12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #10616
    jajj, letekersz alulra és beírod a keresőbe hogy #10415 :P
    nem én írom így, vagyis én is így írom, de nem azért írom így, mert nekem így jól esik (vagy jobban esik) hanem azért mert így írták meg a sorozat készítők anno
    érted? :D
  • Flamer
    #10615
    softlinket mer nem nézek vissza oldalakt :D
    és szarok rá tehogyirod meg hogy őhogyirja. szájler :D
  • precision
    #10614
    az Sylar, nem Syler :P
    ja és #10415 :P
  • Flamer
    #10613
    fényderül rá ki syler apja :D
  • LeventeV
    #10612
    Tul sablonos lenne ha megint a jovo megmentesere torekednenek, megint csokkenne a nezettseg, es akkor lehet, hogy befejeznek a sorozatot. Ne aggodjatok, lesz meg reszunk izgalomban boven.
  • Gmux
    #10611
    fura lesz, hogy nem a jövőt akarják majd megmenteni...:)
  • MerlinW
    #10610
    2009-Feb-02 Heroes 03x14 A Clear and Present Danger
  • Dean Winchester
    #10609
    megvan a válasz.
    febr. 02-án jön és a 14.rész lesz!
  • Bulykin
    #10608
    a harmadik évad lesz továbbra is és a 4.fejezete kezdete
  • Dean Winchester
    #10607
    február 9én jön a következő rész?és akkor az már másik évad ugye? vagyis itt kötetnek nevezik...
  • yosha
    #10606
    Némá, ő lesz a HULK3-ban a LEADER... :))))
  • atomboy
    #10605
    Mar csak egy honap!
  • GYILOKOLI
    #10604
    Boldog újévet :P
  • Gmux
    #10603
    BUÉK :)
  • Gmux
    #10602
    BUÉK :)
  • Flamer
    #10601
    ahaharohattas!44
  • Carlos
    #10600
    Azért engem elfenekelhetne, ahogy sylar-t akarta az uccsó epizódban. :)

    TÉK!
  • Flamer
    #10599
    reklám a kis ribancznak. gondolj bele most mennyire felkapják emiatt a lapok.
  • sandor8206
    #10598
    ügyes volt aki megcsinálta :-D mondjuk az ilyeneknek mi értelme van ?!
  • Zomil
    #10597
    attol még jó :D

    (amugy ha megnézitek azért nem ilyen vékony a csipöje :D )
  • trident
    #10596
    most mit kell elrontani? (/me szerint is ps)
  • Micsu
    #10595
    kam
  • Flamer
    #10594
    szrintem ps
  • szucsy89
    #10593
    ező?
  • trident
    #10592
    Aranyozs. =)
  • Sixfreed
    #10591
    És azt tudtátok, hogy Petrelli mamának van egy harmadik, eltitkolt fia is? Nem más, mint Mike Hannigan a Jóbarátokból. Azután tagadta le, hogy Mike és Phoebe összejöttek. : )

    Szóval vicces dolog volt, hogy most újranézve a sorozatot, ráismertem. Olyasmi élmény volt, mint Doktor House-t felfedezni a negyedik évad végén. Kilencedik évad, "Ross malac dala" című részben jelenik meg. ; )
  • Lotczi
    #10590
    Nos hiba mondja azt hogy legyen vége attol még ugyse az ő szava fog dönteni mert ő senki az írók és a csatorna szemszögéből. Én imádom a sorozatot de ez egy fórum ahol szidni is lehet szóval ezen nem tudom mért kell kiakadni.
  • Dean Winchester
    #10589
    jah :D én is nézem...
    én pl a terminatorral álltam le :D
    2-évad 6.részéig néztem de a 6részt már nem néztem meg,vagyis elkezdtem de a felirat naon gyors vot egyszerüen else lehetett olvasni máris eltünt,beleuntam és abbahagytam :D egyszer lehet bepótolom de vhogy semmi késztetést nem éreztem hogy megnézzem.Pedig ami sorozatot elkezdek nézni azt vég is viszem ha nem tetszik annyira a sori akkor is...pl. pb érdekes hogy hol tartanak de végnézem mint ahogy nézni fogom a heroest is! a sorozattal vagyok jóban és roszban míg a halál elnem választ :DDDDD
  • Tower Guard
    #10588
    Hát ezaz. Aki akarja befejezheti bármikot, vagy egy évad végén, és akkor nem nézi tovább ennyi. De attól nyugodtan legyen csak tovább.
  • gabi89
    #10587
    Egyetértek.
    Akinek nem tetszik ne nézze,de nehogy már azért ne legyen nekünk több évad mert neki nem tetszik. Egyesek azt hiszik nekik nem tetszik akkor senkinek...
  • Bulykin
    #10586
    hátha szerinted ez gyenge volt, akkor nemtom mit jelent számodra az ütős...nekem majd kiugrott a szemem, hogy nézhessem már:D
  • kirol
    #10585
    Ma nagy Hayden Panettiere nap lesz. :D

    Ő van a "Pata csatá"-ban, meg a "Kisanyám - Avagy mostantól minden más" -ban is.
  • sandor8206
    #10584
    mondjuk az ilyen hozzáállást sose értettem, mit zavar az téged, nem előled veszik el a lóvét rá
  • ProGabe #10583
    nem értelek. ha nem teszik, ne nézd. mi meg, akik élvezzük hadd nézzük már, tehát ne te szabd meg, hogy folytassák-e pls :)
  • cocobanana
    #10582
    nagyon gyenge volt a 3. fejezet vége, remélem 3 évad lesz az utolsó és nem lesz több évad, ha ennyire nincs pénzük akkor csá.
    -heroes
  • Gmux
    #10581
    4ik fejezetből ha valakit érdekel. Claire és Angella beszélgetése: http://www.youtube.com/watch?v=ZJ39ygE-M10&feature=channel_page . a színfalak mögött: http://www.youtube.com/watch?v=fU-iQKvKEEQ&feature=channel . remélem még nem voltak fent:) (bocs csak most elkapott ez a kedv, hogy bekellet linkelnem ezt a két videót...:))
  • Gmux
    #10580
    akinek nem játssza le a videókat a hosszupuska blogján annak itt az első: http://www.youtube.com/watch?v=hKKB4JV6X54 és a második: http://www.youtube.com/watch?v=3_cXELHq5bU&feature=channel_page . akik lusták megkeresni youtube-n....:)
  • Gmux
    #10579
    Boldog karácsonyt mindenkinek!:)
  • Zomil
    #10578
    én nem tudom egyiket se megnézni egyiknek kb 1perc után vége, másiknak meg kb 30másodperc után
  • sandor8206
    #10577
    pedig hosszupuskán ugyanúgy van magyar felírat a webepizodokhoz! :-)