12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #3451
    lesz 2-ik évad,arról beszélünk,a teória a kislány képességére meg kurvajó,mindössze annyi a baj vele,hogy akkor Sylar képességeit is felerősítené,ami nem kicsit lenne probléma

    ha Peter robbant úgy él,hogy a saját robbantásától nem halna meg(mint ahogy a saját tüzétől sem ég meg 20-ban),ráadásul Clair képességét már birtokolja
  • N1ggA
    #3450
    böröczknek elég jó a magyarázata, tetszik

    Slash ha Peter robbant, akkor hogyan él?
  • böröczk
    #3449
    milyen következő évadról beszéltek, amikor a promoban világosan közlik, hogy 3 rész van még hogy "megállítsák", hogy megmentés a világot vagy mia tüdőrák : D

    spoiler

    csak feltételezés, de mi van, ha kislánynak az a képessége, hogy felerősíti a képességeket? amikor az elején a hapsi rátalált, már messziről hallotta a gondolatait, nem kellett a közvetlen közelében lennie...

    így lehetne legyőzni sylart...a kislánnyal..
  • Slash89
    #3448
    Peter robbant. A sebhely még kérdéses, de remélhetőleg kapunk rá értelmes magyarázatot.
  • N1ggA
    #3447
    elvileg Claire se volt halott. Amúgy meg úgy tűnik kard miatt lett a sebhely. De ki, miért vágta meg, jajj, annyira nem vágom, de már csak 4 rész van, minden ki fog derülni remélem.
  • N1ggA
    #3446
    Na ez egy nagyon jó rész volt!!! 2 dolgot nem értek csak: Miért nem tudja eltüntetni Peter a sebhelyet, a másik meg, hogy ki robbant föl?
  • Cat 02 #3445
    nektek letölti a felirato t ?
  • gameplusz
    #3444
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    #3442: Ebben lehet valami :)
    #3443: Nem, ő megparancsolta, a kettő nem ugyanaz :D Viszont érdekes lesz :)
  • Pharaoh
    #3443
    Lehet, arra Eden is képes volt.
  • ProGabe #3442
    SPOILER

    mi az hogy mikor vágta meg?hát mondja Hiro hogy visszament,megvágta de újragyógyult,mivel Peter nem mentette meg Clairt abban az idősíkban,a 21-es részben meg gondolom visszamegy Hiro abba az időbe,amikor Sylar még nem is tud a saját erejéről,a promoban van egy "Helo Mom" mondat,és Sylar szemüveges,tehát az jóval korábban játszódik
  • gameplusz
    #3441
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    És ő az aki a "Cég" szerint legyőzheti Sylart... kiváncsi vagyok a képességére... Talán a puszta gondolatával öl? :D
  • Pharaoh
    #3440
    Hiro leszúrta, de regenerálódott, azért ment vissza a múltba szólni, hogy mentsék meg a pomponlányt.
  • Kanál
    #3439
    de ő az
  • böröczk
    #3438
    spoiler


    21-es promo elején a kislány nem az, akit a gondolatolvasó rendőr bácsi megtalált a lépcső alatt az elején? : D és akinek a szüleit már megskalpolta sylar.. biztos nem véletlenül szerepelt már akkor
  • Slash89
    #3437
    De ha tud regenerálódni akkor begyógyulna. És tud is, hiszen megszerezte Claire képességét. A jövő, ahol Hiro és Ando most volt ott is kell, hogy tudjon regenerálódni, hiszen ugyanaz az eseménysor folytatódott tovább, ahonnan elutaztak a jövőbe és ott megvolt Peternek a képesség.
  • Kanál
    #3436
    de ha hiro csinálta volna akkor nem lepődött volna meg még az elején a metrokocsiban hogy peter arca máshogy néz ki a sebhely nélkül nem? :)
  • winnie
    #3435
    mit nem lehet ezen érteni? mg nincs vége az évadnak. majd ki fog derülni. nyilván hiro végigsuhint az arcán.

    (hhm, fura. a köv. részben meg sylar arcán fog végigsuhintani hiro, ha eltalálja. gyanús)
  • Slash89
    #3434
    Még mindig nem értem, hogy Peternek a jövőben miért volt sebhelye. Valami ötlet?
  • Kojiro
    #3433
    Már megbocsáss de nekem is szuperhallásom van és ez nem olyan, hogy ki-be kapcsolod. Idővel annyira hozzászox, hogy már tudod állítani a hangerőt ide-oda egy képzeletbeli csuszkán.
  • BlackShadow
    #3432
    épp ezért találta meg :) nem járkál folyamatosan a szuperhallásával "bekapcsolt" állapotban.. :D mert akkor szétzúzza a fejét a hangzavar
  • dienesoft
    #3431
    Ez lehet, de ez a Heroes-ba nem így van, mert akkor tökre felesleges lenne azt mutatni, hogy milyen munkája volt Gabriel Sylarnek és milyen módszerrel turkál az agyban (ugye úgy látja, ahogy az óra belsejét). Azt nem tudom, hova tűnik az agy, lehet szétcincálja és úgy tanulmányoza, de az biztos, hogy nem eszi meg.
  • Kojiro
    #3430
    Tudom, hogy most mindenki 20as rész bűvöletében tobzódik, de találtam egy hibát a 19esben.
    Syler vs Peter harcnál Peter láthatatlanná válik, majd Syler nem tudja, hogy hol lehet, pedig szuperhallása van és még egy ember szívdobogását is meghallja. Ráadásul Peter meg is fordul, amit nem hiszem hogy halkabban tenne, mint ahogy a szíve dobog.

