12300
10528995171446015691.jpg
  • Cat 02 #5349
    hát ha akkora paraszt vagy h 2-3 napig nem tudsz spoilert írni :(
  • magus
    #5348
    jó, akkor kezdjük el elölről.

    ez egy sorozat topicja

    egy sorozat topjában ÉN és szerintem MÁSOK is a SOROZATRÓL beszélgetnek

    tegyen mindenki minden hozzászólást spoiler tagbe ami a sorozat RÉSZEIRŐL (99%)szól és nem az EGYÉB (1%) dolgokról szól? (nem a nyári szünetre gondolok ezekkel a statisztikákkal)

    aki a 2. résznél tart nem hiszem, hogy anyázik amiért te a 17. részről beszélsz, mert egyszerűen nem tart ott. én a s2e1-ről beszélek, én arról aztán ugyan nem tehetek, hogy te csak az s1e21-nél tartasz, kinn van az új rész

    én sem nézek be a topicba, amíg nem néztem meg az új részt, mert nem várom el, hogy a maradék 99% az általam kitett 1%-ra legyen tekintettel.

    azt hiszem ezekután elég egyértelmű miért is felesleges a spolier tag egy sorozatnál. Egy filmnél még talán érthető, hogy nem lövöd le a legnagyobb poént a végénél, de egy sorozatnál, ugyanmár
  • Cat 02 #5347
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nathan mit látott a tükörben????
    Hiro apját le kamikázézták ? :D
    btw pomponedzés szoknyában és emeletesen jó volt :D
  • Dynamic
    #5346
    "általános forum szabályt"

    ez maximum néhány önző fafejű sg-s szabálya
  • Shiwo
    #5345
    most várd el, hogy ne nézzek be, csakmert 1esek nem képesek spoiler használatára..vegyél példát Kicsikirályról, ő bezzeg ismeri
  • Kicsikiraly
    #5344
    ugye nem fogunk minden egyes résznél megint átesni ezen a problémán, ha már láttad az "őj" részt rakd spoilerbe, azért van. nem olyan nehéz megjegyezni ezt az általános fórum szabályt. szerintem.



    mer esetleg mivan ha be akar nézni, részről info-k, feliratot itt keresni, stb.
  • magus
    #5343
    ugye nem fogunk minden egyes résznél megint átesni ezen a problémán, ha nem láttad az őj részt, ne nézz be, nem olyan nehéz megjegyezni ezt az általános forum szabályt. szerintem.
  • Kicsikiraly
    #5342
    na látod ez jó kérdés, eszembe se jutott :O
  • Kicsikiraly
    #5341
    hosszu lett :D
  • Kicsikiraly
    #5340
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    naszóval hogy válaszoljak. figyelni kellett volna a legapróbb részletekre. Szerintem: Nathan elengedte Petert, és ő felrobbant. namármost. valahogy rátalált a "cég" és a Haiti kitörölte az emlékezetét. (most hirtelen elgondolkoztam. nem halt ő meg? majd utánanézek.) a nyakában egy ugyanolyan nyaklánc volt, mint a haitinek, gondolom ez a cég jele. Ja, és nem hiszem hogy 4 hónapig lett volna oda bezárva :P megtalálták emlékezettörlés, valahonnan vmi áramos képességet is kellett szereznie, stb.

    van ez a mexikói páros, az a Maya meg az az A betűs :) namármost. én Mayát gondolom leendő "főgonosznak" akiről Molly álmodik. (Egyrészt a szemek miatt másrészt meg nagyon valószínű, sorozatfogás :])

    Mohinder tanulmánya erről a vírusról igaz, de nem egy égető probléma. azt, hogy igaz abból gondolom, hogy a nővére ebben halt meg, Molly pedig beteg volt. de nem hiszem hogy bármi veszélye lenne normális emberekre, tényleg csak a "cég"-hez akart bekerülni.

    Hiro esete meg hát.. az lol :) szvsz ő fogja rávenni Takezot hogy csinálja meg, és neki az egész évadban szinte ez lesz a szerepe, hacsak nem utazik vissza.

    Ez a Hiro apja megölés pedig érdekes. Reméltem hogy megtudjuk mi Hiro apjának és Nathan és Peter anyjának a képessége. meg hogy ki az a kilenc aki maradt, mi az a kilenc aki maradt stb.

    Na tömören ennyi a kritika :D
  • Dunkey
    #5339
    Igen, mint már írtam, anno mikor ide regeltem, hasraütésszerűen adtam a nevet (Kenny már foglalt volt sajna rég.....).
  • BlackWolf
    #5338
    jessicaval meg a 2 afro amerikaival mi lett ?:D ki lettek irva?
    Meg mi tortent az emailes meg az illuzionista csajjal az 1. evadbol ?
  • AntiHero
    #5337
    Hát nem tudom évadnyitásnak nem nagy szám sztem.

