12300
10528995171446015691.jpg
  • kuci06
    #3123
    én kezdtem el, de én nem gondoltam komolyan :D
  • Magoo
    #3122
    Nem tudom ki kezdte ezt a "Sylar átmegy jóba" dolgot, de az vagy vak, vagy nincs ki mind a 4 kereke! A bemutató végén, Hiro mellett nem Sylar van hanem Peter. Szóval felejtsétek el ezt a Sylar jó lesz dolgot. Sylar gonosz és az is marad! Ennyi!
  • scorpeeon
    #3121
    Üres a város, csak éppen ott van a láthatatlan fószer, Nathan, Claire, Mohinder, Parkman, Nikki, DL, Micah, Isaac, Simone, Hiro, Ando, közel minden szereplő, még Isaac és Simone is akik nem is lehetnének ott sehogy. :)
  • precision
    #3120
    SPOILER!

    hát Sylar biztos nem megy át jóba, sztem future-Hiro lesz gonosz :( a mostani részben is furán nézett magára
  • Kabala
    #3119
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jobban belegondoltok szerintetek miért kellett megmenteni a pompomlányt??? azért mert ha nem mentik meg akkor Sylar hallhatatlanná vállik tehát nem lehet még egy robbanással se elpusztítani...
  • Slash89
    #3118
    Ez igaz, egész jó elmélet, de van még pár dolog, amit nem értek:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a promoban az is látszik, hogy amikor Peter felrobban, akkor ott áll vele szemben Nathan. De ő biztos túléli. Na akkor ez most hogy is van?
  • scorpeeon
    #3117
    Nemhiszem h Sylar megtérne
    Ezt mondják:
    "A future where fear has a name" Utána suttogás: Sylar :)
  • Kabala
    #3116
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hehe én már rájöttem hogy miért van ott az america rembembers felirat Sylar neve mellett , mivel csak ő egyedül fog meghallni a robbanásban, Linderman ezt el is mondta a 19-es részben hogy az a célja hogy elpusztítsa azokat akik rossz útra tértek...ha belegondoltok amikor peternek az álma volt a robbanásról hót üres volt az egész város...
  • Slash89
    #3115
    Én is pont erre gondoltam, csak azt gondoltam, hogy senki nem fog egyetérteni velem, de örülök, hogy nem csak én gondolom így.
  • kuci06
    #3114
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig szerintem Claire lehe, mert Syler azt mondja, hogy már régóta várt erre a pillanatra, és ugye tudjuk, hogy Clairet már egyszer el a karta kapni, de nem sikerült neki
  • Timbo
    #3113
    De rohadt jó hogy más a stílusa:) kicsit groteszk :)
  • Slash89
    #3112
    Nem tudom, de hasonlít Frankensteinre
  • LasDen #3111
    ugyanaz amit Nathan kapott Lindermantől....
  • Slash89
    #3110
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ott a végén az Peter Hiro-val, nem? Én úgy láttam. Meg a hangjából ítélve is Peter. Amúgy meg nem hinném, hogy Sylar megjavul, mert a promoban is épp készül valakinek szétvágni az agyát. És az a valaki remegő hangon mondja, hogy Sylar. Azon gondolkodom, hogy ki lehet az. Claire-re gondoltam, de a hangja nem nagyon hasonlít.
  • Kabala
    #3109
    az mi volt az a festmény amit sylar festett??
  • Timbo
    #3108
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon úgy néz ki mintha a jövőben jáccódna :| istenkirályság
  • magus
    #3107
    ezt én sem értem, elméletileg Peternek nem kéne elvéreznie Slyartől, amikor tombolt Isacnél minden erejét kihasználta, azzal lazán megölhette volna Sylart.
  • kuci06
    #3106
    nah megnéztem az új részt(sajna a felirat nagyon el volt csúszva, mázli, hogy megértettem szinte mindent anélkül is :D )
    Nagyon durva volt, bár a Peter vs Sylar csata végkimenetelét sejteni lehetett eddig is :P


