12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #3654
    ööö ott épp nem megállítja Hiro az időt? lehet rosszul emlékszem
  • Kojiro
    #3653
    Egyik barátom hívta fel a figyelmemet arra, hogy milyen jól végzi a munkáját a világ talán egyik legjobb, az amerikai elnök alatt szolgáló rohamosztag a 20-as részben, hogy rajtaütnek a házon ahol Hiroék vannak azok meg ketten kifutnak a hátsó ajtón
  • gameplusz
    #3652
    Killer esetében utóbbi... xD
  • precision
    #3651
    annyira rossz v. annyira jó? :)
  • kill3r21
    #3650
    most néztem meg a 20 as rész erösen no comment
  • Bucser
    #3649
    Nem Nathan hanem peter és Nathan Apja. Ugyanis a Petrelli családnév.
  • ProGabe #3648
    nem hinném hogy az a Petrelli Nathan,inkább az apja lehetett a vietnámi háborúban,nem ő,ráadásul akkor nem csodálkozott volna annyira rá a gyógyításra,lévén ő meg repülni tud,és azt már a 2-ik rész óta tudjuk hogy gyerekkora óta
  • DoctorJohnson
    #3647
    Értem értem, ezen átsiklottam, köszi :)
  • Tatyla
    #3646
    megnéztem most én is a 20.-részt,és arra a következtetésre jutottam hogy

    spoiler

    a 19. részben már tudatosan saját magát festettele Sylar...
    de szerintem ezt már lehet irta valaki...
  • OHP
    #3645
    hm..sok új dolgot tudtam meg a képregényből. Kösz h megmutattátok. Nemtudtam, hogy Nathan meg Linderman már íly régen is ismerték egymást.
  • BlackShadow
    #3644
    elment a haiti bennet családjának agymosására :)
  • böröczk
    #3643
    spoiler

    egy régebbi dolog... amikor az agykontrollos nőt akarta elkapni sylar, ő meg fejbelőtte magát... szóval ott hogy a tüdőrákba törte át sylar az üveget?

  • BlackShadow
    #3642
    oh tényleg.. úgyemlékeztem h nincs rajta heg :D akkor biztos befog következni sztem :) ha az alternatív jövőben lenne csak hege akkor a következő képregényben lenne rá utalás, mivel csak az foglalkozik még vele.. utána sztem hagyják a búsba.
  • ProGabe #3641
    már a mostani,31-es képregényben is van sebhely,és a következő meg a Niki-Peter kapcsolat kialakulásáról fog szólni,ugyebár a 31 a Wall part 1 of 2,szal lehet erre várni kell a 33-as képregényig és remélem nem a készítők hibáztak ekkorát
  • böröczk
    #3640
    odacsináltatta, mert megszállott Vanília égbolt - Tom Cruise rajongó..
    amúgy szerintem még a rendezők sem tudják rá a pontos választ
  • BlackShadow
    #3639
    én még mindig tartom azon álláspontomat, h vagy a következő képregényből tudjuk meg peter hegének titkát, vagy soha :D

    e21
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    köv részben nagyon sok minden kiderül sylar múltjáról .. azt mondta vmeyik fejes, h megváltozhat sylar megitélése az emberek szemében :D
  • böröczk
    #3638
    spoiler..


    muhaha, akkor valamelyik részben a saját anyját akarta volna kicsinálni? lehetetlen.. nade nehogymár, hiszen akkor beszéltek, asszem valami szerelőnek adta ki magát sylar..

