12300
10528995171446015691.jpg
  • xido
    #11818
    Nathan összes emléke között ott van,hogy tud repülni...és mivel Sylar génjeiben csak a "megértő" képesség van,ezért nyilván érti a repülés elvét és ezért tudja a teste reprodukálni a képességet..
  • Dynamic
    #11817
    Kösz
    De Parker csak belé szuggerálta, hogy ő Nathan. Ha extrém esetben Gretchenbe(C. sulis barátnője) szuggerálnák, hogy ő Claire, akkor halhatatlan lenne?
  • modellmaker
    #11816
    btw, kurva jó aláírás! :D:D
  • modellmaker
    #11815
    Amikor Sylar Nathan, akkor ő nem Sylar, hanem Nathan. :D Ezért tud repülni.
  • Dynamic
    #11814
    Már korábban is volt rá példa, hogy átvette az összes képességét. Amit mellesleg már akkor sem értettem, mert Sylar alap képessége, hogy megérti a dolgok működését. A többit csak megtanulta. A másik furcsaság meg az, hogy attól, hogy Sylar felveszi Nathan alakját, miért tud repülni? Mindegy igazából ezeket is ki lehet magyarázni.
  • modellmaker
    #11813
    igen. :D

    Nem derült ki, hogy most Peter akkor mennyi képességgel is rendelkezik. Mert ugye megfogta Nathan/Sylar karját és elrepült vele. Ez akkor volt amikor Nathan alakban volt(ak). Ebből vagy az jön le, hogy Nathan repülős képességét másolta le, vagy hogy Sylar minden képességét, bár ez utóbbi csak feltételezés, mert semmi erre utaló nem történt. PLusz ha így lenne, arról már biztosan tudnánk.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kövi részben valszeg kiderül. Jövő heti promoban ugye a verekedés elég sokat mondó. :)
  • xido
    #11812
    az jutott eszembe,hogy ha Peter átveszi Sylar képességét,akkor az összeset átvenné?...és megint megcsinálnák ezt a húzást,hogy 2 ugyanolyan erős szereplő legyen,jó és rossz..hogy aztán megint elbagatellizálják a végét?:)
  • RAMyMamy
    #11811
    jujj :D
  • sb1
    #11810
  • yosha
    #11809
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Smárpuszit azért megkapta... :)
    Főleg hogy a Fugitives alatt annyira szerették volna megkedveltetni velünk az írók az öreglányt... Az volt a 3. évad mélypontja, amikor ő szerepelt. Most végre önmaga ismét, ugyanaz a lotyó mint az első-második évadban, a spíler. Fasza hgoy meglámodja a jövőt, de mit ér vele ha nem tud elaludni, csak forgolódik...
  • RAMyMamy
    #11808
    engem is már idegesít az a hazug, idióta vénasszony
  • xido
    #11807
    amúgy meg itt cseng a fülemben a legalább 1 hónapos hír,Adrian Pasdar a forgatókönyv olvasásakor jött rá,hogy már kiírták a sorozatból a karakterét....ez volt kb akkor,mikor Nathant lelőtték és elásták..na azóta eltelt 3 rész kb:)..vagy ennyit leforgatnak előre..
  • precision
    #11806
    és remélem egy galamb vagy egy ponty testébe rakja át az elméjét... had szokja a törődést :)
  • ldavid
    #11805
    mármint maga a jelenet xD

    #11804: lehet majd parkman szedi ki belőle
  • Bulykin
    #11804
    jó rész volt, egyetlen dolog idegesít. Nathan!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor hal már meg? amikor Sylar átvette az irányítást a saját teste felett az fasza volt, nem kellett volna Nathannek visszatérni...
  • modellmaker
    #11803
    az előző részben vérzett az orra egy picit.
  • xido
    #11802
    hiro betegsége...ehh..komolyan mondom,mióta kicsi szerelme után téridőhajlít,meg se szédült,orra se vérzett...majd jól rátalál,jönne a happy end és akkor hirtelen bekómázik,addig meg tünetmentes megint?:)
  • Flamer
    #11801
    teköcsög emo :D
  • Zomil
    #11800
    igazábol valóban nem tesz jót a sorozatnak ez az időkavarás...
    mégcsak nem is kéne semmit csinálnia Samuel-el, csupán visszamenni azelöttre mielött eltünik a csaj...
    jó persze meg lehet magyarázni azzal, h hiro betegése miatt nem tudja irányitani az erejét, de akkor is picit sántit a dolog

    igazábol a többi részével jelenleg semmi bajom a sorozattal, egyedül a hiro szál kezd engem is zavarni :S
    nah meg +1 ahhoz, h petrelli mamát nyirja már ki vki :DDDD
  • ldavid
    #11799
    thanksgiving miatt kicsit lapos lett most szerintem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    angela szerintem is mehetne már
    sylar elég vagány volt most, hogy vissza jött, de az a csók bazzeg....
    az viszont tetszett mikor claire felvágta a karját :D
  • Flamer
    #11798
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. miértn me vitte el Hiro a gyökeret időszámitásunk előtt 7000-be? nem kell legyilkolni a fejszével wazzeg.. de ne csak álljon ott mint egy idiota..
    2. idiota nathan mamát engete el volna a gyik. eltörtem volna a kezét miközbe szoritom és megláttuk volna hogy beszéle vagy elmegy :D tőből szaggatnám le a kezét :D
    3. laurent meg a tetkos csjat is meghúznám :D (y)
    4. - Nem bírom a hüvelyeseket. !!! :DDDDDDDDD AHAHAHAGH :DDD
    5. hiro kezd az agyamra menni.. egyszerűen miértn em megy vissza az időpontra és követi samit amig elnem viszsi a nőjét.. akkor tudná hova.. de bazzeg ez a sok kavarás amit lenyom.. idiota.
    6. lol.. peter megold midnent :D! :DD
  • Micsu
    #11797
    hiro b+

