12300
10528995171446015691.jpg
  • danikarate
    #6271
    JA nem tom miért olvastam el a junkie-n. Nagy volt a kísértés! De senki neírja Spoiler nélkül ezt!
  • ProGabe #6270
    na aki erre spoiler nélkül válaszol,arra olyan átkot mondok,hogy még a gyerekei gyerekeinek a gyerekei is megérzik,már most

    és már van is,jó hogy nem olvastam el...
  • Kicsikiraly
    #6269
    vírus :D ha letöltöd és ki akarod bontani a rar filet, akkor jelszót kér. na de. letöltesz mellé egy readme filet, ami egy oldalra irányít, hogy ott a jelszó. megnyitod az oldalt és a kis vírus már töltődik is a gépedre :D (egyik haverom beszívta egyszer, innen tudom)
  • Flamer
    #6268
    és akkor.. mért Peter? és akkor mivan ha megmentette? szerintem ez hüjeség. :D
  • danikarate
    #6267
    AtomBRUTÁl Spoiler csak saját felelőségre olvasd el, mert ez a kulcsa az egész 2. fejezetnek!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kensei a gyilkos. A 2. fejezet vége felé (10-11. rész) lesz a jelenben egy nagyobb Hiro-Kensei harc a PrimaTech-ben. Igen, Kensei. Kensei halhatatlan és most Adam Monroe-nak hívják. Anno elárulta Hiro-t, aki most akar bosszút állni - viszont Peter siet Kensei segítségére, akit lefagyasztanak egy időre. Miért Peter? Mert Kensei megmentette Nathan-t.


    forrás: sorozatjunkie.hu
  • Flamer
    #6266
    hátpersze.
  • bigdadylacika
    #6265
    Vagy az nbc csinálja? :)))
  • bigdadylacika
    #6264
    de hogy mi értelme azt nem tudom, hogy fake.eket indítanak útra. Unalomból?
  • ProGabe #6263
    fake
  • Tom Tom
    #6262
    "holnap, kb 4:30-tól már fenn szokott lenni piratebayen."
    Jólvan akkor ez fake.annyira bírom az ilyen vicces embereket akik ezzel szórakoznak...
  • Tom Tom
    #6261
    az 5. rész kijött már vagy faket szedek le?gyanús mert van 150 seeder és 500 lecher de nem vagyok biztos benne hoghy kóser e.
  • kecskesg
    #6260
    Heroes forever :)
  • Kicsikiraly
    #6259
    már miért lenne nehéz?

    :DDDDDDD
  • Kicsikiraly
    #6258
    holnap, kb 4:30-tól már fenn szokott lenni piratebayen.
  • drowns41
    #6257
    Pontosan mikor jön ki az új rész?
  • ProGabe #6256
    mai szünet miatt nem hiszem,lévén a rész holnap jön ki,a nélkül meg nehéz feliratot csinálni :P
  • Seten
    #6255

    Mondjuk én erről a "gyilkolászó szuper-gonosz"-ről semmit nem tudok, mivel a filmben nincs róla szó, csak azt tudjuk, hogy valaki(k) gyilkol(nak).

  • Kicsikiraly
    #6254
    és attól hogy ő az akit molly lát attól még nem lesz ő a superevil :D
  • Toodmayne
    #6253
    Szerintem se ő ölte meg Kaitot, de valahogy Elle-ről se gondolnám hogy ő volt a kapucnis :)
  • Shiwo
    #6252
    jónak nem jó, sőt.. de sztem nem ő a gyilkolászó szuper-gonosz..
  • Seten
    #6251

    Én azért mégis azt tippelem, hogy ő nem jó ember! :)

  • Shiwo
    #6250
    sokkot kapott..te is azt kapnál, ha szembetalálkoznál a legnagyobb félelmeddel..
  • Seten
    #6249

    Csak azért hiszi őt gonosznak, mert az látja őt?
    Akkor nem azért ami legutóbb történt?! :)

  • Seten
    #6248

    Á, az úgy volt, hogy valaki a "he"-t "she"-nek értette! :)

  • Shiwo
    #6247
    sztem Molly csak azért hiszi őt nagyon gonosznak, mert látja őt.. eleve az a legfélelmetesebb, aki elől nem tud elbújni..
  • Cat 02 #6246
    mai szünet miatt van esély hamarabbi feliratra ? :)
  • Toodmayne
    #6245
    De most télleg, nem úgy van hogy Matt apja a főgonosz??? Őt látja Molly, ő az aki rosszabb Sylarnél! Ráadásul Elle-nek valamilyen elektromos képessége lesz és ezzel az képességgel szerintem nem lesz főgonosz. (sztem az hogy egy nő lesz a főgonosz, az csak valaki találgatása volt, sőt biztos, mivel kiderült hogy férfi :D)
  • winnie
    #6244
    pedig nem volt semmi ilyenről szó.
  • Kicsikiraly
    #6243
    képet mutattak róla :D
  • Shiwo
    #6242
    a Haiti 1ik képessége, hogy blokkolja másokét..nahmármost úgy nehéz lenne bármelyik képességgel rendelkező egyénnek megölni Peter-t, ha az blokkolná a képességüket, míg sajátja zavartalanul működik tovább..
  • ancsie18
    #6241
    Tele van amúgy a sorozat szőke nőkkel, mégha tényleg szőke nő is lesz a főgonosz, akkor is el tudom képzelni, hogy pl Nikinek menjen el az esze (már ami volt neki)
  • ancsie18
    #6240
    "erre nem emlékszek mert ha megszerezné a képességét akkor aki a közelében van az nem tudja megölni bár így is nehezen lehet köszönhető claire-nek"

    MI?!
  • Tmac
    #6239
    De kiváncsi vagyok hogy mi lesz a főgonosz képessége mert ugye petert és sylart nehéz lekörözni.

    (peter találkozott a haitival valamikor? erre nem emlékszek mert ha megszerezné a képességét akkor aki a közelében van az nem tudja megölni bár így is nehezen lehet köszönhető claire-nek)
  • Zomil
    #6238
    sztem is igy lesz :)
  • Kicsikiraly
    #6237
    Spoiler

    Ő lesz, nem emlékeztek, még nyáron volt spoiler hogy a superevilt majd vmi szőke nő fogja játszani. nahátkéremszépen szerintem ő lesz az. (lehet rosszul emlékszem, és kiderül később h most hülyeséget mondtam, de én így emlékszem)
  • Toodmayne
    #6236
    ööö, én azt hittem az lesz a főgonosz, akit Molly lát, mert arra mondta hogy rosszabb mint Sylar, és róla már kiderült hogy Matt apja. Különben az írták még h kapcsolatban lesz Claire-rel és Mohinderrel is.
  • winnie
    #6235
    nem ő lesz. és senki nem mondta, hogy nő lesz. sőt.
  • Tmac
    #6234
    Elle lesz a főgonosz mert azt mondtátok hogy ebben az évadban egy nő lesz a gonosz és még ugye nem tudjuk hogy ki az...
  • Flamer
    #6233
    yóezabannerés kusslegyenmá:c
  • Toodmayne
    #6232
    Spoiler

    Lehet hogy igazad van, Heroes Wiki-n is fent van nála a híreknél, hogy az erejének köze van az elektromossághoz.