12300
10528995171446015691.jpg
  • böröczk
    #3163
    Na erre már választ is ad a #3154, ezek szerint jól sejtettem : D

    spoiler



    egyébként ha relatívan nézzük, akkor a jelen eredetileg az az alternatív jövő, amiről a 20-as rész fog szólni, mivel Hiro tulképp onnan ugrott vissza az időben, hogy figyelmeztesse Petert, és változtasson az akkori jelenén..huh : D úgyhogy az eddigi részek csupán flashback-ek : P

    aztán még a végén kitalálják, hogy Sylar kinyírta a metamorf nénit, valamint a robbantóst, aztán felvette Peter alakját, és bumm! : D

  • zorden
    #3162
    Ezert csappant meg az erdeklodesem a Heroes irant rogvest. Utalom a csak azert nem tortenik meg valami, mert akkor vege lenne dolgot. Oldjak meg maskepp, minden lehetoseg a kezukben volt. Igy viszont bena. Mondjuk nalam az idoutazasosdi is kicsit blama, de azt meg kihozhatjak jol.
  • Hoz_Hun
    #3161
    Akárhonnan is nézem Péter a legkajakabb ami a másolós szuperképességét illetei. Ugyanazt tudja mint Syler, csak nem kell hozzá kurkásznia. Kár hogy ügyetlenül használja.
  • Hoz_Hun
    #3160
    Na igen. Ezt én is megakartam kérdezni. Az ilyen marhára idegesít. Ott lett volna a lehetőség erre...
  • precision
    #3159
    ezt én sem értem...valszeg azért mert akkor azzal vége is lett volna az 1. évadnak, nincs superevil, nincs folytatás...mindenesetre megoldhatták volna máshogy is a dolgot
    pl mikor pb -ben kim -et nem lövi le kellerman mikor fekszik az utcán, az is mekkora bug már...
  • zorden
    #3158
    En csak azt nem ertem, hogy Mohinder miert nem lotte fejbe Sylar-t, amikor az ajultan fekudt. Az, hogy 10 masodperccel kesobb viszi Petert haza nem egy nagy problema...
  • Hoz_Hun
    #3157
    Ez ugye ez nem igaz ez?!? vagyis nem eldöntött dolog, azaz ezt akarják megakadájozni.
  • Lacee
    #3156
    kiváncsian várjuk..
    bár gondolom a 30-as képregényben vázolt lehetőség még változtathat ezen
  • BlackShadow
    #3155
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    francért nem bírták elfelejteni simonet :( nagyon ratyi karakter..
  • winnie
    #3154
    némi spoiler, hogy kiből mi lett 5 év múlva, hogy mi petrelli mama képessége, hogy melyik halál nem végleges (mondjuk a heroes univerzumban, meg a képregényekben nyilván alapvetés, hogy bárki visszatérhet bármikor.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    - simone visszatér az évadzáróban és kiderül, hogy mi a képessége.
    - úgy tűnik petrelli mama teleportálni tud.
    - amerika a jövőben rendőrállam lesz, nathan elnök, mohinder a tanácsadója, matt a nemzetbiztonság vezetője. niki sztiptíztáncossá vedlett vissza és peterrel kavar. claire pincérnőnek álcázza magát, akinek hatalmas sebhely van az arcán és hiro az ország legkeresettebb terroristája lesz.
  • AntiHero
    #3153
    HÁHÁ.. De kurv* vak vagyok
    Bocsika
  • winnie
    #3152
    final 4 chapters.
  • AntiHero
    #3151
    Hány részes lesz az 1 évad?
    Mert a 20. promo végén ezt írja "HEROES THE FINAL A CHAPTERS"
    Nem vagyok jó angolos
  • precision
    #3150
    igen, én is benéztem, az Peter, nem Sylar :) csak ez a szar minőségű youtube video... :)
  • blbogus
    #3149
    hát mit ne mongyak.. egész jo.. de közelébe sem ér az előző részeknek. ez a szünet nálam nem jött be, az érdeklődés lankatt, a befejezés megszokottul pazar lett, de mintha rövidebb lett volna az eddigieknél. hm.. pár negativ tényezőtől eltekintve még mindig jobbnak látom mint más sorozatokat, nem akarok cimet emliteni.. heroes rulzZz
  • Seth
    #3148
    hol láttok ti Hiro-t Sylar-rel?? -_-
  • Inquisitor
    #3147
    A képregény alapján igen is meg akarta állítani, de ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... elszúrta! A képregény alapján azt gondolta, hogy Syler azért tud regenerálódni, mert kinyírta Claire-t. Viszont azzal, hogy Petert (is) ráállította az ügyre, Petert kapta el ugye a 18-as rész végén. Így lehet pont azért pusztult le a város, mert szólt Peternek a Metroban???
  • Inquisitor
    #3146
    És a képregény 30-ik része szerint se olyan kihalt még a romos rész sem. :)
  • Tatyla
    #3145
    én most fejeztem be a 18. részt de kész vagyok teljesen,már alig várom a 19.-et...
  • BlackShadow
    #3144
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valahol mintha olvastam volna / vki említette volna, h készítők állítása szerint lesz egy kard párbaj a későbbiekben :)


