12300
10528995171446015691.jpg
  • GYILOKOLI
    #10576
    Jah kerestem őket csak nem webisode néven hanem heroes web episodeok :D nah de bocs és boldog karácsonyt minden heroes fannak :P
  • Tower Guard
    #10575
    Ez jó. De végülis naggyából mi a szövegek lényege? Mert így felirat nélkül nem túl sokat értettem meg sajnos :S
  • Gmux
    #10574
    a webisodeok ilyen 3-4 perces izék :D és van így 4 ilyen 3-4 perces és úgy kerek a kép. Google a barátod...:) amúgy asszem a sorozatjunkie.hu (asszem ez a címe) vagy sorozatblog.hu (ennél is csak remélem a pontos címét) fent vannak
  • Gmux
    #10573
    ááá imádlak:D
  • Bulykin
    #10572
    Azt megtudhattuk, hogy Benjamin 'Knox' Washington és Matt Parkman elég jól ismeri egymást. Azonban az nem derült ki vajon honnan ez az ismeretség. Nem is derülhetett ki, hiszen az NBC kivágta ezen részeket a sorozat 3. évad 8. részéből. Íme a törölt két jelenet.
    Kimaradt Heroes jelenetek
  • GYILOKOLI
    #10571
    találtam 1et torrenten, de csak 30 mb nem lehet valami sokminden benne :D
  • GYILOKOLI
    #10570
    Webisodeokat merre fele lehet leszedni ?:P
  • Gmux
    #10569
    hmmm ezek a webisodeok érdekesek... elvileg vannak összefüggések a sorozattal, legalábbis én úgy vettem le mer az utolsó részbe ott volt a webisodeból a postás és bevolt zárva mint ahogy volt a webisodeba. tehát most van ez a katona képességgel ha nem hal meg akkor még később feltűnhet majd vagy egy fél percre a sorozatba, aztán meghal...:D
  • Gmux
    #10568
    így gondoltam én is (már ha nem hal meg a fertőződésbe). de nem tud érte menni még akkor se ha valakinek lenne időutazó képessége...
  • Lirion
    #10567
    Attól, hogy alternatív jövő, nem került át másik világba. Egy évet utaztak előre a csajjal, ha jól emlékszem, így a csaj az egy évvel későbbi, sokadjára megváltoztatott jövőben fogja élni az életét.
  • edhi8
    #10566
    De egyébként Claire hős szerelmes lovagja is felszívdott rendesen, pedig mennyit lapátolt a cheerleader hogy ne haragudjon rá a gyerek. Nem volt valami jól kidolgozva a felszívódása.
  • edhi8
    #10565
    Fura feje volt
  • Carlos
    #10564
    Szerintem édes volt.
    Imádtam az ír akcentusát!
  • edhi8
    #10563
    Az a csaj halál idegesítő volt, és ronda. Szerintem direkt így tervezte, hogy ott ragadjon abban a kedves kis jövőben
  • Tower Guard
    #10562
    ja :D De mondjuk közben sem sokat agyalt azon mielőtt teljesen megváltoztatta volna a jövőt, hogy utána kéne menni, vagy jajj szegény most mi lett :D
  • Gmux
    #10561
    hát így belegondolva tényleg...:D bár már nem tudom hány rész volt, hogy ott maradt a csaj meg megmentette a világot... na de mindegy...:D
  • Flamer
    #10560
    yódeténylegleszarja:D
  • Gmux
    #10559
    az a csaj az eltűnt, kiírták. tudod az alternatív jövő volt mikor a vírussal megfertőződött a világ, és a csaj abba a jövőbe maradt, így Peter nem tud visszamenni abba a jövőbe mer megváltoztatta.
  • Dean Winchester
    #10558
    köszi
    10552: igen azt hittem ,nem rég kapcslódódtam be a sorozatban a 0ról indulva szal nem tudhattam milyen szisztémában zajlott eddig a sorozat!
  • GYILOKOLI
    #10557
    Sziasztok!Nekem csak 1 kérdésem lenne, ugye már egy ideje elkezzdődött a Heroes: Destiny c. web sorozat, amire kiváncsi vagyok,habár a képek és előzetes alapján sztem ugyan az lehet mint a hősök.Szóval csak az érdekelne hogy hol lehet letölteni ezt a sorozatot, mert fogalmam sincs.
  • Tower Guard
    #10556
    Elég sok esély van arra hogy Sylar él, mert így csak kikapcsolt az agya hogy benne van a szilánk, meg az apja is benne lesz a sorozatban, valószínű összefutnak, meg Sylar nélkül egyenlőre nehezen lehetne elképzelni a Hősöket. Ennyitől úgysem hal meg.
