147
  • Sir Quno Jedi
    #67
    Olyan nevet válassz ami az olvasott novellák és a már bentlévő nevek alapján csengésben és hangulatban illenek a világba vazeg! Olyan nehéz? :D
  • Dexantreal
    #66
    thanks! Innen engedi
  • Dexantreal
    #65
    normális nevet, emberi, hétköznapit nem tudsz kitalálni?
  • kisfigi
    #64
    INNEN le tudod tölteni
  • kisfigi
    #63
    Szóval volt egy karim azt kisfigi-nek hívták azt törölték!
    Utána regeltem új néven az meg Feel Fatalist!De ezt még nem törölték!
    Amúgy ha ezt a Feel Fatalistet is törlik akkor a Chikko vagy a Chikko de burne jó lenne azt nem törölnék?
  • Dexantreal
    #62
    Ha gondoljátok, késöbb, mikor már előre haladtatok, ti is betehetitek, hogyan álltok éppen.


    OFF: valaki nem tudna nekem1linket adni a Windows Media Player 10-hez?:S Ja és kérlek titeket, ne origo szoftver bázis legyen, mert onnan valamiért nem enged tölteni :S:S...
  • Dexantreal
    #61
    én meg már értesültem a nevedről tegnap. Én úgy csinálom, hogy elején járogatok kocsmába csépénél, meg felderítek, amit talál, azt beveszem és hagyom, hogy gyűljön..első genbe. Közbe kincsvadászozgatok, ellehet jutni simán a párbajsegédig és utána megyek hadvezetésre. Addigra van minden fajból nekem vagy 400-500 és kincsvadászat során sokat lehet azért kaszálni, ha el is adod a fegyveredet meg ilyesmi, ami nem kell és abból az összegből behívod őket és go. A második genbe meg könnyebb a dolga az embernek, mert ott örököl ősétől, 1csépé az semennyi és megéri, kapok ezért 6-7 falut is akár.


    De inkább megmutatom hogyan is állok:



    Név: Natasha Methood Hírnév: Hadtápos, párbajsegéd
    Jellem: Semleges Életvitel: Átlagos [Módosít]
    Pontszám: 15261 Támogatás: 198
    Szint: 10 Arany / Mithrill: 424 / 45
    Tapasztalat: [64139] Napi fenntartás: 26
    Szerencse: 5 Hadvezérség: 135
    Papi rang: apáca (20)

    --------------------------------------------
    Generáció: 2
    Trófea: Tigriskölyök
    Város: Távolrév
    [Utazás] Bátorság Óvatos
    [Módosít]

    ------------------------------------------
    Alap Akt. Származtatott
    Erő 39 40 Támadás 42
    Ügyesség 37 43 Védekezés 44
    Egészség 37 48 Életerő 48
    Észlelés 27 33
    [Pontok elosztása (0)]


  • Dragooon #60
    engem érdekel, majd meglesem
  • nevin
    #59
    Én is pont ezen gondolkodtam. Múltkor kincsvadászatot nyomtam, most meg a hadat vezetem:))
    Amúgy engem Jaxdo néven leltek (már ha valakit érdekel).
  • Sir Quno Jedi
    #58
    És ha az egész internetről kitiltottak volna ezért?! :DDD
  • Dexantreal
    #57
    hadvezetés,vagy kincsvadászat...nálam...vagy mindkettő
  • Maak
    #56
    nekem a legelső karim neve bir of prey lett volna...kb 5-6-szor törölték mire aztán rákérdeztem...whyyy?...akkor derült ki hogy a star trek-ből egy klingon hajó neve...nabumm...
  • Dragooon #55
    csépé :D

