12300
10528995171446015691.jpg
  • BlackShadow
    #2400
    legalább a képregények jönnek addig folyamatosan :) és ahogy elnézem megint vmi nyalánkságra fog fényderülni :)
  • Kabala
    #2399
    Ez az elmélet biztos hogy nem igaz , mivel miután hiro megszerezte a kardot és utána ment a jövőbe, ugyanúgy megtörtént a robbanás , tehát azzal hogy Peter megmentette a pompomlányt az iskolánál, a világot még nem
  • salieri
    #2398
    Ez segit kicsit abban, hogy ne tartsd oket parasztoknak! ;)
  • lampard99
    #2397
    de mért csinálják ezt a parsztok
  • LSL
    #2396
    mostmár nem csak eltévedve, hanem letörve is lesz :D
  • salieri
    #2395
    huuu...nagyon elvagy tevedve! a piros csikot keretik elolvasni :) 19 ik resz jo ideg nem lesz...
  • lampard99
    #2394
    hello a s01e19 le adták már?
  • Lacika 79
    #2393
    :DD
  • Mayday
    #2392
    A velemenyem akkor Cmdr-nek ment :)
  • Lacika 79
    #2391
    Előfordul néha :)
  • Mayday
    #2390
    Jah, akkor ezt beneztem :)
  • mukika
    #2389
    Válasz 'Cmdr' üzenetére (#2326)
  • Mayday
    #2388
    Szerintem kicsit sem ir parszt modon, teny, hogy legtobb esetben sokkal jobban informalodott, es leirja a velemenyet, kijavitja a tevedeseket. De meg sosem olvastam olyan Winnie-tol, hogy barkivel anyazott volna, vagy tahon irt volna. Pedig en is jonehany sorozat topikjat olvasom.
    (Es en is irtam mar olyat, amit o rogton megcafolt, es neki volt igaza, ettol meg nem lesz paraszt.)
  • Lacika 79
    #2387
    Hm, eddig minden topicban, ahová beröfögtél, csap paraszt módon tudtál megszólalni. Gondoltam felveszem a kesztyűt. Tetszik?
  • _Vegeta_
    #2386
    Mi a fenenek simoneoztok meg Zacheztek itt mikor egyertelmu hogy kiirtak oket. Mar uj munkajuk is van(szineszeknek). :D Latomasokra hiaba alapoztok mivel a jovo nem egy statikus dolog hanem a jelenben bekovetkezett esemenyek alakitjak.
    Ergo ha van egy latomas hogy felrobban new york, akkor mar megvaltozott a jovo mivel a latomasban a robbanas elotti idoben nem tudtak hogy fel fog robbanni new york.
  • blbogus
    #2385
    jah azon a képen isaac maga van...... (seth hsz-ére irtam..)
  • Shaman
    #2384
    "de amugy nem tom hirtelen meik képre gondolsz"

    ha jól emlékszem a padlójára van festve jó nagyban a felrobbanó New York.
  • blbogus
    #2383
    igen ezt már én is irtam..
    akko jo egy sorozat, ha foglalkoztat h mi fog történni. és engem foglalkoztat..
  • lang14
    #2382
    ha Peter álmát vesszük figyelembe Simone még él... szerintem ne akarjatok előre jósolni még sok minden történhet...
  • Seth
    #2381
    18. rész, 31:30
  • blbogus
    #2380
    ez zavaros.. isaac nem hal meg, ha peter álmát vesszük a robbanásrol, mer ő huzza félre simone-t, viszont meghal ha hiro jövőben tett látogatását vesszük alapul. de amugy nem tom hirtelen meik képre gondolsz, de amit lefestett isaac az télleg mind valora várt, és sokan azt is várják, h következzen be a robbanás, igy nem lesz teljesen happy end, v egyáltalán nem.. mindenesetre ha bekövetkezik, akko az elindithatja at uj sztorit a második évadhoz, ahol nem ezek a szereplők lesznek.. én igy látom..
    Heroes rulez
  • Seth
    #2379
    a 18. részben izaac saját magát festette le(szerintem igen,mert ott voltak a háttérben a képek,ecsetek)? mert akkor ugye az fog történni ami az első részekben volt,amikor hiro rátalál meglékelt koponyával
  • Shaman
    #2378
    sry Hiro-t akartam írni.
  • Shaman
    #2377
    ha már ennyire filozofálgattok,akkor vegyétek azt is észre,hogy elvileg a robbanásnak New Yorkban igenis be kell következnie. Hist nemcsak peter látta,vagy Hero,hanem a festő srác is lefestette,s amit ő eddig lefestett be is következett....
  • nunogomes
    #2376
    Az új csajszi elég ütős...
  • Frosty01
    #2375
    piratebay.org
  • Lacee
    #2374
    sziasztok! ti honnan szeditek le a részeket? mininován találtam egy gyűjteményt mind a 18 eddigi részről, de elég lassan jön, kb 20-30 kb/s sebességgel. nincs valamilyen gyorsabb forrás, esetleg itthonról?
  • Csero90
    #2373
    Igen erre gondoltam xDD de nem csak a heroesban van ez így xDD
  • blbogus
    #2372
    vagy ha fodrászhoz megy? :D
  • blbogus
    #2371
    kinek nem nőtt vissza?
  • Csero90
    #2370
    Hmm az ilyen regenerációs témában nekem az szúr mindig szemet h a hajával mi van? Az is élő sejt és az miért nem nő vissza ha levágja....mert az ujjai visszanőnek Claire-nek!
    Csak kötekedek
  • spiduola
    #2369
    Eredetileg nem Peter robbanhatott fel, hanem Ted, mivel Sylar elkapta Clairt (az agya nélkül nem gyógyul fel, ld:hullaházas jelenet), tehát Ted kinyiffantotta a Benett családot (Clair állítólagos halála nem foglalta le), és nem került a papírgyárba. És mivel Claire meghal Peter nem szerzi meg a gyógyulás képességét, vagy csak nem tudja elég gyorsan alkalmazni.
    Persze ez csak egy elmélet.
  • blbogus
    #2368
    sztem se hagyják annyiban, meg nem is lenne jo anélkül. vmit csak kitudnak találni ha lesz, ha nem lesz sebhej.. de megint visszatérnék a robbanásos álomra. ha peter felrobban és tegyük fel nem gyogyul meg (mégis hogyan szedné össze magát darabokban?), és télleg a jövöt látja, akko nem lesz sebheje mer ott se volt. én naon nem láttam. de ez csak akkor igaz ha amiket leirtam azok is igazak..

