12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #5309
    minél többször kérdezed meg,annál később lesz!
    nem igaz hogy ennyi türelmed sincs!szerinted mit csinál éppen Kenny?sőt,ha nem is fordít éppen,akkor is kezet csókolhatsz neki...
  • BlackWolf
    #5308
    de akkor este lesz ugye me má tiszta ideg vagyok...
  • Zomil
    #5307
    nah megnéztem és szvsz nagyon jó rész volt évadkezdésnek:)
  • ProGabe #5306
    értelemszerűen a szálak egy irányba vezet(het)nek,pontosabban lesznek,amik találkoznak.az első évadban is volt kismillió mellékszál,amik szépen összeolvadtak,és kiderült hogy minden egy nagy terv része
  • Dunkey
    #5305
    Valószínűleg ma este leszek meg. De közbejöhetnek dolgok.


    Kenny
  • Flamer
    #5304
    hát ráknak kell annyi szál :|
  • BlackWolf
    #5303
    felirat mikor lesz???
    yeaa én vagyok az 57.
  • II Rocky II
    #5302
    mámegint 56an megkérdik h felirat mikor lesz...nyugodjtok már le....ha lessz akkor ide vki belinkeli és kész..:)
  • ProGabe #5301
    megint felépítenek egy történetet,tehát várhatóan az első pár rész lagymatag lesz,mint az első évadban :\

    szerintem premiernek ez a rész tökéletes volt,sok szálat kezdtek el benne szőni,ahogy kell
  • Zomil
    #5300
    én egy feliratnak is örülnék, mert igy csak a felét értem :D
  • Klemice
    #5299
    mit szinkron :D dual-audio :D
  • Aspyrin
    #5298
    szinkron nemkéne'? :D
  • Zomil
    #5297
    felirat mikorra várhato?:) holnapra esetleg?
  • Klemice
    #5296
    hát nekem elég gyatrán jön mininováról de megéri
  • trident
    #5295
  • trident
    #5294
    Hogy mit is kell megmenteni?

  • Flamer
    #5293
    http://eztvefnet.org

    beszt
  • precision
    #5292
    vmi magyar torrent oldalról szedd le...vagy esetleg mininova.org vagy thepiratebay.org, ezek külföldi nyílvános trackerek
  • precision
    #5291
    közben van egy ilyen is: Heroes_S02E01_Four_Months_Later_PROPER_HDTV_XviD-FQM

    nfo: "A másikban benne van 10 másodperc reklám, amit elfelejtettek kivágni. Pedig annak jóval szebb a képe is. Ez viszont megszokott méretű.

    FELIRAT A HDTV-XOR-HOZ LESZ ELŐBB!"
  • Kojiro
    #5290
    léci aggyatok linket, mert nem lehet egy normálisat találni. állandóan ez a 100 megánként letöltöm baszás megy meg van fent egy 350 mega körüli azt senki ne töltse mert állitolag virus.

    szal link plz!
  • solikka
    #5289
    Jó rész volt, csak pár dolog még zavaros benne...Már város a következőt!
  • Kindred Blades
    #5288
    Mert 52 perc hosszú, és valamivel talán a felbontás is nagyobb. Nem volt rossz rész szerintem, ebből még bármi jó kisülhet. No meg rossz is, majd kiderül.
    Viszont ma jön az új House :))
  • danikarate
    #5287
    Akárhonnan szedem mind 700MB! Miért?
  • spidey91
    #5286
    Kb mikorra várhato a magyar felirat?
  • Dunkey
    #5285
    Én nem bízom - illetve igen, de ez a rész akkor is elég nagy pfff volt. Magam nevében nyilatkoztam, csak ide anno nem a "megfelelő" névvel "sikerült" regelnem :).
  • dienesoft
    #5284
    Jó, hát nekik soha sem tetszik annyira, mint az átlagos nézőknek, mert pl.Victorpictor szerint is a PB nem olyan jó, Sokak szerint (köztük az én véleményem is az), hogy a lehető legjobb kezdés volt! :) Szóval énbízom a Heroes-ba. De majd meglátjuk.
  • Dunkey
    #5283
    Ilyen korán azért nem kerülhetett volna ki.


    Igen, Kenny csinálja és Kenny már meg is nézte a hozzávaló 2x01-et és Kenny úgy gondolja, hogy a béka segge alatt sincs ahhoz képest, amilyennek lennie kellett volna. Na jó, azért annyira nem gáz, de nem is egy világmegváltás.
  • dienesoft
    #5282
    Remélem már délután nézhetjük. Kenny csinálja még mindig a feliratot?
  • kill3r21
    #5281
    Heroes.S02E01.HDTV.XviD-XOR
    Nah megjött ohjjee nagyon kiváncsi vagyok!!
  • Klemice
    #5280
    höhőőő
  • II Rocky II
    #5279
    nem igaz mert 1 óra 38 perc 28 másodperc,ne vezesd félre a népet :P :D
  • LasDen #5278
    Kedd hajnali 1 óra 38 perc 27 másodperc
  • Hardstyl3r
    #5277
    mikor kerül ki a netre az 2.szezon első része Kedden ugye?:)
  • DJ BP
    #5276
    magad nevében beszélj...
  • Aspyrin
    #5275
    Darth Vader fanok jöhetnek?
  • TomDantes
    #5274
    Igaz, rendben bocsánt. Én részemről itt befejeztem
  • precision
    #5273
    Tarantino fanok és antifanok ne itt vitassátok meg pls a dolgot...mindenkinek szíve joga szeretni v. utálni Tarantinot, 'ztán ennyi.
  • TomDantes
    #5272
    Mindekinek szive joga szeretni vagy nem szeretni. De ettől még tehetséges.
    Szerintem Zseniális. Aki a filmjeiben csak az erőszakot látja meg azt sajnálom.
    Senkit sem akarok meggyőzni de pl: a Ponyvaregény értlem a végén van. Mikor a néger bérgyilkos a Biblából idéz és aről beszél hogy őmeg akar változni.

    Én szertem a Heroes sorozatot is ,de ez nem egy maradandó alkotás.nem fog fenn maradnia a neve,annyira azért nem jó.
    Mellesleg Tarantino rendezett már sorozatot a Helyszínelőkben egydupla epizódot. És remek lett.
    Én sajnálom hogy nem vállalta egy a Heroes rendezését. Remek dolgokat udott volna kihozni belőle Pl: meghökkentő váratlan fordulatokat, feldoba volna az időnként laposodó történetet, stb ,stb.
  • LasDen #5271
    há mos má elég legyen....fejezzétek be.......ez nem nem az a topik.....
  • Bucser
    #5270
    mit tudott volna jól megcsinálni benne? extra mennyiségű vér tocsog és újabb húgyozós baszós viccet mesél el benne? Mert kb ennyit ér Tarantino... (szerintem. Én nem szeretem)