    Nyitottak sok szálat az igaz, viszont az egész kicsit unalmas volt. Egyedűl az utolsó 5perc volt ami ütött de az nagyon.

    Remélem most már izgalmasab részek lesznek.
  • dienesoft
    #5336
    Huu nagyon király rész volt!!!! :) Bőven elég egy évadnyitónak (sőt, néhol bele is csaptak rendesen a lecsóba)!
  • Shiwo
    #5335
    nekem még 3-4 órát ír ki :( ahhoz képest 10kor mennem kéne aludni, ha holnap nem akarok mosott sz@r lenni a melóba...
  • scorpeeon
    #5334
    Te vagy Kenny? :)
    Lehet h akkor leszedem a másik változatot is...
  • Dunkey
    #5333
    Az NUKED. De valaki csak átidőzíti majd (én most hétszentség hogy nem, így is nem csináltam még ma semmit a sulin és a fordításon kívül :D...).
  • Kicsikiraly
    #5332
    na itt lejött :) nézemis :D majd utána lehet közvetlenül írom a véleményt de valszeg csak reggel vagy holnap du. :)
  • scorpeeon
    #5331
    remek, csak nekem proper kéne...
  • Lacika 79
    #5330
    hmm, irni akartam valami csúnyát, de....
  • Cat 02 #5329
    thnx, már csak le kéne jönnie :)
    (btw nekem is ugyanez van, tcm tudja mindet de én nem :))
  • Cat 02 #5328
    nekem is lassan jön torentről :S
  • Dunkey
    #5327
    Na kiraktam a hp-ra is most, hogy végre megvan az ftp access megint :D.
  • Kicsikiraly
    #5326
    ezt akartam írni énis. majdnem elolvastam :D
  • Shiwo
    #5325
    köszönjük

    má csak a filmnek kell lejönni...
  • Dunkey
    #5324
    Hoppá az eleje az ide nem vonatkozik csak elfelejtettem kitörölni mikor másoltam a hsz.-t :DDD.
  • Dunkey
    #5323
    Bá mostanra már valaki küldhetett volna hozzáférést az ftphez, mert mint már írtam nem tudok hozzáférni winreinstall miatt, fejből nem tom a dolgokat.


    Mindenesetre kész a felirat, ideiglenes hely (winreinstall miatt nem tok fellépni a hp szerverre, mert nem tudom fejből se a jelszót, se a felh.nevet :DDD):



    Enjoy!

    Hibákat pls report az alábbi címre: [email protected]; mert a 2. évadhoz már szeretnék teljes pakkot csinálni és nem év végén akarok egyszerre javítgatni...
  • ScarY MAN
    #5322
    ezt akartam en is irni...csak mar lusta voltam...
  • Shiwo
    #5321
    köszi bmmeg..spoilerről hallottál má ?
  • Shiwo
    #5320
    szadista állat :P ha estére meglesz, nem fogom kibírni, hogy ne nézzem meg..és hajnali 4kor meg ébresztő van ..
  • magus
    #5319
    őőőő, oké, hogy amnéziás, de ha így kapásból ellökte a csávót, akkor kapásból lazán ki tudott volna jönni, szerintem 4 hónapig bezárva lenni igencsak életveszélyes helyzet, hogy kitörjön belőle az ösztön.

    meg nem emlékszem pontosan, mi volt ezzel a vírus dologgal? Mohindernek miért áll érdekében ilyet fejleszteni? vagy csak horog miatt kellett, hogy bekerülhessen a céghez?
  • ScarY MAN
    #5318
    de kezet azért csak csokolhat neked xD nem? xD
  • trident
    #5317
  • Dunkey
    #5316
    De fordítok éppen, szóval...:DDD.

    Félúton járok kb., estig 99%, hogy meglesz.
  • Cat 02 #5315
    #5291
  • a.carkey
    #5314
    Melyik verzióhoz csinálod?
  • precision
    #5313
    :DDDDDDD
  • ScarY MAN
    #5312
    Nem igaz hogy ennyi türelmed sincs!
    Szerinted mit csinál éppen Kenny?
    Sőt,ha nem is fordít éppen,
    Akkor is kezet csókolhatsz neki.

    egy elveszett Petőfi lakozik Benned
  • Cat 02 #5311
    feliratok.hu meghót ?
  • Kojiro
    #5310
    én alámondást szeretnék!!!
    mikorra lesz?