12300
10528995171446015691.jpg
  • Kojiro
    #3694
    ugyanaz az ember azt is írta, hogy Simone még visszatér és kiderül milyen képessége van... na persze há hogyne...

    ilyeneket én is tudok:

    Spoiler:

    A következő részekben kiderül, hogy Micah igazi anyja Simone, az apja pedig Future Hiro. Sylar tulajdonképpen Chandra Suresh gyermeke, Mohinder halottnak hitt kishúga. Kiderül Mr. Bennet képessége: képes okos fejet vágni akkor is, amikor tulajdonképpen foglama sincs semmiről, és minden jelenlévő azt hiszi óriási információk bírtokában van. Nathan eredetileg légtornász volt egy cirkuszban; az egyik mutatvány közben a társa kibaszásból nem kapta el, de Nathan nem ért földet, és azóta is az egész személyzet és a közönség őt várja. Ennek már 20 éve.
    Isaac képessége nem az volt, hogy meglátta a jövőt és rajztehetsége révén rögzítette a látottakat, hanem az hogy amit kitalál és maga elé képzel az megtörténik.
  • Cat 02 #3693
    LáL
  • Kanál
    #3692
    valaki írta hogy van, ha igaz akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    teleportálni tud az öreglány
  • Kicsikiraly
    #3691
    valszeg van. eddig mindenki aki különleges, és tuduk a szüleiről, annak van képessége.(Micah>Niki, DL. Claire>Meredith, Nathan) ugyhogy valszeg az anyjának is van, meg az apjának is volt:)
  • _Vegeta_
    #3690
    Huuuu gyerekek csak most neztem meg a 19-20at de joltettem hogy vartam vele a 2 reszt egyutt eszement jo volt egyre jobb ez a tortenet. :)
  • Flamer
    #3689
    lehet. montais hoty van. de nátudom mi.
  • spiduola
    #3688
    Nem Bennet felesége az akit Sylar anyának szólít, más játsza. Nézzétek meg jobban!!
    Peter anyjának lehet képessége?
  • Kicsikiraly
    #3687
    szvsz bannerbe 1. link és meglátod :) (amugy hétfőn asszem)
  • II Rocky II
    #3686
    kérdeztem de megkérdem mégegyszer,mikor adják a 21. részt a tvben?
  • nbj
    #3685
    ha minden igaz 23 és az utolsó dupla rész, de ha nem így van majd vki engem is kijavít
  • II Rocky II
    #3684
    az első évad hány részből áll?Én még nem is oly rég (a szünetben) azt hittem hogy 18 részes az első évad,de hogyis vanez?Amugy amikor az üveg áttört télleg legalább egy jelenet erejéig lehetett volna vmit odautalo jelenetett nyomni.:D
  • Tatyla
    #3683
    elképzelheted ha még évad közben is volt szünet...
  • Kanál
    #3682
    sok
  • Toodmayne
    #3681
    Meg tudja vki mondani, hogy az 1.és a 2. évad között mennyi szünet lesz?
  • Tatyla
    #3680
    amugy tényleg a nö saját testsulyát használva törte be az üveget ez látszódott is a jelentböl...
  • OHP
    #3679
    de akkor már máskor is megtehette volna... nem volt mindig ott vele a haiti h blokkolja a képességeit... vagy olyan szert kapott, ami elnyomta az erejét?(lásd: mohinder...)
  • Tatyla
    #3678
    aha ,na ja...
  • Cat 02 #3677
    azert mert nem tudta hol lakik Benett es Claire ezert megvarta
  • Kicsikiraly
    #3676
    Benett azt mondta neki, hogy nem tudja használni a képességet ha ő ott van. Amikor Matt próbált a fejében olvasni nem sikerült neki. És a haiti fickó mindíg ott volt. rá is nézett Sylar is meg Matt is. Szal szt vmilyen módon tudja blokkolni a képességet. De ugye amikor Eden odament hozzá, akkor egyedül volt, tehát akkor használhatta a képességét. amugy a telekinézis üvegen áthatásáról, nemtudok semmit :) de azt is megcsinálhatta hogy az üveget roppantotta szét. csak a keret tetejét és alját kell kicsit összenyomni h összetörjön egy üveglap. de hát kitudja :)
  • Tatyla
    #3675
    mondjuk az nekem se tiszta hogyha Eden-el áttörette az üveget miért nem szökött meg?
    nem is mutattak erre utalva semmit csak azt lehetet látni hogy már az üveg megint jó a kisérletezgetés meg megy tovább...
  • II Rocky II
    #3674
    ha a növel törte át,akkor ennyi erővel hamarabb is áttörhette volna az üveget.mikor pl.Bennettel dumált.Illetve mondta hogy löje fejbe magát akkor nemtette,mikor mondta a nő hogy aludjon el akkor elaludt.Ezek szerint Sylar akkor értette meg a nő mükődését?Hallljátok,most néztem meg a 20.részt.Nagyoon meglepdtem mikor láttam hogy Nathan valójában Sylar.(amikor tala Clairellel).Huuh.nagyon jókis sorozat-igazából nekem a 11.rész körül kezdett el egyre jobban tetszeni a sorozat.Ahogy haladunk előre egyre jobb és jobb,legalábbis idáig ezt tapasztaltam.Várom a 21.részt.ööööö mikor is adják le?
  • Cat 02 #3673
    sztem arrol műxik amit élőben lát tehát üveg mögül is
    de mondjuk ha élőben náz vmit tv ben akkor nem =)
  • Kojiro
    #3672
    a telekinézis sztem nem müködik egy szilárd tárgy, pl üveg túloldaláról.
    ez nem tudományos megállapitás, csak annyi filmben/könyben mutatták már be a müködését és csak akkor müködött, ha a user a cuccra rálátott és nem volt közöttük semmi

