12300
10528995171446015691.jpg
  • Carlos
    #2480
    Azt sose néztem... :D
  • precision
    #2479
    Lost egyik szereplője
  • Carlos
    #2478
    Ezmegki?
  • Pheaper
    #2477
    őjaz
  • Carlos
    #2476
    Ő melyik?
    Nekem a kis alakváltó csaj tetszett a rakott szoknyájával... :D
  • Pheaper
    #2475
    szintugy :)
  • Szolnokboy1
    #2474
    Én Evangeline Lillyvel vok így, sminkel hülyén néz ki, de anélkül...
  • blbogus
    #2473
    filmekben naon jol néz ki a jány :) de ami ien izékre jár és kivan rittyentve meg minden kutya fa**a akko annyira már nem jön be.. sorozatban akko is ő a favorit :)
  • Lacika 79
    #2472
    teccik
  • Szolnokboy1
    #2471
    Gondoltam berakom. Haydenke a tavalyi The Architect című drámában:



  • Carlos
    #2470
    Köszönöm!
  • Casillas
    #2469
    Missy Peregrym
  • Trisztin
    #2468
    nem szoktam sipítozni,hogy spoiler...

    és mellékesen akkor is gyenge a cikk... ezen van főleg a hangsúly...de persze nézhetitek máshogy is...
  • Cat #2467
    ha ott lenne hogy kinek mi a képessége, itt kiabálnál hogy spoiler :)
  • ba32107
    #2466
    Szerintem nagyon is jól tudja hogy ki mire képes, csak nem akarja felfedni..........aki az első pár részt látta annak annyi info elég is.
  • Különc
    #2465
    Candice.
  • Carlos
    #2464
    Elég béna cikk. Az iró télleg csak a magyart nézte.
  • Carlos
    #2463
    Hát ez kész. Most fejeztem be az első 18 részt...kész...
    Hát ez kész...
    Most akkor várunk április 23-ig? Nincs ez igy jól...

    Apropó: Hogy hivják igaziból azt a kis alakváltozós lánykát?
  • Trisztin
    #2462
    Origo cikk

    Ha esetleg valaki nem olvasta volna még!!

    Nekem,mint Heroes nézőnek,nagyon gyenge a cikk... van egy olyan sanda gyanum,hogy az írója is csak a magyart nézi... főlega a "Képessége" rész a leggyengébb az írásokban!!!

    Hayden Panettiere-hez meg a PataCsatát is odairhatta volna...

    jó olvasást...
  • precision
    #2461
    Hm, vidéken voltam, mire hazaértem, kaptam házigazda jogot. Nemtudom kinek köszönhetem, de köszönöm! :)
  • BlackShadow
    #2460
    ma..izé "tegnap" bambultam tv2-t és bűbaszó boszik reklámjában kit láttam démonként? sylar bácsit :) olyasmi haja volt mint most peternek ^^
  • gameplusz
    #2459
    Igen, mivel még nincs 2. évad.
  • bcrics
    #2458
    most kezdtem el kíváncsiságból nézni a tv2-n ezt a 3részt 1*,és hub@+

    nem tudom kicsit beremegett a prisonbreak nálam,szal úgy tervezem ha ad vki vmi direkt linket,lehetőleg ne torrent akkor egyhuzamba nekiállok az évadnak vagy amennyi van belőle...télleg ti még az első évadnál tartotok?

    nah jó kis gyors link kéne...ha van kösz
  • Pheaper
    #2457
    há jah :-(
  • Tower Guard
    #2456
    Húh rákattantam erre a sorozatra egy havewr mesélt róla meg is néztem az összes eddigi részt hát nagyon állat énis prison breaket meg ezt nézem kicsit durván lett vége a 18-asnak :D na de most ilyen sokat kell várni mire kijön ez a rész?:( meg prisonbreak sem volt a héten:(
  • ba32107
    #2455
    Tényleg csak április végén lesz 19. rész??
    Le vagyok maradva? Neeeeeeeee..........nem bírom ki!
  • scorpeeon
    #2454
    Na azért ezt sem mondanám a Prison Break-ről, a 2. évad még nagyon is jó szvsz. Viszont a 3.-ról keringenek hírek amikor a 2. végén nagyon jól be lehetne fejezni. Bár ha jó lesz, áldásom rá, de sztem inkább itt kéne befejezni.
  • blbogus
    #2453
    nem naon nézek prison breaket, nem azé mer nem jön be csak nem és kész, de ahogy hallottam az már azé nem jo mer huuuuuuuuuzák és huuuuuuuuzák.. aki volt ismerősöm totál PB rajongo, már ő is azt mondja h inkább heroes.. és a heroes készitőinek legalább eszük is van h nem huuuuuuuuuzák és... arra viszont kiváncsi leszek h mien lesz ha a köv évad is kijön és full uj lesz az egész.. én már most kimondom h ha marad az alapsztori a "hősökről" akko nem fog felérni a mostanihoz.. de erről én nem tok annyit, nem tom mit hoznak majd össze.. Heroes RulzZz
  • II Rocky II
    #2452
    heroes ban a 10. és Prison Break 19. résznél tartok.Sztem ezek ott vannak a toppon.
  • Fido4life
    #2451
    Mintha magamat olvasnám, csak Lost helyett 24 :)
  • scorpeeon
    #2450
    Ezzel én is így vagyok :)
    Én amúgy most 3 sorozatot nézek: Lost, Prison Break és ez (Heroes).
    Nem rangsorolom őket, mert mind3 egyedülállóan jó a maga műfajában, egyformán szeretem mind3-at :)
  • Fido4life
    #2449
    no problem :) amúgy kár volt ezt a 18-as részt megnéznem, most lehet izgulnom a folytatásig..:S
  • Casillas
    #2448
    jajó, én olvastam a hosszú napot hónapnak, sry
  • Fido4life
    #2447
    napot értettem, de tényleg benne van a bannerban :)
    az infot pedig köszönöm szépen, nagyon örülök neki :)
  • Casillas
    #2446
    idézet a bennerből:

    FOLYTATÁS ÁPRILIS 23-ÁN

    azért hálistennek nem 8 hónap :)
    2. évad pedig már biztos, hogy lesz
  • Fido4life
    #2445
    Sziasztok ! Most végeztem a 17-dik résszel és gondoltam ideje lenne bekapcsolódni hát a topikba :) Hogy a sorozatról is mondjak valamit: nekem elképesztően bejött, eleinte kicsit tartottam tőle mert nem nagyon szeressem az ilyen misztikus/szuper hősös témákat, de kellemesen csalódtam :) A TV2-ben látott 3 rész után késztetést éreztem a köv. rész letöltése iránt, na és onnantól bekövetkezett a szerelem :D Így hát az eddig best 24 mellé jött Prison Break után, most egy újjabb sorozat rajongójának mondhatom magamat :)A 18-ik részt asszem még ma este megnézem (vagy akár most :D) utána viszont következhet a kínos várakozás..(tudomásom szerint a köv. rész 8 hósszú nap után fog jönni :() Annyi kérdésem van azért, hogy remélhető e egy második évad ?
    Na egyenlőre csak ennyit akartam mondani, üdv. :)
  • Cat #2444
    Egy kapcsolo elfordításához nagyon minimális erő kell. Valószínűleg erre még képes volt legyengítve is.
  • motyodlee
    #2443
    valószínűleg tudta, csak nem mutatta... vagy ilyesmi
  • magus
    #2442
    jah amugy hogy forditotta el a kis kapcsolot, ha elmeletileg nem tudja hasznalni az erejet
  • Casillas
    #2441
    felcsipegetik a madarak vagy kidobja a kukába :c