  • gameplusz
    #3429
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jó kérdés, mindenesetre a 20-as rész végén a képregényt nézd meg, ott határozottan benne áll a kard, és elég meglepő pofát vág hozzá, és az előzetesben meg nagyon magabiztos...
  • Csaba007
    #3428
    Mikor vágta meg?
  • ProGabe #3427
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivan?azt akarod mondani,hogy a kard "immunis" a képességekre?akkor Sylar miért tudott regenerálódni amikor Hiro megvákta?
  • Cat 02 #3426
    off
    mininovarol töltöm és vmiért max 30 al képes =\(nincs korlátozva) nem tudja vki h miért?
  • Bucser
    #3425
    tévedés. Az ember elájul mikor feltárják a fejét. Az agyműtétek során sem hal meg a páciens, ha korrektul kezelve van közben ergó vérutánpótlás fertőtlenítés funciói adottak. Általában a fejtraumába azért hal bele az ember, mert elvérzik vagy késöbb ömleny keletkezik az agyban. de nem azonnal. Fejsérüléstől csaka kkor halsz meg azonnal, ha tarkódra kapod az ütést.
  • gameplusz
    #3424
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem mellesleg a képregény is engem igazol... =)
  • dienesoft
    #3423
    Amúgy szerintem az agynak elég épnek lennie, mivel amikor már szétvágegy búrát, azzal az ember többnyire meg is hal. Ha meghal, abból egyenes következik, hogy az agya sem él. Tehát nem kell élő agy, csak egy ép.
  • precision
    #3422
    ugyanezt mondom én is :P
  • dienesoft
    #3421
    Ne keverjétek össze: Sylar NEM eszik agyat. Sylarnek egyetlen képessége volt az elején: az, hogy az emberi agy funkcióját képes volt vizuálisan megtanulni. Tehát ő felvág egy fejet, megnéz egy agyat és mint egy óra belsejét, átlátja és megtanulja a képességet.
  • gameplusz
    #3420
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egyébként az elméletem is alátámasztja Peter sebhelye... Elvégre ha a kardot nem lehet befolyásolni képességekkel, akkor Peter sebhelye sem tud begyógyulni, és Sylar is sebezhetővé válik vele. Viszont, hogy miért lesz Peter-en sebhely, azt nem tudom, de lehet, hogy kapcsolatban áll a Hiro vs. Sylar harccal (a 2. idősík - #3361), és lehet, hogy véletlen megsebzi vele Peter-t, és ezáltal ő is felrobban, mint annó a csóka a Bennet házban. Az utóbbi erős spekuláció, de az első fele még akár igaz is lehet...
  • precision
    #3419
    szerintem se eszi meg, max szétszedi és megnézi hogy működik...és Sylarnek 1-2 perc áttanulmányozni :)
  • Bucser
    #3418
    Alapvetően van egy régi hit mely szerint ha a gyilkos megeszi az áldozat szívét az életereje és ereje hozzáadódik az övéhez.
    Mohinder apja azt mondja, hogy a hősök képességei az agyukból származnak. Nem lehet logikus lépés, hogy a kannibalizmussl lép feljebb sylar? Hisz ezzel az evolúciós tételt is alátámasztja.
  • Bucser
    #3417
    Akkor miért tűnik el a meglékelt áldozatok agya amit nem találnak meg később? valamint az agy tanulmányozása nem 1-2 perc.
  • Gerbill
    #3416
    Szerintem ott, amikor Mohinder még valamelyik régi részben talált egy emberi aggyal foglalkozó könyvet. A másik meg az, hogy hogy szerezné meg úgy valakinek a képességét, hogy megeszi az agyát? A képessége a dolgok megértése, nem a dolgok megevése
  • Gerbill
    #3415
    Ennek semmi értlme nem volna. Ha megszerezné Hiro képességét, akkor szinte legyőzhetetlen volna, oda teleportál ahova akar, megállítja az időt, azt csinál amit akar. Ilyet nem csinálnának az írók, mert nagyjából értelmét veszítené a sorozat.
  • Seth
    #3414
    szerintem se eszi, de hol bizonyították be az ellenkezőjét??
  • gameplusz
    #3413
    Én azt akarom
  • winnie
    #3412
    "e akkor ezek szerint még nem forgatták le azokat a részeket?"

    2 hete volt a wrap party, most már mindenki nyaral, majd júliusban folytatják a napi robotot.