    (telekinézis kb azt jelenti távkéz, vagy inkább távkezezés)

    aztán persze ki tudja hogy megy ez a "valóságban" :S
  • Kicsikiraly
    #3671
    telekinézissel meg tudja csinálni. ha a nőt magához szívja a nővel töri be az üveget.
  • scorpeeon
    #3670
    Ott én inkább azt nem értem, hogy Sylar miért nem lőtte fejbe magát...
  • burki6
    #3669
    Csak nem Hiro Nakamura személyesen?
  • Kabala
    #3668
    a 21-es részből
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar felfogja hívni Mohindert és segítséget akar tőle kérni a bomba megállításában
  • Kojiro
    #3667
    én pl előrementem az időben és megnéztem a tv2-n aaz összes részt
    kiváncsiak vagytok mi lesz a vége?


    ugyanitt: lottó nyerőszámok eladók
  • Adi
    #3666
    .....
  • Pharaoh
    #3665
    torrent
  • Kicsikiraly
    #3664
    Üdv :P Most kezdtem el rákapni a Heroes-ra, 16. résznél járok, 18 van meg. lehet hogy ez warez, de nem tudjátok honnan tudnám leszedni/megszerezni az ez után következő részeket?
  • AntiHero
    #3663
    jaó van na csak nem akarok 400 hozzászólás átolvasni
  • gameplusz
    #3662
    Megint 1000x kitárgyalt téma... azért tanuljatok már meg visszaolvasni...
    Candice-t megölte, Bennet mellett meg wireless van...
  • AntiHero
    #3661
    Jaja arra.
  • kuci06
    #3660
    Bennettel lévő csajra gondolsz? Ő nem Wireless? (vagy ki...)
  • AntiHero
    #3659
    Őőő nem olvasok vissza 400 hozzászólást, de valamire figyelmes lettem.
    Sylar tud alakot váltani ami elvileg a fekete hajú nő tudta(nevét msot enm tudom). Na most a jövőbe ott van a csaj nem halott. Akkor honnan van Sylernek ilyen képessége?

    Ha hülye kérdés akkor bocsi
  • Seth
    #3658
    Szerintem félreértitek, arról van szó hogy egy rendőri rajtaütésen biztosítani szoktak minden kijáratot(elől , hátul, klozetablak ^^ stb..), ezek meg simán elfutottak hátul
  • OHP
    #3657
    azért engedték el őket, mert elkapták hirot(nem tudták h a másik is Hiro). De miután elkapták, mondja a főnök h menjenek utánuk. Szal nicns ott semmi baki.
  • gameplusz
    #3656
    Hát nem... Amúgy meg feles ilyeneken agyalni, odafigyelni, a storyline-nak így kellett lennie, ennyi.-
  • cucumber87
    #3655
    Jéé télleg LOL! Nem nemállítja meg mert ott a Haiti...Kis Baki