12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #2643
    ha a google-ba beírja azt, hogy feliratok, azonnal kidobódik x oldal.fura ez a fogalmatlanság:(
  • ProGabe #2642
    ennyire nehéz rájönni a feliratok.hu-ra???
  • Pheaper
    #2641
    hmm

    hmm 2
  • Picizöldfül
    #2640
    hali vki írja már le a honlap nevét ahonnan feliratokat szedhetek le,mer elfelejtettem az eddigit amiről szedtem,vmi house downsystem vagy mi volt,pls help me!
  • Pisti1026
    #2639
    Nem tudna nekem adni priviben egy jó torrent vagy ami jobb lenne egy nem torrent linket, ahonnan le lehetne szedni a 18. részt. Kösz előre is a válaszokat!!!
  • Seth
    #2638
    nem, csak benéztek. De te is láthattad, hogy a háttérből eltűnt Simone,mikor visszaváltozott akkormeg újra ott volt
  • Seten
    #2637

    Miért, a zsaruk átnézték a lakást? (Én már nem emlékszem)

  • Gumbo
    #2636
    tuti hogy nem sima alakváltó, mert eltüntette Simone hulláját is a zsreruk elől. Szóval vmi illúziókat kelt vagy ilyesmi.
  • Seten
    #2635

    Szerintem ugyanolyan alakváltó mint Mystic.

  • Lyan Kyj
    #2634
    A képregényből a gyógyítós katona sztetek még ebben az évadban felbukkan, vagy már előkészítik a 2. évadot?
  • spiduola
    #2633
    #2344
  • Cat 02 #2632
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1152812026]#788 :D[/URL]
  • precision
    #2631
    szerintem is illuzionista vagy vmi ilyesmi, és nem tényleges alakváltó
  • Szolnokboy1
    #2630
    mi annak az új csajnak (Candice talán) a képessége tulajdonképpen? sztem valami mentális képesség lehet, mert amikor felveszi(??) Simone alakját akkor a környezet is megváltozik körülötte. Szóval sztem csak láttatja az aggyal a változást. Szerintetek?
  • winnie
    #2629
    hrg = sztk. horn rimmed glasses,
  • BlackShadow
    #2628
    hrg = horned r?? glasses, ha jól emléxem, ilyen mr. bennet szemüvege, és képregényben is mindig így említik az emberünket :) a lényeg, h mr. bennet (claire pótapja)
  • Csero90
    #2627
    Bocs srácok végignéztzem az eddig elérhető részeket de nem ugrik be h ki az a hrg...lehet h gáz de vki felvilágosítana...már rég néztem meg az uccsót xDDD
  • winnie
    #2626
    ők a főszereplők - hrg csak mellékalaknak lett tervezve, de olykor a színész telibe kapja a figurát, így kinőtte magát, úgy alakították a sztorit, hogy központba kerüljön.
  • ProGabe #2625
    jajmááár,amikor készült ez,még HRG nevét sem lehetett tudni,Syler-ről meg csak a nevét,a héten csinálok akkor valami mást,meg persze a többiek is biztos aktivizálják magukat és akkor lesz új,más szereplős banner...
  • precision
    #2624
    hát nekem mind1, ha csináltok jó bannert és a többségnek tetszik én berakom ehelyett...
    bár személyszerint nekem ez is tetszik
  • Szolnokboy1
    #2623
    Bezzeg az a szerencsétlen Simone van :-/ Lenne inkább helyette HRG :)
  • Iori
    #2622
    akkor így már világos, na de akkor is :S
  • North
    #2621
    Amikor készült a banner, még nem is lehetett tudni, melyik színész játsza Sylert. Testi valójában csak jóval később jelent meg.
  • Kanál
    #2620
    attól még főszereplő marad ha rossz ha jó :|
  • precision
    #2619
    nincs, mert ő nem "hős" a szó klasszikus értelmében, ő negatív figura
  • Iori
    #2618
    bannerben, mea culpa
  • Iori
    #2617
    a bannerban tényleg nincs sylar vagy én vagyok vak?
  • precision
    #2616
    felül van egy pár link a bannerben
    letöltésben pedig nem tudunk segíteni, max annyit hogy torrenteken nézz szét
  • blbogus
    #2615
    oldallinket v vmit a sorozatrol betuttok rakni? lehet ránéznék..
  • dienesoft
    #2614
    Nem is tudtam erről a Travelerről. Nem értetetm minden szavát a trailernek, jóllehet nagyon jónak tűnt! Kíváncsi leszek, hogy lesz-e olyan érdekfeszítő, fordulatos és izgalmas, mint a Heroes.
  • N1ggA
    #2613
    Jók ezek az amcsi sorozatok :)
  • nesster
    #2612
    Hát én remélem jővőre heroes-t a traveler fogja verni. de persze heroes marad ezen a szinten, traveler meg ez fölött lesz. az lenne a legjobb bár nem tudom megoldaható-e..
  • winnie
    #2611
    "Amúgy náltam még a 24et és a Prison Breaket is veri. "

    jövőre meg más fogja verni a heroes-t. majd (ld. 24), ha a hatodik évadban is ezt mondod a sorozatról, akkor az jelenteni fog valamit:)
  • N1ggA
    #2610
    Amúgy náltam még a 24et és a Prison Breaket is veri. Hihetetlen jól megcsinálták. Meg a 2 szöszi csak is nagyon jól néz ki, jó nézni :D
  • blbogus
    #2609
    magyarországon 16 éven aluliaknak nem is ajánlott :)
  • motyodlee
    #2608
    mérne :D
    nekem enyi vérmennyiség kell is :D
  • N1ggA
    #2607
    mérilyen véres ez a sorozat? :D
  • blbogus
    #2606
    MPlayer.. ennél jobb lejácco progi nincs.. eccerű felület, nincsenek skinek, de nem is fontos. a beépitett kodek pakknak köszönhetően nem kell hozzá letölteni semmit. pár hátránya és hiányossága természetesen van, de amugy mindent visz. két audio szar közül nem lehet választani, az elsődleges fut mindig, de ez legyen a legnagyobb gond. a kép meg a hang sose csuszik el!! szal az én tanácsom neve: MPlayer
  • gyupee
    #2605
    most néztem meg a 18at...ááááááááá ez valami nagyondurva,hogy lehet megfosztani a népet a folytatástól pont most...?
    tudom a válasz #2604 de akkor is...hát nincs a készítőkben egy csepp együttérzés sem
  • ProGabe #2604
    na akkor egy kis olvasnivaló
    egyszer
    meg mégegyszer

    ha te lennél a programigazgató(máramennyiben egy ekkora csatornánál egyszemélyben dönt valaki erről) és ismernéd a számokat,tényeket,nézői szokásokat,stb.,stb. akkor te is így cselekednél hidd csak el