12300
10528995171446015691.jpg
  • Bucser
    #3283
    Ahogy én néztem ugye ő Texasba a Bennet lányhoz ment (save the cheerleader), csak közben meghallotta ahogy Hiro és Charlie beszélt így módosított kicsit a tervén.
  • Slash89
    #3282
    Én valami olyasmire emlékszem, hogy Sylar nem úgy ment oda Charlie-hoz, hogy tudta hogy mi a képessége és azért mert konkrétan ez a képesség kellett neki, hanem csak azt tudta, hogy van képessége és amikor ott volt akkor kifigyelte, hogy mi az és megszerezte.
    Azt hiszem, hogy a képregényben láttam ezt.
  • QuippeR
    #3281
    jó. látom konkrétumokkal hadilábon állsz, kényszerképzetekkel meg nem szeretek vitatkozni.
  • Bucser
    #3280
    Sylar símán megjegyezhette volna a listát a pincércsaj képességével csak egyszer kellett volna megnéznie.

    Anyaglebontós fószer képességével símán be tud jutni bárhova anélkül, hogy túl nagy csinnadrattát csinálna.

    D.L képessége pedig nagyon jól működik bárki ellen. Nem kell olvasztani semmibe:)

    Nicky-nek kéne rendbejönnie:)

  • burki6
    #3279
    "- a pincér csajszi aki mindent megjegyez is egy ilyen furi szereplő. valószínüsitem ez az agy a történet szerint azért kell a Sylarnek mert valamikor majd lehet hogy sok minden fog azon mulni, hogy megérti a japán nyelvet, vagy valami részletet felidéz a multjából, mert eddig a képességnek semmi "haszna""
    sztem a Charlie (=a pincér csajszi) szerepe annyi volt, h rávegye hirot, h visszamennyen 6 hónapot, és rájöjjön, h a jelent (jövőt?) nem lehet megváltoztatni
    "- aztán ott van az az anyaglebontós csóka képessége, aminek szintén semmi szerepe nem volt eddig"
    az ő szerepe csak annyi volt, h összehozza Sylart és Suresht
    "- DL képessége szintén egy olyan kaliberü cucc ami tuti kell hogy szerepe legyen!"
    A 21. részen már biztos fogja alkalmazni az erejét Lindermannél
    SZERINTEM
  • BlackShadow
    #3278
    hát mégis ahogy meghallják az "hülyéketislehúzóegyházak" azt a szót h evolúció máris sátánra mutogatnak :p
  • QuippeR
    #3277
    ekkora baromságot is rég hallottam
  • ProGabe #3276
    de van régi múlt és új múlt,future-Hiro ha nem ment volna vissza figyelmeztetni Peter-t akkor Syler robbanna,mert meglenne neki Clair képessége,így majd Peter fog elsülni :P

    pont ezért írtó jó ahol tartunk a story-ban,kiderült hogy minden összefügg mindennel,minden előre ki lett gondolva,a szereplők tetteinek igen nagy súlya van és mindenki fontos szerepet játszik majd a későbbiekben,uhh brutál jó ez a sorozat :)
  • kuci06
    #3275
    a következő részből is mutatnak új jeleneteket!
  • kuci06
    #3274
    még van ,én is nézem
  • Dynamic
    #3273
    ismét...:)
  • BlackShadow
    #3272
    ejj mostmár reklám van ezekszerint lemaradtam :( mi volt? :)
  • Dynamic
    #3271
    Most a Cnn-en Larry King vendégei a Heroes szereplői.
  • Cat 02 #3270
    lol új rész címe sokatmondo :D
    meg ez is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Friends become enemies and enemies become friends.
  • gameplusz
    #3269
    Blaze-one-féle felirat
  • Cat 02 #3268
    de közel van hozzá :)
  • gameplusz
    #3267
    Nem feltétlen...
  • Lacika 79
    #3266
    azért egy gondolatolvasós metamorfózisos téma elég jó lenne nekem :P
  • Gerbill
    #3265
    Az időutazás elviekben lehgetséges, igaz, hogy csak előre, de mindegy:P. A metamorfózis már meg lett beszélve, hogy nem az, hanem valószínűleg manipulál a csaj, tehát nem vátozik át, csak azt a látszatot kelti, mondjuk egyféle trükk, amivel mindenki agyában elhiteti, hogy nem az aki. Átnyúlás a falakon, meg olvasztás, háát nem is tudom.
  • BlackShadow
    #3264
    ja csak az evolúció éppenhogy az "istentagadás" :D
  • Tatyla
    #3263
    tudományos szemmel figyelem a sorozatot :D
  • Cat 02 #3262
    ha figyelted akkor kideült h ez egy isteni adomány :D és mivel isten csinált minket ezért belefér :D
  • Tatyla
    #3261
    én egy valamibe kötnék bele:

    ha a prof azt bizonygatta anno,hogy az evulociós változások miatt ezekben az emberekben kihasználódik agyuk többi 90%-a az egy dolog,és ebbe talán a repülés ,a telekinézis,gondolatolvasás,szuper erö,szuper hallás,szuper memória, talán még a jövőbe látás is belefér.
    de...
    hogy fér bele az idöutazás-térhajlitás,metamorfózis,tárgyakon átnyulkálás,tárgyak megolvasztása,mert ezek ellég ellentmondanak a fizika törvényeinek...

