2487


Ismerd fel a játékot!


<<< Csak Konzolos játékok! >>>



  • simirizsa
    #2367
    Vagy mégse

  • Seth
    #2366
    dehogy az , ez még vmelyik n64-es, szerintem az ocarina of time
  • simirizsa
    #2365
    Nem hiszem
    A játék meg a Legend of Zeld: Wind Waker átadom :D
  • granturismo
    #2364
    Sziasztok! Remélem a következő hozzászólásom nem számít OFF-nak, de nem találtam más olyan topikot, ahol megkérdezhetném a véleményeteket a következőről:
    olvastam valahol abszolúte PLETYKA szinten, hogy az EA a következőt csinálja: tervezget/készít/elmélkedik egy olyan projecten, hogy készít egy nagy várost/földrészt/szigetet, amin a játékos egyszerre több, az EA gondozásában lévő játékkal találkozik! És akkor most érthetőbben:) :
    A szigeten élsz(laksz, dolgozol, családot alapítasz, barátokat- szomszédokat szerzel, állatot nevelsz, tanulsz,stb), mint SIM(S), eljársz általad megtervezett vidámparkba( mint ROLLERCOASTER TYCOON), állatkertbe(mint ZOO TYCOON), kisebb városokba(mint SIM CITY) és esténként vagy napközben versenyezgetsz vagy csak simán közlekedsz, mint NEED FOR SPED.
    Nekem az a kérdésem lenne, hogy a NEXTGEN korszakban vagy úgy egyáltalán ez a felvetés/terv megvalósulhatna e valaha valamilyen fomában??? Kivitelezhető lenne?
  • dinomano
    #2363
    N64-es Zelda...Ocarina of Time?
  • Al Age
    #2362
    Zelda?
  • JohnnyP
    #2361

    :o
  • Fido4life
    #2360
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • dinomano
    #2359
    nah,. behalt az a topic rendesen...mindenki lusta kepeket feltenni...én is... :-P
  • Seth
    #2358
    Nem, az ITT van
  • sci21
    #2357
    ez itt mostt nem a shadow of the colossus fórum???bocs ha nem.
  • sci21
    #2356
    ja és létsz i az emailomra irjátok [email protected],egyébként a hard fokozat egyáltalán nem nehezebb csak töbször kell szurni a köcsög colossusokba.és a gyikok farkával mi van?megeszem oszt CSA semmi nem történik csak felmegy (ha lement a hppm) az életem.És a teknősöket hogyan kell megölni???
  • Seth
    #2355
    miről is van szó?? nem vagy eltévedve??
  • sci21
    #2354
    császtok végig vittenm a normal fokit és rámentettem a hardot és ez most szívás mert kiírt vlami speed time killt és hogy nyomjam meg a kört
  • siilver
    #2353
    Sziasztok! Rachet&Clankkal kapcsolatos segítség kéne! A Gemlik base pályán megakadtam, honnan tudom kilőni a 3ik zölden világító tornyot? Ha tudtok segíteni, írjatok mailt a [email protected]! Köszönöm!!!!
  • Fido4life
    #2352
    jaja a NAGY újjítás húú de kicsaszott nagyott csalódtam abban a játékban..
  • moralosan
    #2351
    Te nem logikusan nézted a képet, hanem fröcsögő nyállal okoskodtál...
  • dinomano
    #2350
    talan nezd meg a gamespy-t, megjelenes szerint (2002-2003-ig) vannak fenn képek PS2-game-ekröl, ahtha megtalalod... Én sajna nem tudom mire gondolsz...
  • Seth
    #2349
    Régen láttam vmi trailert egy szamurájos, kardozós ps2 játékról. Nagyon megtetszett, de azóta se tudom mi volt az. Ha jól emlékszem kicsit olyasmi grafja volt mint most az okami-nak, cell shadinges, csak még kezdetlegesebb. Nem ismerős vkinek?
  • dinomano
    #2348
    ott a pont! Tegyen fel más, én most melo... :-) ill. :-|
  • Seth
    #2347
    Genji?
  • dinomano
    #2346
    #2325-ebböl a 3. kép az, amit nem tudok; csak annyit hogy vmi 2. része... :-P Tenyleg T.H. american wasteland volt a kép; amiben van mar BMX is, ez volt a "nagy" ujitas... :-) 1. kép még valaszra vár(kardozos, japanos)...
  • Al Age
    #2345
    No problem.
  • Broafka
    #2344
    jó, nem basztatás, csak mondom, kicsit furcsának tűnt a tipped
    bocsi ha rosszat mondtam volna...
  • Al Age
    #2343
    Volt egy (szerintem helyes) tippem, amit kinevettél.
    Megmagyaráztam miért ezt írtam és én ezzel b*sztattalak Téged.

    Érdekes gondolkodásmód. :-)
  • Broafka
    #2342
    én ezt mindkettőtöknek mondtam, de inkább Fido-nak
  • Al Age
    #2341
    Remélem ezt konkrétan nem nekem szántad.
  • Broafka
    #2340
    azaz, lehet b*sztatni, bocsánat hogy logikusan próbáltam meg nézni a képet!
  • Fido4life
    #2339
    Haggyad, hiszen a Broafka :)
  • Al Age
    #2338
    Játszottál a Tony Hawk's American Wasteland-del?
    Én igen, viszont az a gyanúm, hogy Te nem. ;)

    Igaz, ennek a nevében már nincs benn a Pro Skater, de attól még annak a sorozatnak a folytatása. Egyébként régebben pont én linkeltem ebbe a topikba egy képet, ami ugyanígy bringás volt ugyanebből a játékból. :-)
    Képek a játékból - GameSpot
  • Broafka
    #2337
    THPS? mint Tony Hawk Pro Skater? :D
    elég vicces lenne, kezdjük azzal hogy Tony Hawk és hogy Skater, mivel tony Hawk gördeszkás, és a skate is azt jelenti hogy gördeszka, nem hiszem hogy bármi köze lenne a biciklihez... szvsz
  • Al Age
    #2336
    Az utolsó szerintem THPS American Wasteland.
  • Seth
    #2335
    az első az own-olós kép?? :DD
  • Broafka
    #2334
    2. talán SW Battlefront2
    az utso meg mat hoffman pro bmx
  • dinomano
    #2333


  • dinomano
    #2332
    Nah, leownolom magam, uyganis még utana kell neznem...hirtelen talaltam 1 game-képet; tennyap még tudtam a cimet, de utana kell neznem majd(...annyira noname, jelentektelen game; h. rohadtul nem ismertem korebbrol+vmi alap cime van, és kiment a fejemböl... :-) ).. :-P
    Nah, majd ha megtalaltam a cimet, mondom h. okosodjatok.. :-)
  • simirizsa
    #2331
    Jah 3.-at ugyse találjuk ki :D
  • dinomano
    #2330
    mindegyik PS2 gáma; mindegyik talalt, kiveve a 3. ... :-P megmondjam? :-)
  • simirizsa
    #2329
    1.Michigan
    2. Wiewtiful Joe 2
    3. talán a Berserk
  • aussieguy
    #2328
    túlélő-horror-kaland keverék