12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #3243
    "Ha lesz valaha folytatás, úgy tudom az max ebben a világban de nem ezekkel a szereplőkkel lesz, vagy max 1-2-vel közülük.
    "

    a többi évad (minimum 4-5 van benne) is ezekkel a szereplőkkel lesz, max 1-2 nem lesz közülük. vagy nem, csak necces a dolog, mert ha váltani akarnának, akkor 1. szemétség, hogy nem szólnak a többieknek, hogy keressenek munkát 2. nem tudnak csak a munkanélküli színészekből válogatni, hiszen sokan leszerződtek most induló sorozatokba,
  • winnie
    #3242
    "egyébként a szereplők élettartamát imdb-ről is hamar ki lehet deríteni, odaírják, hány epizódban szerepelnek : D"

    odaírják? egy user odaírja, amit akár te is javíthatsz. nehogy már az imdb-t vedd alapnak.
  • Bucser
    #3241
    "ami furi még a kislány akit Sylar meg akart lékelni a rendőrségen, miután a szüleit kinyirta. nem értem minek kellett neki az az agy amikor ilyen korban még senkinek nem jelentkezett a képessége, tehát gyakorlatilag még nincs neki"

    Nicky Sanders fia hány éves? és símán használta a képességét.
  • BlackShadow
    #3240
    sylar a pincér csajszi képességét már használta az egyik képregényben mikor "megtanult" kamiont vezetni :)
  • Bucser
    #3239
    A sorozat készítői általában szezon közepén tudják lesz-e következő szezon. forgatás közben. Így megfelelő történetírási lépéseket tudnak tenni annak érdekében, hogy tovább menjen a sorozat.

    ÉS hála Hiro karakterének az egészet nagyon meg lehet kavarni.
  • gameplusz
    #3238
    Nem, ez az üzlet, és ezzel sok jó sorozatot el lehet cseszni.
  • gameplusz
    #3237
    Peter mindenképp túléli, lásd előzetest.
  • Bucser
    #3236
    Ha egy sorozat jól fut akkor lesz következő szezon. Ez a filmkészítés:)
  • Kojiro
    #3235
    Eredetileg ezt a sorozatot huszonakárhány részre tervezték és annyi, ha jól tudom. Egy kerek történetet akartak elmondani oszt jóvan.

    Ha lesz valaha folytatás, úgy tudom az max ebben a világban de nem ezekkel a szereplőkkel lesz, vagy max 1-2-vel közülük.

    De ne így legyen :D
  • Bucser
    #3234
    AHogy én néztem nem mindenki volt Hero akit sylar megtalált. Azaz nem volt 100%-os a lista. Lehet, hogy a kislány esetén tévedtek, de Sylar biztosra akart menni.

    Egyébként miután az első szezonnál járunk nem hiszem, hogy a rendezőnek/írónak érdeke, hogy mindenre sor kerüljön. Ez olyan mintha a Babylon 5 1. szezonjánaka végén mindenk iderülne vagy a BSG első szezonjának a végén jönnének a Cylonok és mindenkit kiírtanának.
  • Kojiro
    #3233
    Van egy csomó szereplő, aki a képességét gyakorlatilag semmire nem használja/ta, úgy értem semmi komolyabb értelme nincs, hogy van neki.
    Ezeknek még komolyabb szerepük kell legyen szerintem, ha máshogy nem, úgy hogy Peter találkozik velük - átveszi tőlük és ezáltal valami lényeges dolog megváltozik.
    - fláing mánn 1x használta a képességét eddig és gyakorlatilag a jelenet is olyan volt, hogy 1000 más módja lett volna, hogy bemutassák a képességét vagy megússza az elfogást. Vagy neki, vagy Peternek ez a képesség létfontosságú kell legyen egyszer még, mert eddig semmi értelme, hogy van.
    - a pincér csajszi aki mindent megjegyez is egy ilyen furi szereplő. valószínüsitem ez az agy a történet szerint azért kell a Sylarnek mert valamikor majd lehet hogy sok minden fog azon mulni, hogy megérti a japán nyelvet, vagy valami részletet felidéz a multjából, mert eddig a képességnek semmi "haszna"
    - ha Hironak van képessége, valószinü, hogy a testvérének is van. és valószinü nem hiába vezették be a történetbe (még az is lehet hogy az apjának is, ezek után, hogy Lindermannak is meg pláne)
    - ami furi még a kislány akit Sylar meg akart lékelni a rendőrségen, miután a szüleit kinyirta. nem értem minek kellett neki az az agy amikor ilyen korban még senkinek nem jelentkezett a képessége, tehát gyakorlatilag még nincs neki.
    - aztán ott van az az anyaglebontós csóka képessége, aminek szintén semmi szerepe nem volt eddig
    - DL képessége szintén egy olyan kaliberü cucc ami tuti kell hogy szerepe legyen!

