56
A legendás földigiliszta Jim
  • Vass Gábor
    #56
    Ja és Viin vagy ps2-őn is van?,elég az beszerezni hozzá emut és pc-n is megy.
  • Seth
    #55
    PC-re szerintem nem jön, konzolokon meg már több mint 2 hónapja kint van
  • Vass Gábor
    #54
    Hol van már a játék?
  • Vass Gábor
    #53
    Miújság van vele?
  • Vass Gábor
    #52
    Nem is tetszik?
  • Vass Gábor
    #51
    Aztán mért?
    Kijött a videó belőle ti hülyék csak nézzétek meg.
  • SZilaJMaGGoT
    #50
    Elmebeteg. :)
  • n3whous3
    #49
    te nem vagy normális
  • Vass Gábor
    #48
    Újabb vidik nincsenek?
  • Vass Gábor
    #47
    Ki nézte meg a videóját?
  • Vass Gábor
    #46
    Na látta valaki már a videóját?
  • Vass Gábor
    #45
    Most jött ki egy videó a játékból nagyon jó vidi, és meg van említve a pc-s verzió is, csak a megjelenéséről nincsen semmi.
  • csum666
    #44
    Snes emulátorral meg rommal probálkozzál!
  • Shark96
    #43
    Nem tudja honnan lehetne letölteni a teljes verziót.Vagyis nem a special edition-t hanem a rendeset
  • ZilogR
    #42
    Nagyon kivülállóként egy két láma kérdés: Nokia N-Gage-re vannak-e régi Nintendo-játékok emulátorral? pl. az emlegetett gilisztás? Esetleg java-ban vannak-e Gameboy emulátorok, amik alá le lehet szedni az egyes játékokat is?

    -=ZR=-
  • csum666
    #41
    ja sajnos manapság nem élnek meg a 2ds paltformok de 3dbe is lehet jókat alkotni pölö CROC meg a psre a crash bandicoot vagy mi... szval hajrá:D
  • Emmegki
    #40
    A 3D-sítés tipikusan megölte a platformot (mondjuk nekem a 3d stratégiák sem tetszenek). Ami meg 2D nehéz manapság eladni, max budget kategóriában lehet. Sajnos ez van: A 2D művészet, a 3D üzlet.
  • blackgamer
    #39
    garázsprojektek vannak, de alacsony a szinvonaluk sajna
    én egy Prehistoric 2 remake-nek is örülnék
    Jazz 3 fejlesztése pedig 2000-ben leállt faq
    de 3D-s lett volna szóval...
  • gameplusz
    #38
    Ami uj platform, otletes es jo az a Psychonauts. Nekem bejött!
  • Shadow_THH
    #37
    én nagy rajongója voltam de annak már több mint vagy 8 éve :) szal már nem is nagyon emlékszem rá, csak a tehenekre meg a hatalmas piros dínóra (há muhaha muhaha hüháhöhá)

    nagy platformos vagyok de szerintem a jazz2 óta nem készült pc-re egy sem
  • JancsiPapa
    #36
    Jóhogy...a legújabb játékok elég sablonszerűek, kevés egyébként is a platform játék...
    Én Theme hospitalt nyomok meg a Transport Tycoont akarom elővenni :)
  • csum666
    #35
    mert manapság kevés az igazán jó játék de azt hittem sokkal több rajongója van az ewj-nek
  • csum666
    #34
    ami ewj3 néven van neked az az ewj special edition az 1 kicsit kiegészítve..
    a 2 az a 2 amit írtál ennyi :D
  • Shadow_THH
    #33
    érdekes hogy manapság mindenki retrozik (én is, oszt társaim is stb)
  • Emmegki
    #32
    Nekem van egy ewj2 (és tuti 2. rész), dosos verzió, amiben teheneket kell cipelni de ellopja az ufó, meg karosszékben kell felmenni de potyognak a nyanyák, szekrényajtót kell helyére rakni, van egy izometriku pálya amin hőlégballont kell lökdösni, stb.

    Van egy ewj3 amiből a lenti screenshot is van (new junk city, 1. pálya. És van az ewj3d, amiből csak képet láttam, de az tuti 3d-s emez a 2 meg nem. Tehát a kérdés: van-e ezeken kívül ewj1 vagy csak rosszul voltak nekem számozva?
  • csum666
    #31
    Így van a 2D-s részek hozták meg a sikert meg az ötletesség ami manapság hiányzik a játékokból vagy nem tom nem hiába ezzel játszom most is pedig játszhatnák mással is de ez mégis leköt most ideig óráig...

    örszwörm dzsim dö beszt
  • Seth
    #30
    Groooooovyyyy! :D
  • gameplusz
    #29
    Régebbi játékok gyűjteménye és emulator
  • gameplusz
    #28
    Oh, millió hála, köszi, tudtam, hogy valam ...man :D
  • Shadow_THH
    #27
    zseniális game volt amig meg nem jelent a 3D-s változata :/
  • Inferno
    #26
    Ha játszani akartok régi jó játékokkal >>ITT<<mgtaláltok mindent :) !
  • csum666
    #25
    sok jó platform játék van a legjobbak közé tartozik az EWJ és a Gex the gecko
  • csum666
    #24
    nagyon helyes:D
  • macleod2005
    #23
    Lost Vikings?
    az is király volt!
    (tudom nem ide kéne, de nem kéne ezért topicot nyitni)
  • Aquir
    #22
    ezzel régen játszottam :D
  • Inferno
    #21
    Boogerman: A Pick & Flick Adventure
    Ez volt az :).
  • gameplusz
    #20
    Teljesen biztos, hogy nem ez, ez annal regebbi, emluator packba volt benne csak mar nincs meg...
  • gameplusz
    #19
    Hat oszinten megmondom mar nem emlekszem ra. Annyi a lenyeg, hogy ugyanolan oldalnezetes 2d-s mint en, hasonlo graffal, csak pukizunk es bufodunk. De megnezem, rem. igazad lesz!
  • xy21
    #18
    Nem az Abe's exodus meg Abe's oddworld???
  • gameplusz
    #17
    Ehh, most jut eszembe, kicsit OFF, de volt egy hasonló jellegű játek, amiben böfögni meg pukizni kellett, ez volt a fegyverünk, nem ismeri véletlen valaki?