12300
10528995171446015691.jpg
  • Inquisitor
    #3323
    A képregényből elég régen tudni, hogy Linderman tud gyógyítani. Az is kiderül, hogy együtt volt Vietnámban Petrelli apukával. Ergo Petrelli Apu és Anyu is vastagon benne van a "Nathan lesz az új president" szituban. Valószinüleg mindenről tudnak. Csakhogy a robbanást eredetileg Syler-nek kellet volna okoznia, mivel kinyírta Claire-t és Hiro ezért nem tudta időben kinyírni. Így viszont, hogy Claire életben maradt (bár ki tudja?), most Peter gyerekre vár a "nemes" feladat, hogy a bátyót trónra ültesse. Ha valamiért ez az idővonal is megváltozik, akkor még mindíg esélyes a "Robbanó ember", de ha minden kötél szakad, akkor simán szereznek egy atombombát. ;) Szóval eléggé fel kell kötnie a gatyót a "hősöknek", hogy értelmes vége legyen.
  • Bucser
    #3322
    Mondjuk ezzel a 0,07%-al Linderman mindenféleképpen azt támasztotta alá, hogy az ő érdeke New York rombadöntése. A z hogy ebben Nathan és Peter anyja milyen szerepet játszik enm tudni. De szerintem Nathanék szülei és Linderman valaha ugyanolyan kis csoport voltak mint amit Hiroék próbálnak összehozni a közös jobb jövő érdekében, csak ugye a nagyobb veszély elmúltával szanaszét szaladnak és mindenki követi a saját kis álmát. Ugyanez vár Nathanékra is szerintem. éS mindig a Hősök kitermelik maguk közül az újabb és újabb gonoszokat.
  • Maak
    #3321
    Azert kivancsi lennek linderman szerepere...ugyertem hogy akkor o most egy "farkasborbe bujt barany" lenne es hogy vajh nathanbol igy csinalnak majd gonosz figurat? mindenesetre jol megkavartak ezzel a "gyogyitos" lindermannel
  • gameplusz
    #3320
    Bocs mindenkitől, kicsit el vaok fáradva, my fault, sry again. :D
    Amúgy már láttam én is, ebből következik, hogy mekkorka egy idiot vaok :D
  • egypszichonauta
    #3319
    19.már megjelent!!!most a 20.jön
  • szucsy89
    #3318
    akkor most mivan? az előbb szedtem le a 19.rész, igaz még nem néztem meg, lehet csak kamu??épp most akartam hozzá feliratot kérni
  • scorpeeon
    #3317
    Jesszusanyám, kicsit el vagy tévedve :S
  • Bucser
    #3316
    19-es rész 23-án volt... már rég megnéztem..... Miről beszélsz????
  • gameplusz
    #3315
    Csak annyi, hogy a 19-es rész holnap lesz, és nem 23-án volt.
  • Bucser
    #3314
    még mindig nem értem a problémádat...

    A 20-as rész IMDB szerint és az NBC schedule szerint is april 30 este 9pm-kor lesz ESTben azaz nekünk május 1 hajnali 3-kor ha valaki felakar kelni és TVUNetworkon nézni...

    Még mindig nem értem, hogy mire mondod, hogy no-no? mert bemásoöltad, hogy a 19-es rész Airingje 23-án volt. Akkor volt és?
  • gameplusz
    #3313
    http://www.imdb.com/title/tt0813715/episodes#season-1

    Te linkelted, itt az áll, és erre mondtam én azt, hogy no-no...

    Akkor hajnal 3, ezért mondtam, hogy "körül valamikor".. Mondjuk tök8, én már fél 5-kor mindig nézem :D
  • Bucser
    #3312
    A ked dhajnali 2 meg azt jelenti, hogy nekünk hajnbali 2... Ugyanis a 9 PM náluk az +6 óra ergó nálunk ez Kedd hajnali 3óra.... ugyanis EST-ben van 9 PM-kor.
  • Bucser
    #3311
    Valamit nagyon elnéztél....

    NBC hivatalos schedule-ja

    "Monday, April 30
    8:00 PM Deal Or No Deal EPISODE #264 All New

    9:00 PM Heroes STRING THEORY All New

    10:01 PM The Real Wedding Crashers JENNIFER AND JAY All New

    11:34 PM The Tonight Show With Jay Leno 3358 - ERIC BANA, OSCAR DE LA HOYA, KAISER CHIEFS All New

    12:37 AM Late Night With Conan O'Brien 2404 - DANA CARVEY, JASPER REDD, ARTIC MONKEYS All New

