12300
10528995171446015691.jpg
  • cooldoc
    #2683
    Ezt jól kifundáltad...:)
  • precision
    #2682
    ezt már megbeszéltük, mivel Hiro visszajött a jövőből, szólt neki hogy szévelje meg a csírlídört, így találkozott Claire -rel és átvette a képességét, onnantól kezdve nincs heg, sebhely semmi
    nade a "másik jövőből" (nemtom jobban megfogalmazni) ahonnan Hiro jött ott még nem találkozott Peter Claire -rel, nincs képesség, van sebhely...persze az nem derül ki hogy honnan szerezte, és mivel már megvan neki Claire képessége, így biztos nem erre a Sylar -es incidens -re gonolt Hiro, mert abban a jövőben amiből ő jött ez a találkozás talán meg sem történt
  • Csero90
    #2681
    Azt olvastam h a sebhely az csak 1 poJén...mert megvágta magát a Peter-t alakító színész borotválkozás közben és betették poénnak, mindenki nagy jelentőséget tulajdonít neki és igazából csak 1 hülyeség...így írták 1 cikkben... de hülyeség is lenne ha a 8 felé tört lábát visszahajtogatja a zuhanás után nyom nélkül, de lenne 1 sebhely a homlokán :S érdekes lenne...
  • N1ggA
    #2680
    Gondolom azért nem ölte meg, mert megjött Peter és nem volt ideje.
  • Cat 02 #2679
    tényleg vaze :D Hiro mondott vmit a sebhelyről :O
    btw nézd meg a 19. rész trailerét :D
  • csul1
    #2678
    Most néztem meg a 18. részét a hősöknek és már most tülkön ülök hogy mi lessz majd a 19. részben. AHH minnél több részt néz meg a sorozatból az ember annál izgalmasabb lessz. Nem olyan mint a lost hogy 1 válasz és 20 kérdés merül fel. Itt kb egyensújban van a kérdés megoldás arány nem teszi unalmassá a sok rejtélyesség. De most az itt a fő kérdés hogy vajon Syler megöli Petert vagy netán erről a sebhelyről beszért Hiro amikor visszajött a jövőből. De 1 valami biztos végre eltűnik a buzis tincse a Peternek.
  • blbogus
    #2677
    gondolom sylar ragasztotta fel és biztos oka is volt annak h mér nem ölte meg. de tulvilági hangra nem emlékszem :)

    @ Hoz_Hun akko modositom.. pár ien érzékenyszemű forumozohoz nem fogok alkalmazkodni.. leirtam az okait h mér irok tulnyomo részt j-vel (csak ami megérthető annál). és az h a barátaim ugy szeretnek ahogy vok az valoban az ő érdemük, de inkább vok önmagam, mint h az legyek, aminek a másik akar látni. ezzel lezártam a témát. remélem megtod eccer mien miko a saját egyéniségedet szapulják.. ha van/lesz neked oan..
  • dienesoft
    #2676
    Na jó tényleg hagyjátok abba.Nincs valami vitatkozó topic ahol megbeszélhetnétek szépen és kúltúráltan? Elég uncsi a hejesirás/helyesírás miatti veszekedés, meg a "vesézzük ki egy hsz-ből, hoyg az ember miylen stílusú és meg lehet-e vele együtt élni". Nagyon uncsi, könyörgöm, beszéljünk inkább a Heroesról. mÁris lenne egy kérdésem (egy kis spoilerrel):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy került a falra Mohinder a 18.rész végén és miért volt olyan túlvilági hangja? Miért nem ölte meg még Sylar? Vagy csak én képzelődöm már ennyire? :D
  • Hoz_Hun
    #2675
    Igazi társosági ember. Jó lehet veled együttélni... Ezt hívják önzésnek.
    Én alkalmazkodom másokhoz bizonyos szintig és nem érzem magam ettől kevesebbnek. Sőt! Az hogy valaki képtelen az alkalmazkodásra az hiányosság nem pedig erény.
    Dehát minek is magyaráznám ezt. Valaki vagy érti vagy nem.

    És ezt most álltalánosságban írtam, nem arra hogy "gyorsírsz" helytelenül.
  • precision
    #2674
    tudom hogy nehéz a passzív időszakban másról beszélni de ha az offot nem tudjuk elkerülni legalább ne flameljünk már :|
  • N1ggA
    #2673
    Nem sikerült a Heroesra terelnem a szót :(
  • blbogus
    #2672
    tom h lehet megszokom ettől kicsit félek is.. de nem foglalkozok vele. nekem igy jön be. engem nem zavar h másokat zavar.. nem alkalmazkodok máshoz. aki szeret v bir, szeressen v birjon ugy ahogy vok
  • Richard90
    #2671
    igen... heLYtelen
    de muszáj! beleszólni mert nagyon idegesítő
    + meg fogod szokni, és máshol is így fogod írni
  • blbogus
    #2670
    "ennyire nehéz rájönni a feliratok.hu-ra???"
    "fura ez a fogalmatlanság"

