szerintem).
  • Flamer
    #10249
    [megnézte] és NEM :CVCCc [szomy]
  • ba32107
    #10248
    Az a baj az ilyen hszekkel, hogy senki nem fogja visszanézni a számokat, hogy neki reagáltál-e :D
  • Timbo
    #10247
    szerintem meg szokás szerint össze-vissza változik a képessége :D az írók szeszélyétől függően
  • Zomil
    #10246
    izé szoval aktiv és arra hat akire akarja/körülötte :)
  • Zomil
    #10245
    sztem simán aktiv, csak képes irányitani, szoval be tudja kapcsolni és akkor x méteren belül senkinek nem müködik :)
    De amugy ez a legutobbi részben derül ki a legjobban, mikor Peter mondja a Haitinak: "Használd rajta a képességed, h le tudjam löni"
    vagy valami hasonlot mond :)
  • Lirion
    #10244
    Hopp, ez igaz. :) Viszont azt nem tudni, hogy a haiti képessége passzív-e, vagy aktiv. Amikor Hiro és Daphne találkozott vele, a Haiti nem tudott a jelenlétükről, mégse működött a képességük, viszont az első évadban Nathan simán elrepült, pedig akkor tudták, hogy ő is tud vmit..
  • Zomil
    #10243
    Haiti képességét nem kaphatta meg Peter, mert blokkolta a képességét, vagyis nem tudta eltanulni töle(ami ugye Peter alap képessége) :)
  • Lirion
    #10242
    #10210: Nem a képesség birtokosa dönti el, hogy mit vesz át és mit nem, hanem automatikusan átveszi mindent, amit körülötte használnak. Erre rengeteg példa van, pl. mikor Peter lezakózik vmi házból az első évadban Claire sulijában, akkor is automatikusan meggyógyult, amikor Ted-del találkozott, akkor is automatikusan megkapta a nukleáris képességet és láthatatlanná sem akart ő válni először, csak simán átragadt rá Clauderól. Ebből következik, hogy ő is már rendelkezett a rossz fiúk képességeivel az 5. szintről, és általa megkapta a papa is, aki még mellé behúzta Daphne képességét, Maya képességét, Mohinderét is meg kellett kapnia és egyébként Peter találkozott már a Haitivel, aki használta is rajta a képességét, szóval azzal is rendelkeznie kell Arthurnak. De a készítők nem követik a saját maguk által kitalált logikát, ezért egy csomó képességgel nem rendelkeznek, mert elfeledkeztek róla az írók és fogadni mernék, hogy Syler éles hallása is feledésbe merült, pedig bizony sokszor nagy hasznát venné.

    #10212: A képesség velejárója az éhség, mellékhatás, ha úgy tetszik. De ha az a mellékhatás megmaradt, azt mivel magyarázod, hogy Mohinder mellékhatása eltünt, amikor nem volt képessége?

    #10220: Ha nem szeretném a sorozatot és nem tetszene, nem érdekelne, hogy milyen baromságokat csinálnak és nem említeném meg se itt se máshol.
    Sylar neve ok, de ettől a mondandóm nem válik érthetetlenné, a bír igét meg nem a tud ige helyett használtam, persze meg kell próbálni a nyelvtanba belekötni, ha már a tartalomba nem lehet..

    #10225: Szoktam nézni, köszönöm. :)

    #10231: Nathan lépése szerintem teljesen korrekt. A helyében én is úgy döntenék, az meg nem lényeg, hogy nem Tracy hatására áll át. Ő egyébként is csak mellékszereplő.
    Elle apját meg Sylar ölte meg és most eszembe jutott az is, hogy a 2. évadban Isaac lakásán találkoztak és egyiknek se jutott eszébe, hogy hejj ők alig egy éve még majdnem dugtak, annyira imádták egymást. Szóval a Sylar-Elle szál nagyon sántít és a visszaemlékezéses rész sem magyarázza meg őket jól, inkább rosszul.
  • Dean Winchester
    #10241
    én is igy gondolom.nekem a fejemben megse fordult ,hogy elle meghalt.
  • Cat 02 #10240
    Csak én láttam úgy h elkezdi vágni aztán felkapja a fejét ?
  • ancsie18
    #10239
    Látom mindenki nagyon beleélte magát, hogy Elle meghalt. De biztos ez? Mármint, a részben csak annyit láttunk, hogy elkezdi vágni a homlokát, de konrkétan a holttestét nem láttuk, ott félbemaradt a jelenetük. Nem kötekedni akarok, csak én még mindig remélek.
  • Zomil
    #10238
    miután már jópárszor átbaszták, kezdve Elle-el, igy nem csoda, h elgondolkodik egy ilyen mondaton :)
  • precision
    #10237
    hiszékeny loser lett ez a Sylar
    én vagyok az anyád, te vagy a kedvencem - oké anyuci szeretlek
    én vagyok az apád, anyád meg akart ölni - oké apuci szeretlek, anyu te szemétláda
    nem ők a szüleid csak kamu - oké, hiszek neked, rohadt álszülők