    1:36 AM Last Call With Carson Daly 748 - ANTHONY ANDERSON, SILVERSUN PICKUPS "
  • gameplusz
    #3310
    Nem, épp ez az, hogy az imdb-n egy héttel előbbre tartanak, mert most lesz a 19-es, és nem holnap, hanem kedd hajnali 2 körül valamikor...
  • cooldoc
    #3309
    Igen, rosszul linkeltem. sorry - fárasztó volt az ügyelet...
  • Tom Tom
    #3308
    thx:)
    akkor holnap lesz a 20. aztán meg minden hétfőn.
    teccik:D
  • gameplusz
    #3307
    Season 1, Episode 19: .07%
    Original Air Date: 23 April 2007

    ^^
  • Bucser
    #3306
    Akarod mondani
  • cooldoc
    #3305
    Heroes-sugárzási időpontok (USA)
  • Bucser
    #3304
    IMDB-n fent vannak a sugárzási dátumok. (az NBC-s persze)
  • Tom Tom
    #3303
    kövi rész mikor lesz?mert haverom azt mondta hogy 24 részes lesz az évad és nyár előttig be kéne fejezniük vagy hasonló.
  • scorpeeon
    #3302
    Sztem ezzel a papok jó nagy része így van és az egyház is, csak az idióta amerikaiak lehetnek ilyen barmok hogy nem ismerik el az evolúciót.
  • wudy86
    #3301
    Én egy pappal beszéltem erről és ő azt mondta, h éppen ez a szép benne, h Isten irányítja a világot apró "beavatkozásokkal", ami révén zajlik az evolúció és pont ez a bámulatos benne. Szóval még szerinte sincs ellentétben az evolúció és az Istenben való hit, pedig ő pap, erről ennyit. Amerika meg elmehet...
  • precision
    #3300
    durva :)
  • Cat 02 #3299
    jobb klikk , hiv címéne másoldása, ctrt+t, ctrl +v, enter, f5
  • Seth
    #3298
    brekusz
  • Cat 02 #3297
    .............................
  • Cat 02 #3296
    Peter ? huhh nerm emléxem
    az embert festett meg vagy a csajt és a vérző fejét ?
  • Gerbill
    #3295
    De tényleg, azért Sylar elég jól fest. Peter csak pálcikaembereket rajzolt:D
  • Cat 02 #3294
    ha elismerné akkor elismerné h eddig hazudtak de ez már tényleg nem ide tartozik :D

    rem Slyra beletanul a festészetbe :D
  • Gerbill
    #3293
    Az egyesült államokban az emberek több mint fele nem hisz az evolúcióban, mivel a túl vallásos iskolákban nem is tanítják. Náluk még mindig Ádám és Éva hódít.
  • scorpeeon
    #3292
    Ez mondjuk f@szság, vicces lenne, ha nem ismerné el az egyház az evolúciót.
  • ProGabe #3291
    hú de nagyon szereted te megbonyolítani a dolgokat :)
    téma lezárva,tényleg nem ide tartozik
  • Kojiro
    #3290
    Meg amúgy mivel van egy alakváltó a "csapatban" ezért az, hogy egy kép kit ábrázol és ki éli át azokat az eseményeket, amiket mutat a kép, az nem valami konkrét bizonyítéka bárminek
  • Bucser
    #3289
    Az meg baromira nem tetszene mert akkor a sorozatot hvhatnák X-mennek is... és Parkman Xavier lenne és nem zsaru:D Na és hol van MAgneto???
  • QuippeR
    #3288
    nem ebben a topikban kéne megvitatni, de tudtommal nem az amerikai iskolaigazgatók az egyházak. szóval az evolúció még mindig nem istentagadás, akármelyik marha akarja bemagyarázni, és az ügynek végképp semmi köze ahhoz, hogy nemes szabadkőművesi egyszerűséggel mindenért lehet az egyházakat okolni a rossz terméstől a hülye emberek létéig.
  • Kojiro
    #3287
    Erről az jutott eszembe, hogy mivan akkor ha Flájingmán gonosz lesz és mind2 kép valóságosan van megrajzolva, csak egy nagyobb időbeli különbség van. (A barátokból ellenségek lesznek...)
    Az milyen lenne, hogy miután felrobban NY egy része és az emberek megtudják, hogy vannak ilyen mutkók, Nathan engedve az emberek gyülöletének (magyarán féltené az elnöki székét) és olyan törvényt hozna, amivel megkezdené a vadászidényt a mutánsokra? Ebben az esetben NY nagy hőse Sylar lenne, aki rendet tesz :D
  • ProGabe #3286
    te nem érted hogy ő mit akar mondani:amerikában sok iskolában nem tanítják az evolúciót,mondván az istentagadás,ez ugyebár - ahogy ő írja - a "hülyéketislehúzóegyházak" miatt van,hát igen,sajnos itt tart ma a világ...
  • Bucser
    #3285
    Nem hiszen volt ott lebontva mobiltelefontól kezdve pohárik minden.
  • Cat 02 #3284
    anyaglebontso csak fémmel jó nem ?