12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #3363
    "Mostmár kíváncsi vagyok, hogy hogyan fejezik be, mert erősen kezdenek belekavarodni abba mi a jövő és mi a jelen."

    nem tudom, de szerintem ennek az alternatív jövő semmi szerepe nem lesz. mindössze egy kis tobzódás volt és semmi más - bárkiből lehetett volna bármi, elvileg lényegtelen, mert a jövőt meg fogják változtatni. (értsd: klasszikus töltelék rész volt, kilépve a sorozat kontinuitásából.)

    én érteném félre? mert ilyen szempontból tök mindegy, hogy mit mutattak, nem kavarodnak sehova, az időutazást meg mindig úgy kell elfogadni, ahogy a készítők ábrázolják, hiszen bármelyik variációban van paradoxonesély.
  • Bucser
    #3362
    Tehat ha Hiro és Ando nem utazik a jövőbe véletlenül akkor az történne amit most láttunk.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter felrobban, Sylarből elnök lesz és lesz egy nagy apokalipszis a két hős csatájából. (azért szívesen megnéztem volna az ta harcot ami Sylar és Peter között zajlottle:)
  • gameplusz
    #3361
    Vilagos ez, mint a vakablak:

    -1. idosik: Hiro nem utazik vissza
    -2. idosik: Hiro visszamegy, es elmondja Peternek
    -3. idosik: ami most lesz, miutan Hiro es Ando elment a jovobe, majd visszatert a multba, ergo a kovetkezo 4 resz (vagy majd a masodik evad is folytatolagosan)
  • cooldoc
    #3360
    Én belekavarodtam az idősíkokba. Most emésztem egyelőre.
  • Bucser
    #3359
    Azaz gondolod, hogy Hiro és Ando az alternatív jövőbe utazik és nem a valósba?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet, hogy ez a jövő már Future Hiro cselekedeteinek következményeként létrejövő új jövő és miután figyelmeztette Petert ő oda ment vissza. Hisz Claire élt és Peter is bevallja, hogy ő robbant New Yorkban és nem Sylar, valamint Sylar által festett kép (melyen ő volt az elnök) valóra vált. Ám Future Hiro pedig azt mondja Andonak hogy nem tudta megölni Sylart mert regenerálódott. Holott nem regenerálódhatott hisz Claire ekkor még élt. Valamint a jövőben Sylar kinyírta DL-t is.

    Mostmár kíváncsi vagyok, hogy hogyan fejezik be, mert erősen kezdenek belekavarodni abba mi a jövő és mi a jelen.

    BTW: nekem lett igazam: Soha senki nem állította, hogy Sylar robbant New York-ban egyedül Hiro. Hisz ő is így tudta.

    Valamint még mindig érdemes elgondolkodni Isaac szavain:Nem tudod megváltoztatnia jövőt.


  • winnie
    #3358
    vagy nézd meg a dátumokat és kész.
  • LasDen #3357
    fél-1 nap - jobb esetben
  • Herr Lehrer
    #3356
    Hell emberek.
    Általában mennyi idő szokott lenni amig kijön az új részekhez a felirat?
    Most töltöm először cvsak azért kérdezem.
  • winnie
    #3355
    "Rendesen összekavarodik minde"

    annyira szerintem nem kavarodik, mivel ez csak egy "what if"-típusú rész volt, egy olyan szcenárióval, ami sosem fog létrejönni. (vagyis az írók minden őrült ötletet belevihettek, igazi tobzódás lehetett a writer's roomban - és persze az élet is alakította mert ugye nem lehet sajnos minden szereplőt felhasználni:)

