12300
10528995171446015691.jpg
  • ScarY MAN
    #10776
    az a baj, hogy hiaab volt "felisten" ... ugy elszurtak mert egy analfabeta "host" csinaltak belole, aki alig tudja(tudta) hasznalni az osszes kepesseget. igaz a jovobeli peter azert jol nyomta... de... nc... neki a halála is ertelmetlen volt
  • szucsy89
    #10775
    loool az apja nagy fallout fan XD
  • ProGabe #10774
    sőt, a pip-boyhoz hasonló figura van felragasztva az ajtóra!


    vs
  • LasDen #10773
    Sylar gyengítése sztem rossz húzás lenne.....és sztem egy nagyon rövid ideig a többi hőssel fog együtt zúzni csak a bizalmatlanság miatt csetepaté lesz .D
  • szucsy89
    #10772
    jah, Peter legyengítése is logikus volt, szinte már félistenként funkcionált, elképzelhető hogy Sylar is erre a sorsra fog jutni...ahogy a többi ilyen sok képességgel rendelkezőket is legyengítették/meghaltak (Petrelli papa)...
  • Shiwo
    #10771
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Fallout-zene nekem is feltünt :P

    Peter a 13. rész végén magába nyomta a szérumot, nekirontott Nathannak és utána repültek csak ki, tehát hozzáért..

    viszont mivel utána már nem nagyon röpködött, gyanítom csak időlegesen tudja elszívni a képességeket, ráadásul ahogy említettétek, egyszerre csak egyet

    hogy miért nem Mohi csapta le a katonákat ? sose volt hősködő típus, míg Peter elég kamikaze szokott lenni, ráadásul még kába volt, Peter hamarabb helyrerázkódott..de kár azt is belelehet magyarázni, hogy azért, mert Claire hozzáért, s ezért a szervezete gyorsabban feldolgozta a szert

    Hironak nincs képessége, de erről szerintem Nathan és Noah nem tud, ezért is őt kapták el Ando helyett...gondolom idővel kap majd valami újat, valami kevésbé "túltápolt" képességet, ahogy Petert is legyengítették... így majd idővel idnokolt is lesz, hogy miért kell egy szuperhős-csapat lecsapni Sylart, s nem elég Peter egymaga...

  • Adi
    #10770
    Molly szőke volt nem?
  • Cat 02 #10769
    Ez a napfogyatkozásos csaj, nem látod ? :D
  • sandor8206
    #10768
    ja azt el is felejtettem, szóval így már lehet ok:-P na a lényeg, ha egy pisztolylövésnyi lyuktól nem szakad ki a gép oldala, de mint itt nem ez történt már nem tudom minek írogatom tovább...
    már rég láttam csak valami rémlett:-)
  • Adi
    #10767
    vmi problémád van?
  • precision
    #10766
    ezt a mythbusters részt én is láttam, tény hogy egy golyótól nem keletkezik a filmekből jól ismert "vakuum" effekt, nade itt nem egy golyó ütötte kis lyukról van szó :)
  • sandor8206
    #10765
    amúgy teljesen korrekt rész volt csak így tovább, egyszerű mint az 1*1, remélem mellőzik a sok kavarást!
    sylar még mindig "viszi" a sorozatot, nagyon jó

    Spoiler

    Sztem is tök egyértelmű, hogy jelenleg Peter csak egy képességet tud használni, amit utoljára elszívott (ez nagyon nem tetszik).
    Nathan egy idióta+ még az anyja is, de hogy HRG és szarakodik, Claire helyébe már leköptem volna és szevasz

    + a repülős Mohendres+Peteres témához hozzátéve, pl: a Discoverys Állítólag műsorban tesztelték a lyukas repülő oldala kirepül minden legendát (persze nem realben) egy nyomáskamra segítségével és ott szerintük és a kísérlet szerint nem repül ki semmi, nincs akkora szívóhatás stb. szerintük ez is csak egy filmes legenda, de ez már OFF
    szóval az összes ilyen filmes rész elvileg "gagyi", de nagyon sok ilyen van pl: a lövésektől 1-2 métert repülő emberek is kamuk a filmekben, mert a fizika törvénye szerint akkor a lövő személynek is akkorát kéne hátrafelé repülni (valami ilyesmit magyaráztak), szóval a filmes dolgokon nem kell kiakadni, kamu az egész:-) de ez már tényleg nagyon OFF :-P a sztoris melléfogások már más kérdés!
  • precision
    #10764
    ahahah, leesett :D
    Cat 02 "körös görl" alatt nem azt értette, hogy ki van a körben alul, hanem ki az a lány aki hasonlít a Kör c. filmben lévő lányra, rá:


    legközelebb fogalmazz egyértelműbben :D
    és igen, szerintem is Molly :)
  • ForzaInter
    #10763
    erre mondtam én is, hogy claire, de ezekszerint Parkman mellet lévőről beszélnek, az meg tuti molly
  • precision
    #10762
    miről van szó? :)

    erről a "körös csajról" ?
    mert bizony ez tényleg Claire

    A Sylar lábánál lévő meg Molly
  • sandor8206
    #10761
    ott hátul lévő csajos kép, amin megy a vita egy régebbi heroes kép, nem 4. volumés, szóval valaki régi karakter, sztem is molly lesz....de sztem tök felesleges ezen vitázni, mint említettem nem új karakter lesz!
  • szucsy89
    #10760
    nem ő sztem
  • Dénes é
    #10759
    bocsi hogy megsértettem a lelki világod most olyan lelkifúrkám van.
  • Adi
    #10758
    ajj.. csak ez a kötekedés..
  • ScarY MAN
    #10757
    kissé megváltozott...
    de ha van nagyobb meretu kep akkor elfogadom a valaszt:D addig kiallok mellette hogy az biza nem o xD
  • Dénes é
    #10756
    ki britni?
  • Adi
    #10755
    Nem lehet, h ő az?
  • ForzaInter
    #10754
    molly cica
  • Dénes é
    #10753
    az is egyértelmű de ő nem azt kérdezte :SSSS szted ki lehet ott van parkman mellett kiscsaj vajon ???
  • ScarY MAN
    #10752
    lehet nem egyrol beszelunk es nektek nem tunt fel sylar labanal a kiscsaj... no mind1
  • sandor8206
    #10751
    sztem tök egyértelmű, hogy kler az:-P
  • Dénes é
    #10750
    akkor mond meg melyik véreres p. az?
  • wesker24
    #10749
    Esetleg Elle ? Másnak nincs ilyen hosszu haja !
  • Cat 02 #10748
    Pedig nem.
  • ForzaInter
    #10747
    de az
  • ScarY MAN
    #10746
    az nem kler
  • Dénes é
    #10745
    claire
  • Zomil
    #10744
    igen, nekem is pont az jutott eszembe, h mennyire ismerös aztán rájötem h ez fallout 3 :)
  • precision
    #10743
    az a zene már a fallout 1ben is megszólalt :) nekem is egyből beugrott
    mivel nincs erős gépem igy a fallout 3al nem játszottam, viszont az első két résszel rengeteget nyomtam anno :)
  • joshua
    #10742
    nekem feltűnt:D
  • Cat 02 #10741
    Az a körös görl ki ? :D
  • wesker24
    #10740
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az feltünt valakinek hogy mikor Sylar betér az órásmühelybe akkor Fallout 3 zene megy a lemezlejátszón !
  • sandor8206
    #10739
    egy kis bannernek való, ha valamelyik ok, tőlem ok:-)
  • sandor8206
    #10738
  • sandor8206
    #10737