    mielött rámugranak kétszázan inkább szpójlerbe rakom! :D

    #3143: az a kép 5 évvel a robbanás után van:)
  • Inquisitor
    #3143
    Mitől lenne üres a város? 18-as rész végén látszik, hogy a hatalmas város egy kisebb része van lepusztúlva, háttérben áll egy csomó épület, járművek mennek az úton és éppen építik újjá ami leamortizálodott.
  • böröczk
    #3142
    hm, vagy a jövőbeli Hironak nem volt feltett szándéka, hogy megakadályozza... és esetleg a két Hiro összecsap.. kissé gyanús, hogy a 20-as promojának a végén olyan pacsipajtás Sylar-rel : D
  • InfectedMann
    #3141
    Húúúúúúúúúúúú ez nagyon fasza rész volt!
    Ezt imádom ebben a sorozatban!
    Nem laposodik el! Nem unalmas! Nem lehet tudni előre mi fog történni! :)
    Amúgy már azt hittem Peter -ből sosem veszik ki azt a kurva üvegdarabot :D
  • gameplusz
    #3140
    Ám legyen, éjfélig meglesz (csak mert télleg elég ratyi).
  • BlackShadow
    #3139
    én megköszönném ha most kihagynád az alvást
  • gameplusz
    #3138
    Javított felirat by én (helyesírás & elírás)

    Az időzítésbe nem néztem bele, de lehet éjszakázok és akkor megcsinálom ;)
  • matyi08
    #3137
    Szerintem pedig nem Linderman-hoz ment a kép, hanem vagy a képregényben van, amit odaadott annak az embernek, vagy a vázlatfüzetben, amit szintén odaadott...
  • scorpeeon
    #3136
  • Pheaper
    #3135
    van felirat
  • LasDen #3134
    valószínű az amit Hiro mondott, hogy a jövőben kell maradniuk, hogy megtudják mit csináltak rosszul, hogy megakadályozzák a robbanást...és gondolom a future-Hiro is ezt tette....
  • scorpeeon
    #3133
    Sztem Hiro csinálta magának hogy ne tévedjen el az időben :)
  • böröczk
    #3132
    spoileres:

    http://www.youtube.com/watch?v=FjpXUCYKnR4


    amúgy valaki értette, mi volt az a timeline-os rész?

  • BlackShadow
    #3131
    hu ez jó kis rész volt :) izgatottan várom a folytatást :D
    \(^o^)/
  • Toodmayne
    #3130
    Jaja Eden fejbelőtte magát, igy nem tudta lemásolni Sylar az erejét. Ha megtette volna egyszerűbben is "megölhette" volna Petert, meg Isaac-et is. És miután monta h mutassa meg és cseppet fölhöz "tűzi" Isaac-et, akkor azt mondja h már nincs itt, szal sztem az is ment Linderman-hez.
  • Kabala
    #3129
    Csak és CSAKIS akkor nézzétek meg ha nagyon kiváncsiak vagytok , és ha nem zavar hogy lelő egy pár dolgot :

  • nbj
    #3128
    mert gonosz és az jól hangzik :D
  • Carlos
    #3127
    Most néztem meg.
    Nem értek valamit.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a lebecsmérlő You... beszólás mi volt a végén Hiro szájából saját magának? Azért néz igy rá, mert elcseszett valamit és bekövetkezett a robbanás. De mit?
  • Kabala
    #3126
    de akkor miért változik el sylar hangja?
  • scorpeeon
    #3125
    Eden viszont kiloccsantotta az agyát ha jólemlékszem :)
  • Kabala
    #3124
    húha most hogy újra belenéztem a 19-es részbe a sylar-issac részbe rájöttem valamire... amikor azt mondja Issac hogy meg fogják állítani sylart és meghal, akkor sylar azt mondja hogy " az is meg van festve?" és utána elváltozik a hangja , mint a régebbi epizódokban Eden-nek amikor a hangjával rávette az embereket hogy csinálják azt amit ő akar... na szovál sylar elváltozott hanggal azt mondja hogy mutasd meg és ekkor isacc ránéz a fegyverre, tehát mégse tudja isacc hogy megfogják állítani sylart, hanem issac hitte azt hogy ő majd lelövi sylart