12300
10528995171446015691.jpg
  • Bucser
    #4256
    Az egész sorozat egy baszottnagy reklám:) Minden Hősnek Nissanja van:) Ez az egyetlen dolog ami kikészít a sorozatban:D
  • precision
    #4255
    Emlékezz vissza Sylar egy óramárkáról "lopta" a nevét. És azért van rajta Hiro képe, mert ő tud machinálni a tér/idő -vel :)
  • Seten
    #4254

    Miért van a Sylar órán Hiro-nak az arca? :)

  • winnie
    #4253
    a hivatalos a 60, annyi a boltokban.
  • Lacee
    #4252
    ezt nem kétlem, csak arra akartam rávilágítani hogy a sorozat csatornájának áránál kevés lehet hivatalosabb.
  • winnie
    #4251
    "érdekes, az NBC honlapján 48-ért lehet rendelni a dvd-t a "hivatalos" 60 helyett :))"

    az amazonon meg gondolom 39-42 körül. az internetes rendelés mindig is olcsóbb.
  • Lacee
    #4250
    érdekes, az NBC honlapján 48-ért lehet rendelni a dvd-t a "hivatalos" 60 helyett :))

    remélhetőleg itthon is kijön hamarosan.
  • scorpeeon
    #4249
    Ejnye, a DVD az oké, de a HD-DVD... Halálra ítélt formátum.
  • Gumbo
    #4248
    nem onnan van
  • Kicsikiraly
    #4247
    vmi konkrétabbat :D de sztem ha letöltőprogiba vagy torrentek között rákeresel h heroes soundtrack akkor csak kidob vmit :)
  • Jrex
    #4246
    sziasztok,nem tudjátok h, hol lehet a zenéjét leszedni?
  • Kicsikiraly
    #4245
    óóó télleg, nem esett le :D
  • gameplusz
    #4244
    Nameg Mohinder is taxisofor, ami mar reg nem igaz, szal ennyit errol, a latomas nem eletbiztositas...
  • Cat 02 #4243
    sztem
    (tavalyi Eurovíziós dalfesztivál győztes de sztem sem vicces xD

  • gameplusz
    #4242
    Sorozatban o az apja... ^^
  • Kicsikiraly
    #4241
    commentekben miért istenitik a who's your daddyt? csak én vok noob és nem értem? ^^
  • Cat 02 #4240
    nyami
  • Cat 02 #4239
    Spoiler

    1ébként nem kell Peter álmára építeni mindent ^^
    1. Simone és Isaac is benne van pedig meghaltak
    2. Peter jövőben azt mondja h ő ölte meg DL-t és Micah-t közben Linderman volt
  • szolszil
    #4238
    OMG!!! Hajrá Adrian!!!
  • ProGabe #4237
    [URL=http://www.sorozatjunkie.hu/2007/05/16/nbc-upfront-wtf-pillanat]"Who's your daddy?" :DD[/URL]
  • winnie
    #4236
    "most leadnak még 5 részt aztán megint 1 hónap szünet..."

    ???

    nem egy hónap szünet jön most, hanem várhatóan 3, de inkább 4 hónap. nyár lesz, csókolom.
  • Magiszter
    #4235
    Én egy picikét morcos leszek ha, elmentek bő egy hónap szünetre a 18-adik rész után most leadnak még 5 részt aztán megint 1 hónap szünet... grrrr remélem nem akarnak ilyet. Leadják a 23-at aztán jövő héten meg a S02E01-et, sőt az első kettőt egybe :-D
  • salieri
    #4234
    Nem! origins majd csak a kovetkezo evadban lesz. Minden evad soran van/lesz egy hosszabb szunet, hat het, amit most a keszitok ezzel fognak kitolteni! ha tippelnem kellene akkor 2007 december 2008 januar kornyeken kerul majd kepernyore...
  • threeman
    #4233
    amit én linkeltem az már meghalt... ha vkinek kell, szóljon priviben és adom a címet.
  • Seth
    #4232
    tegnap épp kingdom hearts című ps2 játékkal játszottam és csak most tűnt fel hogy rohadtul ismerős Kairi, a lányszereplő szinkronhangja. Hát a tündibündi Hayden Panettiere a szinkronja, tökre megörültem hogy felismertem ,akkor még csak 12-13 volt:D
  • gameplusz
    #4231
    Olvass vissza, htx.
  • Janmester
    #4230
    hali
    légyszi küldjetek egy frankó linket a 22-dik rész letöltésére ami nem olyan mint a rapidshare.
  • macselek #4229
    Lehet, hogy az alternatív jövőben akkor már elvette DL képességét
    és valójában nem is szúrta meg, csak átment rajta?
  • ProGabe #4228
    nem kéne ennyire túlbonyolítani,már váloszolt is magának ráadásul:másik idősík volt az,amiről Futur Hiro beszélt

    sebhelyről meg sajnos semmi infó
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1153072712&no=4150]#4150[/URL]-ről valaki valamit?
  • winnie
    #4227
    "Nade ha Sylar regenerálódott akkor hogy lehet Claire életben?"

    1. elvett egy olyan képességet, amivel képességet lehet lopni agy nélkül.
    2. másik regenerálódó hőst ölt meg:)
  • Szolnokboy1
    #4226
    jaj igen! Akkor Hiro egy alternatív (általa átélt) jövőről beszél, ezért megy vissza a beszélni Peterrel és mondja hogy mentse meg a cheerleader-t. Így miután visszamegy a jövőbe a metróból (és közvetlenül utána találkozik Present Hiroékkal) nem emlékszik a már megváltozott jövőre, csak arra amit őt átélt, azaz amikor leszúrta Sylart. A bibi meg az hogy igy Peter robbant fel, de a cheerleader él. Asszem...:P
  • Cat 02 #4225
    kedden lessz ? :S
  • Szolnokboy1
    #4224
    egy kérdés még a 20-as résszel kapcsolatban:

    ugye az van, hogy Future Hiro mondja Ando-nak, hogy leszúrta Sylar-t, aki utána regenerálódott. Nade ha Sylar regenerálódott akkor hogy lehet Claire életben? Mert ugye Claire-t csak 5 évvel később öli meg...
    Vagy itt is ilyen timeline dolog van a háttérben? Én már így sem tudom követni, akkor egy átlag néző aki mondjuk a tv2-n nézi hogy érthetné?
  • Kojiro
    #4223
    ezek jók :D
    nemtudnál az elsőből egy olyan csinálni, hogy 150k legyen max? :D
    nemtom úgy lekicsinyíteni, hogy gif maradjon (szal hogy nem legyen adatvesztés)

  • MerlinW
    #4222
    Sylar powa:)

    *BUMM*
  • Fido4life
    #4221
    de szexíí
  • OHP
    #4220
    Parkman szerepelt a Dead Zone(Holtsáv)-ban, egy drogdílert játszott..nemrég adták le azt a részt....
  • Sir Quno Jedi
    #4219
  • Sir Quno Jedi
    #4218
    Mondjuk ez sem rossz! :D
  • Sir Quno Jedi
    #4217