12300
10528995171446015691.jpg
  • Ragnar360
    #11858
    azért hahoztam be mert gondoltam vki csak reagál már rá amit lentebb beirtam
  • ldavid
    #11857
    én is rá tippelek
  • precision
    #11856
    helo
  • Ragnar360
    #11855
    hahó :D
  • precision
    #11854
    Samunak sztem Klermacin keresztül majd Peter fog kelleni
  • Bulykin
    #11853
    Samunak majdnem mindenki kell akinek képessége van:)
  • Flamer
    #11852
    azért nem blokkolta le mert nem ér el odáig a képessége sztem..
    de hogy már nagyon unalmas szerintem ez a huzavona az tutti :|
    én kezdem unni :| fojton ez a nem is kler kell hanem másra vadászik aa samu is.. uncsy :|
  • Ragnar360
    #11851
    na multkor még beirtam lehet emlékszik vki, nem is ez a lényeg

    hanem az, h tegnap megnéztem az új évad jo már nemuj első két részét - és KIBASZOTTJÓ volt ugyhogy mától lesz mit néztem, de sztem hamar beérlek titeket, remélem a többi is hasonlóan jólessz, mert ezek történetileg, meg minden nagyon ott voltak - kellemes csalódás eddig az elég gyenge 3. évad után

    btw kicsit meglepöttem az elején h mivan, mit keres Robert Knepper a heroesban, aztan vmi rémlik h olvastam hirt h szeerepet kap a soriban, csak furcsáltam elöször - meg már teljes egészébenb nem nagyon emlékeztem a 3. évadra, de hamar összekaptam magam és tényleg az évadnyitó 2 rész le a kalappal
  • ScarY MAN
    #11850
    sztem lelkileg "összeomlott" hogy a "testvérét" véglegese(?) elvesztette.
  • szucsy89
    #11849
    nem kapcsold időben. ennyi
  • ldavid
    #11848
    azért ez a kiírás elég szomorúra sikeredett - következő angela legyen
  • sb1
    #11847
    s04e12 hun.felirat!
  • Bulykin
    #11846
    háh
  • precision
    #11845
    sztem egyre gondolunk és én emlékszem rosszul
    hát akkor egy teljes emelet... az se rossz :)
  • Fresh Duke
    #11844
    Mikor? :D
    Bocs, de ez így nekem nem rémlik. Az 1x20-ban csak egy emeletet volt képes blokkolni, ezért nem tartom valószínűnek, hogy egy egész házzal megbírkózzon. :D
  • modellmaker
    #11843
    ez szar volt. :|

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    múlt héten a promo miatt gondoltam, hogy mekkora fight lesz, erre képesség blokkolás. kapják be.
  • Bulykin
    #11842
    akkor fail:D
  • precision
    #11841
    vmelyik előző évadban láttunk már olyat hogy a Haiti egy egész többemeletes házban blokkolta az összes képességet :)
  • Bulykin
    #11840
    vagy már lehet h túl messze volt ahhoz
  • Flamer
    #11839
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    merha meghalna nem nézné senki a szart:D
  • precision
    #11838
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor zuhant lefelé Nathan/Sylar, és Peter látta, hogy Sylar átvette az uralmat, és tudta, hogy Nathan már nem fog visszatérni, miért nem használta a Haiti képességét és blokkolta le Sylar gyógyulós képességét? Ne értsetek félre, Sylar a favorit az egész sorozatból, csak ez így elég nagy baki.
  • Flamer
    #11837
    bocsmá valaki lenyalogatta róla.
  • slimslim
    #11836
    Nekem tetkósan jobban bejön!
  • sb1
    #11835
    Azért Lydia drága egyáltalán nem rossz csaj...sőt :)





  • Gelassar
    #11834
    Szegény Petrelli mamának másodszor kezdték el vágni a fejét, és megint nem sikerült :)
  • modellmaker
    #11833
  • Flamer
    #11832
    mer sokbakerül hogy használhassa. kikell fizetni amit megolvaszt :D
  • ldavid
    #11831
    volt neki ilyen olvasztós képessége is, azt kb. egyszer sem használta miután megszerezte
  • yosha
    #11830
    Ténylegesen csak a telekinézis és az alap maradt meg neki miután megszurizta magát.

    http://heroeswiki.com/Sylar

    Szuperhallást?
    Mikor használta? Mert nekem nem rémlik.
    A fekete lyukas részben? Szerintem ott pont nem hallotta mi van...
  • Shiwo
    #11829
    1-2 alkalommal a szuperhallást is alkalmazta emlékeim szerint, pedig azt is elég régen szerezte
  • Flamer
    #11828
    kitérdekell. yócsaj .ennyi. :d nem lell neki névse :D
  • Zomil
    #11827
    én ugy tudom, h miután visszaszerezte a képességeit, csak a telekinézis maradt meg neki, mert végülis ezt szerezte meg elöször, és azért érthető, h ezzel van a "legszorosabb kapcsolatban" :)
  • ldavid
    #11826
    a Heroesban Elle, IRL Kristen
  • Flamer
    #11825
    az a kristen bell. nem az elle :D és azt húznám :D
  • RAMyMamy
    #11824
    Elle a villámos csaj :)
  • Shiwo
    #11823
    eleinte Sylar a telekinetikus erejét használva tudott "repülni", bár gyanítom nem olyan sebességgel, mint Nathan...és ügyebár azt láthattuk, hogy Sylar is képes ölés nélkül is megszerezni képességeket (lásd villámló csajszi esetét, kinek neve nem jut most eszembe), így számomra nem túl különös, hogy megszerezte Nathan képességét, mikor annak személyisége a testében van.. és mivel nem csak időlegesen szerez meg képességeket, mint Rogue az x-menben, így az sem furcsa, hogy Peter minden általa birtokolt képességet átvesz, nem különül el Sylarban, hogy alapképesség + lopott képességek, hanem egyszerűen egy rakat képessége van...amit Peter mind lenyúl...más kérdés, hogy Peter nem tudhatja, milyen képességeket is szedett össze Sylar, ezért nem is tudja őket kihasználni..még maga Sylar se, az írók feledékenységének hála...egy részét mondjuk belehet azzal magyarázni, hogy megszokta például a telekinézist, és ezért ritkán használ mást (például a tüzet) és mondjuk a villámokat elég spéci módon szerezte, ezért dominánsabbak még, de tény, hogy vannak képességei, amikről az írók totál elfeledkeztek..ha élesen elkülönülne benne az eredeti képessége a többitől, akkor amikor időlegesen elvesztek a képességei, utána nem kapta volna vissza mindet, csak az eredetit
  • Zomil
    #11822
    már elötte is voltak utalások rá, h tud repülni :)
  • ldavid
    #11821
    igen repült - bevágta az ablakon egy szobába, leszállt és elvágta a nyakát
  • Dynamic
    #11820
    Ja ja, még Nathan megölése előtt elrepült. Azt hiszem. Ezt nem értem...
  • ACE
    #11819
    Gyerekek, amikor Syler megölte Nathan-t, akkor nem vette el a képességét? Mert nekem úgy rémlik, olyan kép van előttem, hogy a ház oldalában van egy nagy luk, és ott repül be a Syler... rosszul emlékszem?