  • precision
    #3637
    szerintem mikor megsérült a Haiti blokkolta a képességét így normál mód gyógyult be a sebe
  • North
    #3636
    De a sebhelyre továbbra sincs normális magyarázat.:)
  • böröczk
    #3635
    spoiler


    hmm, akkor Parkman képessége miért nem szállt el? vagy tudná befolyásolni, mikor veszi el mások képességét...?
  • ProGabe #3634
    de az passzív képesség,ha az kéne hozzá,hogy aktiválja,akkor meghalhatna...

    olvassatok már vissza egy picit pls,milliószor kiveséztük már az összes témát,legfőképp a sebhelyet

    #3628:az egy összefüggő 6 részes történet egy darabja,szerinted a heroes-képregényeknek nincs közük a heroes-hoz vagy mi?
  • Bucser
    #3633
    31 fejezet van. és a képregény (novels) a www.nbc.com/heroes szekcioban találhatóan a novels felirat alatt. Online olvashatóak.
  • solikka
    #3632
    Mert abban az alternatív jövőben nem találkozott a regenerálós csajjal vagy nem tudja hogy megvan benne a regenerálós képesség és így nem is tudja használni!
  • Mincsi
    #3631
    lehet már írta vki, de ha Peter vissza tudja gyógyítani magát, akkor a 20. részben miért sebhelyes az arca?
  • szucsy89
    #3630
    amúgy azt olvasatm hogy mohinder is rendelkezik valami képességgel, de eddig nem derült ki semmi.akkor ez nem is igaz?
  • szucsy89
    #3629
    pff ez a 20.rész kicsit kavar...remélem tisztázzák a sorokat hamarosan.a 21.et mikortól lehet szedni?
  • HTSMarci
    #3628
    Köszi, most átpörgettem a 26. fejezetet ami a legujabb ahogy látom, de ennek mi köze a heroeshez?
  • Gerbill
    #3627
    A banner alatt van egy World of Heroes link, arra rákattintasz,, és azon az oldalon amit behozott, megkeresed a képregényt.
  • HTSMarci
    #3626
    Hallottam vmi képregényről... azt hol lehet megnézni és mit tartalmaz? :o
  • Afe
    #3625
    ja a whitehause pincéje tele van a speciális emberek hullájával :)
  • macselek #3624
    ha akarná elrejthetné.
  • Afe
    #3623
    olyan sok embert nem ölhetett,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert ha megfigyelted minden tetténél ott maradt egy szétvágottfejű (de szép szó) holttest, és mivel mindeki úgy tudta hogy Ő is halott, már vigyáznia kellett a nyomokra.
    sőt ha jólemlékszem egyetlen utalás sincs arra, hogy a "halála" után bármilyen uj képességet szerzett vna. az alakváltós repkedős dolgott már a robbanás előtt is megtehette.
  • N1ggA
    #3622
    A Haitit maximum alvás közben :D
  • salieri
    #3621
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    En inkabb azon gondolkodtam el, hogy sylar nek hany embert sikerult megolnie, mert az ot evvel kesobbi enje, amit a 20ik reszben latunk, rendelkezik par kepesseggel. A masik ami erdekelne, hogy miert pont parkman fele kepesseg nem kellett neki, hiszen nem olte meg, tehat nem is tudta atvenni a dolgait, illetve a haitinek sem, amivel blokkolni tudna masokat?
  • OHP
    #3620
    én nem azt modntam h teleportált..csak azt, hogy a tréler végén mintha hirtelen lenne ott. De iagazad van, lehet h festett, és akkor utána meglepetten pislantott...
  • solikka
    #3619
    Természetesen Peter-t nem érinti a robbanás, hiszen nem belülről robban szét... Az tényleg szép lenne ha hamuból regenerálódna:D
  • matyi08
    #3618
    nem kellett regenerálódnia! ezt már páran elmondták
  • Cmdr
    #3617
    "de regenerálódott"

    Hmm, az szép látvány lehetett!
  • fsgh
    #3616
    elszedte annak a nukleáris csávonak az erejét...innentől kezdve annyit robban amennyit akar akkor se sérül meg mert a nukleáris csávó se sérült meg....
  • Cat 02 #3615
    [spoiler]
    ld Claire mikor lenyugtatózza atomembert