40
  • cr3ativ3
    #40
    hol van róla a horogkerteszt?
  • icewolf
    #39
    gyengeelméjű barom...
  • Toportyán
    #38
    Én ebben egy csepp iróniát nem véltem felfedezni, ahogy a zsidók sem a Main Kampf-ba, pedig biztos (szerinted) mind a kettő csak az volt. Náci vagy, de nyugi, nem én nem akarlak gázkamrába küldeni!
  • icewolf
    #37
    Igen, te csak az iróniát nem vetted észre... LOL...
  • haxoror
    #36
    :DDD
  • Bohun
    #35
    mekkora poén már, most ez a szélsőjobb propagandája?:D ez egy hülye pank aki kifigurazza a kopaszokat, ennyi, de erre is csak a mazsihisz veri a nyálát xD
    istenem, miken sírnak egyesek.
  • Toportyán
    #34
    "Te abszolút nem fogod fel amit leírok? LOL!"

    Ezt írtad:

    "A videó szereplő barmot rövid úton kellene gázkamrába juttatni!"

    Hogyan kell ezt fogni? Magyarázd el! Mi a rejtett tartalom?

    Én nem mondom, hogy a srác nem veszélyes, de azt mondom, hogy te legalább annyira, ha nem jobban! Náci megoldás csak náciktól jön... s Te az vagy!

    "De te csak tartsd semmiségnek nyugodtan..."

    Nem, nem tartom annak - bármennyire is szeretnéd te azt -, ahogy a te pritív mondatodat sem.
  • lpmaskmancick
    #33
    ez a gyerek szerintem egy barom lehetett(vagy még most is,ha csak nem vittétek gázkamrába)
  • ensomhet
    #32
    Mekkora az esélye, hogy valaki véletlenül rátalál ilyen videóra? Aki meg direkt keresi, az úgyis talál neki való tartalmat, ha nem is video formájában de holnapokon, olvashatóan. (és valóban el van írva a zenekar Böhse Onkelz...)
  • Ryuuzaki
    #31
    Komolytalan ez az egész... A kontextus a lényeg, pl. ha azt ordibálná, hogy "Wir mussen die Juden ausrotten!", meg "Es ist Zeit für Reich!" ezredmagával az utcán, közben fáklyákkal gyújtanák fel az üzleteket, akkor az tényleg komoly probléma lenne. Ez csak primitív hülyeség.
  • Tripax
    #30
    "...a portált az Egyesült Államokban üzemeltetik, ott pedig nem tilos a szélsőjobboldali tartalmak nyilvánosságra hozatala." - szerintem ez is elgondolkodtató a cikkben. Nemhiába mondta egy nagy kopony, hogy az anerikai demokrácia egy korai demokrácia alapja. Változtatni kellene.
  • Number One
    #29
    Na nehogy mar ezt a format komolyan vegyetek...

    kb hulyul az ebedszunetbe azt ennyi.
  • uniu
    #28
    sztem meg ez csak hulyules.
  • Ronny
    #27
    a komik miatt?
  • gere1
    #26
    azert vicces hogy az sg.hu is lekozli a tiltott es rasszista tartalmat...
  • fawcet
    #25
    Másik gyerek is gáz aki bebámul a kamerába, már azt hittem egy pillanatra hogy recskázni fog a kamera előtt.
  • schakaal
    #24
    Az nem Bösen Onkelz, hanem Böhse Onkelz...
  • NFP
    #23
    A közgazdaság hogy jön az ideológiához, csókolom?
  • irkab1rka
    #22
    Elég szánalmas a kölyök.
    Adni kell neki gyógyszert, aztán megnyugszik.
    Szerintem amúgy furcsa, ha egy fiatal gyerek olyan közösséghez vonzódik, ahol csak azonos neműek társaságában lehet. Én annó csajoztam. Az fasza volt :) Most meg csak a munka munka munka. Alig van idő csajozni. :(

    Például a nácik jelenlétéről megkérdezném már NFP-t meg Emmegki-t. Szerintetek miért rossz ebben az országban élni, és kik a felelősök ezért?
    Na, kb ennyi. Nem vitaindítónak szántam. Ahhoz nem elég tévét nézni, olvasnotok is kéne. És nem kifestőt! LOL
    Kezdjétek mondjuk ezzel: http://193.6.201.253/03300/03335/03335.pdf Jövőre találkozunk, és megbeszéljük, hogy miért nem értetek az első oldal végére LOLOLOL
  • icewolf
    #21
    Mellesleg. Ha annyira szekértő vagy, akkor légy oly szíves és magyarázd el, hogy a képen a karlendítő nyomorék valójában egy pop zenét kedvelő, jó humorú fiatalember.