    wtfomglol
  • ScarY MAN
    #10236
    sztem sylar nem fog gyilkolaszni... szimplan felkutatja hogy ki mond neki igazat es ki nem... majd ugy all vmelyik oldalra....vagy nem :D
  • Flamer
    #10235
    yaok
  • ForzaInter
    #10234
    a jövőben is az apjával volt Nathan, ezt mondta neki Peter még az elején.
  • Flamer
    #10233
    he?:o
  • ForzaInter
    #10232
    Nathant tudta előre Peter..
  • Dean Winchester
    #10231
    huh a nathan-es résznél megdöbbentem.
    egyszercsak előjön hogy az apjukkal legyen :O
    okés hogy most megvolt az oka a váltásra de enyniree????
    mivan a csajával?elvileg ugy volt hogy majd a csajszli beszéli rá nathant a papaoldalára való menetellel:D
    erre semmi :(
    ja elle meg megakarja ölni sylart majd együtt van vele :S bár jaszerette.
    de am elle apját ki is ölte akkor meg?nem sylar????
  • Hoz_Hun
    #10230
    Teljesen egyetértek. Úgy forognak a karakterek jellemvonási mint a szélkakas. Nagyon zavaró.
    Ráadásul tényleg van benne egy csomó logikátlanság. Ezzel együt én még szeretem a sorozatot, de sajnálom, hogy ilyan kaotikusan írják meg az epizódokat. Legalább emlékezhetnének mit írtak a történetbe előtte, mikor új dolgokat találnak ki.
  • ba32107
    #10229
    És ha már az NBC sorozatait taglaljuk, akkor ugyan másféle bukásról van szó, de mindenképp bukásról, ha a két éve még szenzációs nézettséget és kritikákat termelő Hősök-re (Heroes) gondolunk. A Hősök ugyanis a 3. szezonjában tovább folytatta a 2. évadban elkezdett süllyedést, és a nézők úgy menekülnek a sorozattól, mintha valóban egy süllyedő hajón lennének. Bár egyelőre nincs arról szó, hogy az NBC megszüntetné a szériát, de a hosszú távú túlélési esélyei minimálisra csökkentek.

    Forrás
  • Micsu
    #10228
    ált a dupla epizódok szoktak a legjobbak lenni de szinte a 2 leggyengébb rész volt
  • precision
    #10227
    engem is zavartak ezek a hirtelen és logikátlan jellemváltozások
    ott volt pl Elle, egy-két résszel ezelőtt még életunt, "kedves" lány volt
    aztán köv részben már "elvesszük ami nekünk kell" style befigyel... ismét pszichonyuszi lett
    aztán itt van Sylar is a mostani részben
    aztán Nathan is hirtelen egyetért apucival...
  • Dean Winchester
    #10226
    na-na az fasza sorozat..orvossorozatok közül a legjobb!
  • DjDano
    #10225
    Ajánlom a sánta gyógyszerfüggő bunkó orvosos sorozatot !
  • Zomil
    #10224
    nincs olyan sorozat föleg ami ilyen "misztikus", amiben ne lenne baki :)
  • Dean Winchester
    #10223
    nyugi =)
    elkell fogadni avéleményét..
    én is egy két soriban találok hibákat de attól nézem mert érdekel az esemény,és ilyen aprósgokért (néha elég nagy de mind1) nem fogom abbahagyni.
    ezt most nem konkrét heroesra értem hanem ugy álltalánosságban a sorozatokra.
  • Kicsikiraly
    #10222
    "Na és Elle meg Syler, könyörgöm, szánalmas, a 2. évadban vadászik Sylerre Elle, itt meg szereti és teljesen odaadja magát neki?" BTW gondolkozz már, honnan tudod h Elle komolyan gondolja? amikor HRG mondta Sylarnak hogy nem is ők a szüleid meg stb, tényleg olyan fejet vágott Elle hogy "napaszmek ne lődd le a poént már majdnem megvolt". Szvsz Elle nem gondolta komolyan, még mindig az apja halálát akarja megbosszulni (+ gondolom küldetéseként is hasonlót kapott, mondjuk Arthurtól vagy akárkitől)

    az ilyesmi sorozatokban mint a Heroes, nem a racionalitást és a realitást kell keresni. Ha valamit nem értesz, nézd meg mégegyszer, ha úgy sem nagyon érted, akkor valószínűleg valamit nem tudsz. de nem kell rögtön bakira gondolni. Próbáljátok meg élvezni a sorozatot és nem a hibáira verni a nyálatok. Ha mégis csak a hibákat veszitek észre, akkor az előző kommentemben megfogalmazott tanácsot fogadjátok meg.
  • Fresh Duke
    #10221
    Sylar a neve, nem Syler... -.-'
  • Kicsikiraly
    #10220
    :O ha ennyire nem tetszik, ne nézd, rengeteg más sorozat van. lehet építő jellegű kritikát, de azt ne nekünk, nekünk tetszik a sorozat. ha nem tetszik mondd azt h nem tetszett és ne nézd tovább ha ennyire nem tetszik.

    én is kötekedhetnék hogy az Sylar, és a "tud" igét nem helyettesíthetjük a "bír" igével, de nem teszem () mert ha nem tetszik nem kéne elolvasnom. :D
  • ACE
    #10219
    Jaja, valóban, erre nem is gondoltam...
  • Dean Winchester
    #10218
    tényleg :D peter képesség elvételével nagyon sokféle powerra tett szert!
  • Cat 02 #10217
    Peter ?
  • Dean Winchester
    #10216
    hát izé az is volt neki
  • ACE
    #10215
    Na és mi van a teleportálással?
  • Dean Winchester
    #10214
    az alapból volt neki.