12300
10528995171446015691.jpg
  • Nuki
    #4980
    ...ahogy a tegnapi részt néztem, jöttem rá hogy "istenem, mennyi minden történhetne még..." pedig már csak három rész van ebből az évadból... jól tévedek?
  • Shiwo
    #4979
    nyah most jól beugrattál...azt hittem, hogy kijött Betty a csúnya lány (csak nem valami utalás ) történetének folytatása.. ez, amit linkeltél, már vagy 2 napos..
  • burki6
    #4978
    új képregény
  • precision
    #4977
    np :)
  • Paranoia
    #4976
    Zeroes

    ssry ha volt már.
  • Malakai
    #4975
    Űrgolyhók? :)
    Videókész film, boltban kapható a film forgatása előtt!
  • Kicsikiraly
    #4974
    az is igaz :D na most kéne Hiro :D előremegy, összes részt letölti felrakja DVD-kre és elhozza nekünk xD
  • LasDen #4973
    Szünet van....mit vársz?
  • Kicsikiraly
    #4972
    offot ne plz. eddig olyan jól haladt ez a tápik offok nélkül ^^
  • Shiwo
    #4971
    én a képregényekkel elvagyok maradva..most tartok a 29. végén... amúgy megnéztétek a website-ot, ami a képregényben szerepel ? :)
    http://www.samantha48616e61.com/
  • arkkansas
    #4970
    thx mind2teknek.
  • arkkansas
    #4969
    a comic-ok tetszenek vkinek? ez a Hana Gilman-os elég sablonos...
    van ezek közt vmi érdekesebb rész, vagy mind ilyen "40 kg-os kiscsaj szétrúg mindenkit" szintű? :)
    emléxem anno az X-menben volt egy Kitty Pride-sorozat, na az volt hasonló stílusú és nívójú :) /Rogue nagyságrendekkel érdekesebb karakter/
    node még Hofinak is voltak gyenge pillanatai... akkor mit várok pár amcsi mangaőrülttől? :)

    (ma ultraszenyó vagyok :) mindig ez van, ha fel vagyok dobva :)
  • ProGabe #4968
    ez azért van,mert - értelemszerűen - minden peernek(seeder+leecher együttes neve) más és más netje van,különböző sebességgel töltenek fel.annál a fájlnál,ahol több ezren voltak,egyszerűen csak rossz bolyba kerültél,tehát pont rosszul seedelő emberekhez csatlakoztál.ez sokszor előfordul public trackereken,ilyenkor a legcélravezetőbb újraindítani a letöltést,és így másokhoz csatlakozol,remélhetőleg olyanokhoz akik nem fukarkodnak az upjukkal ;)
  • Shiwo
    #4967
    határeset.. volt amit leakartam szedni pont az említett torrentről..ezer fölötti seeder, négyezer feletti leecher és lasabban jött le, mint egy olyan verzió, mint aminél csak Xszáz s/l volt..
  • ProGabe #4966
    a torrent lényege:minél újabb valami,annál többen szedik,ergó annál gyorsabban jön le
    még a public torrent oldalakon is villámgyorsan jönnek az új és népszerű,tehát várt dolgok.a privát oldalakon meg evidens,hogy ami új,az 95%-ban max-szal jön,persze ha 100Mbites a neted akkor lehet nem :)

    mininova most nem él,ezért EZT a linket adom(tulképpen ugyanaz a két oldal...),ez az egész évad,de minden kliensben ki lehet választani,hogy melyik fájlokat szedje le!
    és ilyenkor,amikor lemegy egy évad,a részeket külön nagyon kevesen töltik,tehát ha így egyben szeded gyorsabb lesz,de mondom mégegyszer:ki lehet választani(sok kliensben a prioritással) hogy melyik fájlokat szedje le
  • arkkansas
    #4965
    még pár lúzer kérdés:

    hozzá kell adnom a peer-ekhez párat, hogy gyorsabb legyen a letöltés? (25k/sec, de volt kevesebb is) uTorrent 1.6.1 van, most torrentezek először (jav.: másodszor :), de az alapokat ismerem. régebben eMule-oztam, gondolom, sokban hasonlítanak.
  • arkkansas
    #4964
    OFF azért mostanság láttam pár gyenge részt, pl. amikor "megfertőzött" egy csillagot az SG-1 csapat, és vissza kellett állítani a status quo-t a csillag infravörös színképeltolódása miatt... na az dögunalom volt.

    ON a Heroes legalább csak akkor unalmas, amikor az érzelgős részek jönnek :) de az nem tart ki egy epizódig (amúgy szemantikailag nem is helyes megjelölés az epizód, de ha már a készítők ezt használják, hát üsse kő...) :)))))))))))))))))))))))))))))))
  • arkkansas
    #4963
    azta! van olyan, ami 1w 5d alatt jön le :)
    a 39 seed / 223 leecher arányokat felejthetem is el?

    nem akarom "Tapasztalt torrentezők segítenek..." topikká alakítani ezt, de akad vki, aki pár tippet megoszt egy kezdővel? :)

    dualDUB-os avihoz külön kodec vagy ilyesmi kell?

