12300
10528995171446015691.jpg
  • macselek #3614
    SPOILER

    Peter robbant fel, de regenerálódott, amit én szintén nem értek, hogy tudna már jóformán párából regenerálódni, ha már akkor se megy, ha a trakójába áll egy üvegdarab?
  • Cat 02 #3613
    [spoiler]
    Peter robbant fel (mondja is a 20. részben) de regenerálódott
  • DoctorJohnson
    #3612
    Hi!
    Ennek a cikknek a végén van valami, ami elgondolkoztatott a 20. epizóddal kapcsolatban.
    SPOILER!!!!!!!!!
    Ugyebár Peter a veszélyforrás, várhatóan Ő fog felrobbanni, ahogy az író is említi. Igenám, de a 20. részben azt nyilatkozták, hogy Sylar robbant fel, akinek ugye 90%-ban hasonlít a képessége Peteréhez. De az 5 évvel később játszódó történetben mindkét szereplő él!!!!!!
    Akkor ki-mi miatt robbant fel NY?????
  • ProGabe #3611
    a 21es promoban akinek Sylar azt mondja hogy "mama" az Mr. Bennet felesége, Claire mostohaanyja...

    dehogyis!miért akarta volna akkor megölni a nemtom hányadik részben,ahol ráadásul nem mondta egy szóval sem,hogy "hello anyu"?!

    #3604:amikor Sylar a promoban Isaac-nél van,arra miért hiszi mindenki hogy odateleportált?szerintem festett és abból az állapotból tért vissza!a készítők nem léphetik ezt meg szerintem,Salyrből villámgyorsan félisten lenne,ha megölné Hirot,hiszen az összes addigi hős képpességét meg tudná szerezni,sőt még a jövőben lévőkét is
  • Cat 02 #3610
    sztem mindennki gondolata ugyanolyan ^^
    Peter meg nem jön rá vagy nem tom ^^
  • Kojiro
    #3609
    ok persze sok féleképpen történhettek a dolgok, de én ezekről nem is írtam, egyszerüen csak azt vetettem fel, hogy maga az a tény, hogy 5 évre előre rakták a cselekménynek ezt a szálát, épp azzal tűzdelték tele hibákkal.
    a hibákat nem kerestem, ezek az epizód nézése közben jutottak eszembe.

    az 5 év sok szempontból rossz választás.
  • Seten
    #3608

    A promo-kat én sosem nézem meg. Sztem csak a nagyon türelmetlen embereknek valók. :)

    (A BSG-ben is utálom a főcím utáni "előzeteseket")

  • North
    #3607
    SPOILER

    -Parkman is irányítja a képességét, már csak akkor olvas gondolatban ha akarja. A 20-as részben többször is mutatták, hogy mikor olvas, és mikor nem. Mi oka lenne az elnök fejében turkálni?

    - Valóban tud Peter is gondolatolvasni, ezt eddig nem használták ki a készítők, kár. Mondjuk még nem tudja minden képességét irányítani, de az öt éve alatt ezt is megtanulhatta volna...bár val nem sokat találkozott a bátyjával.

    -Honnan veszed hogy 5 éve ölte meg Sylar Nathant? Clairenek meg volt oka, hiszen az apja "átált a sötét oldalra", említi is hogy miatta kell bujkálniuk a különleges képességűeknek. Nathan(Syler) pedig azt hogy azt hitte, hogy halott a lány. A másik, hogy mi csupán egy aprócska szeletetbe láttunk bele. Nem tudjuk, mi történt pontosan, csak a következményeit. Azért mert valamit nem mutatnak, még nem biztos hogy nem történt meg. Nem tudjuk mi lett a Petrelli családdal, a céggel stb.

    -Ugyanaz mint az előbb. Ki mondta hogy 5 éven át ott bujkált? Lehet hogy folyamatosan változtatta a helyét, és az utóbbi hetekbe ment oda idővonalat készíteni. De az is lehet hogy amint észlelte, hogy közeledik valaki, egyszerűen elteleportált. Most viszont sikerült meglepniük.

