12300
10528995171446015691.jpg
  • Inquisitor
    #5389
    Az álatlános film topikban a fórummotor sokszor eltünteti utólag a Spoiler taget, itt nem szokta?
  • Cat 02 #5388
    hát, nem mindenki perfect angol és te a felirat megjelenése előtt írtad ...
  • Adi
    #5387
    a kiskukolo:D:D
    Ha elkapják a rendőrök ott kint amcsiba ezért nagyon megbüntetik:D:D
  • Shiwo
    #5386
    nem tévedsz, valóban így van.. szal én se értem, miért jött Sylerrel, egy szót nem ejtettem róla..amúgy meg volt vmi trailer vagy mi, abban feltünt ügyebár, szal tutkóra nem halt meg
  • Frosty01
    #5385
    mellesleg a repülő srácról nekem rögtön pán péter jutott eszembe :DDD
  • Bucser
    #5384
    Szerintem meg jobb lenne rászoknod a Spoiler tagre ugyanis a sorozatról spoiler tagben is lehet beszélni és nem baszod el más szórakozását.
  • Bucser
    #5383
    és ez miért baj? Szerintem valamilyen szinten szükséges a sztori életben tartásához:)
  • Seten
    #5382

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy-hogy miért? Pétert vissza kellett hozni valahogy!


    Kenny, kösz a sub-ot!

  • Seten
    #5381

    Mondtam már, hogy a drog rossz?!

  • BlackWolf
    #5380
    nem sylar az mert a kiscsaj 2 külön személyt adott meg a gonosz embert nemakarta keresni aki látja őt, viszont sylart megtalálta de ha tévedek javítsatok ki .
  • Tibiajax
    #5379
    Elöször is: szeretném én is megköszönni Kenny-nek a munkáját. ha Ő nem lenne, már rosszabb lenne nekünk. THX

    A másik:
    Spoiler
    jo volt a nyitóepizod, de a vége nekem krvára nem jött be. Miért kellett ezt?...
  • Frosty01
    #5378
    tehát ő lesz a kiscsaj "mumusa" valszeg :\
  • Frosty01
    #5377
    szerintem sylar k*rvára nem halt meg, ahogy elnézem, túl sok régi szereplő maradt meg :\
  • BlackWolf
    #5376
    ezt ugye te sem hiszed el saját magadnak ?:D
  • Shiwo
    #5375
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én azon filóztam, hogy mi van, ha valami úton-módon (pl más hős képessége miatt) Peter és a srác lelket cserélt..és a képességeik és cserélődtek..így a srác testében Peter tudna repkedni, és azért figyelné meg Claire-t, míg a srác Peter testében ezért nem vágná, hogy mi van, és hogy hogyanis került a konténerbe... mondjuk az is kérdéses, hogy ki láncolta oda (nahmeg miért nem tépte el, hisz elvileg ellopta Jessica erejét is)..azt is elképzelhetőnek tartom, hogy Hiro apját megölő személy és a kiscsajt álmában figyelő gonosz nem egy és ugyanaz a személy....
  • Flamer
    #5374
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    aki ledobta Hiro apját az kicsit testesebb volt a srácnál aki Clairt leste.. szóval ne mhinném hogy a kissrác lökte le a tetőről a fatert :D
  • Flamer
    #5373
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    már nem azért de amit Molly hall az álába, az férfi hang.. szóval nem csaj a szupermegahipergonosz..
  • precision
    #5372
    btw, vállalkozókedvü topiklakókat kérem hogy valaki kreáljon már vmi szép bannert....ez a from september amugy sem aktuális már, meg szvsz jobb lenne ha a szereplők is rajta lennének a banneren :)
  • BlackShadow
    #5371
    képregény :)
  • ToCsEk
    #5370
    Hát most nah. Lehet megnézem párszor.
    Szerintem csak olyan dolokat nem tudok amik nem derültek még ki.
  • AntiHero
    #5369
    Hát látom te is megnézel egy sorozatot ozt seképsehang félóráig. (nem bántásként mondtam)
  • precision
    #5368
    akkor fejezzétek be, privátban lehet folytatni a vagdalózást :P
  • magus
    #5367
    jó, ezen úgysem fogunk dűlőre jutni
  • ToCsEk
    #5366
    Nah hali. Megnéztem a 2.éva elsö részét. A felirattal a végén volt egy kis gebasz kb 10sec-et késett majd meg kell szerkeszteni hogy jó legyen. Hát elég jó kis nyitó rész volt. Nem hiába Heroes.
    [spoiler]Tök durvák az új hösök, amelyik a kanálból aranyat csinált azon majdnem beszartam.:D Jó lenne egy ilyen kéepsség nekem is. A csajt nem vágom hogy miért öli halomra az embereket. Kler meg gyöngén eltörte a lábát, fogtam is a fejem tőle.A repölő "kis" gyerek is durva volt. Nem vágtam amikor Nétön belenézett a tükörbe és fél arca roncsolódott. Ez mi akart lenni? A végén a konténerbe Pítör volt igaz? Hiron jót röhögtem amikor bevert neki a kensei. Hiro apját ki ölhette meg? Én Szájlerre tippelek vagy pedig az új főgonoszra.[/spolier]
    Nah hát így ennyi egyenlőre. Mikor jön a kövi rész? 1 hét mulva?
  • precision
    #5365
    jo mind1 ne kapjatok itt össze, mert semmi kedvem azzal tölteni az estémet hogy a ti szemeteteket törölgetem ki :P
  • magus
    #5364
    örülnék ha nem degradálnál, én sem tettem veled szemben, pedig kínálkozik a lehetőség
  • precision
    #5363
    szerintem a MAGYAR felirat megjelenését követő 24. óráig használni kéne a spoiler makrót vagy nagybetükkel odaírni az üzenet elé hogy spoiler...asszem ez betartható, és reális is
    de ez csak az én véleményem
  • Shiwo
    #5362
    ne sorold, úgyse fogja fel..
  • Shiwo
    #5361
    de az azoknak szól, akik a magyaron követik a sorozatot..és más topicokban (mint pl a stargate-ben) meg jól bevált a spoiler
  • Dynamic
    #5360
    Rögtön itt vagyok ellenpéldának.Nem voltam biztos, benne, hogy mostantól megy a sorozat, ezért benéztem ide.Marhára örültem volna ha spoilereket kapok az arcomba.Azokra az emberekre sem gondolsz, akik nem nagyon látogatták ezt a fórumot és nem tudják, hogy itt egyesek szembehugyozzák a világon mindenhol jól alkalmazott fórumszabályokat.Azok is biztos örülnek a spoilernek.Arra is rengetegszer volt példa, hogy ment a beszélgetés valamiről(mondjuk inkább a PB topikban, de ez most tökmindegy) és pár napig nem kapcsolódhattál vissza a beszélgetésbe amíg meg nem nézted az aktuális epizódot félve attól, hogy egyesek még a megjelenés után fél órával is sz*rnak a spoilert kirakni.Arról nem is beszélve, akik felirat és egyéb infók miatt néznek be.Soroljam még?
  • magus
    #5359
    nem ő robban, csak a teste felületén keletkezik a robbanás, ő nem sérül. de amúgy meg gyógyulni is tud.
  • magus
    #5358
    lol és még én vagyok a paraszt. ez már no comment

