328
Argentín foci szerelmeseinek
  • karajjj
    #288
    ááábaszki, ilyen bírókat :\
  • nono84
    #287
    vagy az első hármat :)
  • chalezlopez
    #286
    Vamos Argentína!!!
  • chalezlopez
    #285
    3/4 óra, már alig bírok várni, hogy kezdődjön a meccs.
    Remélem ma Messi bevágja a 1st gólját!
  • karajjj
    #284
    fifa.com-on szokott a leghamarabb, de ott is még csak a keret van kiírva
  • chalezlopez
    #283
    Nincs valahol már meg, hogy mi lesz a kezdő ma?
  • karajjj
    #282
    MARTIN PALERMOOOOO :DDDD
    tombolt az egész sátor, mikor beküldte a másodikat :D
  • chalezlopez
    #281
    Pastore minden megmozdulása zseniális volt. Pár bizonytalanságtól eltekintve nagyon jól játszottunk! A vége zseniális volt, a hellén kapust naggyá tettük.
  • nono84
    #280
    Úgy nézett ki jó az x is mert annyira nem törték magukat a fiúk..Aztán Palermo büntetett :)
  • chalezlopez
    #279
    Szép volt fiúk!! Mekkora játék volt...
  • ForzaInter
    #278
    Betalált az EL TITAN!:D
    9 pont, 100%
  • chalezlopez
    #277
    VAMOS Argentina!!
  • chalezlopez
    #276
    Van eredeti 2006-os adidas climacool...inkább abban.
  • milanlili
    #275
    "http://www.elakaromadni_es.ezert_itt_is_reklamozom.html"

    de mivel itt nincs reklámozás, ezért bant kaptam érte.
  • chalezlopez
    #274
    nem lehet sajna...légyszi küldd át, viszapakolom a dupláját..
  • karajjj
    #273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    footytorrents.co.uk


    nem tudom, hogy lehet-e még regisztrálni, ha nem, akkor átküldöm privátban
  • chalezlopez
    #272
    hol van fent? nyilvános torrenten?
  • karajjj
    #271
    én meg szakvizsgáztam reggel nyolctól, szóval csak az eredményt tudom, de már jön lefelé 720p-ben, még az éjszaka megnézem, ha el nem alszok
  • chalezlopez
    #270
    ja amúgy VAMOS 4-1!!!!!!!!!!!!!!!!44444
  • chalezlopez
    #269
    én nem láttam, csak hallgattam a közvetítést. faterom odatette a tv elé a telóját kihangosítva...még jó hogy 'ingyé beszélünk :D
  • karajjj
    #268
    ennyire jó volt a mai meccs, hogy egy fikázó hsz sincs? :D
  • karajjj
    #267
    Messinek pont az volt a dolga amit írtál, szaladgálnia kellett, amerre csak jónak látta és tette amihez ért: ha labdát kapott, jórészt elindult a kapu felé, de a labdajáratást Verón szervezte
  • ForzaInter
    #266
    Messi nem klasszikus irányító volt, de ő játszott középen, neki a dolga hogy irányítson is egyben, "fazont" szabjon a csapatnak. Sneijder sem klasszikus irányítót játszik már, ettől még szinte mindenki azt mondja rá irányítót játszik, de az a poszt szinte már eltűnt/megváltozott..

    Olasz foci nemtom hogy jöne ide.. Amennyit Verón nyújt/nyújtott táamdásban azt Cambiasso vagy Banega is hozza, nem mellesleg 2* annyit futnak egy meccsen.. 4-2-3-1 pedig egyáltalán nem lenne védekező, barca is játszotta ezt utóbbi időkben már, Manchester United is.

    Samuelre meg csak anynit mondok, hogy nem lehet minden meccsen bombaformában játszani, ettől még klasszis, bár szubjektív, ha nálad nem, akkor ugyse győzlek meg.. Kapus meg nincs, ezt én sem vitattam, viszont Heinze nem olyan szörnyű sztem. Militóról ugyanezt írtam, hogy ha nem lenne állandóan sérült kurvajó hátvéd lenne. Lényeg az ha egy klasszis edző ülne a padon, akkor ez a válogaott most véleményem szerint, a vb egyik legnagyobb esélyese lenne, bár így is esélyes, de nem valószínű hogy nyernek..
  • karajjj
    #265
    na ha szerinted Messi most iránytó volt, akkor ahhoz csak gratulálni tudok :D Gabi Milito meg azt se tudom, hogy mikor látott utoljára labdát

    kapusa és normális balhátvédje nincs a válogatottnak, Heinze is csak azért van ott, mert Maradonának csókos, amúgy senki nem tudja, hogy mit lát benne jó, ma aláírom, hogy csodás gólt fejelt, de igen nagy faszságai vannak a válogatottban is, Samuel ma nem bizonyította, hogy klasszis lenne, sőt, volt egy egetrengető bakija is, amit nagy nehezen kikúrt szögletre, mert szerencséje volt és 4-2-3-1-et sosem fog játszani az argentin válogatott, mert van minimum 5 világhírű csatáruk arra az egy helyre és Argentínában nem raknak be két vkp-t, ismétlem, ez nem olasz foci, persze emlékszek, mikor Mascherano és Cambiasso együtt játszott, csak akkor Mascherano volt az összekötő Cambiasso és Riquelme között, amolyan középső középpályás
  • ForzaInter
    #264
    Olyan csapat nincs ahol mindenki klasszis..