    A "ki robban fel?" kérdésben én arra gondoltam, hogy mivel future-hiro eredeti idejében sylar robban fel, pedig a regeneráló képessége is megvan, ezért itt is ő kellene felrobbanjon e képesség nélkül
    Tehát megöli a rádióaktív csókát future-hiro alternativ multjában
    Namost mi van akkor, hogy itt ebben az időben nem tudja megölni, mert nincs meg neki Claire képessége, én nem tudja elintézni anélkül hogy meg ne süljön? Akkor ez azt jelenti, hogy Peter találkozik a rádióaktiv csákóval és ő robban fel, ugyanis future-hiro multjában valószinüleg tök más dolgok történnek peterrel, ugyinis future-hiro révén találkozik össze egy csomó szereplővel és keveredik bele jobban a történetbe.
    Peter valszeg találkozik az alakváltó csajjal is.
    Ha Peter robban fel, arra gondoltam talán Sylar képében teszi ezt, hogy megóvja bátyja politikai bukását azáltal hogy ő robban fel.
    De ezek szerint az is lehet, hogy future-hiro idejében eleve Peter robban fel Sylar képében és azért robban fel, mert azon a vonalon nincs meg neki Claire gyógyító képessége!!!
    Ebben az esetben viszont most NEM Ő FOG.

    Várom a véleményeket !
  • Kojiro
    #3232
    ha repülni tudna, akkor nem esett volna le peterrel a lelátóról btw
  • Kojiro
    #3231
    ott nem repült hanem szerintem ugrott, a rész címe is valami ilyesmi volt hogy egy nagy ugrás
  • böröczk
    #3230
    egyébként a szereplők élettartamát imdb-ről is hamar ki lehet deríteni, odaírják, hány epizódban szerepelnek : D
  • LSL
    #3229
    Hát ezt nem hiszem el emberek!!!4

    Ez nem a következő részekben lesz. Sohasem fogod megtudni ha csak a sorozatot nézed, nem azért mert spoiler, hanem mert nélküle is megállja a helyét a történet. A képregény két sorozatrész közötti időben jelenik meg és csak pár érdekes szösszenetet tartalmas, ami kicsit kiszinezi a sztorit. Nekem akkor tetszett meg, amikor láttam azt a rész, amikor Isaac 1. jövendölő képe beteljesül. Így már értettem, miért akarta tönkretenni a festményeit, és mondta rá hogy ördögiek. De a képregény az aktuális rész után jelenik meg, és sosem árul el semmit előre.

    Ezért amit leírtam spoiler nélkül nem fog bekövetkezni. Hisz Clair nem halt meg, és nem is hiszem hogy megfog az évad végéig. De ezt nem tudom, mert lehet csavarnak rajta egyet.
    plusz az utolsó képregény ugyanazzal végződik, mint a sorozat 19. része.
    -You!
    -Me?

    Esetleg nézd meg miről beszélek!
  • Kabala
    #3228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki kiváncsi hamar megöregszik
  • böröczk
    #3227
    ha az eredeti Peter életben marad, akkor lenne : P
    azonkívül meg nem kötelező mindenkinek jelen lenni, az csak Peter látomásaiban van úgy..
    amúgy meg nem azért írtam, mert az neki "jó lenne", csak egy kósza és fölösleges feltevés : )
  • ProGabe #3226
    és az miért is lenne neki jó?bárki aki látná hogyan néz ki a robbanáskor,meghalna,ami kamera felvenné az meg elolvadna,szal nem lenne bizonyíték hogy ő robbant fel...
  • böröczk
    #3225

    na lehet, hogy mégis igazam lesz : D :

