12300
10528995171446015691.jpg
  • 5c0rp330n
    #11537
    meg az elso 2 resznel is szarabb? akkor lehet h itt hagyom abba ezt a sorozatot.
  • Bulykin
    #11536
    pedig a Matt szál sztem most nagyon jó:)
  • MerlinW
    #11535
    Az a csúnya, hogy csak 3 szálon futott ez az epizód és még így is. Matt kínlódós jelenet túlnyújtott, felesleges, nem érdekes, Peter jelenet semmitmondó, üres, szintén érdektelen, Claire dráma.. ZS kategóriás titkolódzós tinisorozatos szobajelenetek. Hova jutott a sorozat?:D Azt írták visszatér Kring és az első évados gárda. Dehát...:)
  • Cat 02 #11534
    Kevesebb Claire, több Peter... különben bukta lesz.
  • MerlinW
    #11533
    4x03.. a legunalmasabb, vontatottabb, semmitmondóbb epizód a 4 év alatt. Alig bírtam végignézni. Borzasztó volt.
  • Shep
    #11532
    Az a baj ,hogy legutóbb is ez volt, hogy hú na majd most jön az a nagy, aztán ez ment hétről hétre és nem történt semmi.
  • spike0007
    #11531
    Nem tudom de T-BAG-nek is van. Új képesség az biztos valszeg mindent tud amit T-BAG is. Az is lehet hogy visszaadta neki a korábbi másolós cuccot,majd kiderül. Emmához mit szóltok?:) Érdekes!
  • Bulykin
    #11530
    egyébként nem teljesen értem a dolgot...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mit csinált Peterrel? mit tesz vele az a tetkó a karján?
  • precision
    #11529
    alakul ez... igaz lassan, de nem lesz ez rossz
    Tbag és Sylar rlz :)
  • spike0007
    #11528
    A probléma ezzel az hogy így senki se lesz aki lenyomhatná T-BAG-et és Sylart! Valahogy megoldják a dolgot sztem. Bár most elvileg T-BAG képességeit birtokolja Pete ami nem gyenge!:)
  • Bulykin
    #11527
    nem hinném hogy vissza fogja kapni a régi képességeit, mert az írók azért alakították így a történteket, mert túl erősnek gondolták, szóval sztem marad így:S legalábbis én ezt olvastam még annó vhol...
  • sb1
    #11526
    Kezdenek alakulni az események..04/04 promo:


  • spike0007
    #11525
    Viszont nem ártana Peternek ha a képességeit meg is tudná tartani. Remélem valahogy visszakapja az original képességét vagy pedig a mostani képessége is olyanná válik mint a régi. Mert különben asszem semmi esélye nem lesz a jó oldalnak. Mert bizony lassan csordogál a dolog de azt érezni hogy itt valami durvulás készül..
  • Bulykin
    #11524
    3.rész nekem tetszett, igaz olyan hűdenagy dolgok megint nem történtek...vmi nagy van itt kialakulóban:D
    T-bag kúrvajó, Sylar mégjobb:D
    jöhet a következő^^
  • jugen
    #11523
    Vitali Klitschko vs. Cristobal Arreola meccset végignézte.

  • Dean Winchester
    #11522
    elkezdtem nézni,de valahogy nem fogott meg :S
    ami sorozatokat néztem mindig vártam (ezt is) és mikor jött az első rész akkor megnéztem,ennél kb nem tudtam folytatni :(
    majd nekilátok és legyűröm hátha eljön egy olyan perc amikortól megint érdekelni fog.
  • Gyureszka
    #11521
    Srácok! :D
    elkezdtem elöröl nézni újra : D
    és az első 3 részben mindegyikben benne van egy zene, nekem nagyon bejön, pontosan a 3. részben a legelején mikor bejön a Heroes felirat tehát a visszatekintő után egyből, mikor Isaac gondolkodik, egészen odáig míg claire hazaér. az első részben is benne volt a végefelé,
    rákerestem a soundtrackre és abban nem volt.
    előre kösz mindenkinek!
  • Fresh Duke
    #11520
    Sztem egész jó volt az évadnyitó. Kíváncsian várom a folytatást.

    #11518-#11519: A szint látom még megvan... Grat hozzá.
  • Flamer
    #11519
    ya. kb. de pszt.
  • 5c0rp330n
    #11518
    sztem ez a sorozat egy szar, egyre szarab..
  • Flamer
    #11517
    haggayad. a föld sokkal fontosabb :D keptön plenöt :D
  • MerlinW
    #11516
    A lényeg abban a jelenetben nem a föld vagy a képesség volt...:) A monológ volt a lényeg..:)
  • ScarY MAN
    #11515
    tudod, azért én nem nevezném giga nagy spoilernek, de az úgy tényleg szar hogy tudom hogy az elején már földre kell koncentrálnom, mert azzal fog történni valami :)
  • Montanosz
    #11514
    tetszett, ha ez lett volna az első éved első része, akkor is teljesen helyén lett volna)))
  • Shep
    #11513
    Hát szerintem ez a lufi, már az előző évadban kipukkadt, most még próbálják a lyukakat betömködni, de valahogy ez már rég nem az igazi. Olyan lagymatag volt az egész gyanítom ,hogy ez lesz az utolsó évad, hacsak nem történik valami hatalmas javulás.
  • szucsy89
    #11512
    új rész megnézve, tetszett, kezdetnek nem rossz, csak maradjon is ilyen a folytatás:)
  • modellmaker
    #11511
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a csajnak is van vmi képessége. anélkül a tintás faszi maga előtt látná az arcokat, amik a csaj hátán megjelennek.
  • Dynamic
    #11510
    "amit a földdel csinál...az a tetkós cucc..." Ebből megtudhattuk, hogy valami földdel, valamit fog csinálni... Hű, ez aztán a konkrét, giga nagy spoiler!
  • Bulykin
    #11509
    arra én se jöttem még rá:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk amikor majdnem megfojtotta azt a srácot..az érthető, de amikor a csaj hátán emberfejek jelennek meg...lehet h csajnak is van vmilyen képessége és az úgy kirajzolódik...nemtom
  • Herr Lehrer
    #11508
    Gondoltam hogy mindenki T-Bagnek hívja majd pedig ez má nem az a sorozat:DD
  • slimslim
    #11507
    Spoiler!

    T bag nek az a festős képesség pontosan mi és mire való?
  • ScarY MAN
    #11506
    ...és köszönjük a spoiler tagot....
  • Bulykin
    #11505
    több képessége is van nem? mert az elején amit a földel csinált...meg utána a tetkós cucc
  • slimslim
    #11504
    Ja én se erre tippeltem volna...
  • Egerwin
    #11503
    T-Bag is jó lesz ám! Érdekes képessége van.
  • slimslim
    #11502
    Syler szerintem nagyot alakított. Meg úgy tetszett is a dolog :D REmélem így tovább, vagy még jobban.
  • yosha
    #11501
    csak annyit hogy Ray Park kics***ett király!
    Tracys szál is faszántos, Claire elviselhető, Peter cool és Hiro nagyon érdekes...

    Habár a harmadik is indult ilyen jol, remélem ez marad igy hangulatilag.
    Engem megvettek megint.
  • Bulykin
    #11500
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy azért csinálja ezt az ereje mert haldoklik?
  • Bulykin
    #11499
    nem gyengén jó volt^^
    Hiroval kíváncsi vagyok mivan...
  • precision
    #11498
    ja, elment :)