    Persze, lehet hibákat keresgetni, de sokmindent nem tudunk, így nincs sok értelme. Ez egy mi lett volna ha rész. Az írók pedig mindent bedobtak a hatás kedvéért. Sztem baromi jól megcsinálták.
  • Kojiro
    #3606
    szájler... akarommondani Szpojler:

    a 21es promoban akinek Sylar azt mondja hogy "mama" az Mr. Bennet felesége, Claire mostohaanyja...
    de ha ez így van akkor Bennet felesége is megvan áldva valamilyen képességgel (van Sylar apja, aki valszeg az előző férje lesz a nőnek Bennet előtt), de Claire mostohaöccse tuti !!
    Ha abból indulok ki, hogy valszeg Sylar apja kilétére is fény derül majd, az abban a korosztájban csak Lindermann lehet!! és ez nagyon jól beillik a képbe, mert ez azt jelenti, hogy Lindermann valszeg sok mindent tud előre és sok festménye lehet és Nathant arra használja végig, hogy a fiacskáját az elnöki székbe csúsztassa...
  • Kojiro
    #3605
    Nekem is tetszett a 20as de eszméletlenül elkapkodták és nagy sok hiba van benne. Kár érte, hogy "ennyire jóra" akarták csinálni:

    - A haiti ugye koncentrálja az erejét, hogy senki ne tudja használni az erejét, de közben Parkman tudjon gondolatolvasni. Akkor hogyhogy nem tudja meg Parkman 1 sec alatt, hogy Nathan az Sylar? Hiába változik át Syler Nathanné, a gondolatainak a "hangja" attól még Sylares...
    - Peter is tud gondolatolvasni és sose használja!!! Ő se jön rá, hogy a saját testvére nem is önmaga...
    - Hogy a p***ba nem tudja Sylar Nathan képében megtalálni a "lányát" 5 év alatt, mikor ő az elnök, ráadásul ott van neki Parkman, akit ugráltathat... Ráadásul Clairenek semmi oka hogy meneküljön Nathan elől... Se Peter elől, de még Parkman elől sem, hiszen ő van a legnagyobb biztonságban, mivel az apja a misztör prezident...
    - Hiro ott bujkál, ahol annak idején Hiro apja átadta Clairet Bennetnek, ahol Peter megfordul majdnem minden részben az 1-12-böl, Miszte Iszák leéli az életét, megfordúl ott az alakváltó csaj is, amiröl tud a haiti is hiszen Bennet legmegbizhatóbb embere! Ismeri a helyet Sylar is !!! És ennek ellenére 5 évig nem találják meg az ott bujkáló Hirot, de egyáltalán hogy választhatja ezt a helyet lol...
  • OHP
    #3604
    Nos..mivel friss regisztrált voltam, nem tudtam írni 24 órán át, utána meg elaludtam. Pedig nagyon égtek az ujjaim.szóval:
    (visszatérve hirora, meg sylarre, hogy fogja megölni, trailer,meg midnen..)Az is lehet, h megfagyasztja, és ez benne a pláne, h ő mégis megmozítja a szemét. Nade itt az egyik trélerben(amit linkeltem) syler hirtelen Isaac szobájában találja magát. http://www.youtube.com/watch?v=qBif3-XdMNI&mode=related&search=


    ->> itt meglepetten Isaac festményei közt találja magát(a végén)


    Viszont. Itt van mégegy másik videó is, ahol meg hiro megöli(elvileg) a fiatal sylar-t. Még meg is kérdezi hogy: Miért követsz engem?
    Erre: Mert emg kell állítanom. Majd sylar: Akkor miért nem teszed és itt egy kardvágás. Szóval..ki mit gondol?Akkor még ereje sem volt? Meg tudta állítani?

    http://www.youtube.com/watch?v=cqlFb8rNbEQ&mode=related&search=  itt hiro megölti a még fiatal sylart(elvileg)
  • salieri
    #3603
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen o az a lany, akit parkman talalt meg, es akinek a szuleit sylar kinyirta. Akkor meg nem lehetett tudni, hogy kinek milyen kepessegei voltak, elvileg a kiscsajnak van, meghozza at tudja venni mas jelenlevo hos kepesseget egy idore, es akitol atveszi, annak megszunik a kepesseg...bocs ha ertelmetlen voltam. Ilyesmi derul ki a trailerbol, es hasonlo dolgokat olvastam.
  • zolee90
    #3602
    Nem tudjátok, nem lehet még Magyarországon Heroes ajándéktárgyakat venni? Csak az USA-ból lehet még rendelni?
  • MagyaR
    #3601
    A trailerről:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most jöttem rá, hogy a kislány az 1. részben vagy a 2.ban szerepelt. Szal akinek a szüleit leölte Sylar, és a Parkman talált rá a házba
    Bár nemtom, h volt-e már róla szó.
  • Fido4life
    #3600
    Bakker kezd teljesen összezavarni a sorozat, a topikot meg nemmerem olvasni mert lelöttök egy két dolgot a képregényekből...:S
  • bcrics
    #3599
    Otomka:
    Hagyd a torrentet a picsába!!!!
    itt 1 link teljes sávszélell jön!!!

