1093
PS autótuning szavazás
  • hunbasser
    #932
    csalás,lál...egyébként nem vagyok tag az említett topikban,nem is olvasom,báttyóval sem vagyunk puszipajtások,és egyik "csaló"-val sem,de ettől függetlenül még báttyóéra szavazok.
  • DJ Skyline
    #931


    na de hagy kérjek meg mindenkit, hogy autókról a hosszabb beszélgetések a másik topikban menjenek, itt csak szavazunk! :) köszi
  • báttyó02
    #930
    jajj haggyadmár:D most ezzel az erővel mindenen lehetne hibát találni
    amugy én továbbra sem látom "csárénak" a kerekeket:\
    az első gumi az ok,azt kicsit elbasztam igen,viszont megsugom h az ablakhoz hozzá se nyultam,szal nemtom mi a fura rajta
  • Balka14
    #929
    én se vok vmi nagy vt-s de nézd meg már a felnit h áll hátsó befelé első az olyan fura mintha nem lebnne gumi
    ablakok isolyan furásk
    ott a hátsó keréknél se jo vmi
  • báttyó02
    #928
    ja jó mer te biztos valami über vt-s vagy...amugy elárulom neked ez a második virtuál tuningom,de amugy kajak fogalmam nincs h például pont a felnivel mi bajod van:D
    meg h érteni kéne hozzá..lol:)
  • Balka14
    #927
    szavazokat nem kell toborozni
  • Balka14
    #926
    rád kire másra
  • báttyó02
    #925
    most ez kire ment?
  • Balka14
    #924
    nézdmeg már a felniket baszki olyan csálé mint a nemtommi meg van egy csomo hibálya érteni kéne hozzá és utánna szavazni!!
  • DJ Skyline
    #923
    ok, akkor 3 szavazattal Penec nyert
  • tiBke17
    #922
    akkor most még lehet szavazni??:D ha igen én Penecre szavazok
  • UnknownAsshole
    #921
    Baszki engem nem szólitottak fel de amúgyis az övé a legjobb és pont .
  • Harly18
    #920
    DJ Skyline, mint a Virtuális Autótuning házigazdája, s én, a PS Autótuning Szavazás házigazdája, úgy döntöttünk, hogy a szavazás nagyon megkérdőjelezhető Báttyó02 autóját illetően, így a következő személyek szavazatát nem vesszük figyelembe: Gabber_Saviola, Csesza, Fyrex és ForzaInter. Az ok: erős a gyanú, hogy nem azért érkeztek ezek a szavazatok, mert az indulók közül ezt tartották a legjobbnak, hanem bizonyos ismerettségek miatt érkeztek a szavazatok. Ha Báttyó02 autója lenne egyértelműen a legjobb, a többi meg pocsék, akkor sem tűnne túl tisztának és tisztességesnek a szavazás a többi indulóval szemben. Kizárni nem szeretnénk senkit, így Báttyó02 sem kerül kizárásra, mivel nem ő buzdított szavazásra másokat. Lehet magyarázkodni, hogy felkiáltójel így, meg úgy, ti is érzitek szerintem, hogy ez nem volt a legtisztább megoldás....Fellebbezésnek helye nincs :)
  • báttyó02
    #919
    nah jelentem bünös vok
    nem ragoznám a szót,egyedül UnknownAsshole-t nem ismerem
  • gabber_saviola
    #918
    ha ismernéd a topikomat vagy engem, akkor tudnád, hogy ha fel akartam volna szólítani a topiktárasimat, akkor a mondatom végére felkiáltó jelet rakatam volna, és megjegyeztem volna, hogy aki nem szavaz annak büntit is adok.

    részemről lezárva, szavaztomat meg visszavontam
  • Harly18
    #917
    Ez már nem derül ki, mi lett volna ha....
  • ForzaInter
    #916
    hát sztem ha nemismerem báttyót akkoris az övére szavazok...
  • Harly18
    #915
    Nem arról van szó, hogy ismered vagy sem, hanem arról, hogy többen csak azért szavaztak rá, mert volt aki "felszólította" őket kicsit erős szóval kifejezve, s nem pedig azért mert igazán az ő autója tetszik nekik leginkább...Nem lehet kijelenteni azt, hogy ha ismerek valakit, akkor alapból csakis az ő munkája a legjobb és legszebb...
  • gabber_saviola
    #914
    de ha tényleg valakit zavar, hogy úgy szavaztam, hogy ismerem Ákost, akkor vegyétek ki a szavazatomat.

    viszlát és jó munkát mindenkinek
  • Harly18
    #913
    "gyerünk srácok Ákoskára szavazni, tudjátok az itteni tagságért legalább enyit :ASDsdasdasdsd"

    Ez egyértelműen szerintem arra buzdít, hogy azok a tagok, akik abban a bizonyos topicban állandó látogatók szavazzanak Báttyó02-re, hiszen ennyit megtehetnek, ha már van egy közös kis topic, ahol mindenféléről eldumálgatnak...

