2412
  • Aquir
    #2208
    nagyon nagyon baloldalt is?
  • MR ME
    #2207
    ezaz h nem fogja meg, elkezdi kijelölgetni :/
  • Aquir
    #2206
    lista - playlist - baloldalt lehet megfogni és mozgatni
  • MR ME
    #2205
    sziasztok

    egy ideje a youtubon nem tudom szerkeszteni a lejátszási listámat, nem engedi a videókat mozgatni, még a "áthelyezés a végére/elejére" opció sem működik, ill a lejátszási listámnál nem játsza automatikusan a következő videót, megáll a lejátszott videó végén....tudtok vmi megoldást esetleg? emlékeim szerint nem állítottam be semmit rajta, talán az új firefox frissítés baszhatott be? mert mintha azután kezdte volna el ezt a hülyeségét, chromon ha belépek a fiókomba akkor minden normális (az "akkor használj chrome-ot" és hasonló üzenetekkel kíméljetek plz)

    előre is köszi ha tud vki vmi megoldást
  • Aquir
    #2204
    Ezt a fejlesztőknek kéne mondani szerintem, csak azt mondom minél kisebb a képernyő annál kevesebbet látni belőle, persze elvileg meg kellene jelenítenie.
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2014.12.01. 21:46:37
  • repvez
    #2203
    Az 1920x1080 pixel az 5" on is annyi meg 60" on is ugyhogy ez lényegtelen a megjelenités szempontjából.
  • Aquir
    #2202
    Talán mert nem nagyon látnád a full hd-t olyan kis kijelzőn:)
  • repvez
    #2201
    wifin probálom.Mobilnettek nem kezdenék neki még a YT- appot sem megnyitni, mert nálam nem hogy ilyen hypernet meg 4g ,de néha még 2g is alig van.
  • precision
    #2200
    mobilneten vagy wifin próbálod?
    előbbinél a yt appban a beállítások/általános -nál nincs bekapcsolva hogy hd -t csak wifin streameljen?
  • repvez
    #2199
    Valaki tudja, hogy androidon a YT appban ha megnyitok egy videot aminél lehet állitani a felbontást ott miért nem tudom kiválasztani a legnagyobb elérhető felbontást?
    Mert a PC-nm ugyan az a videon lehet 4k-t is választani a telefonon meg csak 720P-t. A telefon 1080P-s felbontású 5" kijelzővel rendelkezik és ezek lejátszásával is elboldogul akor miért nem lehet?
    Egy Huawei P7 amugy a telefon.
  • balusecurity
    #2198
    sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy vannak a megnézendő videók. De régen lehet törölni az egészet de most csak olyat találok hogy egyesével tudom törölni. esetleg lehet valahogy egyben is?. Meg néha csinál olyat hogy kijelentkezik magától. köszönöm!
  • Wreck86
    #2197
    Köszi!
    Meglesem majd otthon.
  • SzocsA
    #2196
    youtubeon az lehetséges, hogy a megnézendő videót be lehet úgy állítani, hogy egy bizonyos intervallumot játsszon le és azt ismételje mindig kattintás nélkül?
  • Aquir
    #2195
    A Google fiók beállításaiban az emailt meg lehet változtatni.
  • Aquir
    #2194
    Az angol google support oldal azt írja:
    Felhasználónév és jelszó helyett már email cím és jelszó kell, DE a régi (2009 előtt kreált) YouTube fiók nem része a Google fióknak, ezért annál ez nem működhet, ha 2011-ig nem léptél be vele, ekkor következőket kell tenni:

    1. Jelentkezz be egy Google fiókba (vagy csinálj egy olyat), amihez NINCS kötve YouTube fiók.
    2. Bejelentkezés után nyisd meg a youtube.com/gaia_link weblapot, írd be a YouTube felhasználónevet + jelszót, nyomd meg a gombot, ezután a Google fiók emailjével és jelszavával jelentkezhetsz be a YouTube-ba.
  • Wreck86
    #2193
    Rájöttem,h anno még egy freemail-es levelezési címem lett megadva hozzá. azt hogy tudnám a gmailes account-ra áttenni ?
  • Wreck86
    #2192
    Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy van egy youtube on létrehozott profilom, de valahogy mégse tudok belépni.
    Rég voltam nagyon bejelentkezve oda.

    Olyan belépés meg már nincs, hogy felhasználónév + jelszó. :(

    Erre tudtok valami megoldást?



  • repvez
    #2191
    Arra van valami megoldás, hogy több számot is hozzáadhassak a kedvencekhez? mert most olyan mintha csak napi egyet lehetne, a másodiknál hiába kattintok rá a gombra nem jön fel a menü hogy a kedvencekhez vagy a megnézendők közé akarom menteni a videot.
  • Jim Morrison
    #2190
    valószínűleg csináltál fake profilokat és azok maradtak ott. Ezek lényegében google+ ha minden igaz, így átváltasz a másik profilra, jobbra fent átmész a google+ profiloldalra és ott mintha lenne valami felhasználó törlése vagy valami hasonló gomb.
  • helgusss
    #2189
    Sziasztok! A kettes hármas fiókot hogyan tudom törölni? azt se értem egyáltalán h került oda......