    van közületek olyan, aki gyakran tolvajkodott?
  • Dexantreal
    #54
    Pedig,ha másra nem,arra jó, hogy ismerősöket szerezz,vagy mi. Megaztán, ha nem tetszik a sablonos dolog,amiket írogatnak, beszállsz és kiszínesíted a játékot, ahogy te akarod és ezzel mindenki nyer. mellesleg sztem: az igazi játék a Játéktéren (fórumon) zajlik a csépézés csak arra jó, hogy bekerülj vele klánba, ne unscizz egy ideig, satöbbi,de már lentebb leírtam mire való a csépé
  • Goth
    #53
    Régen játszottam egy darabig, 3. generációs karakterem már meguntam. mert ugye én csak a fejlődős/harcolós részéért játszottam, fórum nem érdekel... Sok unatkozó elvont gyerek írogatja a sablonos fantazi kommentjeit, nah abba valahogy nem éreztem késztetést hogy bekapcsolódjak.
  • Dragooon #52
  • Dragooon #51
    kisfigi
    a Feel Fatalist volt az utóbbi neved? vagy ha nem az, akkor mi? írd le, lehet, hogy meg tudom magyarázni mi baja van
  • Dexantreal
    #50
    ...na akkor megvan, hogy miért törölték. Nemtom mi ez, de nekik megvan a jó okuk rá. Próbálj valami olyasmit, mint ami nekem van. Natasha Methood...így kapásbüól ami épp eszedbe jutt és olyan legyen, hogy ne ütközzön TK szabályaiba, meg ne csupa kis és nagy betűvel írd a nevet. Normálisan.
  • kisfigi
    #49
    Nem tudtok valami jó nevet pls találjatok ki nekem mert a név miatt törlik a karim:(
    De csak akkor kell kitalálni ha a Feel Fatalist szerintetek nem jó!
    pls help!
  • Dragooon #48
    jaja, jó lett!
  • kisfigi
    #47
    Thx, én magam csináltam
  • Dexantreal
    #46
    király a banner amúgy
  • Dexantreal
    #45
    elolvastad karakter készítésnél, hogy milyenféle nevek megengedettek a játékban?
  • kisfigi
    #44
    Most törölték a karim
    de nem tudom miért
  • Dexantreal
    #43
    na majd, ha midennki elérte a 3-dik szintet, csaphatnánk TK-n egy SG-s játékot
  • Dragooon #42
    ja van pl heroes 3ból vett, de találtam még Zelda arcot is :D jaj de szerettem azt a gamet
  • nevin
    #41
    Is meg képregényekből is meg még vagy ezeregy helyről:)
  • steweee
    #40
    én vmiért nem tudok regisztrálni, nem küldi el a válaszlevelet a címemre. mondjuk az prímpostás és lehet beszart a szerverük. néha lehal. amúgy az a sok szupi portré a neverwinterből van ?
  • Dexantreal
    #39
    Rólam még nem nagyon tudják, hogy user fiú, bár amazonos klánban összes csaj tudja, hogy user fiú és ezért yo leginkább ilyen csajokkal teli klánban lenni. Szal nekem ebből problémám még nem volt, szerencsére.
  • Dexantreal
    #38
    Ahamm, hát regelj, játszani jó. 1-2 napü alatt eléred a 3-di kszintet, én azt megvárom, most ezen ne múljon. Ha meg van msn címed, privibe megdobhatnál vele és ott egyeztethetnénk időpontot. Meg stb.
  • nevin
    #37
    Játszani játszhatunk, csak újreg kell, mert a régi már törlődött.

    Amúgy irtó könnyen lehet kezelni a "tolongó" szituációkat, de hát ugye maga a játék is arról szól, hogy nagyjából tudod terelni az események menetét, szóval ha nem terelsz olyan irányba, nem lesz kellemetlen:)
  • Fido4life
    #36
    Hát én nem voltam az, mindig bevágták a durvit, vagy a szitut, hogy az user nem olyan nemű akire gondolnak.. Pedig klánban is voltam :D
  • Dexantreal
    #35
    simán lelehet koppintani őket magadról,csak ügyesnek kell lenni
  • Fido4life
    #34
    Jah én is így voltam vele, de túl sokan tolongtak, ezért inkább kitöröltem..:)
  • Dexantreal
    #33
    bocs...npi=női...elírtam
  • Dexantreal
    #32
    én fiú vagyok,csak poénból próbáltam ki npi karakterrel és nekem bejött. Szingli a csaj,hapsikat közelébe nem enged(vajon miért). nevin, játszunk egyet Thrillionon?
  • kisfigi
    #31
    jóvanna
  • nevin
    #30
    Nem semmi hozzáállás alapból csalással nekiindulni valaminek:) Amúgy bőven elég az a 20 CSP ha jól játszol. Legalább van időd beleszokni a játék menetébe.

    Lentebb valaki kérdezte, hogy volt-e már valaki női karakterrel. Igen, én voltam, mivel magam is az vagyok:)

    Egy dolog nem tetszett igazán, amikor aktívan játszottam. "Beültem" mondjuk KevInnbe, és a hozzászólások igen nagy része arról szólt h XY unatkozik mert egyedül van és várja a barátait, klántársait, családtagjait, lehetett velük beszélni két szót, aztán "user elment"; ha meg többen voltak, akkor bekerülni az adott társaságba jóformán lehetetlen volt, mert nem lehetett hogy bekapcsolódni a beszélgetésbe.
  • Dexantreal
    #29
    mellesleg,ha te vhogy rá is jössz, hogyan csalhass,ők meg észre veszik, bannolnak :P
  • Dexantreal
    #28
    ..ez nem vmi FPS géjm, h félévente kidobnak modokat