12300
10528995171446015691.jpg
  • Slash89
    #3203
    De akkor azt tudja valaki, hogy milyen képessége van, amitől olyan jól viselte amikor párszor lelőtték?
  • Gerbill
    #3202
    Szerintem a koponyalékelős képességével:P Amúgy van vagy 8-10 képessége, amit azoktól szerzett meg, akiket mi nem is ismertünk, csak a detektívek mondták, hogy megölt x embert.
  • Kanál
    #3201
    :D!
  • Lacika 79
    #3200
    kiskorában dinnyét árultak a szülei
  • Szolnokboy1
    #3199
    Syler melyik képességével csinálja a koponyalékelést?
  • hunbasser
    #3198
    1.évad?
  • BlackShadow
    #3197
    bennet
  • Kabala
    #3196
    HRG?????
  • Slash89
    #3195
    Meg HRG is beleeresztett párat, amikor a házában járt, aztán simán elmenekült.
  • Kabala
    #3194
    meg ha jobban visszaemlékeztek a sorozat elején Parkman 3-szor is meglőtte Sylart, az meg felpattant mint akinek semmi baja se lenne, aztán meg elrepült, szal Sylart lehet hogy meg se lehet ölni
  • jax
    #3193
    Ezen a héten volt a 19. rész.
  • hunbasser
    #3192
    hol tart most a sorozat?
  • magus
    #3191
    én is erre a teóriára voksolok
  • Kabala
    #3190
    szerintem érthető hogy miért nem ölte meg mohinder Sylar-t , mikor lett volna alkalma rá, mivel amikor utoljára próbálkozott vele az lett a vége hogy mohinder a plafonon kötött ki, szal inkább nem kockáztatta meg azt hogy odamegy hozzá és véletlenül feleszmél, hanem inkább gyorsan elhúzta a csíkot hogy mentse Petert és magát , mielőtt feléledne Sylar
  • Inquisitor
    #3189
    De az meg a LOL, és olyat én speciel nem leltem sehol ...
  • Paddy
    #3188
    ne azt a verziót töldsd, le hanem keress elsőnek magyar feliratot és az ahoz tartozo verziot kapd le
  • nud
    #3187
    Hali all!
    csak nekem sikerült belefutni,v. más is szív ezzel:Heroes.S01E19.HDTV.XviD-NoTV.zix??
  • Tatyla
    #3186
    lehetett az demo is nem ez a lényeg,hanem a PS3 reklámozása...
  • Tatyla
    #3185
    jaja,pontosabban 2007 szeptemberében...
  • jax
    #3184
    Hát igen, amikor kijött a 18. rész, akkor már mondtam, h az is baki, h játszanak a stuffal, miközbe még PS3 sincs, nemhogy HS. 1 év biztos nem telt még el a sorozatban. de mind1, nekem van igazam úgyis. Kéremkapcsojjaki.
  • ProGabe #3183
    elolvasván a 30-as képregényt,ami nem mellesleg az eddigi legjobb,megveregedtem a vállamat :P
    az a durva,hogy ez alatt az 5 hét alatt egy pillanatig sem vártam annyira a köv részt mint most,és mi lesz majd a befejező duplarész előtt!sőt,utána,áááááááááá
  • BlackShadow
    #3182
    hát szerintem az h mohinder nem lőtte szét sylart lehet annak is a következménye h majdnem megölték és inkább húzott el a francba :D
  • Paddy
    #3181
    huhhh de jó volt ez a rész:), főleg a vége lett nagyon ütős a future hiroval;)
  • Inquisitor
    #3180
    Heavenly Sword - PS3
    S01-Ep18
  • N1ggA
    #3179
    vááá ?D
  • Inquisitor
    #3178
    Akkor 2007 novemberéről lehet szó, tekintve, hogy Niki/Jessica olyan PS3 játékkal játszik, ami csak 2007 ősznjön ki ;)
    Meg van oldva.
  • ProGabe #3177
    nem olvasok ilyen szintű spoilereket...
    és most hogy ezt írtad kaparom is a falat te cemét :)
  • gameplusz
    #3176
    #3154
  • Pheaper
    #3175
    jóa rész volt :)
  • Cat 02 #3174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mond vit oat benett h van bennük nyomkövető akkor miért nem találták meg őket 1ből ? :D

  • ProGabe #3173
    most nézte meg,nagyon fasza rész volt,amolyan igazi felvezető a durvulás előtt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar megjavulna?nem hinném,9/11-nél is megvan az a bizonyos mondat,hogy "america remembers",tehát a rosszra is kell emléklezni,ne történjen meg mégegyszer,stb
    ahogy elnézem a jövőben kiteljesedkik a Peter - Syler harc,mindkettőjüknek óriási ereje lesz,és gondolom ezért üldözötté is válnak,az emberek megtudják hogy vannak hősök,akik többek között pikk-pakk kiírtanak egy várost,persze hogy nem tetszik ez nekik és "public enemy number one"-ná válik az összes híró egyből,nekem legalábbis ez jutott eszembe,igaz Nathan mint elnök ennek pont ellent mond,persze nem kell mindenkinek tudnia róla

    az ugyebár teljesen világossá vált ebből a részből hogy az egész company-t Lindermann meg Petrelli mama hozta létre,hogy a következő nagy veszélyt kontrollálni tudják,és már ismerjék az addig született hősöket,20-as promoban benne van Suresh is öltönyben,gondolom valami titkos állami projektben van benne,esetleg a "Hősök minisztériumának" az elnöke,vagy valami hasonló butyután hangzó dologé

    Syler festménye meg midurva volt már,teljesen Isaac-é csak ugye teljesen elkorcsosulva,vagy talán pont a lényeget mutatja meg...
  • N1ggA
    #3172
    mármint amíg teljesen elolvadt, esni nemtom :)
  • N1ggA
    #3171
    2x volt, az egyik reggel 8-ig, a másik délig tartott!
  • jax
    #3170
    Végülis igaz :D
  • Cat 02 #3169
    idén volt hó ? :D
  • jax
    #3168
    De bazz, Peter november 8.án robban fel vagy nem? Meg nem telik olyan gyorsan az idő a sorozatban, h már 2007 legyen. Hó se vót'
  • Seth
    #3167
    volt róla szó valaha is hogy 2006-ot írunk?? Lehet az újságon látszódott a 2. részben,amit Hiro orra alá nyomtak(ha jól emlékszem csak hónap,nap látszódott) de amúgy sosem említették, szóval akár 2007 novembere is lehet. Ha meg mégis 2006,akkormeg nem kell mereven a pont 5 évhez ragaszkodni, rámehett mondjuk 2 hónap és kész
  • jax
    #3166
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, srácok ájjunk má' meg egy picit! Most hogy van ez, h 5 év múlva 2012 van? Nem 2011? A mostani dolgok még Peter robbanása elött (November 8, ha jól tom) játszódnak nem? Szal a történetben még 2006ban vagyunk.
  • Hoz_Hun
    #3165
    Sylar jellemébe nem fér bele az öngyilkos terrorista akció. Ő szimplán hataloméhes sztem.
  • gameplusz
    #3164
    Pedig lehet ezlesz :D