    igazi filler epizód, ami azért lett, mert az nbc kért még 2 plusz epizódot a készítőktől, de mint ilyen, a készítők érdemes, hogy ez lett az egyik legjobb (ahogy látom a vélemények szerint)
  • gameplusz
    #3354
    Bazmeg :OOOOOOOOOOOOO
  • cooldoc
    #3353
    ...hát ez nagyon durva volt. Rendesen összekavarodik minden. Még több kérdés. Nem spoilerezek - nézzétek meg. Megéri:)
  • gameplusz
    #3352
    Lássuk.
  • cooldoc
    #3351
    Na, letöltődött - már alig várom!
  • Cat 02 #3350
    na jah de azért csak felrobban már =)
    uccsó rész címe pl xXD
  • Inquisitor
    #3349
    Mivel a második szezon főszála tök más lesz, szerintem tök nyugodtan lezárhatják ezt :)
  • Kabala
    #3348
    nem hiszem el hogy ilyeneken vitatkoztok , mint a helyesírás, ezen a fórumon...
  • cooldoc
    #3347
    Jogos.
  • cooldoc
    #3346
    Ebben egyetértek, nem az én honlapom. Én nem ezzel foglalatoskodom (orvos vagyok). Öreg vagyok már ehhez.:) Mindössze annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy itt sem tökéletes a helyesírás... Nem nyelvhelyesség szempontjából nézegettem az oldalt. Nem a flame volt a célom azzal, hogy jóhiszeműen belinkeltem egy általam eddig még nem ismert oldalt. No, de hagyjuk a témát, nem ér annyit az egész, pláne, hogy teljesen elméleti a vita. Inkább jöhetne már az új epizód.:)
    Béke, Ifjak!
  • gameplusz
    #3345
    Már ne haragudj, de egy fórum, és egy weblap mind színvonalban, mind funciójában véve teljesen külön kategória. Ha meg esztétikai érzékről beszélünk, akkor magyar szakos órákra is jártam anno...
  • Bucser
    #3344
    Nem lesz. Ugyanis valszeg lesz 2 szezon ugyanis sikeres a sorozat.
  • Csaba007
    #3343
    Én tegnap néztem egyszerre mint a 19 részt! És király!
    Remélem lelesz zárva a történet az uccsó részig!
  • Gumbo
    #3342
    Szerintem ha valaki csinál egy honlapot és azt közzé teszi, akkor az a minimum hogy nincs tele helyesírási hibákkal. Ez olyan mintha egy újságban lenne sok hiba
  • Csaba007
    #3341
    ja és holnap már lehet is tölteni!
  • #3340
    Ma lesz heroes ??? !
  • cooldoc
    #3339
    Ha már feltétlenül kötekedni akarsz, Tu Mi Fili, vesd sugártekinteted e fórumra. Itt sem csupa Pécsy Blanka, Grétsy László és egyéb nyelvművelő alkot. De ha szereted, hogy igazad legyen: igazad van.
    Az biztos - remélem, ezt leírhatom - , hogy a srác (v. lány)is rajongó. Gondolom, ezzel a megjegyzéssel nem sértem kifinomult esztétikai és műkritikusi érzéked. Na, erről ennyit.
  • gameplusz
    #3338
    Csak tele van téves infókkal és magyartalan szövegekkel + szar a design, amúgy rendben van :@
  • cooldoc
    #3337
    Ja. Véletlenül találtam. Maga a "fansite" egész jó.
  • gameplusz
    #3336
    Vehetne az író pár magyar leckét... Na de ez már más lapra tartozik....
  • cooldoc
    #3335
    Kis Sylar összefoglaló.
    Sylar
  • Tom Tom
    #3334
    sztem tök felesleges belenézni mivel holnap már meg is nézhetitek az egészet és úgy sokkalta izgibb ha nemtudod mi lesz benne.szerintem
  • Kabala
    #3333
    kedd
  • szucsy89
    #3332
    a 20.részt mikortól lehet szedni?és feliratot hozzá?
  • Kabala
    #3331
    SPOILER, a következő részből vannak kivágott részletek, rengeteg mindenre fény derül, úgy hogy csak télleg az nézze meg aki nagyon kiváncsi, és nem zavarja ha már tud pár dolgot a következő részről :

    Sneak peek 1
    Sneak Peek 2
    Sneak peek 3
  • Bucser
    #3330
    gáz lenne mivel én az vagyok:)
  • Inquisitor
    #3329
    Lehet mostantól ez is csak "előfizetőknek" jár? Pfff.
  • Bucser
    #3328
    NEm tudom az enyémekről is leesett a spoiler tag.
  • Inquisitor
    #3327
    Dehogynem, Hbenne van a képregényben, hogy Hiro kesereg rajta, azért nem tudta megállítani, mert regenerálódott ...
    Amúgy ki szedte le a spoiler beállítást a hozzászólásaimról? Aztán mindenki engem fog miatta piszkálni. 10 perce még meg voltak. :(
  • Bucser
    #3326
    Senki nem mondta, hogy Sylar Robban fel New Yorkban!!

    Future Hiro csak ennyit mondott: "Save the cheerleader save the world"!!

    New York nem a világ! Sylar nem kiírtani akarja a világot, hanem hatalmat szerezni felette. Valamint future Hiro 5 évvel későbbről jött ahol ő törvényen kívüli. Lehet hogy a New Yorki robbanás után fog bőven történni valami amiben a cheerleadernek szerepe van!

    Egyértelmű, hogy Peter és Sylar a legerősebb hős. Sylar mert halmozza a képességeket Peter pedig mert másolni tudja azokat. Lehet megváltoznak a pólusok később. Ráadásul a Nukleáris robbanásra képes srác még mindig él. Így lehet hogy már mikor Hiro visszajött akkor is biztos volt, hogy Peter robban. Csak mivel látta a lány képességeit és tud regenerálódni nem hal bele és van esély a jövőben arra, hogy megállítsa Sylar-t.

    Én ezt is valószínűnek tartanám. Ráadásul hogyhogy nem akadályozták meg Sylar-t abban, hogy Isaacot megölje? A sorozat 2. részétől tudni lehet, hogy Isaac meghal nem sokkal a robbanás előtt. Isaac látta a jövőt és halála előtt ennyit mond: Úgysem tudjuk megváltoztatni a jövőt.
  • Inquisitor
    #3325
    Mr. Benneth nekem gyanús nagyon. Vagy van valami spéci képessége, amit jól titkol, vagy többet tud, mint amit elárult ...
  • Inquisitor
    #3324
    Ja meg ugye Nathan ellenált Lindermannak, de miután látta meghalni Petert, majd belenyugodott a halálába, látta feltámadni is. Akkor (ő nézőpontja alapján) ő arra jött rá, hogy tényleg előre elrendeltetett a dolog, semmi se tudja megállítani. Késöbb már a saját elnöki portréját nézegeti, és ezért mondja Claire-nek, amit mond. Sz'al átált a "sötét" oldalra.