12300
10528995171446015691.jpg
  • scorpeeon
    #2723
    :) Neem is emó.
    Amúgy 2 napja láttam a Rocky Balboa-t, abban Rocky fiát játsza, tudtátok? :)
  • Calver
    #2722
    [URL=http://uncyclopedia.org/wiki/Image:Superemo.jpg]"Being emo can have devastating side-effects."[/URL]
  • Tom Tom
    #2721
    ja megy minden flottul csak az 5ös feliratot tettem a 6os film alá:)
    kösz a segítséget!!!
  • Slash89
    #2720
    lenyomod a ctrl-t és a jobbra/balra gombot és azzal igazíthatod a feliratot
  • Tom Tom
    #2719
    na bs player nél megvan a felirat csak eléggé elcsúszott.mit tudok ellen tenni vagy van estleg valahol erről valami faq?
  • Gerbill
    #2718
    Felteszed mondjuk a K-lite codec packot, ez tartalmaz mindent, ingyenes BSPlayert is. de ha az nem tetszik, akkor letöltöd a Winampot és azzal is fog menni a felirat, ha ugyan abban a könyvtárban van mint a film, és ugyan az a neve
  • Lacee
    #2717
    olyan lejátszó kell, ami kezeli a feliratokat, pl BSplayer.
    illetve van olyan codec is, ami automatikusan beteszi a film alá a feliratot, ha a file neve megegyezik a filmével (pl heroes0108.avi és heores0108.srt)
  • Tom Tom
    #2716
    lehet hogy amatőr kérdés de ha feliratokat akarok berkani az angol nyelvű hősökbe azt hogy s mivel csináljam?letöltöm a 40-50kb os srt filet de mivel társítsam?
    előre is kösz
  • Gerbill
    #2715
    Niki és Jessica testileg ugyan az, csak a tesvére halála után, kettős személyisége lett, és nem arról van szó, hogy beleköltözött a testvére. Tehát Nikkinek van képessége és néha előjön a Jessica nevű másik éne, aki használja a képességet, de mint azt előttem írták, már nikki is használta.
  • Malakai
    #2714
    Niki is tudta már használni a szupererőt (véletlen).
    Jessica nem a képessége része, csak az erőszakos mivolta miatt ő fedezte fel előbb az erőt.
  • dienesoft
    #2713
    Szerintem Nikinek nincs képessége, mert a skizofrénia egy betegség, nem képesség.Jessicának a képessége az, hogy vissza tud jönni a halálból, mellesleg szupererővel rendelkezik. Lehet, hoyg ám később rájön Niki, hogy van képessége (ha van egyáltalán, szerintem nincs).
  • Cat 02 #2712
    1ébként elvileg Niki is szupererős csak ő nem tudja / akarja haszálni ?
    míg Jessica akaratlagosan használja
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    de pl mikor a kölök kapta a lapitopit akkor Jessica vmi különleges modon ment el az apjához mert tudta h h halt meg :S
  • Cat 02 #2711
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    van egy olyan érzésem h szuperkatonák lesznek :D (ld Hiro ruhája + Hiro azt mondja h Save the cheerleader save the world és nem azt h Save peter save new york vagy vmi iesmi :D. Biztos Sylar átveszi majd a hatalmat a világ felett XD
  • blbogus
    #2710
    én is hallottam a kettőt együtt, de akko má nem tom..
    Gerbillel egyetértek nikki képességét illetően, szerintem tökéletesen mondja
  • cooldoc
    #2709
    OFF
    Hétfőn megkérdezem a pszichiáter kollégákat az OPNI-ban. Én anno még az egyeztemen a schizophreniat tudathasadásos elmezavarnak is hallottam aposztrofálni - komoly szaktekintélyektől. Tény hogy a schizoid psychosis egyik - de nem feltétlenül jelenlévő aspektusa - a disszociatív személyiségzavar. De ez valóban ritkán látványos, ún. "split personality".
    ON
  • Lacee
    #2708
    nem. a kettőnek nincs is köze egymáshoz :
    wiki
    wiki2
  • precision
    #2707
    az nem ugyanaz? meghasad a tudata és egynél több lesz, azaz skizofrén, nem?
  • Iori
    #2706
    tudathasadás, nem skizofrén
  • N1ggA
    #2705
    A Sylar meg valami óra asszem :D
  • QuippeR
    #2704
    úgy értik, hogy nulladik, hogy őt fedezte fel először. nem kell ennek túl nagy jelentőséget nyilvánítani.
  • fellegh
    #2703
    hi all