    "csít szaGU az a 3egymásutáni szavazat patayra :P"

    Szerintem ez is egyértelmű megállapítás....

    "gecitsemérdekli"

    Ezt meg inkább nem kommentálnám....
  • gabber_saviola
    #912
    saját szavazási döntésemről beszéltem, nem a többiekéről.

    leírtam a topikomba egy mondatot, amiből Te kiragadtál egy mondatrészt és azzal próbálsz kérdőre vonni, úgy hogy az eredeti szövegem vége tele volt szmáj lee-val.

    Úgy érzem nem utasítottam / szólítottam fe senkit sem, hogy szavazzon Ákosra.
  • DJ Skyline
    #911
    és ahoz azt kell mondani, hogy "gyerünk srácok Ákoskára szavazni"? :)))
  • dmx
    #910
    bocs nem ide akartam
  • gabber_saviola
    #909
    Ha valakit ismersz, akkor vele szemben még nagyobb elvárásid vannak mint egy ismeretlennel szemben. (én legalábbis így gondolom)
  • dmx
    #908
    csáó kicsit késve de beadom ha már elkészítettem:
  • N o N a m e
    #907
    Penec - jó maffiózós autó lett :) teccik!
  • fsgh
    #906
    Mikikingre szavazok:)
  • 5w0rdf15h
    #905
    huhh nem semmi verdák de akkoris battyóé a legjobb ;) szal övé a szavazatom ^^
  • DJ Skyline
    #904
    ő, srácok! nem akarok kételkedni, de eddig soha nem szavaztatok itt, és mivel jóban vagytok báttyóval, szóval, értitek! remélem nincs turpisság a dolog háta mögött! -.- haverok csődítéséért kizárás járhat, na mind1, gondoltam szólok! :) nem akarok vitát, nem azért mondtam, csak gyanús kicsit a dolog
  • bardocz
    #903
    Penec
  • ForzaInter
    #902
    hát ahogy nézem báttyóé a legjobb, szal rászavazok:D
  • Fyrex
    #901
    gratulálok mindenkinek, jóak lettek, Báttyó02-re tenném a voksom
  • Csesza
    #900
    csáocsáo

    van itt ilyen szavazás? :O hát így elnézve ezeket a verdákat, nekem is báttyó02 képzelete teszik a legjobban, ugyhogy rá szavaznék :P
  • UnknownAsshole
    #899
    Az oldalsó ablakokat kicsit furcsállom, de amúgy Battyó
  • gabber_saviola
    #898
    sziasztok, fu micsoda verdák (jó hogy van ilyen tuningolós topik) :P

    jó munkák, de nekem valahogy Báttyó02 gépe jön be a legjobban, így rá szavaznék
  • Harly18
    #897
    TiBke17

    Összességében nagyon tetszik, igaz, hogy szinte minden átalakításban van hiba, vagyis mindegyik hibádzik, s messze van a tökéletestől, de az ötleteket is értékelni kell :)
  • Harly18
    #896
    TiBke17:


    Penec:


    Mikiking:


    Roberto:


    Báttyó02:


    Yoda001:
  • Yoda001
    #895
    na mind1 nekem a tiéd tetszett a legjobban.. nincsmit
  • tiBke17
    #894
    nem baj miért lenne az :D esélytelen??:D:P jó elős kocsim és tom h a karbont elrontottam de azért bíztam mert balka14, (amúgy haverok vunk :D) azt mondta h jó a rácsokat kijavította mmert azok gagyik voltak azt mondom ha nem a versenyre de felrakom h mondjanak vmi véleményt :D most meg itt volt a szavazó topikban:D
    na mind1. köszi a h szavaztál rám:P
  • Yoda001
    #893
    ja nem baj hogy szavaztam? :D olyan esélytellenek tüntél, pedig jo volt a kocsi :))