    a lost topicban tök jól bevált a
    "
    !! VIGYÁZZ SPOILER !!! VIGYÁZZ SPOILER !!! VIGYÁZZ SPOILER !!! VIGYÁZZ SPOILER !!
    Ha nem az amerikában épp aktuális résznél jársz olyan dolgokat olvashatsz, amik károsíthatják a sorozat élményét a továbbiakban!"

    felirat, senki sem picsog miatta
  • Davidus
    #5357
    elég unalmas rész volt
  • Kicsikiraly
    #5356
    milyen érdekes ezt a topikot megint spoilerekkel tele látni :)
  • Kicsikiraly
    #5355
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivel színészlistába már volt hogy nő a superevil színésze ezért nemhiszem h superevil ő lesz. de a hiro apját ledobós az lehet hogy igaz.
  • Kicsikiraly
    #5354
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szvsz (nekem egy ilyen elméletem alakult ki nemtom honnan vettem az ötletet :D) azért nem lehet egy atomrobbanást sebek nélkül túlélni még távolról se. szerintem van vmi illúzió rajta xD egy ilyen sorozatba el tudom képzelni. már csak az a kérdés hogy ki csinálja :P

    ja és az előbb kihagytam vmit: Az a repülős srác az milyen már? :D általában nem szoktak olyat csinálni emberfeltti történetekben hogy kétvalakinek is ugyanaz a képessége :P
  • Shiwo
    #5353
    legalább annyit megtehetnél, hogy az első sorba odairod, hogy SPOILER!

    nem kell szarozni a makrókkal, elég, ha ezt a 7 betüt odairod, és már nem olvasnánk el...

    amúgy alapvetően figyelmetlennek gondoltakat, hogy nem tettél spoilert, de az, hogy még neked áll feljebb, mutatja, hogy igaza van Cat-nak
  • precision
    #5352
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak nekem tűnt úgy hogy az a gyerek aki kavarni akart Claire -el ugyanaz aki Hiro apját ledobta? Mert amint láttuk ő is repült, és mikor Hiro faterját ledobták, a másik holttest nem volt sehol (gyak. elrepült... van egy olyan sejtésem hogy az a tejfelesképű lesz az új superevil.


    Btw, Kenny kösz a subot! Igaz én már megnéztem korábban az angollal :)
  • magus
    #5351
    miben különbözik az 1. nap a 4. től? ha én a 4. napon nézem meg akkor már a ti szemetekben elmehetek a francba h szóólók a spoilet használat miatt, amúgy az 1. nap meg nem? egy játéknál filmnél oké, de egy sorozatnál?
  • AntiHero
    #5350
    [spoiler]"Nathan mit látott a tükörben????"

    Izé a tesvírit, Harmad fokú égési sérülésekkel:D[spoiler]