    En elkezdtem letolteni a kepregeny verziot, es az elsoben nagyon erdekes dolgot talaltam. Marmint nekem erdekes. Lehet, hogy a filmben is elhangzott, csak nem figyeltem. Szoval a mondat a kovetkezo... "Elmelete kuldte Ot New Yorkba. Megtalalni a nulladik beteget. Az elsot kozuluk. Kinek neve Syler"
    Szoval, arra emlekszem, hogy valami nulladikat akart megtalalni a prof, de azt szerintem nem mondtak, hogy O Syler. Mert akkor eleg fura a helyzet... Mivel ugy nez ki, hogy ez a kepesseg genetikusan oroklodik. (ne soroljam mar a peldakat legyszives) akkor meg ez azt is jelenti, hogy mindeki ettol a Sylertol orokolte ? Akkor neki biza mar baromi oregnek kell lenie ?! Vagy nem ? Vagy ez a speckoja ? Orok, vagy nagyon hosszu elet ?
    Most lattam a 8. reszt csak. Szoval lehet, hogy ez mar kiderult a 18. reszre, csak elmeleti sikon okoskodom persze... Es a 8.ban azert mutattak egy kepesseget Sylernek. Telekinezis egy bogrevel. De ezen az elmeleti sikon haladva lehet, hogy ez a csako az Ultimate heroe ? O tud minden kepesseget a tobbiek meg orokoltek valamifele morzsakat belole?
    Imadom ezt a sorozatot. A Lost volt a kedvencem de ez kalsszisokkal veri azt. Plane most az e heti resz utan... Ha valaki tud valamit errol a Sylerrol valaszoljon mar legyen szives, DE PERSZE OLYAN AKI MEG NEM SOKKAL VAN TUL A 8. EPIZODON :)
    Koszi
    Minden jot, mindenkinek !!
    fellegh
  • N1ggA
    #2702
    az első 18 is az volt :P
  • HunnernesKonge
    #2701
    Előbb azt írd le mi lesz a 19be xD

    Amugy ez egy állat rész lesz
  • LasDen #2700
    azta hűha.... :D
  • kuci06
    #2699
    ez komoly rész lesz
  • Szolnokboy1
    #2698
    nem tudom volt-e már, bocs ha igen

    ep 20 tartalom, spoilerbe rakom a biztonság kedvéért bár nincs benne. nagyon érdekes résznek ígérkezik

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    This episode takes us five years into the future with Hiro and Ando. We meet a brunette Claire Bennett, a "very different" Matt Parkman, and a Niki/Jessica that have combined into one individual.



  • Gerbill
    #2697
    Nikkinek, az a képessége, hogy szuper erős. Az, hogy skizofrén, az egy családi probléma, nem szuper képesség(márha erre gondoltál).
  • csul1
    #2696
    Szerintem az 1etlen szereplő aki nem illik ebbe a sorozatba az Jessica. Gagyi a képessége semmi érdemlegeset nem csinált még eddig.
  • cooldoc
    #2695
    Tuti:
    http://www.youtube.com/watch?v=_1UZltNB_9s
  • nesster
    #2694
  • precision
    #2693
  • Cat 02 #2692
    Claire lehet h visszuateszi neki :D
  • Evin
    #2691
    magyar Heroes képregény 25-26 feltöltve (World of Heroes)
  • precision
    #2690
    a 'tanulmányozás' abból áll hogy szétszedi az agyat és megnézi 'hogyan működik a képesség' és így másolja le...szal a tanulmányozás után nem igazán használható már az agy :P
  • scorpeeon
    #2689
    Hát igen, sztem is. Viszont miután kitanulmányozta az agyát, akár vissza is tehetné és így tudna regenerálódni. Csak persze mért tenné vissza? :)
  • precision
    #2688
    Claire nem sérthetetlen hanem regenerálódik. Ha Sylar odamegy és kiveszi az agyát akkor meghal, mivel nem tud regenerálódni az agya nélkül. Sylarnek pedig az agya kell ugye, a képesség megszerzése miatt.
  • Gumbo
    #2687
    Sylar nem Syler
  • csul1
    #2686
    Nem biztos hogy Syler ellen sokat ér Claire képessége. Mivel akkor Syler sem tudta volna meggyilkolni Clairet és akkor meg minek küldték oda Petert?
  • BlackShadow
    #2685
    áldásom rád h használod néha a spoiler kifejezést
  • Cat 02 #2684
    Sylar?