  • berlinboy6329
    #2188
    Lehet vmit kezdeni azzal, hogy elindul a töltés, megy a videó oké..Zsír. Nézem, aztán egyszercsak megáll, bufferel.. oké,megy tovább..Megint megáll.. Hát mi a.... Nézem, hogy tölt. Megy a szürke csík,megy...megáll, visszaugrik oda, ahol a videó épp tart, bufferel, megy megint előröl. Megint megáll, visszaugrik,bufferel....
    Utoljára szerkesztette: berlinboy6329, 2014.09.28. 12:10:06
  • hungary27
    #2187
    Az az érdekes, hogy ez a szar valakinek tetszik és beszélik is . Kurva szánalmas.
  • evilman1984
    #2186
    Micsoda humor... Sose értettem mire jó ez. Igaza van Takács Gábornak. "Baszont és Szuki Doo" poénok semmit se érnek.
  • Sherman0070
    #2185
    Imádom amikor a nokedlik nem értik a szóvicceket ( Baszont és Szuki Doo)
  • Jim Morrison
    #2184
    www.google.com/adsense
  • Bandai
    #2183
    Sziasztok, honnan tudhatom meg hogy a youtube csatornámhoz van-e hozzárendelve adsense account?
    Meg akarom nézni a threshholdot amit át kell lépni azért, hogy bevételem lehessen a youtube-os nézettségből. A Youtube azt írja, hogy ezt adsense account-tal tudom megnézni. Ha http://www.youtube.com/account_monetization-ra kattintok, akkor azt írja: "Hiba! Nem használhatod ezt a funkciót".
    Hogy tudnám ezt lecsekkolni, és ha nincsen, csinálni egyet?
  • djturul
    #2182
    Másnak is szinte alig látszik a lájk/diszlájk?
  • Jim Morrison
    #2181
    basszus, nem értettem miért nem dolgozza már fel a videómat rendes méretben a youtube, erre észreveszem, hogy rossz felbontásban exportáltam...
  • Streky
    #2180
    Sziasztok.
    Nemrégiben indult gameplay csatornám a youtube-on. Ha esetleg unatkozol, nézz fel, hátha megtetszik.:)
    Streky - Gameplay
  • Aquir
    #2179
    Az az alap, amikor megadod a linket ami odaugrik és mondod meddig nézzék, máskülönben keress angolul Google -e mint pl. link part of YouTube video . English all the way!
  • repvez
    #2178
    van arra valami megoldás, hogy egy youtube videoból csak egy kis részletet akarok megosztani? De ugy hogy eleje és vége is legyen,mert azt tudom, hogy meglehet adni, hogy honnan kezdje el lejátszani, de a végét nem.
    ÉS ha lehet ne kelljen letölteni és video szerkesztővel kivágni ujrakodolni és feltölteni a videot, hanem online kivágni belöle.
    1 órás videoból fél percért nem akarok annyit szenvedni vele.
  • ldavid
    #2177
    nézettség alatt
  • Anonymusx
    #2176
    Hova lett a like lehetőség?
  • ldavid
    #2175
    kibaszott jó mostanában ez a szar.. bebuffereli az egészet és továbbra is csak pörög az a kurva indicator
  • Coral Springs
    #2174
    Van több videóm amin copyright követelés van, nincs valami olyan jogdíjfizetési lehetőség, hogy azt kiperkálva levegyék a követelést a videómról ? És ha van az milyen árban van, nyilván százezreket nem fizetnék ki egy-egy licenszért.
  • Herold
    #2173
    Sziasztok

    Annak mi az oka, hogy a youtube downloader a letölteni próbált zenét nem tölti le, de helyette felkínál több másikat? Miért nem tudja letölteni?
  • jackoneill90
    #2172
    el gigante, nem tudom ràjöttél e, de szerkesztéskor, meg utána nézegeted a végeredményt akkor számlálja a yt. nálam is volt mikor töltögettem. meg joforman be se fejeztem a feltoltest szerkesztest de maris írta hogy 4x làttàk màr, pedig én voltam
  • lowpipi
    #2171
    Hali. Nézzétek meg az első két vidim :D A pávákról szól. De lesz több is. Érdekes és vicces témákról.
    http://www.youtube.com/channel/UCbK97PwdPOl4yz9vh7ys5Dw
  • akyyy
    #2170
    nálam is ilyen lett, szerintem is szar

    eddig ksiméretben lehetett nézni , ki töltötte fel, mennyien "lájkolták", vagy látták, esetleg osztották meg, tán még a leírást is lehetett valami látni. most meg semmit, kisméretbe! pff!!!
  • ldavid
    #2169
    nálam alapból 480p, a nagyobbik 720p, a teljes meg 1080p
    bár lehet függ a kijelző felbontásodtól is.