    csak látni kell néha a különbségeket. Én több ilyen idiótát ismerek, mint amennyit te el tudnál képzelni, úgyhogy inkább maradj csendben, és nem kérek a kioktatásból. Az ilyent el kell itélni! És nem nevetni rajta, anno az ilyentől rettegtek az emberek. De te csak tartsd semmiségnek nyugodtan...
  • icewolf
    #20
    Jézus isten... Te abszolút nem fogod fel amit leírok? LOL!

    Öcsém...
  • Toportyán
    #19
    S ki dönti el ki a valódi náci? Ők a video vagy Te, aki gázkamrával oldanád meg a problémákat? Melyik szerv dönti el, mi az irónia, s mi nem?

    Számomra a te gázkamrás hozzászólásod ijesztőbb volt, mint ez a video... számomra!
  • GiNKaSS
    #18
    LoL
    Tiltsuk be azinternetet!
    Nem a youtube-on fog múlni, h milyen eszméket vallok.Eszméletlen!
  • icewolf
    #17
    A Srác hajviseletét elnézve kétlem... Túl sok az ilyen ismerősöm sajnos... Legtöbbjüket nem is barátként ismerem...
  • Luciferke
    #16
    Jaja, én is slágermóvít szoktam nézni ott, amit keresek azoknak a 90-95%-a meg is van
  • lextat
    #15
    Imádom ezt az oldalt a 70 80 90 -es évek feltöltött
    slágervideói miatt !!
    Viszont ezt nagyon tudom sajnálni , mert ezáltal a f*szságok miatt veszélybe kerülhet a működése !!
    Én nagyon "megbetegednék" ha a sok idióta és egyéb "egyedek" miatt bármiféle korlátozás , esetleg beszüntetés érné az oldalt !
    Ennyi! Remélem nemlesz semmi rossz!
  • NFP
    #14
    Holott valóójában nem náciveszély van, hanem nácizóveszély :P
  • Emmegki
    #13
    Jáájjj, már megint náciveszély!
    Lassan félek kimenni az utcára mert elkapnak a gonosz NÁÁÁÁCIK!!!!

    Nevetséges ez a beteges náciktól való félelem. Csak azt érhetik el vele, hogy az emberek immunissá válnak a nácikkal való riogatásra.

    Közben a rapperek meg hirdethetik, hogy milyen jó ölni lopni rabolni megerőszakolni a nőket, még TV-ben is, kommunistának lenni meg lassan divat lesz.
  • bundee
    #12
    ez nagyjabol helyes is, mert ezt a fajta karlenditest szinte kizarolag szelsojobboldali celzattal hasznaljak - persze, a testbeszed es a helyzet magyarazhatja a dolgot, mint jelen esetben is, azert nem igy szokott lenni
  • Toportyán
    #11
    Lehet, hogy a videon ők is csak iróniának szánták!
  • NFP
    #10
    Igaz, de tudod, vannak olyan beteg országok, ahol még a karlendítés is illegális. Ilyen például Németország.
  • bundee
    #9
    ez a video speciel inkabb tunik parodianak, mint barmilyen valos szelsojobboldali megnyilvanulas
  • noss
    #8
    Youtube: csak nehogy a terRRRRroristák kezébe kerüljön!
  • icewolf
    #7
    csak iróniának szántam. :D
  • NFP
    #6
    Ez biztos nem valami elit iskola.
    Nagyon gettószörnyeknek tűnnek a fiatalok a videón.
  • Davidus
    #5
    LOL:D honvédségnél mikor nem nézett hátra a majom így ment az egész szakasz:P
  • joebacsi
    #4
    pár gyerek idétlen hülyüléséből jókis ingyenreklámot csináltak az oldalnak...grat a médiáknak :)
  • Toportyán
    #3
    Icewolf, a náci "megoldásodhoz" gratulálok! :(
  • Morden23
    #2
    A videón szereplő barom saját magát juttatta gázkamrába, amikor feltették róla ezt a videót. Ráadásul pont úgy néz ki, mint egy árja.
  • icewolf
    #1
    A videó szereplő barmot rövid úton kellene gázkamrába juttatni!