    Heroes 1x20hdtv-lol by:bdw

    felirat pedig a hosszupuska-n
  • Lacee
    #3598
    ahhoz meg kell majd vmi lejátszó, meg xvid codec, hangfal... :)

    a képregény vajon menni fog nyáron is, vagy szigorúan csak a sorozat kiegészítése?
  • Pharaoh
    #3597
    http://utorrent.com/ -ról leszeded a utorrentet és megnyitod vele az a kis *.torrent filet amint a mininováról leszedtélk és már tölti is a Heroest
  • Lyan Kyj
    #3596
    köv kérdés: mi az a google?
  • Lacee
    #3595
    a büdös nagy internetről, ne légy már ilyen tehetetlen
    google az luxus?
  • otomka1991
    #3594
    ok és azt honan szerzek?
  • Lacee
    #3593
    mert az a torrent - gyk: egy link a letöltéshez, amit megfelelő progival tudsz hasznáktni, pl bitcomet, azureus stb

    és próbáld meg kevés hozzászólásba sűríteni a mondandód, htx :)
  • otomka1991
    #3592
    plz valaki help
  • otomka1991
    #3591
    ott kidobott egy párat a 20 ik résznáél egyik rá kattam és ott download this torrent de nem töltle csak egy 1 kjb s fájlt
  • otomka1991
    #3590
    valaki tudna segiteni nem tom hogy töltsem ott rá kerestem hogy heroes
  • Cat 02 #3589
    off
    mininova.org
  • Pharaoh
    #3588
    mininova.org
  • otomka1991
    #3587
    (20 ik részt)
  • otomka1991
    #3586
    plz valaki adjon egy cimet ahonan letölthetem
  • N1ggA
    #3585
    nekem is ez volt az érzésem a 20. rész promojában. Ezt mondták: The final four chapters. Heroes come back on the 30rd of April vagy valami hasonló :D Amúgy szerintem csak 1 rész lesz.
  • Cat 02 #3584
    mélyebb benyomás, félelmeteseebb :D
  • Police88
    #3583
    Sebaj összepuzzlezta xD

    És amikor Sylar ilyen mély hangon beszél akkor mit csinál? simán csak retardált? :D
  • ffxi
    #3582
    Bocsáss meg, mert hülye voltam.
  • Cat 02 #3581
    21 . promoban mintha oan utalás lenne h 1szerre lesz a 3 :D
  • Bucser
    #3580
    "Sylernak van olyan képessége is egy nőtől h kényszeríti az embereket, parancsol nekik valszeg ezt használta rajta is"

    Azt a képességet Sylar nem szerezte meg mivel Eden szétlőtte a saját fejét mielőtt megszerezhette volna!!!

    Másrészt a Haitian azért nem blokkolta Sylart Nathan formájában mivel ő nem érzi meg ha valaki special, csak ha tudja, hogy valaki különleges képességekkel rendelkezik megakadályozhatja a használatukban. De miért akadályozta volna meg az USA elnökét Nathan Petrellit a különleges képességeinek használatában??
  • Cat 02 #3579
    erről is volt vita h elvileg az agyat tancsizza de a csajnak szétlőtte
  • Police88
    #3578
    Sylernak van olyan képessége is egy nőtől h kényszeríti az embereket, parancsol nekik valszeg ezt használta rajta is az más kérdés h ezt miért nem blokkolta de nem kell sztem ennyit agyalni rajta hátra kell dőlni és élvezni az akciót nagyon komolyan begyorsult a sorozat a kezdetekhez képest
  • Cmdr
    #3577
    Az első résztől kezdve az volt te birka!
  • ffxi
    #3576
    Most néztem meg a 20.-at. Hát kezd X-men klón lenni a dolog.
  • N1ggA
    #3575
    pár hozzászólásal lejjebb vannak tippek