2412
  • Zsombor99
    #2412
    Ezen én is végigmentem, úgy vettem észre, hogy valaki válaszolt egy hozzászólásomra és ott már azzal a @ dologgal hivatkozott rám a rendszer ‒ ennek a @ dolognak a hivatalos neve: "handle". Ugyanaz a felhasználónevem ott is, mint itt, de mikor a YT automatikusan létrehozta a "handle"-t, hozzábiggyesztette azt is, hogy "57", mert úgy tűnik, hogy a "handle" már valahogyan többszörösen foglalt volt, de szerencsére át tudtam rakni, hogy a keresztnevem és a számok közé egy _ (alsóvonal) lett beszúrva, nem kellett ehhez fél nap se, azonnal érvényesítette a változtatásokat.
    Vagyis, ha nem hoztál létre magadnak "handle"-t, akkor előbb-utóbb a rendszer automatikusan meg fogja tenni.

    [how to change youtube handle pc]
    View or change your handle
    1. Sign in to YouTube Studio.
    2. From the left Menu, select Customization Basic info.
    3. Under Handle, you can view or change your handle.
    4. If you change your handle, click PUBLISH to confirm it.
  • Anonymusxx
    #2411
    nálam is ez volt, át tudod nevezni kb ehol:

    Sign in to YouTube Studio.
    From the left menu, select Customization Basic info.
    Enter your new channel name.
    Enter your new channel description.
    Click PUBLISH.

    utána volt kb fél v 1 nap, míg megváltozott.
  • Bokafix2
    #2410
    Ma vettem észre, hogy megváltozott a nicknevem. Illetve ott van most is, de alatta szerepel egy @xy név is, és az jelenik meg a jelenlegi helyett a kommentekben. Ez miért van? Én nem változtattam meg. Egyszerűen csak kicserélte a jelenlegi nevem valami ősrégen használt becenévre, amit én már nem akarok használni. Hogy lehet visszacsinálni?
  • Anonymusxx
    #2409
    Az is szép h a kommentem meg sem jelenik sokszor. Úgy látszik mintha ott lenne, másik böngészőből nézve, meg sehol semmi, pedig semmi olyat nem írok, azt is tudom h a link offos...
  • militavia
    #2408
    De, látja.
  • akyyy
    #2407
    nagyon szar a youtube keresője. rákeresek valamire, behoz pár találatot, de nekem fontos lenne, hogy minnél aktuálisabb, frisebb legyen, így rá megyek hogy rendezés időrendben, és egyből lesz jó esetben 2 videó, de többnyire nincs találat. az előbb meg talált jópár videót
  • Anonymusxx
    #2406
    Az mi, hogyha nincs normális találat, akkor undorító dolgokat dob fel ajánlásképp? Már nem elsőnek veszem észre..
    Jó nagy baromság, hogy cici off, meg egy csomó minden off, de ilyen ocsmány fake szarságok lehetnek rajta...

    Pl van egy kéz amin ilyen fura kis kaptárhoz hasonló szarság van, vagy egy kéz amiből mintha jönnének ki valamik

    Többet nem is használom a keresőt, csak akkor ha 100% h lesz normális találat..
  • kjhun
    #2405
    A dislike-ot, a feltöltő se láthatja. Én ezt tapasztalom, ezzel kapcsolatban.
  • Aquir
    #2404
    itt beszélnek a return youtube dislike-ról ami böngésző kiterjesztésként sok videónál mutat egy közelítőleges dislike-számot.
  • Kissssss0 #2403
    youtube nemrég kikapcsolta dislike mutatót mert "vissza éltek" vele, kb senki nem vette komolyan az érvelésüket.
    (ennyi erővel kilehetne kapcsolni a like mutatót is a like farmolók miatt)

    a dislike pontos számát csak a feltöltő láthatja.
  • fradiking35
    #2402
    Üdv! Az miért van, hogy néhány videónál nem jelenik meg a videó címe, like és dislake gomb, hogy mennyien nézték meg stb. Ez miért jó a videó feltöltőjének?
  • joeperry
    #2401
    Sziasztok! Jelenleg 3 eszközön használom otthon a YouTube-ot: PC, mobil és egy tablet. Ugyanazzal a felhasználóval vagyok belépve mindhárom helyen, mégis, az előbbi két platformon rögtön 1080p-ben indulnak el a videók, míg a tableten csak maximum 480p-ben. Persze ha átállítom a felbontást, akkor már oké, de ha új videót indítok, az megint csak 480p. A tablet felbontása egyébként 1440p. Lehet ezt valahogy orvosolni, hogy rögtön HD verzió induljon el?
  • hiper fizikus
    #2400
    Én ilyenkor újraindítom a gépemet . Régi a géped és az operáiósrendszered ?
  • Bokafix2
    #2399
    Mostanában a teljes képernyő-mód vacakol... már kipróbáltam a ki- és bejelentkezést, a flash újratelepítését, és a cookie-k törlését. Mégis mikor teljes képernyőre váltok Youtube-on, egy-egy pillanatra mindig eltűnik a kép és sötét képernyőre vált... aztán visszajön, majd újra eltűnik. Ablakos módban nem csinálja, és a böngészőn kívül nézett filmeknél viszont nincs gond a teljes képernyővel. Itt mi lehet a gebasz? Firefoxom van egyébként.
  • Garga Pitic #2398
    Robotharc: állatkínzás
  • Jim Morrison
    #2397
    Most komolyan, ha feltöltök 15 percnél hosszabb videót, majd utána kiirja, hogy nincs ellenőrive, akkor:
    - ellenőriztetem a fiókot
    - és komolyan nem képes a már feltöltött videót engedélyeni?

