1093
PS autótuning szavazás
  • Szabi1991
    #972
    amúgy eredeti autó :D
  • Drephis
    #971
    Smicy2
  • Picar77
    #970
    Balka 14
  • Szabi1991
    #969
    xtuner1991 :


    krisz91 :


    Balka14 :


    D4nY :


    Smicy2 :


    Yoda001 :


    báttyó02:


    roberto:


    Szabi1991:


    remélem nem maradt ki senki -.-
  • Smicy2
    #968
    /// Elírtad a nevem, Smicy, nem Smincy ///
  • DJ Skyline
    #967
    hát nem sok szavazat érkezett, Acsati nyert!
  • tzsoltika
    #966
    Acsati
  • Yoda001
    #965
    amugy acsati
  • Hassan B
    #964
    Báttyóé elég jó lett, de a szemcsés hibaeltűntetés nem tetszik, úgy hogy: Balka14
  • Szabi1991
    #963
    van pár hiba, de báttyó02 :)
  • Yoda001
    #962
    szavazni ugyse szavaznak majd szal.. :D csak ne legyen majd gond hogy szavaztam és "nem csináltam volna meg"..
  • DJ Skyline
    #961
    nem láttam, hogy URL-ként tetted be sry

    kiegészítve akkor Yoda autójával együtt tessék szemlélni a felhozatalt
  • xtuner1991
    #960
    Acsati
  • Yoda001
    #959
    héj skyiline az én kocsim hol van? :O
  • DJ Skyline
    #958
  • Hassan B
    #957
    csezd meg.... én is összeszedtem, most akartam beszúrni.... XD
  • DJ Skyline
    #956
    acsati


    bardocz


    Balka14


    Smincy2


    Hassan B


    báttyó02



  • Szabi1991
    #955
  • ForzaInter
    #954
    jó nekem mindegy, csak fura volt hogy lezártad szavazást hogy nnyet penec 3 szavazttal mikor báttyó is megkapta 3-at és még 4-et visszlettvonva és még utána is 2-en szavaztak rá... nem szólok bele többet, tik tudfjátok hogymegy...
  • DJ Skyline
    #953
    oks, csak tényleg nem könnyű ezt a dolgot csinálni, akármennyire is könnyűnek látszik valakinek kívülről! ha döntetlen akkor megint szavazatra várni, akkor autó, stb stb stb! ok, Báttyó szavaott az autóra, nyert az amire szavazott, így köteles megcsinálni, lásd másik topik / Szabályok! lesz még alkalom szavazni rá, csak kérlek titeket, arra szavazzatok akié tetszik, ne arra aki a haver! és akkor nincs gáz
  • Harly18
    #952
    Nehéz zökkenőmentesen és mindig igazságosan lebonyolítani a szavazást, mikor mindig van valami, akár a nyertes eltűnik, s nem tesz be autót, akár döntetlen, akár bármi....
  • ForzaInter
    #951
    semmi gond az egészel, csak kihirdetted penecet győztesnek 3 szavaztattal mikor báttyó02 is 3-at akpott.... erre értettem hogy döntetlen esetén hogy lehet egy győztes de mindegy hagyjuk...
  • Penec
    #950
    jah... meg mongyuk nem kéne csalni (bocsi hogy vádaskodom) és akkor nem lett volna ez
  • DJ Skyline
    #949
    van valami probléma? akarod esetleg te csinálni az egészet? lehet nyugodtan, [email protected]! jelentkezz házigazdának mind a kettő topikba, és meglátjuk hogyan csinálnád Te! vagy esetleg mondhatnál inkább építőjellegű kirikákat, hogy mi a rossz benne, nem csak egy ilyen "komoly egy szavazás ez az egész." megjegyzést bedobni, és tegyük ahova akarjuk!
  • ForzaInter
    #948
    3 szavazat neked 3 szavazat báttyónak ez döntetlen. am komoly egy szavazás ez az egész...
  • Penec
    #947
    jójó... de akkor is:D nyertem XD engem ez érdekel és tudom hogy ez az autó 1eltalán nem méltó elsQ hejre, de nyertem:D
  • ForzaInter
    #946
    3 szavazatotot kaptál, báttyó nál nem számuljuk visszavonottakat és akik későn szvaztak, akkor: UnknownAsshole,5w0rdf15h ,fsgh neki is 3 van, és még utána is kapott vagy3 at szal simán ő nyerne...
  • Penec
    #945
    Szép autók... és én nyeretm ... szetem Yoda001-é jobb, és nem votam itt... :( nah mind1
  • DJ Skyline
    #944
    #933
  • Pheaper
    #943
    Penecé is tetszik de látok benne 1-2 hibát ezért Báttyóra szavaznék

    szép munkák
  • Fyrex
    #942
    pff ide se jövök többet

    azér köszi a lehetőséget -.-'
  • VRSDM
    #941
    eleve minek szavaznék egy olyan képre amin ott egy redvafolt? ha ilyen szép autót tud csinálni akkor NEM LEHET HOGY GOND LEGYEN normláisan megcsinálni akármit is akart oda...
    mind1.
  • ForzaInter
    #940
    most kilett a győztes? mert ez hülyeség szavazott vagy 5 ember oszt vége....
  • Yoda001
    #939
    1. Real Madrid Fan Club
    2. XBOX360
    3. Football Manager
    4. SilkRoad Online
    5. Partyarcok
    6. Titan Quest
    7. F1CHL - Retro
    8. Anime
    9. Windows: Vista (Longhorn)
    10. PS autótuning szavazás -
  • mikiking
    #938
    CSő all.pcit lemaradtam,mert nagy problémám volt,sorry,Yoda -ra szavaznék,és msot mi a szitu amugy ?
  • báttyó02
    #937
    az édes....az csalt
    én egy kurva szóval nem mondtam senkinek,h rám szavazzon :\\\\\\\\\ lovagolj már ezen még plz pár napig :\
  • Balka14
    #936
    ésnekem is gyanufy lefikázzák a kocsim ugyhogy olyan mind1
  • Balka14
    #935
    akkor is utálom a csalokat
  • Hassan B
    #934
    CSinállj jobbat... utána meg max elmondhatod, hogy ezen mi a hiba... fikázni meg a sáját művedet...
  • DJ Skyline
    #933
    most már mind1, majd máskor szavazhattok ha indul megint! :) sry