    ezekre gondoltam konkrétan. lehet télleg kicsit szigoru voltam, de igaz nem naon hejtelen a hsz, de azé még ennél is lehet finomabban.. elnézést kérek érte, máskor nem szolok bele a hangnembe.. de pls más se szoljon bele a hejesirásomba!! tom h az helyesírás, de gyorsabb, eccerűbb ha igy irok mer van nekem egy Y (ipszilon) gombom ami hol jo, hol meg nem. idegesitő amiko nyomom mint állat és nem reagál. másrészről ez a forum nem egy ujság, v egy blog, v akármi más, nem kell hejesen irni, és ami a legfontosabb, ettől nem lesz az ember rosszabb annál aki még itt is megakar felelni minden elvárásnak és nem ir igy mint pl én. kialakult ez a stilus még msnen, itt is használom.
    "stílusról meg ne próbáljon már meg olyan kioktatni, aki úgy ferdíti a helyesírást, ahogy neki tetszik, mert körberöhögöm" <--- ez meg magában egy poén..

    nah mégeccer sry ha indulatosnak tűntem, pedig nem voltam az. a későbbiekben talán picit de azt páran kiprovokálták. de sok mindenkinek sok mindenben nem volt igaza :P
  • N1ggA
    #2669
    Amúgyigazából mikor vették föl a részeket?
  • ProGabe #2668
    de pont az a vicc az egészben,hogy úgy tettünk,ahogy írtad,tehát hogy adtuk a linket egyből (#2641&2642),és ez után jött a flame,hogy miért lett leb@szva annyira,miközben winnie csak beajánlotta neki a google-t,úgy látszik van akinek még ez is sok -.-

    mellesleg itt az sg-n jópáran túlzásba viszik a "bevédést" :) egyből azzal jönnek hogy mi mennyire parasztok vagyunk,mert lecsesztük,nem így kéne fórumozni,nézzünk meg a külföldi fórumokat ott hogy megy,stb...

    namost,az a gond,hogy a "hogyan fórumozzunk" a másik félnél kéne hogy kezdődjön,tehát nekik kéne először egy picit gondolkodniuk,mielőtt kérdeznek!!ahogy ezt KÜLFÖLDI FÓRUMOKON teszik!!egyszerűen nincs az embernek energiája és türelme ugyanarra az x tipuskérdésre válaszolnia tényleg milliomodjára,persze,akkor inkább nem is kell lecseszni,hiszen a lecseszés hsz-e helyett a választ is írhatná...(bár én nem is szoktam,lsd. mostani válaszom)

    na tényleg legyen elég az OFF-ból,bár ez várható volt a szünet miatt
  • Csero90
    #2667
    Látjátok én sem tok írni meg hülyeséget írok meg rövidítek

    *közelmúlt :D
  • Csero90
    #2666
    Hát srácok én azthiszem h ezt más topicban is meg lehetne beszélni...am abból indult az egész h vki linktek kért ahonnan feliratot lehet leszedni?
    Szerintem annyit kellett volna mondani neki h ott a banner alatt v odaadni a linket 1 hozzászólásban és nem anyázni a helyesírása miatt...mindenki úgy ír ahogy akar...megérteti vele magát? akkor meg mi a baj? Am az is ok h ha 200x kérdeznek meg vmit akkor ideges azu ember de ezt nem kérdezték túl sokan a közeljövőben...a lényeg h mostmár lehetne a HEROES a téma mert még a végén felkerülünk a toplistára xDD
  • Seth
    #2665
    jólvan mostmá 20 hozzászóláson keresztül ment a hülyeség, hagyjátok már abba
  • Fido4life
    #2664
    ajajj, ajajj flém
  • blbogus
    #2663
    röhögj szánalom
  • QuippeR
    #2662
    nem szlengről van szó, hanem igényességről. stílusról meg ne próbáljon már meg olyan kioktatni, aki úgy ferdíti a helyesírást, ahogy neki tetszik, mert körberöhögöm. nade hagyjuk, úgysem értenéd meg soha.
  • blbogus
    #2661
    **a téma lezárva, ha eccerűen támadtok miko vki szépen szol hozzátok.. ráadásul jo páran még mindig nem értik****a téma lezárva**
  • blbogus
    #2660
    öcsém csávó.. kitűnő helyesíró vagyok, csak megsúgom. szánalom öregem, hogy nem értesz meg pár dolgot, és mindjárt azt próbálod beállítani, hogy a másik a hülye. légyszíves fogd fel, és a többi is, hogy ez egy stílus.. de nektek beszélhetek.. 1ik fülön be másikon meg ki.. ez a lol barátom, nem az h én kiejtés szerint irok.. ugy irok ahogy kedvem szottyan. amugymeg az angolnak is megvan a maga szlengje irásban.. pl how r u? iet még nem láttál mi? ......
  • Hoz_Hun
    #2659
    Kiejtés szerint írsz?
    Engem nem szokott érdekelni ki milyen helyesírással ír. A tartalom jobban minősíti az embert. De illik legalább próbálkozni. Nem tudom egy angol forumon hogy érteted meg magad, ha írsz olyan helyre egyáltalán. Engem nem érdekel hogy nem ismered "ly", de ezt így ide biggyeszteni hogy kiejtés szerint írok... hát lol. Legalább lenne annyi gerinc benned, hogy azt írod: szar vagyok helyesírásból, és aztán?!?
    Sokan rossz helyesírók, baj nem azzal van, hanem mikor palástolni próbálják. Nem flame, de ezt a véleményem, még akkor is ha magasról teszel rá.