    egyébként meg sajnos leír a sorozatról a barátok közt kölcségvetés
  • ACE
    #11796
    Neked meg egy ingyen ban remélem beesik
  • precision
    #11794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát Nathan várhatott volna még pár másodpercet mielőtt újra átveszi az irányítást... Petrelli mama megérdemelné már végre hogy "szabad teret adjanak a gondolatainak", ha értitek mire gondolok :) a legbutább és legirritálóbb személyiség az egész sorozatban... igazán megdögölhetett volna
  • jugen
    #11793
    Gyakorolhatnának rajta a medikusok
  • Shiwo
    #11792
    erről poénkodott is annó az egyik részben, mikor Nathannal bujdostak (amikor a piálóversenyt is megnyerte)
  • RAMyMamy
    #11791
    milyen lenne már az :'D
  • precision
    #11790
    erről jut eszembe... Claire simán szarrá kereshetné magát mint szerv és végtagkereskedő :) eladná a sajátját jó pénzér, úgyis nő másik :)
  • RAMyMamy
    #11789
    ez a rész most nagyon zsír volt(Y)

    áhh, mikor Tracy visszaadta Claire-nek a lábát, meg ott szenvedett vele, hát azon baromi jót nevettem
  • Flamer
    #11788
    ahahah :_D
  • szucsy89
    #11787
    Mohinder egy fax, ahelyett h dugná ottohn a feleségét ilyen fasságokon töri a fejét minding
  • predator1982
    #11786
    Sylar-t bírom én a legjobban, tud olyan ártatlan fejet is vágni, pedig mindenki tudja, hogy milyen kis geci:D tudom ez most nem teljesen jön ide, de melóhelyen volt egy nagy plakát, és az egyiken vigyorgott a modell, esküszöm sylarra emlékeztetett:DDD olyan gonosz feje van:D

    gondoltam megosztom veletek
  • Bulykin
    #11785
    Mohinder csak tanulmányozni akarta Sam-t, de a bátyja elzavarta a picsába...aztán amikor rájött hogy valójában mekkora hatalma is van Sam-nek, már kakapisi egybe volt:-) mint annak idején Sylarnél:D
  • shevy
    #11784
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mohinder teljesen nevetséges, minek ment oda Samuelékhez??? El akarta neki mondani, hogy ha körbeveszi magát Hősökkel, akkor 1000-szeresére nőhet az ereje, és a világ ura lehet?? Két perc múlva, Samuel bátyjával történt beszélgetés után, persze már nem akarta elárulni, hogy mi van a szalagon, sőt most már Samuel ellen akar harcolni, kicsit sem változnak a gondolatai. Mit hitt, hogy miután megtudja, hogy sokszorosára nőhet az ereje, majd megváltja a világot??? lol
  • yosha
    #11783
    Clairrel azt kellene csinálni mint a hegylakóval.
    be egy rohadt nagy kutba... és hagyni, hogy folyton éhenhaljon. Aztán a negyvenedik éhenhalás után utánadobod a kardját is, hogy legyen mivel vágjon valahonnan husit...
  • precision
    #11782
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ha kettészakítja a Földet azér az nemmind1 kategória :D vagy felrobbantja...ilyesmi... olyankor mindenki meghalna, kivéve Claire, mer megfulladna a légkör hiányától, majd újra feléledne megfulladni... vagy lehet a vakuumtól szétrobbanna a fejecskéje és azt már nehéz lenne regenerálni
    szal nem gyenge srác a Samu :) 1on1 -ban lehet hogy Sylar is le tudná zúzni... nade nem is ez a lényeg, hanem a hatalma TBagnak jóval nagyobb
  • Flamer
    #11781
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nade.. samule mégis cska a földet tudja baszkurálni.. irányitani.. meg földrengést csinálni ezáltal.. nade ha megis növeli exponenciálisan is az erejét mer körbeveszi 1000 mutáns szar.. akkoris és? szétszagattya földet.. és? mért ő lenne a legerősebb?:o
    a legjobb azlenne ha sylar megmecceni az agyát és akkor sylart turbozná fel ha vannak körülette más csicskák :D na az brutális lenne. de igy magába samu levan szarva szerintem..
  • Flamer
    #11780
    ghátazt olvasva énis hangos nevetésbe törtem ki :d
  • ForzaInter
    #11779
    azért ez az évad jóval jobb mint az előző, persze első 2 volt a legjobb, 9/10 az első 2 évad, 3 jó indulattal 6, de ez az idei kezdi már idézni a régi évadokat, lassan halad a sztori de nincs benne annyi logikátlanság mint az előzőben, egyébként pont azt néztem nem rég imdbn hogy mijen durva szereplőgárdája van a sorozatnak, nem semmi...
  • ldavid
    #11778
    tényleg jó rész volt, kíváncsi leszek a Sylar visszatérésre
    promót nem nézek! :)