12300
10528995171446015691.jpg
  • Lacee
    #2440
    és mi lesz az aggyal? :)
  • kuci06
    #2439
    valszeg saját magán használta a tárgymozgató képességét...
  • Kaslerka #2438
    Nem azt mondta, hogy nem hallotta a hangját, hanem azt, hogy nem hallotta a lépteit, mire Sylar: Mert nem volt egy sem...
  • Pheaper
    #2437
    hja
  • Cat #2436
    valahogy biztosan el tudja fedni a hangjait. Lásd azt a részt, amikor a szuperhalló autószerelő csajt kinyirja, azt mondja meglepve, hogy "nem hallottam a hangod", erre ő válaszol, hogy "tudom". Pedig korábban még a szivdobbanásait is érzékelte, hogy izgalomba jött.

    Vmi ugyanilyet csinálhatott a kórteremben is, és ezért hitték azt hogy meghalt.
  • blbogus
    #2435
    sylar meik képességének köszönheti, h mikor benették elkapták oszt meghalt és aztá meg megint nem halt meg, magyarul feltámadt.. v nem halt meg és szimulálta csak?
  • Casillas
    #2434
    ötszáztizenharmadjára: nem, nem eszi meg senkinek az agyát, sőt még csak nem is teszi a saját fejébe, csak megérti a dolgok működését, ahogy azt kifejtette az arról szóló részben szépen.
  • Abruzzi
    #2433
    Császtok!
    haverokkal azon agyaltunk hogy Sylar vajon hogyan nyomatja bele a saját agyába mások agyának a "megfelelő részét"?
    Ötletek?
    ha már beszéltetek róla akkor bocs de nincs időm visszaolvasni mert Heroest nézek :)
  • sweech
    #2432
    hm?
  • Csero90
    #2431
    Erre nagy szükség van...biztos jópofa amúgy, csak én valahogy nem érzem át...
  • sweech
    #2430
    én is most fejeztem be, kurva annyukat :D
  • motyodlee
    #2429
    de lehet :D
  • magus
    #2428
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHH

    hát így nem lehet vége kinyírom magam, egaegaegaegaD_AD:Gadg:Adga
  • Pheaper
    #2427
    nem tudjátok hogy lehetne e vhonnan rendelni ilyen Heroes szinbólumot??
  • BlackShadow
    #2426
    jaja :) http://heroesforum.extra.hu/ itt láttam :D
  • Lacee
    #2425
    olyan is van? :)
  • BlackShadow
    #2424
    nem dehogy.. az utolsó 5 rész spoilerébe :D
  • Frosty01
    #2423
    csak nem a magyart nézed? :P
  • BlackShadow
    #2422
    uh én "véletlen" beleolvastam pár spoiler leírásba.. éshát.. úbazzeg ezekre nem számítottam :P
  • Frosty01
    #2421
    nem is tud még az atomhapsiról
  • Kabala
    #2420
    szerintem meg sylar fog majd felrobbanni, azér akarja megszerezni claire képességét hogy ha majd ő felrobban ő legyen az egyetlen túlélő...
  • Frosty01
    #2419
    lehet a végén még kiderül hogy Linderman és Claire nagyija házasok :D
  • Lacee
    #2418
    :DD

    meg Claire nagymamája is érdekes fordulat.
  • Cat #2417
    ő az architekt, muszáj tudnia :)
  • Frosty01
    #2416
    az a hogyishivják Linderman hapsi tuti hogy tud mindent :/
    nagyon kíváncsi vagyok már a 19. részre
  • Lacee
    #2415
    igen arra emlékszem hogy Ando megmondta, de hogy például Jessica vállán miért van ott, vagy a szervezet logoja miért ez, nem derült ki.
  • II Rocky II
    #2414
    akkor nagyon jó.Én még a 11 diknél tartok,de alig várom a következőt.
  • Seth
    #2413
    valszeg mindenki abbahagyta a 18. résznél :D
  • II Rocky II
    #2412
    most ti mely részeknél tartotok???
  • Evin
    #2411
    Kitárgyaltuk említés szintjén ->Pipa
  • Seth
    #2410
    az első részekben mindenfelé feltűnt ez a jel
  • kuci06
    #2409
    ez?
  • Különc
    #2408
    A medencéről csináltam egy képet mikor Parkman néz bele és ott is látszik az a jel, de olvastam hogy kitárgyaltátok azt is, gondoltam érdekességként, de már tárgytalan.
  • kuci06
    #2407
  • Különc
    #2406
    Szerintem ez is xD

    Jel
  • ProGabe #2405
    persze hogy nem mentette meg a világot,hiszen az új mottó ez: "It's time to save the world" :)
  • Gerbill
    #2404
    A "fél dns spirál" jelentése már le volt írva, de Ando is elmondta mit jelent, abban a részben, mikor az álkardot lopják el.
  • Lacee
    #2403
    oh, az más. valamiért az élt bennem hogy csak 19 van összesen.
  • BlackShadow
    #2402
    még 5 rész lesz még az első évadból ha jólemléxem
  • Lacee
    #2401
    megnéztem az eddigi részeket egyhuzamban, hát le a kalappal az írók előtt :)
    Azt nem tudom elképzelni, hogy fogják lezárni egyetlen adásban az egész sztorit... vagy az már lejárt info, hogy évandonként más lesz a történet?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy az nem világos, hogy Peter hogyan tudna felrobbanni, ha egyszer sem találkozott a radioaktív hapsival, így "elszívni" sem tudta a képességét. no meg a fél DNS-spirál jelentését jó lenne megtudni :)