    Na Peace hogy a szavaiddal éljek… vagy inkább "písz", hogy a stílusodnál is maradjak.
  • blbogus
    #2658
    anyám falhoz beszélek..

    @ precision nem a direkt hejtelenségről van szo :) naggyábol arrol van szo h kiejtés szerint irok, vhol pedig röviditgetek.

    @ Hoz_Hun a bannerről már szoltam

    @ Lacika 79 mien igaz.. és mien kár h nem logok egész nap a gépen és sajnos már volt flegma beszolás.

    Nah Peace.. sokan félreértettetek. én csak pont azt nem akartam h hüjézzenek páran. télleg nem lehet mindenki oan okos, figyelmes. v csak nem az a nagy forumozo egyik se és nem azér jön ide h a sorozatrol beszéljen, csak nem tudja használni a netet és rákérdezett mer beleunt a keresésbe. vszinű h a legtöbbet nem is látjuk ujra többet.

    (K)Claire(L)
  • Lacika 79
    #2657
    Fegyvertelen vagyok :D
  • Carlos
    #2656
    Ne öljük egymást!!!
    Lécci!
  • Lacika 79
    #2655
    Ennyi erővel te is segíthettél volna. De ehelyett próbálod itt osztani az észt magaslóról...
  • Lacika 79
    #2654
    ROFL
  • Hoz_Hun
    #2653
    Jól van nem kell úgy felkapni a vizet. Láthatod, hogy rögtön segítettek nem? Amúgy meg tényleg ott a banner, amit nem azért készítettek ilyen szépre, hogy átugord ha bejössz.
  • precision
    #2652
    nem akarok beleszólni, de direkt helytelenül írni nem a leginteligensebb "műfaj"

    nade ne offoljunk pls
  • blbogus
    #2651
    nekem áll feljebb.. képzeld télleg 1 műfaj ahogy irok, és tom h kell hejesen irni, de én igy szeretek, igy szoktam meg. nekem ne papolj erről.
    a másik h azé mer vki figyelmetlen, attol még nem kell lehüjézni meg egyéb dolgokat rá mondani, flegmázni meg főleg nem mer a "nemesség" se oan nagyon okos mint te azt hiszed. de ha szted egy köcsög linket, v szépen azt h "banner alatt mindent megtalálsz" leirni nehezebb akko neked gratulálok..
  • Lacee
    #2650
    azért nehogy már neked álljon feljebb... az egy dolog hogy nem írsz helyesen (bár tekintve hogy ez egy írásos műfaj, ráadásul magyarul, ez sem utolsó szempont) de azt ne mondd hogy más topicban sem láttál még banner-linket...
  • blbogus
    #2649
    helyzetbe akko.. engedd már meg h ugy irjak ahogy nekem jolesik..
  • Shaman
    #2648
    heJzetbe?
  • blbogus
    #2647
    szegények anyirra izgatottak és várják a választ és nézhessék kedvenc sorozatukat h kérdeznek és tőletek, és tőlem is, várják a választ kérdésükre és nem keresgélnek a banner alatt, eszükbe se jut. nem tom mér nehéz beleélni a hejzetbe magatokat. irjátok h banner alat.. irjátok egy linket.. nem kell mingyá fogalmatlanozni meg hüjézni meg pont pont pont. sry ha megbántok vkit/vkiket de nem lehet mindenki ien figyelmes, okos és még egyéb. peace
  • gyupee
    #2646
    igazuk van!
    hogy lehet valaki ilyen satu...ha más nem ott van a link a banner alatt
    ha legalább fél pillanatot gondolkodna elöbb megtalálná mint leírja a kérdést!
  • Cat 02 #2645
    mondjuk banner ^^
  • blbogus
    #2644
    flegmázás hejett inkább mondanátok meg h mit meg hogy..