    jó csak egy rövid eszmefuttatás és kukacoskodás volt ,mielött megdobállnátok...xD
  • Bucser
    #3260
    Ahogy néztem nincs új múlt és régi múlt. A tettek generálják a folyamatos történéseket. ÉS az abbéli igyekezet, hogy elkerüljenek egy eseményt bekövetkezetté teszi azt.
  • Cmdr
    #3259
    :)Ez kurvajó, aki még nem látta...
  • Cmdr
    #3258
  • Cat 02 #3257
    hát igen ez bonyolult :D harry Potterben 1szerűbb :D
  • ProGabe #3256
    nem,mert future Hiro fogta magát,visszament öt évet,aztán ugye vissza '12-be,az ő múltjában nem találkozott Peterrel még jó sokáig,az új múltban viszont igen,húha,dúrvaság ez az időutazás,túl sok a paradoxon,dehát a nagy agyak is azt vallják,ha valamit megváltoztatnánk a múltban,akkor egyből létrehoznánk egy új dimenziót,és abban léteznénk tovább a változásokkal,és nem lenne "megölöm apucimat mielőtt összehozna anyucival és akkor én sem lehetnék,tehát nem lenne aki megölje,jaj mi lesz,hogy van ez" probléma sem
  • gameplusz
    #3255
    Honnan?
    Hisz nem tudhatod, hogy mikor ment vissza az időben (vagy mi történik meg először)...
  • Cat 02 #3254
    ez a jövős dolog itt érdekes :D
    future Hironak tudnia kellet volna h jön :D
  • Seth
    #3253
    "Sylar is festett egy képet a rész végén. mindkettő ugyanaz csak a szereplője más"

    szerintem ugyanaz, csak más a stílusuk, Sylar-é olyan groteszk (persze lehet^^)
  • gameplusz
    #3252
    Még misem láttuk a 20-ast, de majd kedden, már nincs messze :D
  • Bucser
    #3251
    Minden kérdésre a lényeg ott van amit Isaac mond: Megpróbálhatsz a jövő ellen küzdeni de az beteljesedik. Hiába gyártunk elméletet Future- Hiroról hisz Future Hiro sem volt annyit a sorozatban, hogy bármit elmondjon. (20-as részt nem láttam)

    Ráadásul ugye Linderman adott egy képet Nathannak és Sylar is festett egy képet a rész végén. mindkettő ugyanaz csak a szereplője más. Ugye Isaac képeinél sem lehetett tudni, hogy most éppen mikor fog bekövetkezni az amit lefestett. Egyedül a Homecoming a kivétel.

    Ez a sorozat ordít egy 2. és 3. szezonért ugyanezen szereplőkkel... (kindulva a timelineból amit future Hiro fűzött a Isaac lakásában ott eléggé az elején járnak még a dolgoknak és a követkeő 5 évben rengeteg dolog történhet. Nem véletlenül mutatják a jövőt.)
  • ProGabe #3250
    rendelkezik,lsd hanghullám,amit Isaac-en használt is
  • Seth
    #3249
    Lehet hogy tudja amit Sylar. Csak ugye amiről nem tud azt meg sem próbálja megcsinálni. Nemhinném, hogy érzi, hogy aham, most kaptam egy guggolva hugyozás képességet ^^
  • Bucser
    #3248
    Azért az tetszik, hogy mindenki 2500$-os supressorral ellátott nikkel bevonatú Colt1911 mod pisztolyt hord magánál:)

    Mondjuk az sem tetszik, hogy vagy Cadillac-at vagy Nissan autót használ mindenki:D Harmadrészt nem értem, hogy Peter hogyhogy nem rendelkezik Sylar összes képességével. Hisz Sylarnek nemcsak a telekinetika volt (ugye az volt az első erő amit elvett)

    Valamint amikor Hiro és Ando hasal a buszban mikor a zsetonokon marakodik a szőke csaj mega kopasz pasi. Akkor valaki visszaküldte a fegyverbe a töltényt. ÉS biztos nem Hiro volt... lehet, hogy a másik japán srác is Hero?
  • ProGabe #3247
    hát átveszi az fizikai erejét,hiszen Niki-nek a képessége az,hogy szupererős,az hogy létezik Jessica az azért van mert kettős személyiségű,legalábbis ezt írják mindenhol,hero-wikin vagy min is,és akkor én meg is kérdezem:az amikor megmozdult a szekrény,mert Niki ütögette "belülről" akkor csak amolyan cool dolog volt?vagy netalántán mégis van egy másik személy a tükörben?
  • Cat 02 #3246
    kérdés: mi lesz ha Peter talizik Jessicával xD
    2. Jessica vs Sylar powás lenne
  • ProGabe #3245
    hát igen,imdb nagyon necces ilyen dolgokban,nem mellesleg a memorabel quotes-ba én postoltam a

    Save the cheerleader, save the world.

    mondatot Hiro mestertől
  • Inquisitor
    #3244
    Nem úgy volt, hogy már sejteni lehet, a köv. szeon az "elődök" és "utodok" témát dolgozza fel? Tehát ilyen múltban/jövőben játszodó lenne és a FlashBackekben tuti lesz egy pár szereplő az első szezonból is. Meg hát Hiro ugye brmikor előfordulhat ;)