    Mégegyszer töltsek fel több gigát mert ez a szar inkább eldobta az egészet?
  • Synchronous
    #2396
    Már műxik... nem tudom mi van ezzel a köcsög böngészővel.
  • Jim Morrison
    #2395
    én tudok, úgyhogy sajna nem tudok segíteni :(
  • Synchronous
    #2394
    Megint nem lehet szöveget másolni a youtube-os kommentmezőbe... már egyszer eljátszották ezt, akkor itt a topikban lévő utasítások alapján a configban disabled-re állítottam a szóban forgó értéket, de most nem tudom mi van, mert nemrég ellenőriztem és az az érték még mindig disabled-en van, mégsem működik a másolás. Ötlet?
  • hiper fizikus
    #2393
    Sziasztok !
    Most épen a "képernyőkímélő" / "fraktál", "kaleideszkóp" "attraktor" kulcsszót böngészem, gyönyörűek !

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2018.10.15. 16:23:04
  • ximix #2392
  • JonasSandor
    #2391
    Ha valaki nem tud pénzt keresni rajta akkor törlik azt a részét a fiókjának?,nekem kiírta hogy tiltva és újra kell nyitni a számlát.
  • Gugornya
    #2390
    Sziasztok!
    Egy szerzői joggal kapcsolatos kérdésem lenne. Egyik videómat letiltották, mert az UEFA tartalmát tartalmazza. Meg is jelölte szépen a Youtube, hogy melyik 10 másodperccel van gondja. Én Youtube szerkesztővel kivágtam ezt a 10 másodpercet. Akkor újra engedélyezni fogják a videót? Ha igen, akkor ehhez kell tennem bármit (fellebbeznem), vagy magától észre fogja venni, hogy az a hivatkozás, hogy 1.11-től 1.21-ig az UEFA anyaga van, már nem igaz?
    Remélem valaki tud ebben segíteni.
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Anonymusxx
    #2389
    megoldva,a jdownloaderbe be kellet lépni a y profilomba
  • Anonymusxx
    #2388
    Valaki tudna segíteni hogy hogyan tudnék lementeni videókat a youtube-ról?

    Próbáltam eddig, jdownloaderrel, 4 k video downloader, ant video downloader, és egy másik pluginnal, de nem jött össze..

    Hány progit próbáljak még ki? :D
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2018.07.13. 17:40:28
  • buke
    #2387
    Folytatva a hozzászólásom nagy nehezem megtaláltam a rég nem látott YT Center -t. Eddig itt a Player az auto resolution 720p -re volt téve,fogalmam sincs már,hogy én tettem erre vagy ez az alap,de eddig ezzel ment. Most próbaképpen áttettem eredeti definition-ra és elmentettem. Sajna leesik a felbontás 360p és ez alá egyből vagy már eleve így kapom a képet, amikor bármilyen jellegű élő adásba belenézek. A videók lejátszásával nincs gond! Ez a jelenség ilyen drasztikusan még elkerült,amire emlékszem az az,hogy amikor ritkán belebotlottam egy-egy 480p adásba utánna más csatorna magasabb felbontása helyett még emlékezett a 480p-re, de amint feltettem ezt a fix opcióknál a forrásnak megfelelőre többet nem esett vissza.
    A statisztikai ablakot nézve ilyenkor a connection speed 1000-2000 kbs körüli értékre leesik a normál 30000-60000 kbs-ról.
  • buke
    #2386
    Sziasztok! Mi lehet az oka,hogy pár napja az élő adásra klikkelés után nem a forrás szerinti 720p és 1080p felbontásban látom a streamet,hanem az esetek 90%-ában 360p és ez alatti minőségben? Operán és crhome-on néztem két külön gépen is. Az internet nem változott,stabil letötlés és feltötlés. (100/50).
    Persze a többi felbontási lehetőség mindig ott van, ezeket beállítom akkor megmarad,de ha elklikkelek egymásik helyre,majd vissza; megint jön a minimál 360p, sőt még kisebb is, 240p. Nem nyúltam semmilyen beállításhoz évek óta,de ilyen nem volt még. A lejátszás beállításai mintha eltüntek volna vagy megváltozott? Hol lehet ezt rendbe tenni,hogy ne kelljen állandóan bekapcsolni a rögzített minőséget az adott forrás szerinti legjobb felbontásra? Köszi a segítséget!
  • Markov1337
    #2385
    Hasonló problémám van nekem is...gépen a lerenderelt videó gyönyörű, feltöltöm (tudom, hogy várni kell a 1080p60-ra) és a feltöltött videó meg kb. undorító minőségű lesz... nem, nem javul pár nap után sem... valakinek ebben tapasztalata?
    Itt leírtam kicsit részletesebben a problémát (remélem nem baj a link): ITT