    De jobbhtávédként Zanetti klasszis, és támadásokban klasszisokkal jobb mint akik most itt vannak, persze nem Maicon meg D. Alves szintű, de olyan szintű támadójátékot kb csak ők tudnak.. Samuel klasszis középen, G. Milito is az lenne ha nem lenne állandóan sérült.. Balhátvédnek Heinze nem rossz, válogatottban semmi gond nincs vele.. Kapusposzt egyértelműen gyenge pont.. Irányítóként Messi nem rossz, gyakorlatiag most is azt játszott, 4-2-3-1-be középen mint nálunk Sneijder, Agüero meg társai ha nem klasszis akkor senki, erős a keret, szar az edző, ez a lényeg..
  • nono84
    #263
    Roman hiányzik ebből a csapatból, most ennyi is elég volt, a nagyobb csapatok ellen nem Jonas fog jobbhátvédet játszani. Diego meg még mindig egy isten!
  • karajjj
    #262
    na akkor részletezd már, hogy kik azok, az argentin játékosok, akik klasszis szinten hoznák a kapus, 2 középhátvéd, balhátvéd, iránytó és jobbszélső posztokat

    najó, mondjuk azt el tudnám képzelni, hogy Messi jobbszélre kitolva és befelé mehet mindig ballal kapuratekerni, de akkoris ez még csak egy poszt... ja és azt is vedd figyelembe, hogy a dél-amerikaik nem védekező olasz antofocit játszanak, szóval olyan védők kellenek, akik jócskán mennek fel a támadásokkal
  • chalezlopez
    #261
    Igen, Zanetti hiányzik a legjobban, Mascherano kivált(hat)ja Cambiasso-t, szal az nem akkora baj. A legnagyobb baj inkább, hogy nincs egy ütőképes irányítónk. Verón mintha nem találná a helyét, és sem Di Maria, sem Messi, sem Pastore nem az a tipikus irányító középpályás.
  • ForzaInter
    #260
    közzéppálya is bombaerős lenne, ha behívta volna cambiassot aki egyértelműen világ egyik legjbbja a posztján, vagy luchot, védelem is durva lenne ha nem jonas szerencsétlenkedne hátul, hanem zanetti játszana a helyén..

    spanyolok mellet egyértelműen argentinoknak van legjobb játékosállományuk, de ha nem a legjobbakat hívja be és idióta az edző akkor hiába, de egy negyeddöntő ígyis kijöhet belőle
  • karajjj
    #259
    Enyeama kurtajó kapus, ugyanezt csinálta az afrikakupán is, nem értem, hogy mért izraelben van még mindig
  • chalezlopez
    #258
    Nah, ezt behúztuk. Enyeama-t naggyá tettük, Messi mindent kihagyott. Na lesz ez még jobb is!
  • karajjj
    #257
    a lófaszt, csatárok terén tényleg el vannak eresztve, de favoritok max 4 év múlva lesznek, ha addig valaki összerakja őket normálisan, akkor brazíliában argentin világbajnok lesz
  • limperatore
    #256
    hát ha argentínának lenne edzője akkor nem lenne aki megállítaná őket, legerősebb keretük van
  • karajjj
    #255
    azért a spanyolok most nincsenek olyan hűdetopp formában még, ha belejönnek, akkor lehet, a hollandok viszont elintéznénék bármilyen argentin válogatottat most
  • limperatore
    #254
    ja de tedd hozzá hogy ez nigéria, spanyolok oda vissza szopatnák ezt a csapatot
  • WuFraZselic
    #253
    ja, csak hány helyzetből lőtték azt az egyetlen gólt. messze van az eredményestől még
  • karajjj
    #252
    ki vezet?
  • WuFraZselic
    #251
    eredményes?
  • karajjj
    #250
    éééédes Jézus, fejezzétek már be ezt a sírást :S
    ha 2:0-ra mennének a nigériaiak, akkor megérteném, de van eredményes és látványos foci ezzel a csapattal is eddig
  • WuFraZselic
    #249
    hát ja...

    tevez is inkább a durvaságaival hívja fel magára a figyelmet, higuainnak megint 5 helyzet kell egy gólhoz

    ha nem jön Milito akkor maradona bizonyítja hogy teljesen hülye