12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #5909
    az egy olyan idősík ami nem következik be. ezt már régesrég kitárgyaltuk.
  • bigdadylacika
    #5908
    Amúgy szerintem Candice nem halt meg és Sylar is azért nem tudta a képességét használni mert illúzió volt, amúgy meg így, hogy Candice megmaradt, legalább lehet sejteni, hogy Sylar honnan lett alakváltó (lásd még az Öt év múlva epizódot, ahol, ugyebár Nathannek adta ki magát.)
  • bigdadylacika
    #5907
    na ja
  • light00
    #5906
    Valamivel el kell ütni az idöt keddig :D
  • cocobanana
    #5905
    ti mennyit agyaltok full érthető dolgokon
  • Klemice
    #5904
    rövid hajjal nem jó de hosszúval igen
  • karajjj
    #5903
    Nem értem mit kell vitatkozni azon a tényen, hogy Sylar a mumus...
  • Zomil
    #5902
    igy van :)
  • bigdadylacika
    #5901
    Megnéztem. tényleg sylar a mumus :-(
    Csak egy embert nem akar meghatározni molly aki még Sylarnél is sokkal rosszabb, mert látja amikor ő rágondol. (de meg tudja határozni őt is hogy hol van állítólag)
  • Kicsikiraly
    #5900
    jó nem vitatkozom, magadnak hazudsz.
  • Paddy
    #5899
    Nem Sylar a mumus!Nézd meg még 1x.
  • solikka
    #5898
    Így van!
  • Kicsikiraly
    #5897
    sylar a mumus, a superevil mumusnál is rosszabb. megnéztem újra. pont.
  • Zomil
    #5896
    sztem azt mondja h az az ember a mumusnál is rosszabb :) nah mind1
  • bigdadylacika
    #5895
    Mit nem értetek? Hogy lenne már Sylar a mumus? ÁÁÁÁ
    Mollytól kérdezik, hogy a mumus Sylar-e, mire azt válaszolja, hogy nem, mert a mumos nála is sokkal rosszabb.
  • Flamer
    #5894
    persze. :D naná :Da yó muffoknak mindig örülni kell :D
  • Zomil
    #5893
    sztem te keversz valamit, inkább nézd meg ujra az uccso 2részt :)
  • karajjj
    #5892
    "csak 1 embert nem mert ha rágondol az az ember is látja, erre kérdezték töle h ö sylar?"
    "erre molly azt felelte h ö még a mumusnál is rosszabb :) "

    tehát az az 1 ember rosszabb a mumusnál(Sylar), aki látja őt...
  • Shiwo
    #5891
    jah hogy jó csaj..nem értettem, miért nevetsz, de akkor csak öröm volt ?
  • precision
    #5890
    hát jó, legyen
    mindenesetre nem értem, hogy beszél a mumusról, hogy nem mer rá gondolni mert látja őt, aztán Sylarre meg mer gondolni (és Sylar nem is látja őt)
  • Zomil
    #5889
    nah akkor mégis jól emléxem :DDDD
  • karajjj
    #5888
    szerintem csak te :D
    Sylar a mumus...
  • Zomil
    #5887
    igazábol kezdek én is elbizonytalanodni akinek megvan az uccso 2rész az nézze már meg pls :)
  • precision
    #5886
    én úgy emlékszem hogy Molly azt az embert nevezte mumusnak aki látja őt ha rá gondol
  • Zomil
    #5885
    mi ebben az ellentét? Syler=mumus| fögonosz, aki képes látni molly-t = a mumusnál is rosszabb
    igy már érthetö?:DDD
  • precision
    #5884
    "ugyanis Molly Sylar-t nevezi mumusnak"
    "erre kérdezték töle h ö sylar? erre molly azt felelte h ö még a mumusnál is rosszabb"

    én érzek csak ellentétet? :D
  • Zomil
    #5883
    nem értek veled egyet ugyanis Molly Sylar-t nevezi mumusnak, ezt onnan lehet tudni, h mikor mikor mohinder, matt és még talán bennet is ott volt mondta molly h mindenkit meg talál csak 1 embert nem mert ha rágondol az az ember is látja, erre kérdezték töle h ö sylar? erre molly azt felelte h ö még a mumusnál is rosszabb :)
  • karajjj
    #5882
    már nem emlékszek pontosan, de úgyrémlik, hogy csak az apucinak volt levágva a búrája, aki az asztalnál ült...
  • LasDen #5881
    kavarod a ...-t

    Sylar nem egyenlő a mumussal....a mumus olyan ember, aki látja Mollyt ha rá gondol....Sylar nem látja, ha Molly rágondol...ezt bizonyítja az 1. évad utolsó 2 része amiben többször is megemlíti Molly hogy Sylar éppen hol van, míg a mumusra nem mer gondolni, mert az látja ilyenkor....a szülei képességéről annyit, hogy v csak az apjának v csak az anyjának v mindkettőnek volt képessége és sztem mindkettőnek volt, mert feleslegesen Sylar nem ölne ártatlant és megtudta volna oldani, hogy ne legyenek szemtanúk....
  • Flamer
    #5880
    mitnem értesz?:D

    SPOILER!!
    [URL=http://www.guiadeseriados.com.br/wp-content/photos/kristen_bell_yellow_26.jpg]KB in Heroes #1[/URL]
    [URL=http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20070706/285.quinto.bell.070607.jpg]KB in Heroes #2[/URL]

    aztne mond hogy csunya :D
  • Shiwo
    #5879


  • Flamer
    #5878
    ahah :D :DDDDD
  • Shiwo
    #5877
    hát Sylernek több képessége is van, bármelyik lehetett Molly szüleié..
  • Toodmayne
    #5876
    Sztem molly apját Sylar megölte a képességéért, amit nem tudunk h mi, mivel a fejlevevágós agykiszedős módzser erősen Sylarre utal, az anyját meg lehet csak azért mert ott volt és szemtanúk nem kellenének. Olyanról nem volt szó hogy az új főgonosz is vagdosna fejeket. És Molly igenis fét Sylartől. Mollyval kerestették Sylart azaz a mumust. Ha Molly sose tudott volna Sylarről, akkor hogy tudott volna rá gondolni, és mért nevezte volna el mumusnak? Egyébként biztos nem Bob Molly apja, mivel Bob még él, Molly apja meg nem.
  • Shiwo
    #5875
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "A második évad ötödik részében pedig bemutatkozik Elle (Kristen Bell), aki egy Írországban ragadt hős után veti magát és, akinek a képességeiből az előző részekben már kaphattak a nézők egy kis ízleítőt, igaz nem tőle." <sztem innen..


    forrás
  • light00
    #5874
    ó, lemaradtam :C
  • precision
    #5873
    Az anyja már megjelent az első évadban. Rövid pályafutása volt :)
  • light00
    #5872
    Tedtöl?? Ugy tudom, neki besugárzos, hevitös(nukleáris) képessége volt. Ez pedig határozottan villám alapu.
    A telekinézist meg Sylartöl, mikor a láthatatlan fickoval eddz Peter, el is mondja. Tényleg, jut is eszembe, lehet hogy hülye kérdés, de szerintetek Sylar szülei megjelennek a sorozatban? Hamár mindenkinek vannak?
  • Zomil
    #5871
    a szikrásat Ted-töl :) a telekinézist meg sztem Sylar-töl :)
  • drowns41
    #5870
    Peter a szikrás képességét kitől tanulta meg?
    A telekinetikát Sylartől?