    Ha bárkinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban és leírná, azt megköszönném!:)
  • ximix #2384
    Hátha másnál is előjön/tt
    Firefox-on Youtube hozzáoszlásoknál nem működik a Ctrl+V és a jobb klikk beillesztés . . .
    gyógymód
    https://www.youtube.com/watch?v=Iwy5SL1KZhA


    "How To Enable Copy and Paste Comments On Youtube in Firefox.
    1. Open Your Youtube Video.
    2. Now Copy Any Text And Past in Comments Box. Am Copy "test Comment" and then paste the comment in comment box, it does not appear in the comment box.
    3. Now i show you how to enable copy past comments in Youtube.
    4. Type in your address bar "about:config" and press enter.
    5. Now you see a warning message "This Might void your warranty!" now click on "I will be careful, I promise" Button.
    6. In Search Box Type "dom.event" and then select first one and then disable it.
    7. Now relode your current page and paste your comment. in this way you can enable copy paste comments in youtube."
  • Anonymusxx
    #2383
    Hogyan lehet egy csatornáról letölteni az összes videót?

    A 4k video downloaderrel próbáltam, de ez egyszerre akarja letölteni az egészet, így meg befagy a rendszer, mivel a csatornán 200 videó felett van... Ha a programot bezárom, és megnyitom újból leötli, a már általa leszedett videókat...
  • JonasSandor
    #2382
    Hogy kell embereket tiltani a youtubon?
  • Kantin
    #2381
    Szia! Sajnos belefutottam már én is... :( Ha mondjuk 1-2 óra elteltével sem jelenik meg a 4K verzió, akkor sajnos megint fel kell töltened a videót, de mielőtt ezt megtennéd érdemes leellenőrizni másik böngészőben is, mert néha az is előfordul, hogy az adott böngésző nem mutatja, hogy elérhető 4K verzió, egy másik viszont igen (ez a szerencsésebb helyzet).

    Üdv,
    Joe
  • Jim Morrison
    #2380
    ez nem hirdetőfal :)
  • Norbertboy
    #2378
    Letiltást kaptam élőközvetítéskor, mert copyright-os live-om volt. Eddig ezért max némította a videót.

    A mellékelt kép is mutatja, hogy ellentmondásos az egész.
  • XENON57HUN
    #2377
    Üdv! Találkozott már valaki olyan problémával,hogy a 4K-ban feltöltött videói csak full hd-ben elérhetők? Köszönöm a segítséget...
  • repvez
    #2376
    azt tudja valaki, hogy csatornára hogy lehet keresni? mármint a személyre akié a csatorna? Mert tudom a nevét és az emailcimét is, de hiába irom be a keresőbe nem találja meg , A google + ban is megtaláltam de onnan nem tudom a yt-ra átmenni, gondolom ugyan azzal a emailcimmel használja , mert mobilon az alkalmazásban megtaláltam de a PC böngészöben nem találom már meg.
  • oneal1
    #2375
    szevasztok!
    adott az alábbi videó. Mi rontja el így a minőséget mint ami az első kb fél percben látható?
    Másik videóm amit ugyan azzal a programmal vettem fel ugyanazon beállítások mellett, az pedig gyönyörű.
    A gépen a felvett videó kiváló minőség.

  • wollnerd #2374
    Sziasztok!
    Hogyan tudom láthatóvá tenni a szmájlikat a youtube oldalon? Csak négyzetek jelennek meg helyettük. PÉLDAKÉP:

    Valami hiányzik? Windows 7, Google Chrome, naprakész verzió.
    Próbáltam a Google-t, de nem jártam sikerrel...
  • zolee145
    #2373
    Jó, hogy visszaolvastam, így nem teszem fel újra a kérdést.
    Így inkább azt kérdezem meg, hogy van-e már rá valami megoldás, vagy ez van, a videó utolsó 20 másodpercét már soha többé nem látjuk az ajánlóktól?
  • strepsils
    #2372
    Ha egyik csatorna sem spameli teli a napi tábládat akkor mi a problémád? Miért kéne nézegetned a számlálókat? Nem értelek hiszen itt "https://www.youtube.com/feed/subscriptions" mindig a friss feltöltéseket látod és nem kell végignézned 100 csatornát.