12300
10528995171446015691.jpg
  • GVG
    #2763
    nekem kiírták csak az a "paraszt" nem adott jelszót a tömörített mappához

    azt kell szereznem:S
  • Seth
    #2762
    19.rész majd április 23.-án
  • GVG
    #2761
    na megnéztem a 18-adik részt is;) a 19edik nem megy:(

    megelőzte a Prison breaket a saját toplistámon
  • kuci06
    #2760
    biztos Hiro hozta nekik a jövőből :P
  • Seth
    #2759
    Hiro hozta nekik .. ^^
  • jax
    #2758
    Az a poén abba a játékba, hogy még meg se jelent, de ők már nyomják. :D
  • Shaman
    #2757
    hümmm lassan őjra kell néznem pár részt mielőtt jön az új rész,mert annyi sorozatot nézek,hogy pár apróbb dolog kezd elfelejtődni :-)
  • Szolnokboy1
    #2756
    Heavenly Sword
  • Szolnokboy1
    #2755
    tippelem...ha megnézed a képen, van egy csomó közös arcvonása Nathan-nel
  • MaximumViolence
    #2754
    hell ,tudja vki hogy mi annak a gamenek a neve amiben az 1*18ban micah játszik az anyjával?
  • Pharaoh
    #2753
    Az miből jött, hogy dallas Claire nagyapja? Vagyis Peter és Nathen apja?
  • Szolnokboy1
    #2752
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem. Nézd meg az első preview-t a #2744-ben. Austin Linderman, Dallas meg Claire nagyapja lesz sztem...
  • Inquisitor
    #2751
    Csak nem Claire apukája? ;)
  • Szolnokboy1
    #2750
    VÁÁÁÁ! Akkor mostmár bebizonyosodott, hogy ki is Austin igazából
  • scorpeeon
    #2749
    Ok, thx!
  • Evin
    #2748
    Sorban:
    Igen.
    Mellékszálak, háttértörténetek. Elmesélik azt, amire a sorozatban csak utalás van.
    Minden héten van új képregény rész, de a sorozat, most is, és korábban is pihent, de a képregények nem.
  • scorpeeon
    #2747
    Hmm, ezek a képregények kezdenek engem is érdekelni, lenne 1-2 kérdésem velük kapcsolatban viszont:
    Ez teljesen hivatalos, az NBC csinálja? Mennyire kapcsolódik a sorozathoz?
    Hogy van az, hogy 27 rész van már belőle, míg a sorozatból csak 18?
  • Evin
    #2746
    Hogy mindenki tudjon róla, szólok, hogy én befejeztem a képregények fordítását.
    A Képregény.net elkezdte az elejétől fordítani, és ahogy megtudtam, végig fogják csinálni. Ezért fölöslegesnek látom, hogy 2verzió legyen, ezért a 26.rész, ami felkerült, az utolsó magyar nyelvű tőlem.
  • dienesoft
    #2745
    Köszi a linket! (ejjólesz):)
  • ProGabe #2744
    új előzetesek

    jajjöjjönmár 23,jajjöjjönmár 23
  • Bubbax
    #2743
    Sok a hasonlóság?..Böhheh..A Supernatural két főszereplőjének színészi kvalitásai egy villanypóznáéval egyenlőek.
  • cooldoc
    #2742
    "A Lipótmező felszámolása ahhoz a döntéshez hasonlítható, mintha egy városban, ahol nap mint nap fellángolnak a lángok, lerombolnák a tűzoltólaktanyát”- érvel Gaszner Péter, a Magyar Pszichofarmakológiai Társaság elnöke, a SOTE professzora.
    ...hvg.hu: Melyek a leggyakoribb ideg és elmebetegségek Magyarországon?

    G.P.: Tömegesnek nevezhető a neurózis, a szorongásos betegség. A lakosság hetven százalékát érinti, de talán még többet is. A jelenlegi bizonytalanság, az állásvesztéstől való állandó félelem, a kiszolgáltatottság csak növeli a patológiás szorongás kifejlődését a társadalomban. A skizofrénia, a tudathasadásos elmezavar a felmérések szerint minden századik ember betegsége, azaz szintén meglehetősen gyakori."
  • Inquisitor
    #2741
    Az nem gyanus, amit Mr. Benett mond Claire "igazi" szüleiről? :)
    Szóval ha van is "kezdete" a "mutációnak", az tutira nem ebbena (de)generációban van, mint a legtöbb szereplő. :)
  • Paddy
    #2740
    Vajon lessz más emos is a sorozatban?De lehet nem is emos...
  • nesster
    #2739
    ha már emos akkor, amikor felkapta a vizet isaac-nél szebb volt neki a tincse. ami már nem is biztos hogy megvan.. :D
  • Cat 02 #2738
    http://worldofheroes.extra.hu/heroes.php

    itt van
  • Pharaoh
    #2737
    Milyen képregényt?
  • blbogus
    #2736
    köcce
  • Gerbill
    #2735
    Olvasnám én, csak nem tudom hol hagytam abba:D Mindig sokat várok és egyszer csak elolvasok egy csomót egyszerre
  • Lacee
    #2734
    olvassátok a képregényt, az antennás néniről megtudhattok pár dolgot :)
  • fsgh
    #2733
    ott a nevem is a bal felső sarokban...csak el van rejtve:P
  • Cat 02 #2732
    nem :)
    bár sztem az e-mail es csaj ott dolgozik :S (ms antenna :D)
  • Hoz_Hun
    #2731
    Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy az illuzionista csaj vajon lehet-e még pozitív karakter?
  • ProGabe #2730
    parancsolj
  • Malakai
    #2729
    Igen, végülis teljesen ugyanaz témájában, közlési formájában, szerkezetében a két sorozat... :)
  • Paddy
    #2728
    Na ez egy zsivány sorozat és jobban megfogott mint a Supernatural. Annak az első évadja jó volt de a második kissé ötlettelen lett. Jó hír!! Készül a Heroes második évadja!!:)
  • blbogus
    #2727
    közben rájöttem h fsgh volt a sig megalkotoja.. remélem még aktivan figyeled a forum ezen részét.. de aki ért ezekhez és szebben is megtudja csinálni azt kérem csinálja meg..
    itt az eredeti:
  • blbogus
    #2726
    működött (ez már paintes kicsinyitésben, ugye mien ronda..)
  • blbogus
    #2725
    vki csinált egy hyden penettiere siget még anno (ahol kéccer lehet látni, eccer heroesos ruiban, másszor csak pozolos valojában). szeretném kérni h csinálja meg az illető 340x120-as méretben és tegye be ide.. a paintes kicsinyités naon elcsufitotta, photo shopom meg nincs, de nem is naon értek a kezeléséhez.. naon köszönöm igy előre is!!
    erről van szo: (ha müxik minden)
  • Szolnokboy1
    #2724
    IMDb és mindent tudsz...