  • Tower Guard
    #10555
    Egyébként kicsit visszamenőleg, még a 2. évadban, az a csaj akivel Peter véletlen elment a jövőbe és otthagyta, vele mi lett? Mert így igérgette meg úgy, hogy visszajön érte, meg szerették is egymást vagy mi. Aztán szarta le Peter, élte a kis életét tovább. Miért van egy olyan érzésem hogy lehet az írok is megfeledkeztek róla?:D
  • Tower Guard
    #10554
    Őő most nem azért, de itt a normál világban te meg tudod mondani valakiről hogy jó vagy rossz? Vagy mi alapján? Épp ez a jó a sorozatban, hogy nincs olyan, hogy én jó vagyok örök életemben és kész, az voltam az is leszek, vagy húúú én de gonosz vagyok, és nincsenek érzéseim meg semmi, csak ölök céltalanul... Meg jól elkönyvelted hogy SZar. Jó ez a te saját véleményed. Nem kell tovább nézni, ha nem tetszik... De ahogy elnézem nem most jöttél rá erre hogy neked nem jön be. Mégis nézed, nem értem
  • Tower Guard
    #10553
    Ja énis erre gondoltam, tisztára hasonló lesz. Csak az első évadban Sylar alakult át Nathenné, és játszotta a szerepét egy ideje, mert kinyírta. Matt meg gonosz volt, legalább kinyírta a Noaht :) Egyébként érdekesre megoldhatják, lehet összefog az összes hős egymással.
  • gabi89
    #10552
    Hihetetlen,hogy mindenki azt hiszi,hogy ősszel jön :D (tavaly ilyenkorból kiíndolva gondolom - de akkor SZTRÁJK volt azért felkellene fogni már xD)
    Meg a volume 3,4 se egyenlő a 3.évad 4.évaddal.
  • precision
    #10551
    Heroes: On break, returns: 2009-02-02
  • Klemice
    #10550
    nem egy kérdés volt
    nem hétfőn jön, nem is ősszel
    dehogynincs heroes te is írtad hogy folytatódik
    nem kezdődik elölről te is írtad volume 4
    nem tudjuk begyűjtik-e őket majd kiderül
    nem tudjuk él-e kiderül majd
  • Dean Winchester
    #10549
    egy kérdés. most hétfőn jön a 4.kötet 1.része vagy majd ősszel? és akkor mostmár nincs heroes?
    és most mondhatni kezdődik előlről :S begyüjtik a képességel rendelkezőket:S sylar még él ugye?
  • sandor8206
    #10548
    ok kösz, akkor az is lezárva :-)
  • precision
    #10547
    igen, azért szakadt szét a föld mert mindenkinek képessége lett
  • sandor8206
    #10546
    szervusz
  • sandor8206
    #10545
    hát volt az a sztori ami az egész fejezetet végig kísérte, tehát a formulás és ott voltak mindig a rajzok és Hiro jövőbe utazása, hogy szétszakad a Föld, ez a kettő összefüggöt?
  • Zomil
    #10544
    ezt a mondatot most magyarul ha lehet :)
  • sandor8206
    #10540
    aha, akkor elvileg semmi konkrétum, tehát elvileg még folytatódhat?!
    Én annak örülnék, hogy nemcsak ügynökök lennének a üldözők, hanem ott is lennének "supermanek" (elvileg nem lesz, mert amcsi elnök nem tudta, hogy vannak ilyen emberek) vagy valami olyasmi, hogy felakarnák használni őket stb. tehát kicsit olyat mint az x-menben.+ha vinnék párhuzamosan valami sztorit, remélem nem csak üldöznek 10 részen keresztül
  • Gmux
    #10539
    ahogy elnéztem a fugitives trailerét elég érdekes lesz... jó párat elkaptak, de azért arra kíváncsi leszek hogy Sylarrel meg Peterrel mi lesz meg, hogy kapcsolódik majd Sylar apja a történetbe... :)
  • Gmux
    #10538
    szerintem azzal volt összefüggésbe... legalábbis én úgy vettem le mer ugye csak azt mutatták hogy tudnak repülni meg ilyen képességeik vannak de bizonyára voltak azért keményebbek is amiket gondolom nem túl jó célokra használtak és így pusztították el a földet gondolom...
  • sandor8206
    #10537
    én se nagyon háborodom fel amikor a kedvenc filmjeimet basztatják! én se értem. Itt meg azért csak 1-2 komment ami kirívó (tehát a szarozás:-D) a többi sztem értelmes megfogalmazás, hogy mi nem tetszik! egyéni vélemény. de amint látom nem tudom miért vannak felháborodva, mert az értelmes, kérdező, "beszélgetős" hsz-mre nem válaszol senki :-), csak a negatív kritikásokra, az az érzésem meg is halna a topik ha ez nem menne:-D
    Szóval még egyszer aki egy "lexikon" sorozatban-Van valami összefüggés a mindenki kap képességet és szétszakad a bolygó sztori közt, tehát az folytatódik vagy az is le lett zárva? Jó nem lesznek álmatlan éjszakáim miatta ha nem tudom meg, de kíváncsi vagyok! Mert nem értem mi köze volt az egyiknek a másikhoz.
  • precision
    #10536
    mindenkinek ez a baja mostanában?
    én is leírtam a pb topikban hogy mi nem tetszik a sorozatban, meg hogy jó lenne ha már vége lenne és le lettem ugatva
    nekem a heroes az egyik kedven sorozatom, mégsem érzem magam felháborodva mint te, ha vkinek nem tetszik és leírja

    de ahogy gondolod, szervusz.
  • sandor8206
    #10535
    szervusz
  • Kicsikiraly
    #10534
    gyerekek én akkor most minuszfav, aztán februártól élvezem a sorit topik nélkül. csak felbasz hogy ide kell szidni a sorozatot és belekötni a dolgokba. szervusztok.