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    #3105: Wow... ez is komoly rész lesz! Az a "Sylar - America remembers" rész odavág! Lehet, hogy Sylar megjavul? :D Az megmagyarázá azt is, hogy miért van együtt Future-Hiro-val
  • ScarY MAN
    #3105
    neeeeeeee :D
    ennek a végén syler és hiro együtt vagy rosszul láttam ?:D ...lesznek itt még olyan érdekességek:D
  • scorpeeon
    #3104
    Megnéztem, a felirat jónak mondható, néhol kimaradnak részek és van 1-2 helyen elírás, de nem vészes. A rész meg.. Eléggé durva volt. És nem néztem meg az 5 hét alatt az összes képet, meg videót a következő részből így nekem minden új volt amit mutatott :) Peter mondjuk sztem enyhén béna volt, megakadályozhatta volna azt a headshotot könnyedén, de mind1 végülis :)
  • N1ggA
    #3103
    Szerintem gyenge rész volt, minden úgy történt, ahogy gondoltuk (Peteres rész), de sokkal töbre számítottam. Viszont a végéből látszik, hogy jó lesz a köv rész :D
  • Slash89
    #3102
    Láttátok már a 20-as előzetesét?

    itt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy látszik Peter megszerzi DL képességét is. De vajon mit jelenthet az ott Sylar képe mellett, hogy america remembers?
  • Cat 02 #3101
    baz gondoltam kibírom 7végéig ti meg nyomjátok h tök jó vége volt :D
  • LasDen #3100
    Zúúúúzóóós rész volt.....a vége főőőleg.... :D
  • Zs0lt1
    #3099
    Teljesen jó, nincs vele semmi gond!
    Az 1x19 pedig iszonyatosan bebüntet bazzeg pláne az utolsó pár másodperc.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    -Te...
    -Én?

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D
  • dienesoft
    #3098
    Majd légyszi értesítsetek, hogy mennyire rossz az időzítés! Nézhető vagy nem nézhető? Köszi előre is!
  • scorpeeon
    #3097
    Jaja, én is pont most látom :)
  • Zs0lt1
    #3096
    Felirat a hosszupuskán!
    Üdv ;-)
  • dienesoft
    #3095
    Kint van a magyar felirat, de borzalmas az időzítés (a fordító mondta), szóval, én még várok egy kicsit.
  • Gerbill
    #3094
    Sok olyan sorozat van, amikor esetleg még aznap este kijön a felirat, pl Lost, vagy Heroes. De ha lenne annyi esze, hogy rákeres a googleben, vagy mondjuk odanéz a banner alá, akkor rájöhetne bárki, hogy van-e vagy nincs felirat.
  • öregharcsa
    #3093
    Kenny du 4-től ér rá vele foglalkozni...ha néha felmennétek a hosszúpuskára informálódni nem kérdeznétek ennyit....

    üdv

    igazából ez nem nekd szólt...bocsi
  • Kabala
    #3092
    a 18. résznél megjelenésekor már aznap követte a felirat is...
  • Gerbill
    #3091
    Feltételezem ő éppenséggel kifigurázta a megjelenést követő pár órán belül feliratért kuncsorgókat, vagy kérdezgetőket. Mint pl te. Még alig jelent meg, de már feliratot akarsz.
  • Cat 02 #3090
    mert anglolok tudnak angolul
  • McHaals
    #3089
    vanmár felirat???? magyar??? hö???? mééénincs??? há hogyvanaz, hogy hamarabb jelenik meg a film, mint a hozzá való magyar felirat???? és mégegyszer HÖÖÖ???
  • gameplusz
    #3088
    Na lássuk a macikát :D
  • LSL
    #3087
    ááááá kész! Már hiányzott, hogy kaparhassam a falat, azután, ahogy befejeznek egy epizódot.
    Beszéltetek róla, hogy nem olyan jó sorozat. Biztos vannak jobbak, de egyedül ez képes elérni bennem, hogy alig várjam a következő részt. Félreértés ne essék, a prison után is kapartam a falat. Azért hogy, hogy lehet ilyen szar forgatókönyvet írni :D
  • Pheaper
    #3086
    mikor lesz 20 as rész ?:)
  • jax
    #3085

    Még nincs.
  • Cat 02 #3084
    felirat van ?