    "aztán még a végén kitalálják, hogy Sylar kinyírta a metamorf nénit, valamint a robbantóst, aztán felvette Peter alakját, és bumm! : D"
  • magus
    #3224
    Akit zavar, hogy elmondtam köszönje azoknak, akik nem olvasnak képregényt :P :D

    anyádért nem lehet használni azt a szájbakúrt spolier tagot ha olyat mondasz amit az utolsó részből sem tudok
  • gameplusz
    #3223
    má' megin összevissza 'szélsz...
  • Cat 02 #3222
    sztem Peter felrobbana ha nem lenne Claire de mivel Claire vele ezért nem robban fel xD
  • LSL
    #3221
    Nem fogják elolvasni...
    Azért kellett megmenteni Clairt, mert az laternatív jövőben, ahonnan a future Hiro visszajött Syler megölte a pompomlányt, és elvette a képességét. Így mikor meg akarták ölni, nem sikerült. És csak azért lövöl le a következő poént is, hogy mégjobban agyaljatok. Syler volt a robbanás oka, ami elpusztította NewYorkot future Hiro idejében :P

    Akit zavar, hogy elmondtam köszönje azoknak, akik nem olvasnak képregényt :P :D
  • Molnibalage
    #3220
    Soha nem látta Sylert, akkor mégis kit keressen?
  • LasDen #3219
    ez jó....mentsd meg a lányt mentsd meg a szót :DDDDD
  • BlackShadow
    #3218
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha megnézed a 30. képregényt láthatod, h future hiro a robbanás elkerülésén fáradozik, és nembír rájönni..
  • Toodmayne
    #3217
    Én arra is gondoltam, h Claire megmentése a robbanás utáni időszakban lesz fontos. Szal lehet h az életét kellett megmenteni, mert Mohinder rájött h az agyban van mindenkinek az ereje(ezért is tudja Sylar megszerezni) szal ha meglékeli Claire-t, lehat h abból már nem épült volna fel, és majd a jövőben kell vmit csinálnia, hogy a Világ megmeneküjön Sylartől. Végülis: "Save the cheerleader, save the word" nem pedig "Save the cheerleader, save New York".
  • magus
    #3216
    persez akár a zt is meglehetne csinálni, hogy megkeresi hiro slyart, elmondja peternek, o egy atombombat robbant slyaren es kesz, de ez igy tul egyszeru : D
  • böröczk
    #3215

    gondolom, amelyikkel a tárgyakat is mozgatja : P

    amúgy meg Suresh csapta volna le a fejét egészben tompa vajazókéssel, de szerintem is az lehetett az ok, hogy túlságosan be volt tojva ahhoz, hogy a közelébe menjen..

  • precision
    #3214
    Ha Sylar tárgyakat tud odébbhajítani az akaratával, a pisztolygolyók tényleg nem jelentenek gondot. De nem sérthetetlen...az egyik képregényben meg is sérül, ő látja el a saját sebeit.
  • Carti19
    #3213
    Timeline...Sztem meg a készítők irodáját láthattuk...így tervezték meg az egyes részeket és a sztorilájnt
  • North
    #3212
    Ajánlom a 30. képregény elolvasását.;)
  • Grusi
    #3211
    Ezen már énis gondolkodtam, mi értelme megmenteni a "csírldíert", ha sylarnak már akkor sem okoztak gondot a pisztolygolyók, amikor még nem is találkozott a kiscsajjal?

    Amit meg még jobban nem értek, hogy Hiro miért nem állítja meg egyszerűen az időt, keresi meg slyart, és nyírja ki? ;)) túl egyszerű lenne meg fantáziátlan, tudom, de én már csak ilyen vagyok :)
  • precision
    #3210
    keddenként, kora hajnalban már felkerül a jobb helyekre
  • egypszichonauta
    #3209
    most értem be a sorozatot,nagyon tetszik...
    20.rész mikor jelenik meg?hetente gondolom,csak nálunk mikor tölthető?köszi
  • precision
    #3208
    szerintem a telekinézissel
  • Pheaper
    #3207
    sztem onnan h ugyeh orakészitő fia volt és mindent meg akart tudni hogy hogyan néz ki belülről sztem ...
  • Lacika 79
    #3206
    ki tudja, mit hoz a jövő? :D
  • Slash89
    #3205
    :D ez inkább Hiro:D
  • Lacika 79
    #3204
    Bulletproof Monk :D