    @ Seth azé merész poén egy ien kaliberű filmnél, hogy csak ezér mondatják vele :) aztá kitudja :D

    de télleg hüjén feste a sebhejjel :) harry potternek se áll tul jol :D
  • Frosty01
    #2367
    meg elég hülyén nézne ki a homlokán egy olyan seb :D
  • Sixfreed
    #2366
    Szerintem akár azt is meg fogják tudni magyarázni, hogy miért nem gyógyul be teljesen mondjuk az a seb, amit Sylar most ejtett Peteren. Azért szerintem elég sokat dolgoztak ezen a sorozaton ahhoz, hogy ne legyenek benne súlyos bakik.
  • Seth
    #2365
    láttam interjút ezzel a Peter gyerekkel, és a riporter is nagyon kiváncsi volt erre a sebhelyes dologra,ezért megkérdezte látjuk e majd. Na elmondása szerint vmelyik reggel borotválkozás közben jól megvágta magát egy helyen, többiek ezen jót derültek,és poénként beleírták ezt a szövegbe,ugyhogy nincs akkora jelentősége mintahogy a fanok gondolták :D
  • Slash89
    #2364
    Így elég logikus lenne, de valójában én sem hiszem, hogy ilyen egyszerű az egész. Valószínűtlennek tartom, hogy Claire nem találkozott volna amúgyis Peterrel, habár ki tudja, abban a jövőben biztosan minden máshogy történt. Egyébként szerintem ezt a sebhely dolgot nem hagyják annyiban, biztos okkal említették a sorozatban, lehet hogy így is történni fog valami Peterrel, amitől sebhelyet szerezhet.
  • blbogus
    #2363
    kicsit többet akartam filozni rajta de kössz :D végülis sztem nem jöttem volna rá egyhamar :)
  • Slash89
    #2362
    Azért ment vissza Hiro, hogy megmondja, hogy meg kell menteni Claire-t. Így találkozott Peter Claire-rel és így tett szert a képességére. Abban a jövőben ahonnan Hiro visszament ott valószínű, hogy Peter nem találkozott Claire-rel ezért nem volt meg a képessége a gyógyításra és ezért volt sebhelye.
  • blbogus
    #2361
    egy barátommal beszélgettünk a sorozatrol és felhozott vmi naon érdekeset. anno hiro visszajött a multba találkozni peterrel. gondolom erre mindenki emlékszik. akko mondott vmi iesmit: "nehezen ismertelek fel a sebhejed nélkül.." télleg csak vmi iesmi volt, nem tom pontosan most a szöveget. aztá közbe találkozott Claire-rel, akinek a képessége az öngyogyitás. ezzel a találkozással peter is szert tett a képességre. és most a 18. részben peter összeakadt sylar-rel.. vszinű h peter most szerzi meg a sebhejet amiről hiro beszélt. nah de hogyan lehet peter-nek sebheje ha megtudja magát gyogyitani? :)
    tök tuti ez a sorozat, és thx zolának h megint lehet min filoznom ezzel kapcsolatban :)