    na, szóval kösz a türelmet :) meg a tippeket...
  • Shiwo
    #4962
    musthave season 1-10.
  • arkkansas
    #4961
    köszi a tippeket.
    pár rész már le is jött - lassabb ugye a torrentezés a UTube-nál, de legalább full extrás :)
    most már csak a 4. és a 6. nem tiszta - de már tisztul :) ahogy jön a torrent (még jó, hogy más sorozatot nem nézek :)
    azaz néha a csillagkaput, de ott már totál nem vagyok képben...

    ha abban (SG-1) van vmi musthave rész, szívesen venném, ha torrentet vagy vmi támpontot küldene vki. előre is thx.
  • Lacee
    #4960
    amúgy lindermanről és sylarről már volt szó a korábbi részekben is, ahogy emlékszem
  • szucsy89
    #4959
    csak azt nem értem, hogy ha nem láttál egy csomó részt akkor minek nézel bele a későbbiekbe?így csak jobban összezavarodsz mint látod, és már azt se tod hogy ki pl. Sylar....töltsd le a részeket nézd meg őket sorban, és akkor mindenre(vagy majdnem mindenre) fény fog derülni
  • Cat 02 #4958
    bár torren tényleg jobb
  • Cat 02 #4957
    jéééé
  • arkkansas
    #4956
    próbáltam NBC-n, YouTube-on, HeroesTV-n
    mindenhol csak részletek vannak, ill. ma láttam pár teljes epizódot a Utube-on... azért elindítottam a torrentet, egy rendes topiktárs javasolta és site-ot is adott hozzá (mininova.org) én még a DC++-os időkben töltögettem utoljára, szóval nem igazodok ki, mit honnan lehet letölteni (sajna)
    de ha a torrent beválik, akkor nem lesz gond...
  • Paranoia
    #4955
    mértnem töltöd le őket és nézed me inkább?sokkal érdekesebb mint,h most vki elmesélje
  • arkkansas
    #4954
    honnan volt meg sokaknak már februárban a 15. rész? az NBC-n sajna nincsenek (ilyen régi) epizódok
  • arkkansas
    #4953
    Sajna jól lemaradtam egy halom részről (10-19) így mostmár nem sokat értek. A 11, 12, 13, 18 meg 19-ből láttam részleteket a YouTube-on, de csak még több kérdésem van miattuk :)

    Hol lehetne "bepótolni" ezeket a részeket?

    Nem értem pl.:

    1. ki az a Lieberman és mit akar?
    2. ki az a Sylar és mit akar? mi az, hogy "nulladik alany"?
    3. Mohinder mikor ment vissza NYC-be?
    4. P. Petrelli mikor és hogyan találkozott a Láthatatlan emberrel? Átvette a képességeit véglegesen? Meg a Claire Bennettét is?
    5. Sylart elkapta Mr. Bennett egy gondolatmanipulálós csaj segítségével, aki Mohinderrel is kavart :) hogy lépett le Sylar a cellájából és mit műveltek ott vele? Sylar simán pszichó gyilkos, vagy van is valami spéci oka rá?
    6. Hiro hogy veszítette el a képességeit? Mit jelent az a kard/katana, amit vissza kellett szereznie ahhoz, hogy a képességeit vsisszakapja? Hogyhogy az kellett neki?

    ha vki tud segíteni, hálás köszönet...
  • Cat 02 #4952
    gyorsan :D
  • atomboy
    #4951
    Pedig csak par mondatot kellene forditani, ami kb 1 oras munka...
  • Nyarlathotep
    #4950
    Hayden Panettiere énekel megint
  • BlackShadow
    #4949
    nbc-n 40-nél tartanak. azthiszem aki lefordította és felszokta tenni a world of heroesra abbahagyta, mert valamelyik képregényes cég(?) elkezdte hivatalosan is fordítani.. bár csiga lassúsággal (2-3 hét egy rész)
  • akyyy
    #4948
    és a 27-esek nem készülnek el?:) mert én most kezdtem el olvasgatni, és nagoyn joak. vhol a 28-asnál tartana ha most adná az nbc a tv2 helyett.
  • ProGabe #4947
    azért bocs,csak pont felhúzott valaki,azért sikerült ilyenre
    és nagyon szívesen
  • Shiwo
    #4946
    köszi szépen, még így a gúnyos hangvétellel is..
  • ProGabe #4945
    kicsit gondolkodsz mielőtt kérdezel,és lehet rájössz magadtól is
    ugyebár az összes linkje ilyen:

    http://worldofheroes.extra.hu/kepregenyek/Heroes_novel_0XXh.pdf

    az X-ek helyére remélem sikerül majd kitalálni mit kell írni :\
  • Shiwo
    #4944
    ömm...képregényből a 20. és 21. fejezetet honnan lehetne letölteni ? mert a worldofheroes-on bal oldalt 22-től 26-ig vannak, a képregény fül alatt meg a kepregeny.net-en meg csak 19-ig vannak meg..
  • Malakai
    #4943
    Igazából a szám annyira nem is zavarna (tehát, hogy megháromszorozzák az emberiséget), csak ennyire nem néztem volna hülyének őket, hogy nem jönnek rá arra, hogy a pont a 07 előtt az tizedest jelent (mert ugyebár az angolban tizedes pont van és nem vessző, de azért ezt egy fordítónak illenne tudni). :S
  • ScarY MAN
    #4942
    ilyenekkel nefoglalkozz
  • Nyarlathotep
    #4941
    Tegnap nézem egy kicsit a TV2-ön, szerintem annyira nem volt rossz a szinkron... jól elbambultam rajta.