12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #12300
    a valóságban is (Steel)Hammer -től van gyereke
  • cylonflatus
    #12299
    Claire, a kis hamis, egy éjszaka alatt bekapta a legyet. A sorozatból nem derül ki ki az apjuk. Összesen ennyi van róla az egész neten. Egy Heroes novellában szerepel, de abban is szinte csak addig, amíg megcsinálja a pom-pom lányt.
  • stargatelost
    #12298
    Hú, de ultrafos lett a végére, tele nevetséges jelenetekkel, ökörségekkel... legjobb az volt, amikor Zach Levi karaktere felszállt . Azt hogy gondolták komolyan :D Aztán még cliffet is raktak a végére....
    Én nem is értem, hogy lehetett egy ilyet így elbaltázni. Tim Kring, aki lerakott egy Heroes első évadot az asztalra, tiszta lappal csinálhatott volna egy hasonlóan király rebootot, erre ezt kaptuk.... na mind1, pápá Heroes, most már örökre, az tuti.

    Ja egy kérdés még:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki is az apjuk az ikreknek?
  • stargatelost
    #12297
    Kasza, lol.
  • IXEMGabeo
    #12296
    ja kar erte...amugy sejtem ki "mentette" meg Bennettet a repulo autotol, ami Malina altal emelkedett fel...

    8. es a 9. epizod kifejezetten jo volt...birom az idougrasos reszeket
  • cylonflatus
    #12295
    Nem halt meg, bár nem sokon múlott. Sylar majdnem megölte, de megmenekült.
  • stargatelost
    #12294
    Lol, most komolyan majdnem két hónapra szünetre küldték? Teljes évados sorozatoknál okés a dolog országos csatornán, de ez rövid évad, ráadásul "limitált"... azt a három részt nem igaz nem tudták volna elégetni most. A földbe álló nézettségnek nem hiszem, hogy jót fog tenni, hogy januárban folytatódik... na mind1...
  • stargatelost
    #12293
    Hát ezt én is passzolom :D Nekem nem rémlik ilyesmi.
    Viszont az elég gáz, ahogy ennyire bevonták Claire-t a sztoriba, mégse mutatják (pedig jó lett volna egy cameo tőle, a Nashville-ből simán átugorhatott volna legalább pár jelenetre)... ahogy ott Noah pityergett a hullája fölött, de a lepedőt azt nem vette volna ám le az arcáról :D hihető :D
  • precision
    #12292
    Valaki homályosítson már fel, mert nagyon régen volt :) De Petrelli mama nem meghalt az előző szériában? :) Vagy csak vágyálmaim jelennek meg tényként az agyamban? :P :D
  • precision
    #12291
    thx! :) beraktam... ha esetleg valaki akar készíteni másikat, hajrá! de szerintem ez is megteszi
  • stargatelost
    #12290
    Ennél az ősréginél bármi jobb lenne :D egy ilyen egyszerű is:
  • precision
    #12289
    EZ esetleg átméretezve? :) Vagy tényleg rátok bízom... hátha egy photoshop mester épp ráér :D
  • precision
    #12288
    ITT vannak a régi bannerek amiket használtunk a topikban, mindet a galériámból raktam be anno. Berakok most egyet, de valaki csinálhatna egy aktualizált verziót a mostani szereplőkkel vagy nemtudom :D
  • ToCsEk
    #12287
    banner csak nálam fos?
    ez volt a régi ha jól tudom
    vissza lehetne rakni nem?:D
  • ToCsEk
    #12286
    vicces volt ez a 3.rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi ez a feka klón? wtf, akkor molly fejére csak így rádugják az utp kábelt? jesszus rém gagyi lett ez sorozat, vagy csak nekem homály itt minden

    a lényeg töltöm máris a 4.évadot és bedarálom
  • ldavid
    #12285
    Leeroy Jenkins!!!!!! :DDDDD

    elment ez, de a cgi lányka fején is dolgozhattak volnak annyit mint az alsó felén (vagy akár ki is maradhatott volna ez a játék téma)
  • ToCsEk
    #12284
    jó kérdés :D
    mindig volt más nézni :(
    de bepótolom thx az infót
  • stargatelost
    #12283
    Igazából az a lényeg, hogy a 4. évad végén Claire megmutatta magát a világnak. Az összekötő minit (Dark Matters) is érdemes megnézni, nekem jól jött, hogy láttam ez előtt. A szakállas srác szerepel benne, megmutatják, milyen a világ, hogy kiderültek, vannak képességes emberek, meg a robbantás is benne van.
    De amúgy minek kezdted el ezt, ha még nem láttad a 4. évadot, és ráadásul tervezed megnézni? :D Már több mint egy éve tudtuk, hogy lesz ez a Reborn, lett volna időd bepótolni :P
  • ToCsEk
    #12282
    jó volt ez a dupla pilot, csak nekem homály az egész
    4.évadot még nem is láttam, be kellene pótolni
  • precision
    #12281
    huha :D hát... várós :D
  • Flamer
    #12280
    mhm. 24sep.
  • ScarY MAN
    #12279
  • Shiwo
    #12278
    hosszú trailer


    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.07.13. 22:19:28
  • precision
    #12277
    na :)
  • ldavid
    #12276
    inkább csak az elsőt. az jó volt :)
  • szucsy89
    #12275
    Itt egy másik link is, egyik legelső sorozat volt amit néztem, emiatt is talán mai napig kedvencem... lehet letolom megint az évadokat :)
  • ForzaInter
    #12274
    limitált sorozat lesz, szóval akár több évad is lehet.
  • SzirmosSzisza
    #12273
  • Janika114
    #12272
    Nem az, tényleg újraélesztik, egy 13 részes évad lesz, egy minisorozat féleség, mint írja is.
  • akyyy
    #12271
    fail
  • ldavid
    #12270
    Nah!

    "NBC’s Heroes shall be reborn, with an event miniseries from creator Tim Kring.

    The Peacock network has ordered 13 episodes of a new standalone arc titled Heroes Reborn, with all storyline and character details currently being kept under wraps. The miniseries will air sometime in 2015, preceded by a web series that will introduce the characters and new storylines.

    (...) we won’t rule out the possibility of some of the show’s original cast members popping back in."
  • a.carkey
    #12269
    Szerintem épp most éleszti fel Touch néven. Lassan ott is összejön a szupercsapat. :)
  • ldavid
    #12268
    ha!
    "Nagyon kezdeti a fázis, de az MSN/Xbox fel akarja éleszteni a Heroes-t." -sorozatjunkie
  • birdo #12267
    Oh, amikor még lehetett az adatlapra...ezt-azt tenni....
  • Zomil
    #12266
    teljesen egyetértek :)
  • winnie
    #12265
    lehet, de miatta indult el a lejtőn. ha megmerik ölni az 1. évad végén és nem szeretnek bele, akkor másfele indult volna el. onnantól kezdve, hogy gyávák voltak az írók, gyávák is maradtak.
  • precision
    #12264


    jó kis összeállítás :) Sylar nélkül elég unalmas lett volna a sorozat, azt valljuk be :D
  • Steve Downie
    #12263
    Én még 2 év után is bízom benne, hogy egyszer csak bejelentik az 5. évadot :D

  • ToCsEk
    #12262
    klermaci
  • Spartacuc
    #12261
    elsore szavazok!